Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
5883. Elküldve: 2013-06-12 16:14:30, Sportmusorok
|
[4177.] |
hot bird 13e 11278 V 27500 eurosport HD.11240 V 27500 eurosport 2.mindketto magyar hangal
SS2, SSHD2,SilverCrest SL65, /65, 100, 120 cm lavorok:S/ C-sávos LNB Strong SRT C980+ 150cm- es kacsausztato: S2100 Vu Zero 4k.Ab -cryptobox. LG NanoCell 4K tv. 100cm a motoron. 3 Ab Cryptobox Uhd. 125 cm emme esse motoral
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5882. Elküldve: 2013-06-12 14:05:42, Sportmusorok
|
[4178.] |
Biztos azért mert a Gera visszamegy hozzájuk. A WBA-nak úgysem kell
|
| | |
[előzmény: (5880) attila.scourgeofgod, 2013-06-11 17:59:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5881. Elküldve: 2013-06-12 13:30:27, Sportmusorok
|
[4179.] |
Talán jön a Sport Klub-ra a Fulham Tv
|
| | |
[előzmény: (5880) attila.scourgeofgod, 2013-06-11 17:59:21] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
5879. Elküldve: 2013-06-10 20:13:45, Sportmusorok
|
[4181.] |
Azt lehet tudni, hogy a bulsaton meddig van, lesz angol premiere league közvetítés?
A diema és a nova sport adta a meccseket élőben.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5878. Elküldve: 2013-06-10 19:23:41, Sportmusorok
|
[4182.] |
Nemcsak nálunk, hanem a német premiere az olasz sky és a görög nova is csak 1 meccset adott szombat délután. Felvételről aztán annyit adtak amennyit nem akartak
|
| | |
[előzmény: (5877) SiriusBlack, 2013-06-10 17:55:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5877. Elküldve: 2013-06-10 17:55:25, Sportmusorok
|
[4183.] |
Szerintem a kettőt nem lenne ildomos összekeverni, mert ott az volt a "baj", hogy a kocsmáros beintett a SKY-nak a horribilis árai miatt és azért indult a per és végül is a kocsmáros nyert, itt meg arról van szó, hogy előfordulhat az az eset, hogy PL nélkül marad az ország. (és a román piac is )
Egyébként még dolog a kocsmáros pertpatvarhoz: Miután a PL pert vesztett , azután a DIGI-nél közölték , hogy a délután 4 órási meccsből csak 1 meccset közvetíthetnek, holott más európai csatornák valamiért több meccset közvetíthettek a 4 órási meccsből.......
|
| | | [válaszok erre: #5878] |
[előzmény: (5876) f14a, 2013-06-10 12:57:22] |
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
5876. Elküldve: 2013-06-10 12:57:22, Sportmusorok
|
[4184.] |
"Nem hinném, hogy a jogtulajdonosnak ez lenne az érdeke,"
Pedig DE! Olvastam valahol, (tán tavaly), hogy az Egyesült Királyságban bepereltek egy kocsmát, mert GÖRÖG műholdról adta a PL-t a méregdrága SKY helyett... A kocsma nyerte a pert :)))
Na azóta szerintem meggondolják, hogy kinek mennyiért értékesítenek jogokat...
|
| | | [válaszok erre: #5877] |
[előzmény: (5871) SiriusBlack, 2013-06-09 18:46:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5875. Elküldve: 2013-06-09 20:59:45, Sportmusorok
|
[4185.] |
Persze, hogy meg ott van a SportM - abban az m betűt megfordítják és egy 3-ast csinálnak belőle.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (5873) SiriusBlack, 2013-06-09 19:19:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5874. Elküldve: 2013-06-09 19:34:05, Sportmusorok
|
[4186.] |
Meglátjuk hogy ki adja majd. Pár hét múlva kiderül
|
| | |
[előzmény: (5873) SiriusBlack, 2013-06-09 19:19:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5873. Elküldve: 2013-06-09 19:19:04, Sportmusorok
|
[4187.] |
Szerintem a Sport Tv megtudná oldani , hogy ne ütközzön az NB1-es meccsekkel. Egyébként meg a nem DIGI-seknek most is olyan mintha lenne hazánkban PL.
|
| | | [válaszok erre: #5874 #5875 #5880] |
[előzmény: (5872) oldcsatterhand, 2013-06-09 19:12:26] |
|
Törzstag
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5872. Elküldve: 2013-06-09 19:12:26, Sportmusorok
|
[4188.] |
Így igaz egyik sportcsatorna sem bővelkedik az anyagiakban. Vedd alapul hogy netán a sporttv elhappolja a digitől a közvetítéi jogokat. Magyar bajnoki meccsek időpontja ütközne, a spanyol talán nem mert azokat este közvetítették, tehát az kilőve. De mégegyszer mondom a sporttv érdeke a magyar bajnokság, méghozzá a buzi mlsz-el kötött barom együttmüködésük (családbarát stadion,stb.). A sportklubnak az olasz foci miatt nincs lehetősége, mivel azokat is drága áron kapták meg. A többi sportcsatiról meg már ne is beszéljünk. Mindet félretéve elég szar lesz ha a digi nem közvetít tovább.
|
| | | [válaszok erre: #5873] |
[előzmény: (5871) SiriusBlack, 2013-06-09 18:46:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5871. Elküldve: 2013-06-09 18:46:24, Sportmusorok
|
[4189.] |
" Éppen ezért a digi amúgy elővásárlási joggal van."
