Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (57/31
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
5683. Elküldve: 2013-03-16 17:14:45,

Sportmusorok

[4376.]

ok, úgy látom nem rég indult, sajnos ismerősnek kell majd, ez meg nem tudom mennyire fog menni hosszabb távon, ja neki fix az antenna nem motoros a cuccos

az idman meg tudom hogy borzasztó a képminőség, de ezen a holdon van ám minden foci mennyiségben és ő hal él érte icon47.gif icon47.gif icon47.gif

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[előzmény: (5681) vadj, 2013-03-16 15:54:01]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


okostojas



Tagság: 2004-11-29 11:44:30
Tagszám: #14236
Hozzászólások: 170
5682. Elküldve: 2013-03-16 16:33:23,

Sportmusorok

[4377.]

biss koddal megy.
[előzmény: (5680) drogos, 2013-03-16 13:36:02]
Haladó
okostojas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vadj



Tagság: 2010-12-02 10:52:50
Tagszám: #90389
Hozzászólások: 328
5681. Elküldve: 2013-03-16 15:54:01,

Sportmusorok

[4378.]

Hali
Intelsat 45.0°E
News 7 hd
olaszfoci
11495 V7300

dr.vadas
[válaszok erre: #5683 #5684] [előzmény: (5680) drogos, 2013-03-16 13:36:02]
Törzstag
vadj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
5680. Elküldve: 2013-03-16 13:36:02,

Sportmusorok

[4379.]

most hogy kilőtték a sportdigitalt utána néztem a Seria A-nak és ezt az adót leltem csak

Idman Azerbaijan, elvileg meccseknél biss-ben szokott menni vagy fta, de ezt még ma ki kéne derítenem

42° kelet

10965 H
DVB-S/MPEG-2 12800 5/6

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #5681 #5682]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
5679. Elküldve: 2013-03-15 21:00:39,

Sportmusorok

[4380.]

http://www.digisport.hu/news/8866
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Schwabe85



Tagság: 2007-11-15 22:29:04
Tagszám: #51726
Hozzászólások: 174
5678. Elküldve: 2013-03-14 20:48:05,

Sportmusorok

[4381.]

Valaki meg tudná mondani, hogy az Inter-Tottenham EL-mérkőzés most élőben, kódolatlanul vagy feed-en mely műholdon elérhető?
(jelenleg neten nézem)

"30°West--46°East"+1db Triax TD78+1db Offset Alu 85+Opticum DM 3800 moci+2db Opticum 4000/4100 set-top box+DigiTV Sat Műholdas előfizu (2db Kaon NA1000HD)
Haladó
Schwabe85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5677. Elküldve: 2013-03-14 07:23:48,

Sportmusorok

[4382.]

Közben kiderült, hogy idén is a sportklub adja az Inside GP epizódokat, csak még most frissítették a műsorújságot.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


szandras24



Tagság: 2010-09-17 14:39:56
Tagszám: #88586
Hozzászólások: 203
5676. Elküldve: 2013-03-13 19:22:43,

Sportmusorok

[4383.]

11747 H SR 28000, 0,8 fok nyugat ( Thor / Intelsat,mühold ) Dolce Sport 1.[román] kodolatlanul,most 19.20 kor.


[előzmény: (5675) attila.scourgeofgod, 2013-03-12 16:24:55]
Haladó
szandras24 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
5675. Elküldve: 2013-03-12 16:24:55,

Sportmusorok

[4384.]

A Tarr biztos, hogy nem, tavaly év végével kivágta kínálatából az összes DIGI-s és Tematik Kábel-es csatit...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #5676] [előzmény: (5674) jeek, 2013-03-12 14:14:53]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jeek



Tagság: 2006-04-11 13:50:02
Tagszám: #29515
Hozzászólások: 989
5674. Elküldve: 2013-03-12 14:14:53,

Sportmusorok

[4385.]

A Digikábel, a PR Telecom, meg talán a TARR is?
[válaszok erre: #5675] [előzmény: (5672) Susnyas, 2013-03-12 07:59:29]
Törzstag
jeek adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
5673. Elküldve: 2013-03-12 08:22:23,

Sportmusorok

[4386.]

http://dtvnews.hu/hirek/elindult-a-pv-tv-hd-adasa-a-digi-kabelhalozatan
[előzmény: (5672) Susnyas, 2013-03-12 07:59:29]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Susnyas



Tagság: 2006-10-23 21:08:42
Tagszám: #36261
Hozzászólások: 601
5672. Elküldve: 2013-03-12 07:59:29,

Sportmusorok

[4387.]

Üdv. A PvTV HD csatornát mely szolgáltató sugározza HD minőségbe?
Vagy ez a csarorna neve? icon18.gif

Solo2 - Solo2 - Zero
[válaszok erre: #5673 #5674]
Törzstag
Susnyas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5671. Elküldve: 2013-03-12 07:24:32,

Sportmusorok

[4388.]

