Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5783. Elküldve: 2013-05-05 19:23:56, Sportmusorok
|
[4276.] |
A köztévének nincs annyi pénze, hogy minden releváns sportjogot megszerezzen.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (5782) snowman6705, 2013-05-05 18:25:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5782. Elküldve: 2013-05-05 18:25:32, Sportmusorok
|
[4277.] |
Kosz, csak nincs forgatóm...
De hogy nincs egy normális magyar "nemzeti" adó, ami adna egy ilyen meccset, az tényleg botrányos!
|
| | | [válaszok erre: #5783 #5785] |
[előzmény: (5781) marc2, 2013-05-05 17:29:12] |
|
Törzstag
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
5781. Elküldve: 2013-05-05 17:29:12, Sportmusorok
|
[4278.] |
A török Sports tv adja élőben 42 fok Turksat 2A 11957 V 27500.
|
| | | [válaszok erre: #5782] |
[előzmény: (5780) snowman6705, 2013-05-05 17:09:38] |
|
Törzstag
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5780. Elküldve: 2013-05-05 17:09:38, Sportmusorok
|
[4279.] |
A Larvik.Gyort miért nem adja egy rohadt magyar nézheto adó???
|
| | | [válaszok erre: #5781 #5784] |
[előzmény: (5779) Leíratkozott felhasználó, 2013-05-05 12:30:42] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5779. Elküldve: 2013-05-05 12:30:42, Sportmusorok
|
[4280.] |
WTCC a Hungaroringen, most rajtol (Duna és Eurosport).
16:30-tól pedig női kézilabda bl döntő a Győrrel a digisport 1-en.
|
| | | [válaszok erre: #5780] |
|
|
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5778. Elküldve: 2013-05-04 21:03:15, Sportmusorok
|
[4281.] |
hát ez felháborító most már, minek van a real meccs megint a sport2-n? mert nincs HD forrás? bezzeg a cseh változaton meg van
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
5777. Elküldve: 2013-05-03 17:09:55, Sportmusorok
|
[4282.] |
Kódolt a feed.
|
| | |
[előzmény: (5776) snowman6705, 2013-05-03 16:36:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5776. Elküldve: 2013-05-03 16:36:41, Sportmusorok
|
[4283.] |
Nem tud valaki feedet a holnapi WTCC idomérore?
|
| | | [válaszok erre: #5777] |
|
|
Törzstag
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
5775. Elküldve: 2013-05-01 22:41:18, Sportmusorok
|
[4284.] |
oscamguru
|
| | |
[előzmény: (5759) kiraly45, 2013-04-23 20:06:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
5774. Elküldve: 2013-05-01 20:31:51, Sportmusorok
|
[4285.] |
A múltkori meccs óta kb: 10 ismerősömnek dobtam össze Astra-s vételi helyet.
összköltség: kb: 3000.- Ft/ismerős
|
| | |
[előzmény: (5773) Patyomkin, 2013-05-01 20:18:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5773. Elküldve: 2013-05-01 20:18:01, Sportmusorok
|
[4286.] |
Így van, erre céloztam én is. Sokan a konkurenciát szapulják ezekért, pedig tuti a Digi a sáros.
|
| | | [válaszok erre: #5774] |
[előzmény: (5772) Csocso_12, 2013-05-01 20:08:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
5772. Elküldve: 2013-05-01 20:08:11, Sportmusorok
|
[4287.] |
Szerintem a kis kábel szolgáltatókkal a Digi azt nem teszi, mint a két konkurens nagy szolgáltatóval. Akár kábeles vagy DTH-s.
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | | [válaszok erre: #5773] |
[előzmény: (5771) Patyomkin, 2013-05-01 20:00:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5771. Elküldve: 2013-05-01 20:00:39, Sportmusorok
|
[4288.] |
Ez természetesen megegyezés kérdése.
A szomszéd településünkön, kb:1000 lakosú, van Digisport 1,2; Digi Animal; Digi World; Digi Life is.
Hogy is van ez?
|
| | | [válaszok erre: #5772] |
[előzmény: (5769) SiriusBlack, 2013-05-01 19:43:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
5770. Elküldve: 2013-05-01 19:59:21, Sportmusorok
|
[4289.] |
Hála a németek azt nem teszik, mint az olaszok, hogy a holdon az FTA RAI-t kódolják az élő sportműsorokat. Így az Astra-n akár HD-ban lehet nézni ma este is a ZDF-n a visszavágót
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | |
[előzmény: (5769) SiriusBlack, 2013-05-01 19:43:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5769. Elküldve: 2013-05-01 19:43:19, Sportmusorok
|
[4290.] |
Egyébként a DIGI kvázi beismerte ,hogy ők jártak közbe azért , hogy a ZDF kódolva legyen a T-home(furcsa ,hogy a UPC-nél nem tették meg)
Az érintett szolgáltató azzal hirdette magát, hogy nála szerdán is lehet látni Bajnokok Ligáját. Ezt - ez idáig - az általad leírt módon érte el. Vagyis mi fizetünk - nem keveset - a jogdíjért, viszont onnan ezért egy forintot sem kaptunk; nem véletlen, hogy az UEFA is letiltotta a dolgot. Talán érdemes lenne most rákérdezni a szolgáltatónál a dologra, a szerdai BL-meccs ígéretére - hátha fontolóra veszik a DIGI Sport felvételét. Mert ahogy az előző posztnál írtuk: nincsenek teljesíthetetlen feltételeink; ezt mutatja, hogy amikor a kézilabda BL-jogok hozzánk kerültek, a Győrben fogható Vidanettel példás gyorsasággal sikerült megállapodnunk. Ha velük sikerült megállapodnunk, akkor vajon biztos, hogy velünk van a probléma? Üdv, DS[/i]
|
| | | [válaszok erre: #5770 #5771] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5768. Elküldve: 2013-05-01 19:41:11, Sportmusorok
|
[4291.] |
Vannak szolgáltatók , ahol a ZDF kódolva van.