Ez benne van a szerződésükben?
Ezért ha ők nem adják, akkor MO-n nem nézünk angol meccseket
Nem hinném, hogy a jogtulajdonosnak ez lenne az érdeke, még , hogy ha viszonylag kis piac is vagyunk. (És azt sem hinném, hogy más csatornát sem érdekelné)
"mert egyik sportcsatornának sincs annyi pénze hogy az angol focit megvásárolja. "
Ezek szerint a DIGI-nek sincs már annyi pénze mint pár évvel ezelőtt , mert különben már rég bejelentették volna a hosszabbítást.
|
| | | [válaszok erre: #5872 #5876] |
[előzmény: (5863) oldcsatterhand, 2013-06-09 16:31:15] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5870. Elküldve: 2013-06-09 18:34:16, Sportmusorok
|
[4190.] |
Összefoglalóban csak annyit mondtak, hogy ha minden jól alakul , akkor találkozunk augusztusban. Szóval még zajlanak a tárgyalák(bár ki tudja, hogy meddig)
|
| | |
[előzmény: (5862) oldcsatterhand, 2013-06-09 16:26:40] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5869. Elküldve: 2013-06-09 17:56:52, Sportmusorok
|
[4191.] |
Erre gondolok én is.
|
| | |
[előzmény: (5868) Atilu, 2013-06-09 17:35:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
5868. Elküldve: 2013-06-09 17:35:19, Sportmusorok
|
[4192.] |
Azért az elgondolkodtató, hogy sk-ban azután lett közzé téve mikor kiderült, hogy a digi ottani cégét megvették.
|
| | | [válaszok erre: #5869] |
[előzmény: (5867) oldcsatterhand, 2013-06-09 17:29:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5867. Elküldve: 2013-06-09 17:29:34, Sportmusorok
|
[4193.] |
Megmondom őszintén hogy a sport tv biztos nem veszi meg mivel a gyenge magyar focira áldoztak 3 évre, valamint a spanyol meccsek is még asszem 2 évig náluk van. A sportklub az olasz és a francia meccseké.(Még 2 évig ha jól tudom). Marad a digisport. Az eurosport berendezkedett a német focira. Tehát ...
|
| | | [válaszok erre: #5868] |
[előzmény: (5865) banok5, 2013-06-09 17:20:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5866. Elküldve: 2013-06-09 17:26:03, Sportmusorok
|
[4194.] |
Valaki majd biztosan adja.
|
| | |
[előzmény: (5865) banok5, 2013-06-09 17:20:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5865. Elküldve: 2013-06-09 17:20:19, Sportmusorok
|
[4195.] |
Én ezt nem veszem ilyen félvállról. Beleértve, hogy engem kell legkevésbé félteni mert legfeljebb nézem streamen csak azért az elég ciki lenne ha itthon semmi nem adná a PL-t.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5866 #5867] |
[előzmény: (5864) taurus, 2013-06-09 16:39:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5864. Elküldve: 2013-06-09 16:39:28, Sportmusorok
|
[4196.] |
akkor nem nézzük
|
| | | [válaszok erre: #5865] |
[előzmény: (5863) oldcsatterhand, 2013-06-09 16:31:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5863. Elküldve: 2013-06-09 16:31:15, Sportmusorok
|
[4197.] |
Egyébként nincs más lehetőség, mert egyik sportcsatornának sincs annyi pénze hogy az angol focit megvásárolja. Éppen ezért a digi amúgy elővásárlási joggal van. Ezért ha ők nem adják, akkor MO-n nem nézünk angol meccseket
|
| | | [válaszok erre: #5864 #5871] |
[előzmény: (5853) joco79, 2013-06-07 14:43:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5862. Elküldve: 2013-06-09 16:26:40, Sportmusorok
|
[4198.] |
Így is búcsuztak el az utolsó összefoglaló után hogy jövőre is a digisport lesz
|
| | | [válaszok erre: #5870] |
[előzmény: (5854) LackoVM, 2013-06-07 15:54:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5860. Elküldve: 2013-06-07 18:29:24, Sportmusorok
|
[4200.] |
Így van csak az egyik olvtárs megkérdőjelezte , hogy egyáltalán most járnak le a PL hazai közvetítési jogai.
|
| | | [válaszok erre: #5861] |
[előzmény: (5857) attila.scourgeofgod, 2013-06-07 18:20:38] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|