A német sky sport a legjobb ilyen szempontból, mert ott van natural sounds hangsáv is.
[előzmény: (5670) slpg590, 2013-03-11 21:04:36]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


slpg590



Tagság: 2003-10-16 10:59:11
Tagszám: #6982
Hozzászólások: 396
5670. Elküldve: 2013-03-11 21:04:36,

Sportmusorok

[4389.]

A Wikipedia szerint az ausztrál és az ázsiai futamok kivételével élőben adják minkét pénteki edzést. (Most csak a 2. lesz élő.)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_broadcasters#2013_TV_Broadcasters


****************
90 cm tányér > 0,7 dB Philips LNB > Digipower SG 2100 motor > Amiko Alien 2 Triple+ > (Openbox X-810 > Skystar 2) + Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 330e (DVB-T)
[válaszok erre: #5671] [előzmény: (5669) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-11 19:46:13]
Törzstag
slpg590 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5669. Elküldve: 2013-03-11 19:46:13,

Sportmusorok

[4390.]

Tavaly talán már nem adták, de régebben mindig adták ők is.
[válaszok erre: #5670] [előzmény: (5668) banok5, 2013-03-11 19:40:00]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
5668. Elküldve: 2013-03-11 19:40:00,

Sportmusorok

[4391.]

Annyira, hogy most péntek reggel adni fogják az ausztráliait.

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #5669] [előzmény: (5667) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-11 18:06:27]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5667. Elküldve: 2013-03-11 18:06:27,

Sportmusorok

[4392.]

Ez mennyire biztos, hogy adják?
[válaszok erre: #5668] [előzmény: (5666) banok5, 2013-03-11 18:05:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
5666. Elküldve: 2013-03-11 18:05:22,

Sportmusorok

[4393.]

A német Sport1-en

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #5667] [előzmény: (5663) peter23, 2013-03-11 12:29:04]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
5665. Elküldve: 2013-03-11 14:19:30,

Sportmusorok

[4394.]

ha mákunk van akkor lehet lesz feed ismét

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[előzmény: (5663) peter23, 2013-03-11 12:29:04]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5664. Elküldve: 2013-03-11 12:33:52,

Sportmusorok

[4395.]

Kódolatlanul már nem sok csatornán.

Közben megtaláltam többé-kevésbé mely csatornák közvetítenek:

http://liveonsat.com/LJ__other_motor.php
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-03-11 12:41:01]
[előzmény: (5663) peter23, 2013-03-11 12:29:04]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


peter23



Tagság: 2009-12-06 20:52:00
Tagszám: #80449
Hozzászólások: 164
5663. Elküldve: 2013-03-11 12:29:04,

Sportmusorok

[4396.]

Sziasztok nem tudom jó helyen teszem - e fel a kérdést , idén hol lehet nézni a forma1 szabadedzéseit kódolatlanul mert tavaly a 28.2-n a bbci csatornáin volt de ahogy látom az már nincs sajnos.

VU+ DUO2 +UPC Direct + Wavefrontier T90 (Thor , EB , HB , Astra 19.2 , 23.5 , 28,2)
[válaszok erre: #5664 #5665 #5666]
Haladó
peter23 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5662. Elküldve: 2013-03-08 07:15:39,

Sportmusorok

[4397.]

Tavaly is náluk voltak a jogok, mégis a sportklub adta az inside gp-t.
[előzmény: (5661) SiriusBlack, 2013-03-08 02:48:21]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
5661. Elküldve: 2013-03-08 02:48:21,

Sportmusorok

[4398.]

Mivel az F1-es közvetítési jogok az MTVA-val vannak , így gondolom ők szoktak F1-es magazint adni.
[válaszok erre: #5662] [előzmény: (5660) Leíratkozott felhasználó, 2013-03-07 18:14:39]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5660. Elküldve: 2013-03-07 18:14:39,

Sportmusorok

[4399.]

Tud valaki valamit arról, hogy adja-e valamelyik csatorna magyarul idén az Inside Grand Prix epizódokat? Mert eddig a sportklub adta, de már nem látom a műsorújságban, pedig jövő héten kezdődik az F1-es szezon.
[válaszok erre: #5661]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


zolibá



Tagság: 2006-05-16 14:15:16
Tagszám: #30624
Hozzászólások: 569
5659. Elküldve: 2013-03-07 16:52:39,

Sportmusorok

[4400.]

http://www.najmsat.eu/CS%20LINK.html
ezek jönnek elméletileg a 23,5-ről

Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
[előzmény: (5658) vadj, 2013-03-07 16:50:11]
Törzstag
zolibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010481119155884 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail