Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499770/7 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (63/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
6136. Elküldve: 2014-02-15 11:02:08,

Sportmusorok

[3926.]

Van a németeknél egy ilyen csatorna, nem tudom az lesz-e vagy sem.

http://www.auto-motor-und-sport.tv/
[válaszok erre: #6139] [előzmény: (6135) klotyómanó, 2014-02-15 10:58:47]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
6135. Elküldve: 2014-02-15 10:58:47,

Sportmusorok

[3927.]

Esetleg tud valaki valami közelebbit erről az Auto Motor Sport csatornáról, ami a UPC Directen lesz ? Mennyi sport van rajta és milyen ?

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
[válaszok erre: #6136]
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6134. Elküldve: 2014-02-15 10:46:52,

Sportmusorok

[3928.]

Ugyanúgy okosba icon50.gif
[válaszok erre: #6137] [előzmény: (6133) norman21, 2014-02-15 10:45:03]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


norman21



Tagság: 2008-02-04 13:05:20
Tagszám: #55399
Hozzászólások: 208
6133. Elküldve: 2014-02-15 10:45:03,

Sportmusorok

[3929.]

Mégis arra hogyan lehet lehetőségem?

A DR1 és a dán TV2 az rendben van okosan:)
[válaszok erre: #6134] [előzmény: (6132) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-15 07:59:07]
Haladó
norman21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6132. Elküldve: 2014-02-15 07:59:07,

Sportmusorok

[3930.]

Akinek van lehetősége nézheti az olimpiát a 4.8E-n lévő Viasat OS 1 - 7 csatornán angol kommentárral is.
[válaszok erre: #6133]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
6131. Elküldve: 2014-02-14 07:40:18,

Sportmusorok

[3931.]

Valóban, ízlések és pofonok... :) Szerintem teljesen jó a Digisport műsorpolitikája, hisz az általam kedvelt két kiemelt sportágat (kézilabda, vizilabda) kellőképp preferálják. A labdarúgás meg pont makkmindegy nekem, gyakorlatilag nem nézem...
[előzmény: (6130) kiraly45, 2014-02-13 22:25:12]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiraly45



Tagság: 2004-05-05 06:15:09
Tagszám: #10328
Hozzászólások: 1612
6130. Elküldve: 2014-02-13 22:25:12,

Sportmusorok

[3932.]

Egy kicsit hozzászólnék a Digisport közvetítési politikájához, vagy úgy is mondhatnám, focihalmozásához.
A focirajongók között léteznek olyanok, akik szurkolók és így egy csapathoz kötődnek, azt szeretnék mindig nézni. Ebből a szempontból a Digisport csak az angol bajnokság kedvelőit tudja ellátni. Léteznek olyanok is, akiknek mindegy, milyen bajnokságot néznek, csak valami sztárklub játsszon. Ezeknek tökéletes a Digisport.
Az én véleményem szerint a focirajongók többségére jellemző, hogy egy bizonyos csapatnak drukkol. Az biztos, hogy ezek közül csak az találja meg a számítását, aki angol csapatnak szurkol.
Aki nem valamelyik angol csapatnak szurkol, az nem találja meg nálunk a számítását, nem tudja folyamatosan követni a csapatát. Főleg ezért nem értettem egyet már a Digisport indulásakor a műsor logikájával és ezért tartom azóta is áldatlannak a magyarországi sportközvetítések gyakorlatát, helyzetét.


oscamguru
[válaszok erre: #6131]
Kiváló dolgozó
kiraly45 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


norman21



Tagság: 2008-02-04 13:05:20
Tagszám: #55399
Hozzászólások: 208
6129. Elküldve: 2014-02-13 12:42:24,

Sportmusorok

[3933.]

Nálam.nem volt jel, pedig a Tv5ön 70% volt jelszint.
A.nyugati 4 fokon az Xsport adja az.egész hokitornát Biss kódolásban.
[előzmény: (6127) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-12 15:32:52]
Haladó
norman21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6128. Elküldve: 2014-02-12 20:30:01,

Sportmusorok

[3934.]

Ma esti műsor UK idő szerint

a1064da03065.png
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
6127. Elküldve: 2014-02-12 15:32:52,

Sportmusorok

[3935.]

Nem tudom, az is lehet csak feed, bár elvileg most van még élő adás.
[válaszok erre: #6129] [előzmény: (6126) norman21, 2014-02-12 15:27:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


norman21



Tagság: 2008-02-04 13:05:20
Tagszám: #55399
Hozzászólások: 208
6126. Elküldve: 2014-02-12 15:27:44,

Sportmusorok

[3936.]

Nálam nincs jel, ehhez mekkora antenna kell?
[válaszok erre: #6127] [előzmény: (6124) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-12 07:25:46]
Haladó
norman21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szjoek



Tagság: 2013-11-06 10:56:22
Tagszám: #128980
Hozzászólások: 148
6125. Elküldve: 2014-02-12 10:13:49,

Sportmusorok

[3937.]

Gratulálok Miklós Editnek nagyszerü teljesítmény
[előzmény: (6124) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-12 07:25:46]
Haladó
szjoek adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


norman21



Tagság: 2008-02-04 13:05:20
Tagszám: #55399
Hozzászólások: 208
6123. Elküldve: 2014-02-11 21:23:01,

Sportmusorok

[3938.]

Szia!
Itt megtalálsz mindent:

http://www.bbc.com/sport/0/winter-olympics/26081397

Egyébként a másik topikban én írtam be a RedButton2 lehetőségét, és bár nem nekem köszönted meg, de szívesen:)
[válaszok erre: #6124] [előzmény: (6122) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-11 20:01:26]
Haladó
norman21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6122. Elküldve: 2014-02-11 20:01:26,

Sportmusorok

[3939.]

BBC Red Button 2 ma esti műsor UK idő szerint:

344c2d4211e3.png
[válaszok erre: #6123]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


-bz-



Tagság: 2009-06-28 09:52:25
Tagszám: #75745
Hozzászólások: 114
6121. Elküldve: 2014-02-11 18:34:42,

Sportmusorok

[3940.]

DAB-Fehérvár hokimeccs a DS2-ön... amit este a sportklubon megismételnek.... :D Remélem a Horti visszavesz az arcából és magukat is fikázza, mert eddig mindenki kapott tőle...
Haladó
-bz- adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chilee



Tagság: 2006-02-06 15:58:50
Tagszám: #26704
Hozzászólások: 203
6120. Elküldve: 2014-02-10 21:35:57,

Sportmusorok

[3941.]

Király meccs megy a Sportklubon.
Francia másodosztály:Tours FC-Nancy: jelenleg 1-0.

Szegény Horti Gábor !!!
Haladó
chilee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6119. Elküldve: 2014-02-10 20:54:45,

Sportmusorok

[3942.]

Gondolom, ez sem lehet véletlen...
[előzmény: (6115) yaksi, 2014-02-10 19:53:00]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
6117. Elküldve: 2014-02-10 20:28:12,

Sportmusorok

[3943.]

???

Hogyan jön az IKO a TV2 csoporthoz???

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #6118 #6121] [előzmény: (6116) szjoek, 2014-02-10 20:06:40]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szjoek



Tagság: 2013-11-06 10:56:22
Tagszám: #128980
Hozzászólások: 148
6116. Elküldve: 2014-02-10 20:06:40,

Sportmusorok

[3944.]

Az iko eladta médiaérdekeltségeit annak aki a legtöbbet igérte,az új cég nyereséget akar ezért eladta a drága jogokat és nyereség optimalizálást hajt végre. Hogy az iko miért adta el egyszerü hogy legyen pénze a tv2 csoportra.
[válaszok erre: #6117] [előzmény: (6115) yaksi, 2014-02-10 19:53:00]
Haladó
szjoek adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
6115. Elküldve: 2014-02-10 19:53:00,

Sportmusorok

[3945.]

Nem nem engedte, hanem nem fizet, hogy mérjék...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #6116 #6119] [előzmény: (6106) alex4, 2014-02-10 18:00:40]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6114. Elküldve: 2014-02-10 19:50:48,

Sportmusorok

[3946.]

Ez Magyarország.....
[előzmény: (6113) LackoVM, 2014-02-10 19:31:37]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6113. Elküldve: 2014-02-10 19:31:37,

Sportmusorok

[3947.]

Próbáltam kicsit utánnanézni a Ayudate Holding Tanácsadó Kft- nek, hát semmi biztatót nem találtam.
http://www.ayudate.hu/



Ez meg Az.
[válaszok erre: #6114] [előzmény: (6112) Atilu, 2014-02-10 19:24:52]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6112. Elküldve: 2014-02-10 19:24:52,

Sportmusorok

[3948.]

"Az új tulajdonos komolyan tervez a SportKlubbal, a közvetítési jogok részleges értékesítése is a közös építkezés alapját jelenti. Ezen első lépéseket továbbiak követik majd, amelyek célja újabb műsorok létrehozása, célcsoportok megszólítása. "
http://dtvnews.hu/hirek/uj-tulajdonosnal-az-iko-csatornak

Ő lehet, hogy tervez, de a szolgáltatok is? Mikor legutóbb ennyire semmit adó csatornává vált, repült is. Szerencsével került csak vissza. Azt sem tarom kizártnak, hogy a jogok átadása miatt akár év közben repülnek.
[válaszok erre: #6113]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6111. Elküldve: 2014-02-10 19:17:22,

Sportmusorok

[3949.]

BBC Red Button 2 ma esti műsor UK idő szerint:

a4e602fe3df1.png
[előzmény: (6094) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-10 07:43:03]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6110. Elküldve: 2014-02-10 19:09:45,

Sportmusorok

[3950.]

Nekem ebből az jön le, h. az új tulaj elkezdte kitalicskázni a zseton a csatornából.
icon50.gif

Ez meg Az.
[előzmény: (6099) drogos, 2014-02-10 16:51:31]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010644912719727 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail