Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499787/10 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (70/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
5578. Elküldve: 2013-01-15 19:45:41,

Sportmusorok

[4476.]

Majd ha tudnánk végre fogni, lenne visszajelzés is. De a szolgáltatónk azt mondja, nincs jel, nem tudnak mit adni, így csak várunk...
[előzmény: (5576) attila.scourgeofgod, 2013-01-15 19:01:35]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolibá



Tagság: 2006-05-16 14:15:16
Tagszám: #30624
Hozzászólások: 569
5577. Elküldve: 2013-01-15 19:22:25,

Sportmusorok

[4477.]

És hol?
Kábelen?

Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
[előzmény: (5576) attila.scourgeofgod, 2013-01-15 19:01:35]
Törzstag
zolibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
5576. Elküldve: 2013-01-15 19:01:35,

Sportmusorok

[4478.]

Most mondták a Sport1-en, hogy amennyiben pozitív lesz a Sport1 HD fogadtatása, akkor év végén/jövő év első negyedévében jöhet a Sport2 HD is...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #5577 #5578]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5575. Elküldve: 2013-01-13 16:05:53,

Sportmusorok

[4479.]

Ha jól látom a hispasaton is van egy NBA tv. Az megegyezik a kelet 10 fokon lévő verzióval?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
5574. Elküldve: 2013-01-07 20:59:30,

Sportmusorok

[4480.]

Nézd akkor a német sky sporton kommentár nélkül.
[előzmény: (5573) Hbalika, 2013-01-07 20:57:43]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Hbalika



Tagság: 2008-02-26 18:07:11
Tagszám: #56338
Hozzászólások: 435
5573. Elküldve: 2013-01-07 20:57:43,

Sportmusorok

[4481.]

Amikor még az RTL Klub on ment az F1 akkor is kommentár miatt kapcsoltam el, és inkább néztem németül,( később HD ban), mégha a köztes reklám blokkok miatt agyf*szt is kaptam néha. Majd fülig érő szájjal ültem le az M1 HD elé, és sajna most is elkapcsolok ( szerencsére ma már tudom nézni HD ban reklámblokk nélkül is). Persze németül , mert sajnos az angol Sky sports F1HD n is mondanak süketségeket, és sajna értem. Vagy én nem értek az F1- hez....Mivel németül nem tudok így össze rakom magamnak a futamot. :)

Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
[válaszok erre: #5574] [előzmény: (5564) Leíratkozott felhasználó, 2013-01-07 15:34:28]
Törzstag
Hbalika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
5572. Elküldve: 2013-01-07 20:36:22,

Sportmusorok

[4482.]

ez lesz aztán sztárbox, én imádtam ahogyan közvetített, már csak egy Léderer kéne :D

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[előzmény: (5564) Leíratkozott felhasználó, 2013-01-07 15:34:28]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5571. Elküldve: 2013-01-07 18:21:07,

Sportmusorok

[4483.]

Szujónak 10 évébe került, mire úgymond szinte mindenki felismerte és nem nyűgként nyilatkozták nála. Ezt most kezdhetik újra építeni.
[előzmény: (5567) K78, 2013-01-07 16:07:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sasi1



Tagság: 2004-12-27 22:02:41
Tagszám: #14690
Hozzászólások: 395
5570. Elküldve: 2013-01-07 18:11:13,

Sportmusorok

[4484.]

eurosport magyar hanggal a hotbirden nyitható ?
Törzstag
sasi1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
5569. Elküldve: 2013-01-07 16:12:55,

Sportmusorok

[4485.]

Ez is igaz. Nehezen fogják pótolni azt a tudást és protekciót, amit elért a háttér munkáival.
[előzmény: (5567) K78, 2013-01-07 16:07:35]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
5568. Elküldve: 2013-01-07 16:12:09,

Sportmusorok

[4486.]

Mondjuk én sok sportot nem nézek, csak a technikait szeretem. Akkor utáltam meg a bugyutaságát, amikor a MotoGP-t vezette. Akkoriban az Eurosporton néztem meg. Néha a vizilabdát is nézem, ott is egy igazi balfék.
[előzmény: (5566) attila.scourgeofgod, 2013-01-07 15:56:56]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
5567. Elküldve: 2013-01-07 16:07:35,

Sportmusorok

[4487.]

Lehet, hogy rájöttek, csak Szujó Zoltánt nem kellett volna kivenni az utazó stábból, mert nagyon régóta ott volt a versenyeken, gyakorlatilag sok olyan exkluzív dolgot elért, amire most már nagyon kicsi lesz az esély.
[válaszok erre: #5569 #5571] [előzmény: (5565) Patyomkin, 2013-01-07 15:52:02]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
5566. Elküldve: 2013-01-07 15:56:56,

Sportmusorok

[4488.]

