Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 SittingBull

Tagság: 2011-10-21 10:50:42 Tagszám: #96121 Hozzászólások: 129 |
6009. Elküldve: 2013-09-18 16:16:36, Sportmusorok
|
[4051.] |
Hát sajnálom. Régebben volt a Sportklubbon de már nincs. Azért köszi.
|
| | |
[előzmény: (6008) Leíratkozott felhasználó, 2013-09-18 15:58:08] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6008. Elküldve: 2013-09-18 15:58:08, Sportmusorok
|
[4052.] |
Viasat motor, olasz sky sport 2, setanta sporton szokott lenni, magyar csatornán egyáltalán nem.
Vagy régebben volt feed a nyugat 24 fokon, nem tudom mostanában van-e még.
|
| | | [válaszok erre: #6009] |
[előzmény: (6007) SittingBull, 2013-09-18 12:57:11] |
|
|
|
|
 SittingBull

Tagság: 2011-10-21 10:50:42 Tagszám: #96121 Hozzászólások: 129 |
6007. Elküldve: 2013-09-18 12:57:11, Sportmusorok
|
[4053.] |
Amerikai motorsportot - Nascar, Indycar - közvetít valami magyar sportado vagy a cseh , szlovák upc?
Köszi!
|
| | | [válaszok erre: #6008] |
|
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
6006. Elküldve: 2013-09-17 20:44:48, Sportmusorok
|
[4054.] |
90E 11.057V NTV+4 adja a Bayern- Moskva meccset fta.
Véletlen én is itt nézem...
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6005. Elküldve: 2013-09-17 19:15:20, Sportmusorok
|
[4055.] |
Aztat én nem tudom nézni.....
|
| | |
[előzmény: (6004) banok5, 2013-09-17 19:08:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6004. Elküldve: 2013-09-17 19:08:14, Sportmusorok
|
[4056.] |
Meg Digisport1, Digisport2
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6005] |
[előzmény: (6003) taurus, 2013-09-17 18:32:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6003. Elküldve: 2013-09-17 18:32:45, Sportmusorok
|
[4057.] |
Sport1
|
| | | [válaszok erre: #6004] |
[előzmény: (6002) snowman6705, 2013-09-17 18:06:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
6002. Elküldve: 2013-09-17 18:06:08, Sportmusorok
|
[4058.] |
Hol nézheto?
|
| | | [válaszok erre: #6003] |
[előzmény: (6001) banok5, 2013-09-17 18:03:25] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6001. Elküldve: 2013-09-17 18:03:25, Sportmusorok
|
[4059.] |
Ma Bajnokok Ligája
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6002] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tomőge

Tagság: 2011-09-30 20:22:05 Tagszám: #95853 Hozzászólások: 71 |
6000. Elküldve: 2013-09-14 17:41:41, Sportmusorok
|
[4060.] |
Probáld a Lemon tv, ott néha van magyarvónatkozásu sport is
|
| |
|
Kezdő
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
5999. Elküldve: 2013-09-14 16:25:32, Sportmusorok
|
[4061.] |
Hát, az egyik, ha kis méretben is, de legalább nézhető volt, a másik kettő regisztrációt kér, csak arra nem jöttem rá, hogy kell...
Szerk: majd a holnapi meccsre is kellene stream, valszeg Fradi-Érd lesz a döntő, 16:15-kor...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-09-14 16:32:59]
|
| | |
[előzmény: (5998) banok5, 2013-09-14 14:27:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5998. Elküldve: 2013-09-14 14:27:23, Sportmusorok
|
[4062.] |
Itt gyűjtöm hozzá a streameket
http://banok.myfreeforum.org/about18.html
Az, hogy az eurohandball.com nem írja azon én is csodálkozom. A horvát Arena Sportok nem adják sajnos pedig bennük még reménykedtem.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5999] |
[előzmény: (5993) attila.scourgeofgod, 2013-09-14 09:14:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tottika

