Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499775/12 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (80/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6059. Elküldve: 2014-01-05 18:35:22,

Sportmusorok

[4001.]

Igen.
[előzmény: (6058) miroka, 2014-01-05 18:31:02]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
6058. Elküldve: 2014-01-05 18:31:02,

Sportmusorok

[4002.]

És ott esetleg magyar nyelvű ?

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #6059] [előzmény: (6057) Kardos Attila, 2014-01-05 18:29:33]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
6057. Elküldve: 2014-01-05 18:29:33,

Sportmusorok

[4003.]

"A sport2 hd csatorna milyen platformon érhető el? "

Néhány kivételes kábelhálózat, mint pl. Tarr.

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #6058 #6060] [előzmény: (6055) bamba, 2014-01-05 17:59:33]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6056. Elküldve: 2014-01-05 18:21:53,

Sportmusorok

[4004.]

A cseheknek van upc-n.
[előzmény: (6055) bamba, 2014-01-05 17:59:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
6055. Elküldve: 2014-01-05 17:59:33,

Sportmusorok

[4005.]

A sport2 hd csatorna milyen platformon érhető el? Most láttam egyáltalán, hogy létezik, mert 1-2HD-val reklámozzák a kézi eb-t.
[válaszok erre: #6056 #6057]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mbovo



Tagság: 2010-07-26 09:27:06
Tagszám: #87164
Hozzászólások: 1000
6054. Elküldve: 2013-11-25 00:14:06,

Sportmusorok

[4006.]

szerintem esélytelen
[előzmény: (6053) saalty, 2013-11-19 21:09:38]
Törzstag
mbovo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
6053. Elküldve: 2013-11-19 21:09:38,

Sportmusorok

[4007.]

Budapesten lehet 90-es tükörrel fogni az Al Jazeera Sportokat 26 fokról?

- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
[válaszok erre: #6054]
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


boldonc



Tagság: 2009-02-10 17:42:50
Tagszám: #70311
Hozzászólások: 109
6052. Elküldve: 2013-11-16 15:30:04,

Sportmusorok

[4008.]

Koszi!

Most mar teniszre es kezilabdara kellene meg egy ilyen oldal :)
[előzmény: (6050) drogos, 2013-11-15 17:50:31]
Haladó
boldonc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
6051. Elküldve: 2013-11-15 19:22:41,

Sportmusorok

[4009.]

VB selejtező Portugália-Svédország
20,45-kor E13 hotbird RTPi FTA.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6050. Elküldve: 2013-11-15 17:50:31,

Sportmusorok

[4010.]

livesoccertv.com

a liveonsat néha hiányos vagy csalóka de megteszi

vagy emus téren

http://www.najmsat.eu/futbal%20matcH109.html


Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6052] [előzmény: (6049) csabesz69, 2013-11-15 17:48:42]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csabesz69



Tagság: 2011-06-01 18:44:35
Tagszám: #93775
Hozzászólások: 108
6049. Elküldve: 2013-11-15 17:48:42,

Sportmusorok

[4011.]

Focimeccsek!!! :http://liveonsat.com/quickindex.html
[válaszok erre: #6050] [előzmény: (6047) boldonc, 2013-11-15 12:50:38]
Haladó
csabesz69 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
6048. Elküldve: 2013-11-15 13:08:21,

Sportmusorok

[4012.]

Focimeccsek:
Ma lesz egy olasz-német meccs.
20,45-kor kezdődik az E19.2 ZDF csatornákon, SD és HD.
Másik meccs is érdekes lehet, Anglia-Chile 21,00-kor.
E28,2 ITV1, UTV
E39 bulsat Novasport EMU-val.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-11-15 13:17:42]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


boldonc



Tagság: 2009-02-10 17:42:50
Tagszám: #70311
Hozzászólások: 109
6047. Elküldve: 2013-11-15 12:50:38,

Sportmusorok

[4013.]

Hat ez nem az igazi, de azert koszi... ;)

Amugy tudtok egy oldalt ahol az aktulis sportesemenyeket listazzak ki asszerint, hogy melyik muholdon/szolgaltaton/tp-n foghato?
[válaszok erre: #6049] [előzmény: (6046) melinho, 2013-11-15 11:54:07]
Haladó
boldonc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


melinho



Tagság: 2011-03-02 17:36:27
Tagszám: #92477
Hozzászólások: 169
6046. Elküldve: 2013-11-15 11:54:07,

Sportmusorok

[4014.]

Dajto szlovak kommentarral icon70.gif
[válaszok erre: #6047] [előzmény: (6045) boldonc, 2013-11-15 11:32:27]
Haladó
melinho adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


boldonc



Tagság: 2009-02-10 17:42:50
Tagszám: #70311
Hozzászólások: 109
6045. Elküldve: 2013-11-15 11:32:27,

Sportmusorok

[4015.]

Sziasztok!

Hol lehet nezni a portugal - sved vb-selejtezo merkozest?

Gondolom magyar kommentarral sehol...
Esetleg angol...?
[válaszok erre: #6046]
Haladó
boldonc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6044. Elküldve: 2013-11-02 19:32:35,

Sportmusorok

[4016.]

A Sport 1 a mai nap eddig még nem is volt a HD.
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiraly45



Tagság: 2004-05-05 06:15:09
Tagszám: #10328
Hozzászólások: 1612
6043. Elküldve: 2013-10-31 20:20:59,

Sportmusorok

[4017.]

