Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
6135. Elküldve: 2014-02-15 10:58:47, Sportmusorok
|
[3927.] |
Esetleg tud valaki valami közelebbit erről az Auto Motor Sport csatornáról, ami a UPC Directen lesz ? Mennyi sport van rajta és milyen ?
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | | [válaszok erre: #6136] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6134. Elküldve: 2014-02-15 10:46:52, Sportmusorok
|
[3928.] |
Ugyanúgy okosba
|
| | | [válaszok erre: #6137] |
[előzmény: (6133) norman21, 2014-02-15 10:45:03] |
|
|
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6133. Elküldve: 2014-02-15 10:45:03, Sportmusorok
|
[3929.] |
Mégis arra hogyan lehet lehetőségem?
A DR1 és a dán TV2 az rendben van okosan:)
|
| | | [válaszok erre: #6134] |
[előzmény: (6132) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-15 07:59:07] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6132. Elküldve: 2014-02-15 07:59:07, Sportmusorok
|
[3930.] |
Akinek van lehetősége nézheti az olimpiát a 4.8E-n lévő Viasat OS 1 - 7 csatornán angol kommentárral is.
|
| | | [válaszok erre: #6133] |
|
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6131. Elküldve: 2014-02-14 07:40:18, Sportmusorok
|
[3931.] |
Valóban, ízlések és pofonok... :) Szerintem teljesen jó a Digisport műsorpolitikája, hisz az általam kedvelt két kiemelt sportágat (kézilabda, vizilabda) kellőképp preferálják. A labdarúgás meg pont makkmindegy nekem, gyakorlatilag nem nézem...
|
| | |
[előzmény: (6130) kiraly45, 2014-02-13 22:25:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
6130. Elküldve: 2014-02-13 22:25:12, Sportmusorok
|
[3932.] |
Egy kicsit hozzászólnék a Digisport közvetítési politikájához, vagy úgy is mondhatnám, focihalmozásához.
A focirajongók között léteznek olyanok, akik szurkolók és így egy csapathoz kötődnek, azt szeretnék mindig nézni. Ebből a szempontból a Digisport csak az angol bajnokság kedvelőit tudja ellátni. Léteznek olyanok is, akiknek mindegy, milyen bajnokságot néznek, csak valami sztárklub játsszon. Ezeknek tökéletes a Digisport.
Az én véleményem szerint a focirajongók többségére jellemző, hogy egy bizonyos csapatnak drukkol. Az biztos, hogy ezek közül csak az találja meg a számítását, aki angol csapatnak szurkol.
Aki nem valamelyik angol csapatnak szurkol, az nem találja meg nálunk a számítását, nem tudja folyamatosan követni a csapatát. Főleg ezért nem értettem egyet már a Digisport indulásakor a műsor logikájával és ezért tartom azóta is áldatlannak a magyarországi sportközvetítések gyakorlatát, helyzetét.
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #6131] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6129. Elküldve: 2014-02-13 12:42:24, Sportmusorok
|
[3933.] |
Nálam.nem volt jel, pedig a Tv5ön 70% volt jelszint.
A.nyugati 4 fokon az Xsport adja az.egész hokitornát Biss kódolásban.
|
| | |
[előzmény: (6127) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-12 15:32:52] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6128. Elküldve: 2014-02-12 20:30:01, Sportmusorok
|
[3934.] |
Ma esti műsor UK idő szerint
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6127. Elküldve: 2014-02-12 15:32:52, Sportmusorok
|
[3935.] |
Nem tudom, az is lehet csak feed, bár elvileg most van még élő adás.
|
| | | [válaszok erre: #6129] |
[előzmény: (6126) norman21, 2014-02-12 15:27:44] |
|
|
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6126. Elküldve: 2014-02-12 15:27:44, Sportmusorok
|
[3936.] |
Nálam nincs jel, ehhez mekkora antenna kell?
|
| | | [válaszok erre: #6127] |
[előzmény: (6124) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-12 07:25:46] |
|
Haladó
|
|
 szjoek

Tagság: 2013-11-06 10:56:22 Tagszám: #128980 Hozzászólások: 148 |
6125. Elküldve: 2014-02-12 10:13:49, Sportmusorok
|
[3937.] |
Gratulálok Miklós Editnek nagyszerü teljesítmény
|
| | |
[előzmény: (6124) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-12 07:25:46] |
|
Haladó
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6123. Elküldve: 2014-02-11 21:23:01, Sportmusorok
|
[3938.] |
Szia!
Itt megtalálsz mindent:
http://www.bbc.com/sport/0/winter-olympics/26081397
Egyébként a másik topikban én írtam be a RedButton2 lehetőségét, és bár nem nekem köszönted meg, de szívesen:)
|
| | | [válaszok erre: #6124] |
[előzmény: (6122) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-11 20:01:26] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6122. Elküldve: 2014-02-11 20:01:26, Sportmusorok
|
[3939.] |
BBC Red Button 2 ma esti műsor UK idő szerint:
|
| | | [válaszok erre: #6123] |
|
|
|
|
|
 -bz-