|
| | |
[előzmény: (5766) banok5, 2013-05-01 18:28:30] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5767. Elküldve: 2013-05-01 18:36:39, Sportmusorok
|
[4292.] |
|
| | |
[előzmény: (5766) banok5, 2013-05-01 18:28:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5766. Elküldve: 2013-05-01 18:28:30, Sportmusorok
|
[4293.] |
A mai Barcelona-Bayern München BL visszavágót a Digisport1 mellett a német ZDF is élőben adja!
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5767 #5768] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5765. Elküldve: 2013-04-27 16:42:52, Sportmusorok
|
[4294.] |
Szuper!
Norbi 3.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Adama123

Tagság: 2010-03-03 10:59:48 Tagszám: #82912 Hozzászólások: 331 |
5764. Elküldve: 2013-04-27 12:38:02, Sportmusorok
|
[4295.] |
Az első mérkőzésről volt itt szó, nem a visszavágóról.
|
| | |
[előzmény: (5763) taurus, 2013-04-27 09:11:36] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5763. Elküldve: 2013-04-27 09:11:36, Sportmusorok
|
[4296.] |
Sport 1 is adja....
|
| | | [válaszok erre: #5764] |
[előzmény: (5761) Csocso_12, 2013-04-24 20:48:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szandras24

Tagság: 2010-09-17 14:39:56 Tagszám: #88586 Hozzászólások: 203 |
5762. Elküldve: 2013-04-27 07:54:46, Sportmusorok
|
[4297.] |
"A DIGI Sport és az M1 képernyőjén a Veszprém-Kiel BL-negyeddöntő!
A DIGI Sport a kézilabda, mint magyar sikersportág népszerűsítése érdekében – az EHF Kézilabda Bajnokok Ligája közvetítések magyarországi jogtulajdonosaként – díjmentesen az MTVA rendelkezésére bocsátja az április 27-én, szombaton 16:00-kor kezdődő MKB Veszprém KC–THW Kiel BL-negyeddöntő visszavágó mérkőzés közvetítését.
A nemrégiben az MKB Veszprém KC-vel támogatói megállapodást aláíró DIGI célja ezzel a kezdeményezéssel, hogy minél többen szurkolhassanak a képernyő előtt a magyar bajnoknak a BL-címvédő Kiel elleni sorsdöntő mérkőzésen, melynek tétje az EHF Bajnokok Ligája Négyes Döntőjébe jutás.
A szombati MKB Veszprém KC–THW Kiel visszavágót a DIGI Sport 1 élőben, HD minőségben közvetíti a Veszprém Arénából, népszerű kommentátorával, Egri Viktorral a mikrofon mögött.
Az M1 a mérkőzés közvetítését teljes terjedelmében veszi át a DIGI Sporttól."
[]http://www.digisport.hu/news/9247]
|
| | |
[előzmény: (5761) Csocso_12, 2013-04-24 20:48:43] |
|
Haladó
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
5761. Elküldve: 2013-04-24 20:48:43, Sportmusorok
|
[4298.] |
Ha valaki nem tudja nézni a Digi-n a Dortmund Real Madrid, a ZDF(HD) adja.
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | | [válaszok erre: #5762 #5763] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
5759. Elküldve: 2013-04-23 20:06:24, Sportmusorok
|
[4300.] |
Talán nem mondok újat a ma esti FCB-FCB BL meccsel. A Klinsmann-érához képest most egyenrangú partnerként vesszük fel (mármint a Bayern) a harcot a világ legjobb csapatával.
Olvastam néhány beharangozót a hazai sajtóból, hogy összejöhet a két spanyol gigász döntője.
SZERINTEM A KÉT NÉMET GIGÁSZ DÖNTŐJE FOG ÖSSZEJÖNNI.
Egyébként mai hír, hogy leigazoltuk a Dortmundtól Mario Götzét, aki a "Messi" lesz Guardiola csapatában. Ő volt Guardiola egyik speciális kívánsága. Mindenki azt találgatja, hogy ki is hozta nyilvánosságra éppen most?
Majd meglátjuk, hogy ez a hír miként befolyásolja a teljesítményt.
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #5775] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|