Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
6109. Elküldve: 2014-02-10 19:02:02, Sportmusorok
|
[3951.] |
Még, ha módosult volna is, a kábeles szolgáltató akkor is visszaél a monopóliumával: eszi/nem eszi, nem kap mást kábelen.
.
Ahogy a jézuska is mondta jó messziről a Brian élete című remek filmben: „boldogok azok, akik válogathatnak a kábelszolgáltatók között..."
|
| | |
[előzmény: (6108) Atilu, 2014-02-10 18:28:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
6108. Elküldve: 2014-02-10 18:28:21, Sportmusorok
|
[3952.] |
"Azt viszont meg kell próbálni egy bírósági perrel hogy a módosult csomag miatt felmondható e a hűségnyilatkozat?"
Milyen csomag és hol módosult?
|
| | | [válaszok erre: #6109] |
[előzmény: (6107) HongKong, 2014-02-10 18:24:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 HongKong

Tagság: 2010-02-04 15:40:20 Tagszám: #82015 Hozzászólások: 677 |
6107. Elküldve: 2014-02-10 18:24:56, Sportmusorok
|
[3953.] |
Azzal nincs semmi gond hogy pörög az üzleti világ. A jogokért fizetni kell. Azt viszont meg kell próbálni egy bírósági perrel hogy a módosult csomag miatt felmondható e a hűségnyilatkozat? És még az üzleti tisztességről nem esett szó. Bevisznek egy csapdahelyzetbe aztán ott ragadsz.
|
| | | [válaszok erre: #6108] |
|
|
Törzstag
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
6106. Elküldve: 2014-02-10 18:00:40, Sportmusorok
|
[3954.] |
Jól látom, hogy „hír" tévé nem engedte meg , hogy mérjék?!?
.
Vagy nem ezért nincs a listán?!?
|
| | | [válaszok erre: #6115] |
[előzmény: (6091) Atilu, 2014-02-09 16:36:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
6105. Elküldve: 2014-02-10 17:29:43, Sportmusorok
|
[3955.] |
Egy 100 csatornás kínálatban elfoglalt helyüket nézzük, nem is mondható rossznak. Elég sok régi tradíciókkal bíró csatornának a klónjait előzik meg a saját műfajukban. A LIFENETWORK meg a saját műfajában piacvezető már most is. :)
|
| | |
[előzmény: (6097) yaksi, 2014-02-10 14:31:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szjoek

Tagság: 2013-11-06 10:56:22 Tagszám: #128980 Hozzászólások: 148 |
6104. Elküldve: 2014-02-10 17:23:33, Sportmusorok
|
[3956.] |
Túl drágán adná a t-sat nak és directnek családi csomagba kb 600ft/hó/előfizető külön mini csomagba meg nem adják
|
| | |
[előzmény: (6103) Juve, 2014-02-10 17:11:40] |
|
Haladó
|
|
 Juve

Tagság: 2009-10-29 12:03:57 Tagszám: #79134 Hozzászólások: 592 |
6103. Elküldve: 2014-02-10 17:11:40, Sportmusorok
|
[3957.] |
Gondolom, igen.
Vagy miért nincs sem a T-nél sem az UPC-nél?
Mert nem akarja eladni, ha megtenné bezárhatná a boltot ez nyilvánvaló.
|
| | | [válaszok erre: #6104] |
[előzmény: (6101) yaksi, 2014-02-10 17:07:39] |
|
Törzstag
|
|
 whoever70

Tagság: 2013-06-16 00:59:22 Tagszám: #128089 Hozzászólások: 1171 |
6102. Elküldve: 2014-02-10 17:09:49, Sportmusorok
|
[3958.] |
szerintem nem azonos feltételeket szabtak.
mondjuk már kezd unalmas lenni a dili ezzel a módszerrel, "remélem" a vb-t is csak egyedül ők adják majd a világon
|
| | |
[előzmény: (6101) yaksi, 2014-02-10 17:07:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
6101. Elküldve: 2014-02-10 17:07:39, Sportmusorok
|
[3959.] |
Miért is? Gondolod, hogy más feltételt adnak a T-nek és a UPC-nek? nem hinném...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #6102 #6103] |
[előzmény: (6100) Juve, 2014-02-10 17:04:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Juve

Tagság: 2009-10-29 12:03:57 Tagszám: #79134 Hozzászólások: 592 |
6100. Elküldve: 2014-02-10 17:04:43, Sportmusorok
|
[3960.] |
Hát ezen kacagnom kell!
"minden magyarországi kábelszolgáltató és műholdas szolgáltató számára elérhető azonos feltételek mellett."
Az emberek pofájába hazudnak gátlástalanul!
|
| | | [válaszok erre: #6101] |
[előzmény: (6099) drogos, 2014-02-10 16:51:31] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6099. Elküldve: 2014-02-10 16:51:31, Sportmusorok
|
[3961.] |
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6100 #6110] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Juve

Tagság: 2009-10-29 12:03:57 Tagszám: #79134 Hozzászólások: 592 |
|
Törzstag
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
6097. Elküldve: 2014-02-10 14:31:22, Sportmusorok
|
[3963.] |
Érdekes. A Networkokat sajnálom, bár feljövőben vannak, szerintem nagyn jó a műsoruk (Life, Ozone).
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #6105] |
[előzmény: (6091) Atilu, 2014-02-09 16:36:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 celeburdi

Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114 |
6096. Elküldve: 2014-02-10 14:05:17, Sportmusorok
|
[3964.] |
Hangvivő van (orj), csak az is török.
|
| | |
[előzmény: (6095) norman21, 2014-02-10 10:17:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6095. Elküldve: 2014-02-10 10:17:51, Sportmusorok
|
[3965.] |
A 7 fokon a TRT HDn.van.angol hangvivő a közvetítések alatt? Vki nézzen rá légyszí, mielőtt elkezdenék kézzel forgatni.
|
| | | [válaszok erre: #6096] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6094. Elküldve: 2014-02-10 07:43:03, Sportmusorok
|
[3966.] |
Az nem sok van, BBC red button 2 a 28.2 E-n ami kódolatlan és normál méretű antennával fogható.
12552 V 22000 DVB-S MPEG2
|
| | | [válaszok erre: #6111] |
[előzmény: (6093) boldonc, 2014-02-09 18:03:24] |
|
|
|
|
 boldonc

Tagság: 2009-02-10 17:42:50 Tagszám: #70311 Hozzászólások: 109 |
6093. Elküldve: 2014-02-09 18:03:24, Sportmusorok
|
[3967.] |
Olyan angol adok erdekelnenek amelyek adjak a teli olimpiait?
|
| | | [válaszok erre: #6094] |
[előzmény: (6079) LackoVM, 2014-02-08 15:46:57] |
|
Haladó
|
|
 abbeg

Tagság: 2005-09-21 18:34:29 Tagszám: #22147 Hozzászólások: 546 |
6092. Elküldve: 2014-02-09 17:54:37, Sportmusorok
|
[3968.] |
|
| | |
[előzmény: (6085) arkimbz, 2014-02-09 08:46:34] |
|
Törzstag
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6090. Elküldve: 2014-02-09 12:57:56, Sportmusorok
|
[3970.] |
Összefoglalták a semmit....
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (6083) drogos, 2014-02-08 22:15:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6089. Elküldve: 2014-02-09 11:20:07, Sportmusorok
|
[3971.] |
Igen az elég vicces.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (6087) -bz-, 2014-02-09 09:52:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6088. Elküldve: 2014-02-09 10:00:36, Sportmusorok
|
[3972.] |
Igaz.
|
| | |
[előzmény: (6085) arkimbz, 2014-02-09 08:46:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 -bz-

Tagság: 2009-06-28 09:52:25 Tagszám: #75745 Hozzászólások: 114 |
6087. Elküldve: 2014-02-09 09:52:18, Sportmusorok
|
[3973.] |
abban igazad lehet, hogy ha a kézi átköltözne a DS-re akkor egy Méhest is megszerezhetnének... :) de amit a sporttv pl. a foci szakértőikkel művel az vicc kategória...
|
| | | [válaszok erre: #6089] |
[előzmény: (6086) LackoVM, 2014-02-09 09:26:49] |
|
Haladó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6086. Elküldve: 2014-02-09 09:26:49, Sportmusorok
|
[3974.] |
Én még mindig azt mondom, h. szakmai felkészültségben a Sport Tv ( bizonyos közvetítései NFL, LaLiga- Méhes, Faragó, Frkas ) és ES ( Hajdú B. ) visz mindent.
Nemmondom, h. a DS rossz, de van ott is hiba bőven, a Monokit speciel egyre jobban utálom, nagyképű és sokat félrebeszél.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6087] |
[előzmény: (6084) -bz-, 2014-02-09 08:17:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 arkimbz

Tagság: 2007-07-27 15:14:32 Tagszám: #47467 Hozzászólások: 117 |
6085. Elküldve: 2014-02-09 08:46:34, Sportmusorok
|
[3975.] |
Szerintem ezek a dolgok csak még jobban aláássák a sport iránti érdeklődést, amit sajnos néha magamon is tapasztalok.
MIndenem volt az olasz foci, egy meccset sem hagytam ki, évekig néztük a Sport1-en. Aztán jött a Digi, lenyúlta, vége. Vagy 3 év éhezés után végre sikerült átszerződnöm a Digihez, de kiderült, hogy csak 4 meccs erejéig, mert pont akkor vesztették el a közvetítési jogot a Sportklubbal szemben. Ezek után végleg feladtam a küzdelmet. Tegnap 2 év után megint visszakerült a Digire, de ahhoz képest, hogy egy szuperrangadó volt, megállapítottam, hogy már egyáltalán nem hiányzik az életemből annyira, mint régen. Sőt, 15 perc után el is nyomtam.
Most pedig itt van már az olimpia is. Minden magyar sportrajongó tombol, pláne hogy az Eurosport legalább minden szolgáltatónál ott van, a téli sport eddig még mindenkié volt. Most már ez sem.
Ezek után tényleg nem is számolhatnak mással a médiapénzek nagyurai, minthogy terjednek a netes fekete sztrímek, kulcsok, torrentek és mindenféle más illegális utak. Csak azt tudom mondani, megérdemlik!
Én pedig remélem, hogy a nagy sportrendezvények továbbra is nézhetőek lesznek az ARD/ZDF adókon, hogy legalább a műholdasoknak ne kelljen kiskapukat nyitogatniuk... [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2014-02-09 08:52:47]
|
| | | [válaszok erre: #6088 #6092] |
|
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|