Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499772/9 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (74/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6109. Elküldve: 2014-02-10 19:02:02,

Sportmusorok

[3951.]

Még, ha módosult volna is, a kábeles szolgáltató akkor is visszaél a monopóliumával: eszi/nem eszi, nem kap mást kábelen.
.
Ahogy a jézuska is mondta jó messziről a Brian élete című remek filmben: „boldogok azok, akik válogathatnak a kábelszolgáltatók között..." icon50.gif
[előzmény: (6108) Atilu, 2014-02-10 18:28:21]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6108. Elküldve: 2014-02-10 18:28:21,

Sportmusorok

[3952.]

"Azt viszont meg kell próbálni egy bírósági perrel hogy a módosult csomag miatt felmondható e a hűségnyilatkozat?"
Milyen csomag és hol módosult?
[válaszok erre: #6109] [előzmény: (6107) HongKong, 2014-02-10 18:24:56]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


HongKong



Tagság: 2010-02-04 15:40:20
Tagszám: #82015
Hozzászólások: 677
6107. Elküldve: 2014-02-10 18:24:56,

Sportmusorok

[3953.]

Azzal nincs semmi gond hogy pörög az üzleti világ. A jogokért fizetni kell. Azt viszont meg kell próbálni egy bírósági perrel hogy a módosult csomag miatt felmondható e a hűségnyilatkozat? És még az üzleti tisztességről nem esett szó. Bevisznek egy csapdahelyzetbe aztán ott ragadsz.
[válaszok erre: #6108]
Törzstag
HongKong adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6106. Elküldve: 2014-02-10 18:00:40,

Sportmusorok

[3954.]

Jól látom, hogy „hír" tévé nem engedte meg , hogy mérjék?!?
.
Vagy nem ezért nincs a listán?!? icon53.gif
[válaszok erre: #6115] [előzmény: (6091) Atilu, 2014-02-09 16:36:52]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6105. Elküldve: 2014-02-10 17:29:43,

Sportmusorok

[3955.]

Egy 100 csatornás kínálatban elfoglalt helyüket nézzük, nem is mondható rossznak. Elég sok régi tradíciókkal bíró csatornának a klónjait előzik meg a saját műfajukban. A LIFENETWORK meg a saját műfajában piacvezető már most is. :)
[előzmény: (6097) yaksi, 2014-02-10 14:31:22]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szjoek



Tagság: 2013-11-06 10:56:22
Tagszám: #128980
Hozzászólások: 148
6104. Elküldve: 2014-02-10 17:23:33,

Sportmusorok

[3956.]

Túl drágán adná a t-sat nak és directnek családi csomagba kb 600ft/hó/előfizető külön mini csomagba meg nem adják
[előzmény: (6103) Juve, 2014-02-10 17:11:40]
Haladó
szjoek adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Juve



Tagság: 2009-10-29 12:03:57
Tagszám: #79134
Hozzászólások: 592
6103. Elküldve: 2014-02-10 17:11:40,

Sportmusorok

[3957.]

Gondolom, igen.
Vagy miért nincs sem a T-nél sem az UPC-nél?
Mert nem akarja eladni, ha megtenné bezárhatná a boltot ez nyilvánvaló.
[válaszok erre: #6104] [előzmény: (6101) yaksi, 2014-02-10 17:07:39]
Törzstag
Juve adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


whoever70



Tagság: 2013-06-16 00:59:22
Tagszám: #128089
Hozzászólások: 1171
6102. Elküldve: 2014-02-10 17:09:49,

Sportmusorok

[3958.]

szerintem nem azonos feltételeket szabtak.

mondjuk már kezd unalmas lenni a dili ezzel a módszerrel, "remélem" a vb-t is csak egyedül ők adják majd a világon
[előzmény: (6101) yaksi, 2014-02-10 17:07:39]
Kiváló dolgozó
whoever70 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
6101. Elküldve: 2014-02-10 17:07:39,

Sportmusorok

[3959.]

Miért is? Gondolod, hogy más feltételt adnak a T-nek és a UPC-nek? nem hinném...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #6102 #6103] [előzmény: (6100) Juve, 2014-02-10 17:04:43]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Juve



Tagság: 2009-10-29 12:03:57
Tagszám: #79134
Hozzászólások: 592
6100. Elküldve: 2014-02-10 17:04:43,

Sportmusorok

[3960.]

Hát ezen kacagnom kell!
"minden magyarországi kábelszolgáltató és műholdas szolgáltató számára elérhető azonos feltételek mellett."
Az emberek pofájába hazudnak gátlástalanul!
[válaszok erre: #6101] [előzmény: (6099) drogos, 2014-02-10 16:51:31]
Törzstag
Juve adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6099. Elküldve: 2014-02-10 16:51:31,

Sportmusorok

[3961.]

1911837_824049237611968_1854945423_n.jpg

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6100 #6110]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Juve



Tagság: 2009-10-29 12:03:57
Tagszám: #79134
Hozzászólások: 592
6098. Elküldve: 2014-02-10 15:47:49,

Sportmusorok

[3962.]

http://comment.blog.hu/2014/02/10/az_iko_eladta_a_sportklubot
No comment...
Törzstag
Juve adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
6097. Elküldve: 2014-02-10 14:31:22,

Sportmusorok

[3963.]

Érdekes. A Networkokat sajnálom, bár feljövőben vannak, szerintem nagyn jó a műsoruk (Life, Ozone).

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #6105] [előzmény: (6091) Atilu, 2014-02-09 16:36:52]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
6096. Elküldve: 2014-02-10 14:05:17,

Sportmusorok

[3964.]

Hangvivő van (orj), csak az is török.
[előzmény: (6095) norman21, 2014-02-10 10:17:51]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


norman21



Tagság: 2008-02-04 13:05:20
Tagszám: #55399
Hozzászólások: 208
6095. Elküldve: 2014-02-10 10:17:51,

Sportmusorok

[3965.]

A 7 fokon a TRT HDn.van.angol hangvivő a közvetítések alatt? Vki nézzen rá légyszí, mielőtt elkezdenék kézzel forgatni.
[válaszok erre: #6096]
Haladó
norman21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6094. Elküldve: 2014-02-10 07:43:03,

Sportmusorok

[3966.]

Az nem sok van, BBC red button 2 a 28.2 E-n ami kódolatlan és normál méretű antennával fogható.

12552 V 22000 DVB-S MPEG2
[válaszok erre: #6111] [előzmény: (6093) boldonc, 2014-02-09 18:03:24]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


boldonc



Tagság: 2009-02-10 17:42:50
Tagszám: #70311
Hozzászólások: 109
6093. Elküldve: 2014-02-09 18:03:24,

Sportmusorok

[3967.]

Olyan angol adok erdekelnenek amelyek adjak a teli olimpiait?
[válaszok erre: #6094] [előzmény: (6079) LackoVM, 2014-02-08 15:46:57]
Haladó
boldonc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


abbeg



Tagság: 2005-09-21 18:34:29
Tagszám: #22147
Hozzászólások: 546
6092. Elküldve: 2014-02-09 17:54:37,

Sportmusorok

[3968.]

icon2.gif
[előzmény: (6085) arkimbz, 2014-02-09 08:46:34]
Törzstag
abbeg adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6091. Elküldve: 2014-02-09 16:36:52,

Sportmusorok

[3969.]

Nézettségeben viszont nem.

http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=87973

Ha mindenhol elérhető lenne akkor sem érné el az 1 %-ot.
[válaszok erre: #6097 #6106] [előzmény: (6084) -bz-, 2014-02-09 08:17:23]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
6090. Elküldve: 2014-02-09 12:57:56,

Sportmusorok

[3970.]

Összefoglalták a semmit....

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (6083) drogos, 2014-02-08 22:15:59]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6089. Elküldve: 2014-02-09 11:20:07,

Sportmusorok

[3971.]

Igen az elég vicces. icon32.gif

Ez meg Az.
[előzmény: (6087) -bz-, 2014-02-09 09:52:18]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6088. Elküldve: 2014-02-09 10:00:36,

Sportmusorok

[3972.]

Igaz.
[előzmény: (6085) arkimbz, 2014-02-09 08:46:34]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-bz-



Tagság: 2009-06-28 09:52:25
Tagszám: #75745
Hozzászólások: 114
6087. Elküldve: 2014-02-09 09:52:18,

Sportmusorok

[3973.]

abban igazad lehet, hogy ha a kézi átköltözne a DS-re akkor egy Méhest is megszerezhetnének... :) de amit a sporttv pl. a foci szakértőikkel művel az vicc kategória...
[válaszok erre: #6089] [előzmény: (6086) LackoVM, 2014-02-09 09:26:49]
Haladó
-bz- adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6086. Elküldve: 2014-02-09 09:26:49,

Sportmusorok

[3974.]

Én még mindig azt mondom, h. szakmai felkészültségben a Sport Tv ( bizonyos közvetítései NFL, LaLiga- Méhes, Faragó, Frkas ) és ES ( Hajdú B. ) visz mindent.
Nemmondom, h. a DS rossz, de van ott is hiba bőven, a Monokit speciel egyre jobban utálom, nagyképű és sokat félrebeszél.

Ez meg Az.
[válaszok erre: #6087] [előzmény: (6084) -bz-, 2014-02-09 08:17:23]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


arkimbz



Tagság: 2007-07-27 15:14:32
Tagszám: #47467
Hozzászólások: 117
6085. Elküldve: 2014-02-09 08:46:34,

Sportmusorok

[3975.]

Szerintem ezek a dolgok csak még jobban aláássák a sport iránti érdeklődést, amit sajnos néha magamon is tapasztalok.

MIndenem volt az olasz foci, egy meccset sem hagytam ki, évekig néztük a Sport1-en. Aztán jött a Digi, lenyúlta, vége. Vagy 3 év éhezés után végre sikerült átszerződnöm a Digihez, de kiderült, hogy csak 4 meccs erejéig, mert pont akkor vesztették el a közvetítési jogot a Sportklubbal szemben. Ezek után végleg feladtam a küzdelmet. Tegnap 2 év után megint visszakerült a Digire, de ahhoz képest, hogy egy szuperrangadó volt, megállapítottam, hogy már egyáltalán nem hiányzik az életemből annyira, mint régen. Sőt, 15 perc után el is nyomtam.

Most pedig itt van már az olimpia is. Minden magyar sportrajongó tombol, pláne hogy az Eurosport legalább minden szolgáltatónál ott van, a téli sport eddig még mindenkié volt. Most már ez sem.

Ezek után tényleg nem is számolhatnak mással a médiapénzek nagyurai, minthogy terjednek a netes fekete sztrímek, kulcsok, torrentek és mindenféle más illegális utak. Csak azt tudom mondani, megérdemlik!

Én pedig remélem, hogy a nagy sportrendezvények továbbra is nézhetőek lesznek az ARD/ZDF adókon, hogy legalább a műholdasoknak ne kelljen kiskapukat nyitogatniuk...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2014-02-09 08:52:47]
[válaszok erre: #6088 #6092]
Haladó
arkimbz adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01098108291626 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail