Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6059. Elküldve: 2014-01-05 18:35:22, Sportmusorok
|
[4001.] |
Igen.
|
| | |
[előzmény: (6058) miroka, 2014-01-05 18:31:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
6058. Elküldve: 2014-01-05 18:31:02, Sportmusorok
|
[4002.] |
És ott esetleg magyar nyelvű ?
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #6059] |
[előzmény: (6057) Kardos Attila, 2014-01-05 18:29:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6056. Elküldve: 2014-01-05 18:21:53, Sportmusorok
|
[4004.] |
A cseheknek van upc-n.
|
| | |
[előzmény: (6055) bamba, 2014-01-05 17:59:33] |
|
|
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
6055. Elküldve: 2014-01-05 17:59:33, Sportmusorok
|
[4005.] |
A sport2 hd csatorna milyen platformon érhető el? Most láttam egyáltalán, hogy létezik, mert 1-2HD-val reklámozzák a kézi eb-t.
|
| | | [válaszok erre: #6056 #6057] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6054. Elküldve: 2013-11-25 00:14:06, Sportmusorok
|
[4006.] |
szerintem esélytelen
|
| | |
[előzmény: (6053) saalty, 2013-11-19 21:09:38] |
|
Törzstag
|
|
 saalty

Tagság: 2005-06-02 17:57:14 Tagszám: #19379 Hozzászólások: 2233 |
6053. Elküldve: 2013-11-19 21:09:38, Sportmusorok
|
[4007.] |
Budapesten lehet 90-es tükörrel fogni az Al Jazeera Sportokat 26 fokról?
- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
|
| | | [válaszok erre: #6054] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 boldonc

Tagság: 2009-02-10 17:42:50 Tagszám: #70311 Hozzászólások: 109 |
6052. Elküldve: 2013-11-16 15:30:04, Sportmusorok
|
[4008.] |
Koszi!
Most mar teniszre es kezilabdara kellene meg egy ilyen oldal :)
|
| | |
[előzmény: (6050) drogos, 2013-11-15 17:50:31] |
|
Haladó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
6051. Elküldve: 2013-11-15 19:22:41, Sportmusorok
|
[4009.] |
VB selejtező Portugália-Svédország
20,45-kor E13 hotbird RTPi FTA.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6050. Elküldve: 2013-11-15 17:50:31, Sportmusorok
|
[4010.] |
livesoccertv.com
a liveonsat néha hiányos vagy csalóka de megteszi
vagy emus téren
http://www.najmsat.eu/futbal%20matcH109.html
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6052] |
[előzmény: (6049) csabesz69, 2013-11-15 17:48:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csabesz69

Tagság: 2011-06-01 18:44:35 Tagszám: #93775 Hozzászólások: 108 |
|
Haladó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
6048. Elküldve: 2013-11-15 13:08:21, Sportmusorok
|
[4012.] |
Focimeccsek:
Ma lesz egy olasz-német meccs.
20,45-kor kezdődik az E19.2 ZDF csatornákon, SD és HD.
Másik meccs is érdekes lehet, Anglia-Chile 21,00-kor.
E28,2 ITV1, UTV
E39 bulsat Novasport EMU-val.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-11-15 13:17:42]
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 boldonc

Tagság: 2009-02-10 17:42:50 Tagszám: #70311 Hozzászólások: 109 |
6047. Elküldve: 2013-11-15 12:50:38, Sportmusorok
|
[4013.] |
Hat ez nem az igazi, de azert koszi... ;)
Amugy tudtok egy oldalt ahol az aktulis sportesemenyeket listazzak ki asszerint, hogy melyik muholdon/szolgaltaton/tp-n foghato?
|
| | | [válaszok erre: #6049] |
[előzmény: (6046) melinho, 2013-11-15 11:54:07] |
|
Haladó
|
|
 melinho

Tagság: 2011-03-02 17:36:27 Tagszám: #92477 Hozzászólások: 169 |
6046. Elküldve: 2013-11-15 11:54:07, Sportmusorok
|
[4014.] |
Dajto szlovak kommentarral
|
| | | [válaszok erre: #6047] |
[előzmény: (6045) boldonc, 2013-11-15 11:32:27] |
|
Haladó
|
|
 boldonc