Tagság: 2009-06-28 09:52:25 Tagszám: #75745 Hozzászólások: 114 |
6121. Elküldve: 2014-02-11 18:34:42, Sportmusorok
|
[3940.] |
DAB-Fehérvár hokimeccs a DS2-ön... amit este a sportklubon megismételnek.... :D Remélem a Horti visszavesz az arcából és magukat is fikázza, mert eddig mindenki kapott tőle...
|
| |
|
Haladó
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
6120. Elküldve: 2014-02-10 21:35:57, Sportmusorok
|
[3941.] |
Király meccs megy a Sportklubon.
Francia másodosztály:Tours FC-Nancy: jelenleg 1-0.
Szegény Horti Gábor !!!
|
| |
|
Haladó
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
6119. Elküldve: 2014-02-10 20:54:45, Sportmusorok
|
[3942.] |
Gondolom, ez sem lehet véletlen...
|
| | |
[előzmény: (6115) yaksi, 2014-02-10 19:53:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
6117. Elküldve: 2014-02-10 20:28:12, Sportmusorok
|
[3943.] |
???
Hogyan jön az IKO a TV2 csoporthoz???
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #6118 #6121] |
[előzmény: (6116) szjoek, 2014-02-10 20:06:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szjoek

Tagság: 2013-11-06 10:56:22 Tagszám: #128980 Hozzászólások: 148 |
6116. Elküldve: 2014-02-10 20:06:40, Sportmusorok
|
[3944.] |
Az iko eladta médiaérdekeltségeit annak aki a legtöbbet igérte,az új cég nyereséget akar ezért eladta a drága jogokat és nyereség optimalizálást hajt végre. Hogy az iko miért adta el egyszerü hogy legyen pénze a tv2 csoportra.
|
| | | [válaszok erre: #6117] |
[előzmény: (6115) yaksi, 2014-02-10 19:53:00] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
6115. Elküldve: 2014-02-10 19:53:00, Sportmusorok
|
[3945.] |
Nem nem engedte, hanem nem fizet, hogy mérjék...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #6116 #6119] |
[előzmény: (6106) alex4, 2014-02-10 18:00:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6114. Elküldve: 2014-02-10 19:50:48, Sportmusorok
|
[3946.] |
Ez Magyarország.....
|
| | |
[előzmény: (6113) LackoVM, 2014-02-10 19:31:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6113. Elküldve: 2014-02-10 19:31:37, Sportmusorok
|
[3947.] |
Próbáltam kicsit utánnanézni a Ayudate Holding Tanácsadó Kft- nek, hát semmi biztatót nem találtam.
http://www.ayudate.hu/
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6114] |
[előzmény: (6112) Atilu, 2014-02-10 19:24:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
6112. Elküldve: 2014-02-10 19:24:52, Sportmusorok
|
[3948.] |
"Az új tulajdonos komolyan tervez a SportKlubbal, a közvetítési jogok részleges értékesítése is a közös építkezés alapját jelenti. Ezen első lépéseket továbbiak követik majd, amelyek célja újabb műsorok létrehozása, célcsoportok megszólítása. "
http://dtvnews.hu/hirek/uj-tulajdonosnal-az-iko-csatornak
Ő lehet, hogy tervez, de a szolgáltatok is? Mikor legutóbb ennyire semmit adó csatornává vált, repült is. Szerencsével került csak vissza. Azt sem tarom kizártnak, hogy a jogok átadása miatt akár év közben repülnek.
|
| | | [válaszok erre: #6113] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6111. Elküldve: 2014-02-10 19:17:22, Sportmusorok
|
[3949.] |
BBC Red Button 2 ma esti műsor UK idő szerint:
|
| | |
[előzmény: (6094) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-10 07:43:03] |
|
|
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6110. Elküldve: 2014-02-10 19:09:45, Sportmusorok
|
[3950.] |
Nekem ebből az jön le, h. az új tulaj elkezdte kitalicskázni a zseton a csatornából.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (6099) drogos, 2014-02-10 16:51:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|