Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
5909. Elküldve: 2013-06-23 19:00:27, Sportmusorok
|
[4151.] |
Minden várakozás egyszer véget ér. A Bayern München 24-én, hétfőn 12-órakor mutatja be Pep Guardiolát az új sztáredzőt. A sajtókonferenciát az Allianz Arénában rendezik, mivel 200 újságírót nem tudnak máshol elhelyezni. A sajtókonferencia mérete megegyezik egy Bajnokok Ligája döntő méreteivel. Az érdeklődés óriási az egész világban.
Természetesen a német tévék sem maradhatnak ki. Élőben követhető a sajtótájékoztató a Sport 1 (HD)-n, az SD változat FTA. A Sky Sport News (HD) is természetesen ott lesz, sőt a szerdai, csütörtöki nyílt edzéseket is élőben fogja közvetíteni az Arénából.
Tisztelt hölgyeim és uraim, ezzel kezdetét veszi a Guardiola-őrület. Az elvárás óriási, minimum a tripla!
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #5921] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5908. Elküldve: 2013-06-23 10:42:02, Sportmusorok
|
[4152.] |
Ez egy "köcsög"
A központi tévénél nem tudok egy normális műsorvezetőt sem.
|
| | | [válaszok erre: #5910] |
[előzmény: (5907) Permi, 2013-06-23 09:20:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
5907. Elküldve: 2013-06-23 09:20:53, Sportmusorok
|
[4153.] |
"Azt mondja a kommentátor: "háromnulla"
közben meg 3-1 volt, hiszen 2-1 után esett a gól... engem ez jobban zavart mint a nulla vs. null...
|
| | | [válaszok erre: #5908] |
[előzmény: (5903) Rentner, 2013-06-22 22:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5906. Elküldve: 2013-06-23 08:51:53, Sportmusorok
|
[4154.] |
szerintem lehet jobban érdekelte a másik meccs :D
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (5905) Rentner, 2013-06-22 23:07:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
5905. Elküldve: 2013-06-22 23:07:59, Sportmusorok
|
[4155.] |
Úgy volt!
Engem ez a "nulla" idegel, nem értem, hogy a "null" miért nem érthető - a magyarítóknak.
Lassan már a németek is áttérnek a "zu" - nélküli
változatra - talán érthetőbb is.
Mi meg magyarítunk!? (Nem hogy FOCIZNÁNK !)
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #5906] |
[előzmény: (5904) tt55, 2013-06-22 23:02:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tt55

Tagság: 2008-07-19 13:50:21 Tagszám: #61629 Hozzászólások: 7 |
5904. Elküldve: 2013-06-22 23:02:04, Sportmusorok
|
[4156.] |
A legértelmesebb pedig a három-egy volt akkor éppen... :)
|
| | | [válaszok erre: #5905] |
[előzmény: (5903) Rentner, 2013-06-22 22:34:09] |
|
Zöldfülű
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
5903. Elküldve: 2013-06-22 22:34:09, Sportmusorok
|
[4157.] |
Azt mondja a kommentátor: "háromnulla"
Az szerintem ez: 000
És hiába Vitray "magyaritotta" - tökéletlen.
Az értelmes pedig: 3 : 0 azaz: három - null.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #5904 #5907] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 frici69

Tagság: 2009-08-14 11:45:57 Tagszám: #76883 Hozzászólások: 195 |
5902. Elküldve: 2013-06-18 22:34:06, Sportmusorok
|
[4158.] |
Anno mindenki szidta a Digit,hogy felvásárolják a jogokat csak azért ,hogy más ne adhassa. Ez is épp olyan. Hamár kódolatlanul nem adhatja ,miért nem adta át mondjuk a Sport tv-nek,velük úgyis "jóban vannak" (közös NB1,magyar válogatott meccsek...).
Mindennek a csúcsa pedig,hogy a bronzmeccset felvételről adják!
|
| | |
[előzmény: (5899) junior19, 2013-06-18 21:02:17] |
|
Haladó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
5899. Elküldve: 2013-06-18 21:02:17, Sportmusorok
|
[4161.] |
Ezzel csak az a baj, ha jól olvasom csak online lesz nézhető, képernyőre nem kerül. Így is lemaradtak az eddigi legjobb meccsről a négy közül.
Kezdi már a kereskedelmi tévék stílúsát követni a csatorna, mert én már ezt nem nevezném köztévének.
Azt a kevés nézőt is elriasztják maguktól, akik eddig nézték őket. Hiába van így a nagy műszaki fejlődés, a műsorok, s azok bemutatása terén sokkal inkább visszafejlődik.
Ha már megvették a közvetítési jogokat, akkor miért nem közvetítik az összes taálkozót. Kíváncsi lennék rá a vb-én meg mernék-e tenni.
|
| | | [válaszok erre: #5902] |
[előzmény: (5897) attila.scourgeofgod, 2013-06-18 16:20:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5898. Elküldve: 2013-06-18 18:49:48, Sportmusorok
|
[4162.] |
helyes
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (5897) attila.scourgeofgod, 2013-06-18 16:20:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lajszer

Tagság: 2011-06-24 12:06:29 Tagszám: #94110 Hozzászólások: 65 |
5894. Elküldve: 2013-06-17 12:26:05, Sportmusorok
|
[4166.] |
Adja a mai Tahiti-Nigéria meccset valami? (MTV úgy látom nem)
|
| | | [válaszok erre: #5895] |
|
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5893. Elküldve: 2013-06-17 05:14:06, Sportmusorok
|
[4167.] |
Akkor rosszul emlékeztem
|
| | |
[előzmény: (5892) banok5, 2013-06-16 21:48:55] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5892. Elküldve: 2013-06-16 21:48:55, Sportmusorok
|
[4168.] |
Nem az utolsó, még csak 2-2 az állás és 4 győzelemig meg a küzdelem.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5893] |
[előzmény: (5891) Leíratkozott felhasználó, 2013-06-16 21:31:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5891. Elküldve: 2013-06-16 21:31:18, Sportmusorok
|
[4169.] |
Éjjel 2:00-től NBA nagydöntő, utolsó mérkőzés a sport 1-en
|
| | | [válaszok erre: #5892] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5890. Elküldve: 2013-06-16 12:54:27, Sportmusorok
|
[4170.] |
Lesz ma valahol motorverseny? Melyik csatin közvetítik, ha lesz?
|
| | | [válaszok erre: #5891] |
|
|
|
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
5889. Elküldve: 2013-06-15 22:35:18, Sportmusorok
|
[4171.] |
Épp nézem az M1-en a Brazil-Japán meccset. Knézy többször is szóba hozza, hogy Neymar a Barcelonát választotta a Bayern helyett.
Uli Höness elcsacsogta az igazságot. Guardiola le akarta igazolni a brazil Neymart, de végül a Bayern vezetése lebeszélte. Túl nagy a kultúra és az éghajlat között a különbség. Ha ehhez még komoly vételár is társul, akkor az sok fiatal brazil számára elviselhetetlen teher a Bundesligában. Intő példa Breno, aki 12Mio-ért érkezett 18 évesen a Bayernhez, nem tudott a kezdőbe bekerülni, utána megsérült Nürnbergben, miután kölcsönadták. Mindez annyira megviselte, hogy fölgyújtotta a saját villáját és ezért börtönbe került.
Ezután Guardiola szeretett volna egy hasonló tulajdonságú focistát, így került sor Mario Götze igazolására.
oscamguru
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
5888. Elküldve: 2013-06-13 18:44:46, Sportmusorok
|
[4172.] |
Idézet:
| Az Európa-bajnoki bronzérmes magyar női kézilabda-válogatott az előkelő első kalapba került a címvédő norvégokkal, a kontinensbajnok Montenegróval, valamint Dániával együtt a decemberi szerbiai női világbajnokság szombati, belgrádi csoportsorolására.
A magyar szövetség csütörtöki tájékoztatása szerint a csapatokat négy, egyenként hatos csoportba sorsolják. A hatos csoportok első négy-négy helyezettje jut a legjobb 16 közé, a nyolcaddöntőbe. A csoportkör találkozóira Belgrádban, Nisben, Újvidéken és Zrenjaninban kerül sor.
A női világbajnokság (2013. december 7-22.) sorsolás előtti kiemelése:
1. kalap: Norvégia, Montenegró, Magyarország, Dánia
2. kalap: Hollandia, Brazília, Németország, Lengyelország
3. kalap: Angola, Franciaország, Szerbia, Románia
4. kalap: Koreai Köztársaság, Spanyolország, Csehország, Kína
5. kalap: Tunézia, Kongói DK, Japán, Argentína
6. kalap: Dominika, Paraguay, Algéria, Ausztrália
| |
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lajszer

Tagság: 2011-06-24 12:06:29 Tagszám: #94110 Hozzászólások: 65 |
5887. Elküldve: 2013-06-13 08:10:24, Sportmusorok
|
[4173.] |
HD-minőségű lesz a közvetítés?
|
| | |
[előzmény: (5884) SiriusBlack, 2013-06-12 18:29:18] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5886. Elküldve: 2013-06-12 19:08:18, Sportmusorok
|
[4174.] |
Hurrá.
|
| | |
[előzmény: (5884) SiriusBlack, 2013-06-12 18:29:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|