Kicsit kiegészíteném a magyar labdarúgás problémáját.
Az 1980-as évek végén, az 1990-es évek elején módomban állt kicsit jobban ismerni az akkori NB1-es csapatoknál alkalmazott fizetési-premizálási rendszert. Jó, a mostani fizetések bizonyára mások, de az alapprobléma talán ugyanaz lehet.
Akkoriban egy „profi” fizetése 6000 Ft/hó körül volt. A győzelemért járó prémium ennek többszöröse, ha jól emlékszem, akkor 30.000 Ft/győzelem volt, vagy talán jóval több is. Ennek a rendszernek az volt az eredménye, hogy a fix kezdőjátékosok nagyon jól kerestek, de aki nem került be a csapatba, az semmit nem keresett. Mondhatni, meg sem tudott élni. Ilyen kereseti viszonyok között azért minden olyan játékosnak, aki nem volt kezdő az NB1-es csapatban, meg kellett gondolnia, vállalja-e, hogy akár több hónapon keresztül ennyire alacsony alapfizetésből tengődik. Én nagyon gyanítom, hogy most is valami hasonló lehet a helyzet, ezért mennek a tehetségesnek tartott játékosok inkább alacsonyabb osztályba. Bármilyen fura, ott biztosabb pénzhez jutnak.
Ez a dolog már kapcsolódik egy ország gazdasági helyzetéhez is. Régen se nagyon lehetett életcélja a fiataloknak, hogy élvonalbeli játékosok legyenek. Ahhoz az élvonalbeli focisták kereseti viszonyának az átalakítására is szükség lenne.

oscamguru
[előzmény: (6031) kiraly45, 2013-10-21 12:00:32]
Kiváló dolgozó
kiraly45 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6042. Elküldve: 2013-10-27 06:33:50,

Sportmusorok

[4018.]

Érdekes dolgot vettem tegnap észre . A Sport 1 csatornánál nem írták ki hogy Hogy HD minőség. Este a Boxnál sem. Pedig a cseheknél ez ki volt írva....
[előzmény: (6037) dimension75, 2013-10-26 19:21:52]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pedro5413



Tagság: 2011-03-30 12:28:45
Tagszám: #92973
Hozzászólások: 1971
6041. Elküldve: 2013-10-27 04:50:46,

Sportmusorok

[4019.]

No errű van szó.

...............................................................................
VU+Zero 4K, Axas HIS 4K Combo+, Alien shd 8900, Amiko Mini HD, Ariva 100E HD
, 110-es Bozsér, BU fej, DM 3800 (75 E - 45 W)
[előzmény: (6035) kiraly45, 2013-10-21 20:59:51]
Kiváló dolgozó
pedro5413 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
6040. Elküldve: 2013-10-26 22:10:56,

Sportmusorok

[4020.]

Mert a magyar foci olyan sz@r hogy csak a kép minőségével tudnak rajta segíteni.Az el classico meg olyan jó hogy tök mindegy milyen a kép minősége.DDD
[előzmény: (6037) dimension75, 2013-10-26 19:21:52]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dimension75



Tagság: 2007-03-20 10:14:15
Tagszám: #42987
Hozzászólások: 408
6039. Elküldve: 2013-10-26 21:58:15,

Sportmusorok

[4021.]

Őszintén sajnálom azokat akik az NB1-nek csúfolt szart képesek nézni.
[előzmény: (6038) mxgiorgio, 2013-10-26 19:33:34]
Törzstag
dimension75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mxgiorgio



Tagság: 2011-06-11 20:13:34
Tagszám: #93926
Hozzászólások: 69
6038. Elküldve: 2013-10-26 19:33:34,

Sportmusorok

[4022.]

Mert a magyar foci fontosabb mint a spanyol icon49.gif
[válaszok erre: #6039] [előzmény: (6037) dimension75, 2013-10-26 19:21:52]
Kezdő
mxgiorgio adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dimension75



Tagság: 2007-03-20 10:14:15
Tagszám: #42987
Hozzászólások: 408
6037. Elküldve: 2013-10-26 19:21:52,

Sportmusorok

[4023.]

Van arra valami elfogadható magyarázat, hogy a sport tv miért nem képes HD-ben adni a classicot. Komolyan mondom nevetséges. Még szerencse, hogy a PL jogok nem náluk vannak.
[válaszok erre: #6038 #6040 #6042]
Törzstag
dimension75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tomőge



Tagság: 2011-09-30 20:22:05
Tagszám: #95853
Hozzászólások: 71
6036. Elküldve: 2013-10-24 18:26:11,

Sportmusorok

[4024.]

Helo. A najmston levő futbalfeedek nállam az almán 120as tányérral nem akarnak bejőnni.tudja e valaki hogy miért?
Kezdő
tomőge adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiraly45



Tagság: 2004-05-05 06:15:09
Tagszám: #10328
Hozzászólások: 1612
6035. Elküldve: 2013-10-21 20:59:51,

Sportmusorok

[4025.]

Ennél sokkal drasztikusabb szabályozás kellene. Ha nem sikerül elérni, hogy néhány év múlva hazai játékosok legyenek túlsúlyban a hazai bajnokságban, akkor a válogatottunk az utolsók közé csúszik a világban. Ha nem kerülnek ki magyar játékosok akár a hazai, akár a külföldi bajnokságokba, akkor hamarosan válogatottunk se lesz.

oscamguru
[válaszok erre: #6041] [előzmény: (6034) junior19, 2013-10-21 16:53:41]
Kiváló dolgozó
kiraly45 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010035037994385 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail