Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 -bz-

Tagság: 2009-06-28 09:52:25 Tagszám: #75745 Hozzászólások: 114 |
6084. Elküldve: 2014-02-09 08:17:23, Sportmusorok
|
[3976.] |
Nagyon jó lenne ha a kézilabda is a digihez kerülne a sportklubról... Botrányos a szakmai hozzáértésük... A digisportosok az összes magyar sportcsatit verik szakmaiságban oda-vissza...
|
| | | [válaszok erre: #6086 #6091] |
|
|
Haladó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6082. Elküldve: 2014-02-08 21:00:43, Sportmusorok
|
[3978.] |
Hát a Digi lefölözte a Sportklubot csak a konc maradt ott...
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Il titolare

Tagság: 2013-01-27 18:35:03 Tagszám: #125429 Hozzászólások: 165 |
6081. Elküldve: 2014-02-08 19:31:34, Sportmusorok
|
[3979.] |
Ha pénzbe kerül aligha. Szerintem lassan ott tarthatnak, hogy örülnek ha a villanyszámlát kifizetik, nemhogy Indycart vennének...
Ma a nyakukba tették a hurkot ..
|
| | |
[előzmény: (6080) klotyómanó, 2014-02-08 19:17:53] |
|
Haladó
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
6080. Elküldve: 2014-02-08 19:17:53, Sportmusorok
|
[3980.] |
Esetleg nem tudja valaki, hogy a Sportklub idén sem fogja adni az Indycar futamait ?
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | | [válaszok erre: #6081] |
|
|
Haladó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6079. Elküldve: 2014-02-08 15:46:57, Sportmusorok
|
[3981.] |
Esetleg aki UPCD kártyás előfizető, akkor CT Sport, STV 2 vagy akár NovaSport HD tudja követni az olimpiát. Ezek az adók, főleg a csehek elég bőségesen adják az olimpiát.
A közmédia sajnos elég félvárról veszi a téli olimpiákat, most nagyon hiányoznak a EuroSport közvetítései.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6093] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
6078. Elküldve: 2014-02-08 14:18:36, Sportmusorok
|
[3982.] |
A lényeg.
"A világháló mechanizmusát ismerve azonban minden bizonnyal lesznek a geokódolást megkerülő kiskapuk, a hódeszka mai selejtezőjét például már lehetett követni a Rosszija 2 streamjén…"
|
| | |
[előzmény: (6077) Adama123, 2014-02-08 13:04:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Adama123

Tagság: 2010-03-03 10:59:48 Tagszám: #82912 Hozzászólások: 331 |
|
Törzstag
|
|
 arkimbz

Tagság: 2007-07-27 15:14:32 Tagszám: #47467 Hozzászólások: 117 |
6076. Elküldve: 2014-02-08 12:54:32, Sportmusorok
|
[3984.] |
Most akkor magyarázza el nekem valaki, hogy hogy is van ez a téli olimpia esete a magyar nézővel.
Elvileg ugye az MTVA vette meg a közvetítési jogot, de úgy látszik nem nagyon közvetít. Épp most sem. Pedig döntők is vannak egész nap. És van 4 db MTVA csatorna. Nem ad az Eurosport sem egy percet se, pedig Vancouverben még ők is ott voltak, ráadásul egész télen velük lehet nézni a téli sportokat, a magyar tévécsatornák még a sporthírekbe sem tartják ezeket a sportokat érdemesnek.
Szerencsére én a két lavóromban nem csalódok most se, de a kábelos szomszédom épp most szaladt át őrjöngve, hogy mutassam meg neki, hol nézheti az olimpiát, amit annyira hirdettek. Sajnos csak azt tudtam neki felajánlani, hogy bármikor szívesen látom, nálam úgyis az megy egész nap....
De most őszintén, nincs jogosan kiakadva?
|
| | | [válaszok erre: #6077] |
|
|
Haladó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6075. Elküldve: 2014-02-08 11:50:05, Sportmusorok
|
[3985.] |
Ez tudom, de nagyon úgy néz ki , hogy a SportKlub a jogok egy részét továbbadta a románoknak.
|
| | |
[előzmény: (6073) Juve, 2014-02-08 11:02:57] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6074. Elküldve: 2014-02-08 11:05:00, Sportmusorok
|
[3986.] |
remélem ez is egy kacsa mint a VIVA :D, na jó csak vicc volt :D
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (6071) SiriusBlack, 2014-02-07 22:49:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Juve

