Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5808. Elküldve: 2013-05-28 20:04:50, Sportmusorok
|
[4252.] |
Tudomásom szerint még 1 évig a digisporté
|
| | |
[előzmény: (5806) SiriusBlack, 2013-05-28 19:34:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5807. Elküldve: 2013-05-28 20:00:42, Sportmusorok
|
[4253.] |
Még nem tudni....
|
| | |
[előzmény: (5806) SiriusBlack, 2013-05-28 19:34:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5806. Elküldve: 2013-05-28 19:34:43, Sportmusorok
|
[4254.] |
A PL közvetítési jogok körül nagy a csend. Tud valaki valamit, hogy marad-e a DIGI-n vagy új csatornára költözik-e?
|
| | | [válaszok erre: #5807 #5808] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5805. Elküldve: 2013-05-26 16:41:21, Sportmusorok
|
[4255.] |
http://ultimate-sport.hu/stream-2/
Vagy olasz sky sport 2 kommentár nélküli hangsáv is volt múltkor.
19:00-tól írják a kezdést
|
| | |
[előzmény: (5804) Leíratkozott felhasználó, 2013-05-26 16:39:51] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5804. Elküldve: 2013-05-26 16:39:51, Sportmusorok
|
[4256.] |
Indy 500 hol van streamelve Magyar kommenttel?
|
| | | [válaszok erre: #5805] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5803. Elküldve: 2013-05-26 13:03:34, Sportmusorok
|
[4257.] |
F1 Monacói nagydíj 14:00-tól és ha jól tudom délután 5-től Indy 500
|
| |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5801. Elküldve: 2013-05-25 18:37:10, Sportmusorok
|
[4258.] |
Ma BL döntő :)
20.45 Bayern München-Borussia Dortmund
tv: Sport1 hu, Digisport1 hu, ZDF
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 unravel

Tagság: 2012-09-03 13:04:43 Tagszám: #109600 Hozzászólások: 26 |
5800. Elküldve: 2013-05-24 10:12:28, Sportmusorok
|
[4259.] |
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5799. Elküldve: 2013-05-11 18:15:38, Sportmusorok
|
[4260.] |
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 _erdely_

Tagság: 2008-10-18 13:26:47 Tagszám: #64605 Hozzászólások: 290 |
5798. Elküldve: 2013-05-11 17:19:09, Sportmusorok
|
[4261.] |
szuper
valoszinu fekete-feherbe es 4/3as formatumba
inkabb nezem az afgan tv-n
|
| | |
[előzmény: (5794) SiriusBlack, 2013-05-10 23:35:50] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5797. Elküldve: 2013-05-11 17:10:17, Sportmusorok
|
[4262.] |
|
| | |
[előzmény: (5796) Susnyas, 2013-05-11 15:58:42] |
|
|
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
5796. Elküldve: 2013-05-11 15:58:42, Sportmusorok
|
[4263.] |
Meg lesz!!!!!!
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | | [válaszok erre: #5797] |
[előzmény: (5795) Leíratkozott felhasználó, 2013-05-11 13:17:47] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5795. Elküldve: 2013-05-11 13:17:47, Sportmusorok
|
[4264.] |
Eljött a nagy nap
|
| | | [válaszok erre: #5796] |
[előzmény: (5790) banok5, 2013-05-07 17:42:51] |
|
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5793. Elküldve: 2013-05-07 20:45:13, Sportmusorok
|
[4266.] |
Ugye ugye :D
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (5790) banok5, 2013-05-07 17:42:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5792. Elküldve: 2013-05-07 18:21:12, Sportmusorok
|
[4267.] |
|
| | |
[előzmény: (5791) snowman6705, 2013-05-07 17:48:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5791. Elküldve: 2013-05-07 17:48:37, Sportmusorok
|
[4268.] |
Ha minden kívánságom így teljesulne!
|
| | | [válaszok erre: #5792] |
[előzmény: (5790) banok5, 2013-05-07 17:42:51] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5790. Elküldve: 2013-05-07 17:42:51, Sportmusorok
|
[4269.] |
tévedtem
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5791 #5793 #5795] |
[előzmény: (5786) banok5, 2013-05-06 18:51:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5789. Elküldve: 2013-05-06 20:54:09, Sportmusorok
|
[4270.] |
NAgyon remélem!
|
| | |
[előzmény: (5785) drogos, 2013-05-06 15:54:23] |
|
Törzstag
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
5788. Elküldve: 2013-05-06 19:10:58, Sportmusorok
|
[4271.] |
"Akkor sem értettem, hogy a Digi miért ment abba bele."
Én sem értem, hogy a Digi miért szolgáltathat bizonyos területeken úgy, hogy nincs a kínálatba mind a 4 közszolgálati csatorna.
Vagy másik kérdés.
Miért mehet az m1 állandóan külföldön is ha csak bizonyos eseményekre, műsorokra csak HU-ba van jogosultsága. Hiszen emiatt kódolt.
|
| | |
[előzmény: (5786) banok5, 2013-05-06 18:51:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5787. Elküldve: 2013-05-06 19:09:12, Sportmusorok
|
[4272.] |
Mert így bárki nézhette.....
|
| | |
[előzmény: (5786) banok5, 2013-05-06 18:51:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5786. Elküldve: 2013-05-06 18:51:40, Sportmusorok
|
[4273.] |
én ebben azért nem reménykednék. Attól, hogy erre két hete volt precedens nem jelenti azt, hogy máskor is lesz. Akkor sem értettem, hogy a Digi miért ment abba bele.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5787 #5788 #5790] |
[előzmény: (5785) drogos, 2013-05-06 15:54:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5785. Elküldve: 2013-05-06 15:54:23, Sportmusorok
|
[4274.] |
várd ki a végét, lehet a hazai meccset fogják adni
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #5786 #5789] |
[előzmény: (5782) snowman6705, 2013-05-05 18:25:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5784. Elküldve: 2013-05-05 19:27:26, Sportmusorok
|
[4275.] |
|
| | |
[előzmény: (5780) snowman6705, 2013-05-05 17:09:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|