Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5708. Elküldve: 2013-03-26 11:09:58, Sportmusorok
|
[4351.] |
Mai francia-spanyol nezheto valahol FTA, esetleg net?
|
| | | [válaszok erre: #5709 #5711] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5707. Elküldve: 2013-03-24 22:38:53, Sportmusorok
|
[4352.] |
Apropó top közvetítési jog! A PL-ről mikor várható döntés?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5706. Elküldve: 2013-03-24 22:36:34, Sportmusorok
|
[4353.] |
Kéne ,de ismerve azt ,hogy a tv-s szolgáltatok hogyan viszonyulnak az új sportcsatornákhoz és milyen botrányok szoktak lenne belőle lenni , több bonyodalom lenne belőle mint haszna.(És ahhoz top közvetítési jogot is kellene szerezniük)
|
| | |
[előzmény: (5689) MoDa, 2013-03-19 21:10:56] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5705. Elküldve: 2013-03-24 17:50:38, Sportmusorok
|
[4354.] |
Köszi, megvan ez az olasz Sky Sport 3 HD
|
| | |
[előzmény: (5704) LF, 2013-03-24 17:48:20] |
|
|
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5703. Elküldve: 2013-03-24 17:31:41, Sportmusorok
|
[4356.] |
Ezek szerint nincs, feedet sem találtam hozzá műholdon.
|
| | | [válaszok erre: #5704] |
[előzmény: (5702) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-24 17:30:19] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5702. Elküldve: 2013-03-24 17:30:19, Sportmusorok
|
[4357.] |
Egész Európában nincs 1 műholdas csatorna, ahol nézni lehetne élő adásban az Indycart?
|
| | | [válaszok erre: #5703] |
[előzmény: (5701) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-24 17:27:35] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5701. Elküldve: 2013-03-24 17:27:35, Sportmusorok
|
[4358.] |
Köszi, csak sajnos ezeket nem tudjuk fogni.
|
| | | [válaszok erre: #5702] |
[előzmény: (5700) LiMiX, 2013-03-24 17:26:51] |
|
|
|
|
 LiMiX

Tagság: 2006-12-16 19:00:29 Tagszám: #38624 Hozzászólások: 1026 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5698. Elküldve: 2013-03-24 17:18:26, Sportmusorok
|
[4361.] |
Indycart nem találtam meg én sem.
Az AB Moteurson jelenleg, őrült traktor kerekű autók versenyeznek!
|
| | | [válaszok erre: #5699] |
[előzmény: (5697) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-24 17:04:36] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5697. Elküldve: 2013-03-24 17:04:36, Sportmusorok
|
[4362.] |
Most kezdődik az Indycar, de sehol sem találok közvetítést műholdon. Valaki tud valami infót róla?
|
| | | [válaszok erre: #5698] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5696. Elküldve: 2013-03-23 20:07:02, Sportmusorok
|
[4363.] |
A holnapi indycar futamot melyik tv csatornán lehet majd nézni?
|
| | | [válaszok erre: #5700] |
|
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5694. Elküldve: 2013-03-23 17:36:42, Sportmusorok
|
[4365.] |
Már mindegy...
|
| | |
[előzmény: (5693) snowman6705, 2013-03-23 15:59:30] |
|
Törzstag
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5693. Elküldve: 2013-03-23 15:59:30, Sportmusorok
|
[4366.] |
A Veszprém meccsét hol lehet neten nézni?
Az ehftv Felvidéken sem nézheto?
|
| | | [válaszok erre: #5694] |
|
|
Törzstag
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
5692. Elküldve: 2013-03-23 15:59:05, Sportmusorok
|
[4367.] |
Asztalitenisz női BL döntő a Budaörssel ma este az ORF Sporton.
|
| |
|
Haladó
|
|
 csabesz69

Tagság: 2011-06-01 18:44:35 Tagszám: #93775 Hozzászólások: 108 |
5691. Elküldve: 2013-03-21 19:17:55, Sportmusorok
|
[4368.] |
Helló!A mai Olasz- Brazil meccs látható valamelyik magyar sportcsatornán ?
|
| |
|
Haladó
|
|
 ScuderiAlonso

Tagság: 2012-02-11 18:28:55 Tagszám: #99457 Hozzászólások: 108 |
5690. Elküldve: 2013-03-20 06:01:02, Sportmusorok
|
[4369.] |
Köszi a választ.
Igen! Jó lenne egy SportKlub+ mert orosz- francoa- olasz foci meccsek (főleg az utóbbi kettő rangadók gyakran egy időpontra esnek.
Továbbá nyomják a kézi meccseket is ...
Majd meglátjuk.
Még1X köszi a választ
Üdv:
ScuderiAlonso
|
| | |
[előzmény: (5689) MoDa, 2013-03-19 21:10:56] |
|
Haladó
|
|
 MoDa

Tagság: 2011-01-09 06:23:19 Tagszám: #91314 Hozzászólások: 6 |
5689. Elküldve: 2013-03-19 21:10:56, Sportmusorok
|
[4370.] |
Már indulás óta ki van írva magyarul és románul is, szóval ez semmit nem jelent.
Eredetileg úgy volt hogy Január 1-én itthon is elindul, de aztán nem lett belőle semmi. Amúgy is, szerintem inkább egy SportKlub+ kéne.
|
| | | [válaszok erre: #5690 #5706] |
[előzmény: (5688) ScuderiAlonso, 2013-03-19 20:56:39] |
|
Zöldfülű
|
|
 ScuderiAlonso

Tagság: 2012-02-11 18:28:55 Tagszám: #99457 Hozzászólások: 108 |
5688. Elküldve: 2013-03-19 20:56:39, Sportmusorok
|
[4371.] |
Sziasztok!
Most nézem a FightKlub-ot és a műsorajánlóknál ... a napok már magyarul is ki vannak írva ... Van valakinek infója, hogy mikor lesz magyar nyelvű a csati? Lesz-e egyáltalán ...
Köszi a válaszokat
Üdv:
ScuderiAlonso
|
| | | [válaszok erre: #5689] |
|
|
Haladó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5687. Elküldve: 2013-03-19 08:46:26, Sportmusorok
|
[4372.] |
Ez jó hír. Főleg ha tényleg HD lesz.
|
| | |
[előzmény: (5685) SiriusBlack, 2013-03-19 02:41:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
5686. Elküldve: 2013-03-19 07:46:39, Sportmusorok
|
[4373.] |
Igen, és remélhetőleg HD- ban.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (5685) SiriusBlack, 2013-03-19 02:41:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5685. Elküldve: 2013-03-19 02:41:51, Sportmusorok
|
[4374.] |
A tegnap esti M1-es sporthírekben bemondták ,hogy a Duna Tv fogja közvetíteni a WTTC-futamokat.
|
| | | [válaszok erre: #5686 #5687] |
|
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5684. Elküldve: 2013-03-16 20:55:48, Sportmusorok
|
[4375.] |
12 megabittel nyomulnak.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (5681) vadj, 2013-03-16 15:54:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|