Tagság: 2009-10-29 12:03:57 Tagszám: #79134 Hozzászólások: 592 |
6073. Elküldve: 2014-02-08 11:02:57, Sportmusorok
|
[3987.] |
Az elírás. A Sportklubnál vannak a jogok és ők is közvetítenek.
|
| | | [válaszok erre: #6075] |
[előzmény: (6071) SiriusBlack, 2014-02-07 22:49:07] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6072. Elküldve: 2014-02-08 10:31:38, Sportmusorok
|
[3988.] |
a mai nap elvileg angol bajnokság lenne a jobb oldali rublika szerint de 14:50 kor kezdik a Lazio - Rómát, na most akkor melyik hogy merre???
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (6071) SiriusBlack, 2014-02-07 22:49:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
6070. Elküldve: 2014-02-07 20:19:59, Sportmusorok
|
[3990.] |
Kösz, hogy szóltál...elfelejtettem volna....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (6069) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-07 20:16:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6069. Elküldve: 2014-02-07 20:16:33, Sportmusorok
|
[3991.] |
Győr - Larvik női kézilabda bl meccs a digisporton.
|
| | | [válaszok erre: #6070] |
|
|
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6068. Elküldve: 2014-01-24 19:28:07, Sportmusorok
|
[3992.] |
itt egy lista melyik csatikon lehet követni a téli olimpia eseményeit
http://www.sochi2014.com/en/tv-guide
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6067. Elküldve: 2014-01-18 17:15:33, Sportmusorok
|
[3993.] |
Senna dokumentumfilm (2010-es) holnap délelőtt a HBO-n
|
| |
|
|
|
|
 JV16BAR

Tagság: 2003-06-10 09:27:26 Tagszám: #5074 Hozzászólások: 1239 |
6066. Elküldve: 2014-01-16 11:46:47, Sportmusorok
|
[3994.] |
Hej, ha minden úgy menne a Hello HD házatáján, mint a műsorújság (nyomtam egy frissítést):
UI. Az online műsorújság jó dolog, csak abból nehézkesebb időzítőt generálni.
TBS: 6925, 6985, 6982SE, 6902, TT S2-4100, Dr.HD D15, Amiko X-Finder, Gibertini 125 + IBU 66.0°E - 30.0°W, Triax Unique multifeed + 6x Inverto quad 23°E-1°W, VDR.
|
| | | [válaszok erre: #6067] |
[előzmény: (6064) Kardos Attila, 2014-01-16 11:25:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 JV16BAR

Tagság: 2003-06-10 09:27:26 Tagszám: #5074 Hozzászólások: 1239 |
6063. Elküldve: 2014-01-16 11:20:53, Sportmusorok
|
[3997.] |
Ez szuper jó hír (nekem), be is akartam állítani az időzítőket, hogy vegye fel a hétvégén. Sem a Hello HD sem a UPCD EPG-jében nem szerepel, mindkettőn Kézilabda van a jelzett időpontokban.
TBS: 6925, 6985, 6982SE, 6902, TT S2-4100, Dr.HD D15, Amiko X-Finder, Gibertini 125 + IBU 66.0°E - 30.0°W, Triax Unique multifeed + 6x Inverto quad 23°E-1°W, VDR.
|
| | | [válaszok erre: #6064 #6065] |
[előzmény: (6062) attila.scourgeofgod, 2014-01-16 10:24:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
6061. Elküldve: 2014-01-06 20:20:24, Sportmusorok
|
[3999.] |
Ilyen a magyar kézilabda :
http://sportgeza.hu/kezilabda/2014/01/06/gorbicz_a_vilag_masodik_legjobb_kezise/
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
6060. Elküldve: 2014-01-05 21:50:12, Sportmusorok
|
[4000.] |
Köszi. És holdon lesz valamikor?
|
| | |
[előzmény: (6057) Kardos Attila, 2014-01-05 18:29:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|