Tagság: 2009-02-10 17:42:50 Tagszám: #70311 Hozzászólások: 109 |
6045. Elküldve: 2013-11-15 11:32:27, Sportmusorok
|
[4015.] |
Sziasztok!
Hol lehet nezni a portugal - sved vb-selejtezo merkozest?
Gondolom magyar kommentarral sehol...
Esetleg angol...?
|
| | | [válaszok erre: #6046] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6044. Elküldve: 2013-11-02 19:32:35, Sportmusorok
|
[4016.] |
A Sport 1 a mai nap eddig még nem is volt a HD.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
6043. Elküldve: 2013-10-31 20:20:59, Sportmusorok
|
[4017.] |
Kicsit kiegészíteném a magyar labdarúgás problémáját.
Az 1980-as évek végén, az 1990-es évek elején módomban állt kicsit jobban ismerni az akkori NB1-es csapatoknál alkalmazott fizetési-premizálási rendszert. Jó, a mostani fizetések bizonyára mások, de az alapprobléma talán ugyanaz lehet.
Akkoriban egy „profi” fizetése 6000 Ft/hó körül volt. A győzelemért járó prémium ennek többszöröse, ha jól emlékszem, akkor 30.000 Ft/győzelem volt, vagy talán jóval több is. Ennek a rendszernek az volt az eredménye, hogy a fix kezdőjátékosok nagyon jól kerestek, de aki nem került be a csapatba, az semmit nem keresett. Mondhatni, meg sem tudott élni. Ilyen kereseti viszonyok között azért minden olyan játékosnak, aki nem volt kezdő az NB1-es csapatban, meg kellett gondolnia, vállalja-e, hogy akár több hónapon keresztül ennyire alacsony alapfizetésből tengődik. Én nagyon gyanítom, hogy most is valami hasonló lehet a helyzet, ezért mennek a tehetségesnek tartott játékosok inkább alacsonyabb osztályba. Bármilyen fura, ott biztosabb pénzhez jutnak.
Ez a dolog már kapcsolódik egy ország gazdasági helyzetéhez is. Régen se nagyon lehetett életcélja a fiataloknak, hogy élvonalbeli játékosok legyenek. Ahhoz az élvonalbeli focisták kereseti viszonyának az átalakítására is szükség lenne.
oscamguru
|
| | |
[előzmény: (6031) kiraly45, 2013-10-21 12:00:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6042. Elküldve: 2013-10-27 06:33:50, Sportmusorok
|
[4018.] |
Érdekes dolgot vettem tegnap észre . A Sport 1 csatornánál nem írták ki hogy Hogy HD minőség. Este a Boxnál sem. Pedig a cseheknél ez ki volt írva....
|
| | |
[előzmény: (6037) dimension75, 2013-10-26 19:21:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pedro5413

Tagság: 2011-03-30 12:28:45 Tagszám: #92973 Hozzászólások: 1971 |
6041. Elküldve: 2013-10-27 04:50:46, Sportmusorok
|
[4019.] |
No errű van szó.
...............................................................................
VU+Zero 4K, Axas HIS 4K Combo+, Alien shd 8900, Amiko Mini HD, Ariva 100E HD
, 110-es Bozsér, BU fej, DM 3800 (75 E - 45 W)
|
| | |
[előzmény: (6035) kiraly45, 2013-10-21 20:59:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szemil

Tagság: 2009-03-16 18:54:48 Tagszám: #71868 Hozzászólások: 872 |
6040. Elküldve: 2013-10-26 22:10:56, Sportmusorok
|
[4020.] |
Mert a magyar foci olyan sz@r hogy csak a kép minőségével tudnak rajta segíteni.Az el classico meg olyan jó hogy tök mindegy milyen a kép minősége.DDD
|
| | |
[előzmény: (6037) dimension75, 2013-10-26 19:21:52] |
|
Törzstag
|
|
 dimension75

Tagság: 2007-03-20 10:14:15 Tagszám: #42987 Hozzászólások: 408 |
6039. Elküldve: 2013-10-26 21:58:15, Sportmusorok
|
[4021.] |
Őszintén sajnálom azokat akik az NB1-nek csúfolt szart képesek nézni.
|
| | |
[előzmény: (6038) mxgiorgio, 2013-10-26 19:33:34] |
|
Törzstag
|
|
 mxgiorgio

Tagság: 2011-06-11 20:13:34 Tagszám: #93926 Hozzászólások: 69 |
6038. Elküldve: 2013-10-26 19:33:34, Sportmusorok
|
[4022.] |
Mert a magyar foci fontosabb mint a spanyol
|
| | | [válaszok erre: #6039] |
[előzmény: (6037) dimension75, 2013-10-26 19:21:52] |
|
Kezdő
|
|
 dimension75

Tagság: 2007-03-20 10:14:15 Tagszám: #42987 Hozzászólások: 408 |
6037. Elküldve: 2013-10-26 19:21:52, Sportmusorok
|
[4023.] |
Van arra valami elfogadható magyarázat, hogy a sport tv miért nem képes HD-ben adni a classicot. Komolyan mondom nevetséges. Még szerencse, hogy a PL jogok nem náluk vannak.
|
| | | [válaszok erre: #6038 #6040 #6042] |
|
|
Törzstag
|
|
 tomőge

Tagság: 2011-09-30 20:22:05 Tagszám: #95853 Hozzászólások: 71 |
6036. Elküldve: 2013-10-24 18:26:11, Sportmusorok
|
[4024.] |
Helo. A najmston levő futbalfeedek nállam az almán 120as tányérral nem akarnak bejőnni.tudja e valaki hogy miért?
|
| |
|
Kezdő
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
6035. Elküldve: 2013-10-21 20:59:51, Sportmusorok
|
[4025.] |
Ennél sokkal drasztikusabb szabályozás kellene. Ha nem sikerül elérni, hogy néhány év múlva hazai játékosok legyenek túlsúlyban a hazai bajnokságban, akkor a válogatottunk az utolsók közé csúszik a világban. Ha nem kerülnek ki magyar játékosok akár a hazai, akár a külföldi bajnokságokba, akkor hamarosan válogatottunk se lesz.
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #6041] |
[előzmény: (6034) junior19, 2013-10-21 16:53:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|