Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5683. Elküldve: 2013-03-16 17:14:45, Sportmusorok
|
[4376.] |
ok, úgy látom nem rég indult, sajnos ismerősnek kell majd, ez meg nem tudom mennyire fog menni hosszabb távon, ja neki fix az antenna nem motoros a cuccos
az idman meg tudom hogy borzasztó a képminőség, de ezen a holdon van ám minden foci mennyiségben és ő hal él érte
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (5681) vadj, 2013-03-16 15:54:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 okostojas

Tagság: 2004-11-29 11:44:30 Tagszám: #14236 Hozzászólások: 170 |
5682. Elküldve: 2013-03-16 16:33:23, Sportmusorok
|
[4377.] |
biss koddal megy.
|
| | |
[előzmény: (5680) drogos, 2013-03-16 13:36:02] |
|
Haladó
|
|
 vadj

Tagság: 2010-12-02 10:52:50 Tagszám: #90389 Hozzászólások: 328 |
5681. Elküldve: 2013-03-16 15:54:01, Sportmusorok
|
[4378.] |
Hali
Intelsat 45.0°E
News 7 hd
olaszfoci
11495 V7300
dr.vadas
|
| | | [válaszok erre: #5683 #5684] |
[előzmény: (5680) drogos, 2013-03-16 13:36:02] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5680. Elküldve: 2013-03-16 13:36:02, Sportmusorok
|
[4379.] |
most hogy kilőtték a sportdigitalt utána néztem a Seria A-nak és ezt az adót leltem csak
Idman Azerbaijan, elvileg meccseknél biss-ben szokott menni vagy fta, de ezt még ma ki kéne derítenem
42° kelet
10965 H
DVB-S/MPEG-2 12800 5/6
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #5681 #5682] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 Schwabe85

Tagság: 2007-11-15 22:29:04 Tagszám: #51726 Hozzászólások: 174 |
5678. Elküldve: 2013-03-14 20:48:05, Sportmusorok
|
[4381.] |
Valaki meg tudná mondani, hogy az Inter-Tottenham EL-mérkőzés most élőben, kódolatlanul vagy feed-en mely műholdon elérhető?
(jelenleg neten nézem)
"30°West--46°East"+1db Triax TD78+1db Offset Alu 85+Opticum DM 3800 moci+2db Opticum 4000/4100 set-top box+DigiTV Sat Műholdas előfizu (2db Kaon NA1000HD)
|
| |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5677. Elküldve: 2013-03-14 07:23:48, Sportmusorok
|
[4382.] |
Közben kiderült, hogy idén is a sportklub adja az Inside GP epizódokat, csak még most frissítették a műsorújságot.
|
| |
|
|
|
|
 szandras24

Tagság: 2010-09-17 14:39:56 Tagszám: #88586 Hozzászólások: 203 |
5676. Elküldve: 2013-03-13 19:22:43, Sportmusorok
|
[4383.] |
11747 H SR 28000, 0,8 fok nyugat ( Thor / Intelsat,mühold ) Dolce Sport 1.[román] kodolatlanul,most 19.20 kor.
|
| | |
[előzmény: (5675) attila.scourgeofgod, 2013-03-12 16:24:55] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jeek

Tagság: 2006-04-11 13:50:02 Tagszám: #29515 Hozzászólások: 989 |
5674. Elküldve: 2013-03-12 14:14:53, Sportmusorok
|
[4385.] |
A Digikábel, a PR Telecom, meg talán a TARR is?
|
| | | [válaszok erre: #5675] |
[előzmény: (5672) Susnyas, 2013-03-12 07:59:29] |
|
Törzstag
|
|
 LiMiX

Tagság: 2006-12-16 19:00:29 Tagszám: #38624 Hozzászólások: 1026 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
5672. Elküldve: 2013-03-12 07:59:29, Sportmusorok
|
[4387.] |
Üdv. A PvTV HD csatornát mely szolgáltató sugározza HD minőségbe?
Vagy ez a csarorna neve?
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | | [válaszok erre: #5673 #5674] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5671. Elküldve: 2013-03-12 07:24:32, Sportmusorok
|
[4388.] |
A német sky sport a legjobb ilyen szempontból, mert ott van natural sounds hangsáv is.
|
| | |
[előzmény: (5670) slpg590, 2013-03-11 21:04:36] |
|
|
|
|
 slpg590

Tagság: 2003-10-16 10:59:11 Tagszám: #6982 Hozzászólások: 396 |
5670. Elküldve: 2013-03-11 21:04:36, Sportmusorok
|
[4389.] |
A Wikipedia szerint az ausztrál és az ázsiai futamok kivételével élőben adják minkét pénteki edzést. (Most csak a 2. lesz élő.)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_broadcasters#2013_TV_Broadcasters
****************
90 cm tányér > 0,7 dB Philips LNB > Digipower SG 2100 motor > Amiko Alien 2 Triple+ > (Openbox X-810 > Skystar 2) + Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 330e (DVB-T)
|
| | | [válaszok erre: #5671] |
[előzmény: (5669) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-11 19:46:13] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5669. Elküldve: 2013-03-11 19:46:13, Sportmusorok
|
[4390.] |
Tavaly talán már nem adták, de régebben mindig adták ők is.
|
| | | [válaszok erre: #5670] |
[előzmény: (5668) banok5, 2013-03-11 19:40:00] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5668. Elküldve: 2013-03-11 19:40:00, Sportmusorok
|
[4391.] |
Annyira, hogy most péntek reggel adni fogják az ausztráliait.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5669] |
[előzmény: (5667) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-11 18:06:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5667. Elküldve: 2013-03-11 18:06:27, Sportmusorok
|
[4392.] |
Ez mennyire biztos, hogy adják?
|
| | | [válaszok erre: #5668] |
[előzmény: (5666) banok5, 2013-03-11 18:05:22] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5666. Elküldve: 2013-03-11 18:05:22, Sportmusorok
|
[4393.] |
A német Sport1-en
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5667] |
[előzmény: (5663) peter23, 2013-03-11 12:29:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5665. Elküldve: 2013-03-11 14:19:30, Sportmusorok
|
[4394.] |
ha mákunk van akkor lehet lesz feed ismét
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (5663) peter23, 2013-03-11 12:29:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5664. Elküldve: 2013-03-11 12:33:52, Sportmusorok
|
[4395.] |
Kódolatlanul már nem sok csatornán.
Közben megtaláltam többé-kevésbé mely csatornák közvetítenek:
http://liveonsat.com/LJ__other_motor.php [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-03-11 12:41:01]
|
| | |
[előzmény: (5663) peter23, 2013-03-11 12:29:04] |
|
|
|
|
 peter23

Tagság: 2009-12-06 20:52:00 Tagszám: #80449 Hozzászólások: 164 |
5663. Elküldve: 2013-03-11 12:29:04, Sportmusorok
|
[4396.] |
Sziasztok nem tudom jó helyen teszem - e fel a kérdést , idén hol lehet nézni a forma1 szabadedzéseit kódolatlanul mert tavaly a 28.2-n a bbci csatornáin volt de ahogy látom az már nincs sajnos.
VU+ DUO2 +UPC Direct + Wavefrontier T90 (Thor , EB , HB , Astra 19.2 , 23.5 , 28,2)
|
| | | [válaszok erre: #5664 #5665 #5666] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5662. Elküldve: 2013-03-08 07:15:39, Sportmusorok
|
[4397.] |
Tavaly is náluk voltak a jogok, mégis a sportklub adta az inside gp-t.
|
| | |
[előzmény: (5661) SiriusBlack, 2013-03-08 02:48:21] |
|
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5661. Elküldve: 2013-03-08 02:48:21, Sportmusorok
|
[4398.] |
Mivel az F1-es közvetítési jogok az MTVA-val vannak , így gondolom ők szoktak F1-es magazint adni.
|
| | | [válaszok erre: #5662] |
[előzmény: (5660) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-07 18:14:39] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5660. Elküldve: 2013-03-07 18:14:39, Sportmusorok
|
[4399.] |
Tud valaki valamit arról, hogy adja-e valamelyik csatorna magyarul idén az Inside Grand Prix epizódokat? Mert eddig a sportklub adta, de már nem látom a műsorújságban, pedig jövő héten kezdődik az F1-es szezon.
|
| | | [válaszok erre: #5661] |
|
|
|
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
5659. Elküldve: 2013-03-07 16:52:39, Sportmusorok
|
[4400.] |
http://www.najmsat.eu/CS%20LINK.html
ezek jönnek elméletileg a 23,5-ről
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (5658) vadj, 2013-03-07 16:50:11] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|