Tagság: 2008-08-14 21:54:57 Tagszám: #62576 Hozzászólások: 552 |
5997. Elküldve: 2013-09-14 12:31:39, Sportmusorok
|
[4063.] |
Elméletileg lehet, de én nem próbáltam.
- USTYM 4K PRO - ME ELO UNO - DM800 -
|
| | |
[előzmény: (5996) Leíratkozott felhasználó, 2013-09-14 12:09:55] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5996. Elküldve: 2013-09-14 12:09:55, Sportmusorok
|
[4064.] |
Hello !
Látom a aláírásodban Opticum és DM500 párti vagy !
Oly kérdésem lenne hozzád DN500 tud-e RS232 keresztül kiküldeni kódokat Opticum beltérinek ?
Opticum a kódokat csak DM500 beltéritől kapja
Nekem is így van a rendszer és nem sikerült nekem kiküldeni a Opticumnak bár lehet nem is tudja a beltéri nem tudom !
Üdv:.. Gábor
|
| | | [válaszok erre: #5997] |
[előzmény: (5994) tottika, 2013-09-14 10:52:25] |
|
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
5995. Elküldve: 2013-09-14 12:00:50, Sportmusorok
|
[4065.] |
köszi... bár lehet, ez is digi stream lesz, hiszen az a hivatalos broadcaster... viszont ha így lenne, akkor miért nem listázzák a fradi meccsét.... meglátjuk, köszi mégegyszer! Az Amoson szokott lenni digi feed, esetleg ott? Illetve annak mi szokott lenni a vételi paramétere?
Szerk: közben frissítették azt az oldalt, már a fradi meccset is listázzák....
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | |
[előzmény: (5994) tottika, 2013-09-14 10:52:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tottika

Tagság: 2008-08-14 21:54:57 Tagszám: #62576 Hozzászólások: 552 |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
5993. Elküldve: 2013-09-14 09:14:41, Sportmusorok
|
[4067.] |
@banok5: a mai ÉRD - LK Zug és FERENCVÁROS - Lokomotiv Zagreb kézimeccsekre nincs valami? EHF TV nem adja, a dilisport stream-ek meg teljesen használhatatlanok szoktak lenni, vagy rájuk se lehet csatolni, vagy ha igen, csak szaggatnak, ledobnak, aztán újbóli próbálkozásnál már nincs hely rajtuk... valamelyik svájci vagy horvát online is elérhető tv nem adja őket?
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #5994 #5998] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5992. Elküldve: 2013-09-10 22:45:14, Sportmusorok
|
[4068.] |
|
| | |
[előzmény: (5991) _erdely_, 2013-09-10 22:27:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 _erdely_

Tagság: 2008-10-18 13:26:47 Tagszám: #64605 Hozzászólások: 290 |
5991. Elküldve: 2013-09-10 22:27:59, Sportmusorok
|
[4069.] |
manapság be kellene tiltani a 4:3ban közvetítő sport adásokat
csúfság amit most a Sportklub művel az ukrán-angol meccsel
|
| | | [válaszok erre: #5992] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5990. Elküldve: 2013-08-28 17:52:00, Sportmusorok
|
[4070.] |
Most éppen US open megy rajtuk.
|
| | |
[előzmény: (5989) attila.scourgeofgod, 2013-08-28 17:09:37] |
|
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5988. Elküldve: 2013-08-28 16:08:18, Sportmusorok
|
[4072.] |
Mik ezek az Eurosport 360 csatornák a németeknél?
|
| | | [válaszok erre: #5989] |
|
|
|
|
|
 saalty

Tagság: 2005-06-02 17:57:14 Tagszám: #19379 Hozzászólások: 2233 |
5987. Elküldve: 2013-08-22 20:44:48, Sportmusorok
|
[4073.] |
Ez alapján van rajta...
- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
|
| | |
[előzmény: (5986) mbovo, 2013-08-22 20:30:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
5986. Elküldve: 2013-08-22 20:30:04, Sportmusorok
|
[4074.] |
Arra lennék kíváncsi, hogy a JSC HD csatornák közül melyiknek lesz angol hangsávja, mert van egy iptv megoldás, ami nem megfizethetetlen.
|
| | | [válaszok erre: #5987 #5987] |
[előzmény: (5985) saalty, 2013-08-22 15:36:08] |
|
Törzstag
|
|
 saalty

Tagság: 2005-06-02 17:57:14 Tagszám: #19379 Hozzászólások: 2233 |
5985. Elküldve: 2013-08-22 15:36:08, Sportmusorok
|
[4075.] |
Köszi
Sajnos ahogy a liveonsat-on nézem csak a Viasat Baltic közvetíti a PL meccseket ami nincs HD-ban...A Viasat Sport szerintem csak a tegnapi meccset közvetítette, egyébként a TV2 Sport Premium HD ahol szintén nem eredeti kommentár van.....Olaszok is megoldhatták volna úgy mint a spanyolok, hamár két hangsáv van pl a Fox Sport-on is
- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
|
| | | [válaszok erre: #5986] |
[előzmény: (5984) mbovo, 2013-08-22 14:40:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|