Nem jól írtad, nem "ehhez a sporthoz nem", hanem "ehhez a sporthoz SEM"... :D



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #5568] [előzmény: (5565) Patyomkin, 2013-01-07 15:52:02]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
5565. Elküldve: 2013-01-07 15:52:02,

Sportmusorok

[4489.]

Rájöttek, hogy Mezei Dániel ehhez a sporthoz nem ért?
Yesss. icon28.gif
[válaszok erre: #5566 #5567] [előzmény: (5564) Leíratkozott felhasználó, 2013-01-07 15:34:28]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5564. Elküldve: 2013-01-07 15:34:28,

Sportmusorok

[4490.]

http://www.nemzetisport.hu/f1/formula-1-szujo-zoltan-lesz-az-uj-kommentator-2205363
[válaszok erre: #5565 #5572 #5573]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
5563. Elküldve: 2013-01-05 16:19:41,

Sportmusorok

[4491.]

Igen a HD1 is....CSak mikor odakapcsoltam valami francia meccs ment arabul

- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
[előzmény: (5562) banok5, 2013-01-05 14:06:28]
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
5562. Elküldve: 2013-01-05 14:06:28,

Sportmusorok

[4492.]

Az Al Jazeera Sport +3 tapasztalataim szerint angol nyelvű.

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #5563] [előzmény: (5561) saalty, 2013-01-05 11:54:26]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
5561. Elküldve: 2013-01-05 11:54:26,

Sportmusorok

[4493.]

Van rá esély hogy az FA kupa meccset az Al Jazeera sport eredeti nyelven is adja?

- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
[válaszok erre: #5562]
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Juve



Tagság: 2009-10-29 12:03:57
Tagszám: #79134
Hozzászólások: 592
5560. Elküldve: 2013-01-01 12:58:15,

Sportmusorok

[4494.]

Mivel az NHL-ben bérvita van, nem indult el a szezon, ezáltal a Winter Classic sem kerül megrendezésre. Amúgy a SportTV közvetítené a szezont.
[előzmény: (5559) junior19, 2013-01-01 12:30:13]
Törzstag
Juve adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
5559. Elküldve: 2013-01-01 12:30:13,

Sportmusorok

[4495.]

Hali!
Az új év első napján szokás az NHL-ben, hogy az év első jégkorongmérkőzését szabadtéren játszák le. Korábban a sport tv is közvetítette, tavaly már nem, s most sem látom egy magyar sportcsatorna műsorán sem.
Kérdésem, hogy tudja -e valaki, hogy lesz-e ma ilyen jégkorong mérkőzés, s ha igen, akkor mikor, s hol nézhető?
Köszönöm.
[válaszok erre: #5560]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
5558. Elküldve: 2012-12-29 00:32:02,

Sportmusorok

[4496.]

Valakinek van valamilyen iparági pletykája vagy bármilyen információja arról ,hogy valamelyik hazai csatorna tervezi-e , hogy megveszi-e a WTA-Premier torna közvetítései jogait ?
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
5557. Elküldve: 2012-12-17 19:31:18,

Sportmusorok

[4497.]

csak halkan jegyzem meg a cseh sport1 adta egyenesben!!!

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[előzmény: (5556) banok5, 2012-12-17 19:28:02]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
5556. Elküldve: 2012-12-17 19:28:02,

Sportmusorok

[4498.]

Egyébként szégyelje magát az MTVA és a Sport TV, hogy tegnap egyikük sem adta élőben a női kézi-eb döntőjét.

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #5557]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
5555. Elküldve: 2012-12-10 18:51:45,

Sportmusorok

[4499.]

Szia

valamit nem keversz ??

azon a holdon nincs ilyen freki sem, és csati sem

de utánna néztem, egyik holdon sincs ilyen csati, vagyis én nem találtam
[előzmény: (5552) vadj, 2012-12-09 14:21:34]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
5554. Elküldve: 2012-12-10 17:49:18,

Sportmusorok

[4500.]

Én leginkább focit, kézilabdát, NBA-t nézek. UPC-s vagyok így a PL-t, BL-t, EL-t streameken nézem viszont a kedvenc bajnokságomat a Bundesligát látom az Eurosport2-n. A ZDF-en és az ORF1-en is gyakran nézek sportközvetítéseket. Magát a fő Eurosportot ritkán lesem - az Eurogólokat vagy a WATTS összeállításokat szoktam nézni.
És régen? A Sky pankráció (WWF) közvetítésein nőttem fel. A TV3-on (télen-nyáron) szerettem bele az NBA-be (kártyákat is gyűjtöttem) aztán mikor egyik kábelen elérhető adón se ment akkor minden nap (!) megnéztem a World Sportot a CNN-en. Akkoriban a nemzetközi futbal összefoglalókat is ott meg az Eurosporton néztem.

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (5553) Zolien, 2012-12-10 11:17:34]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0095250606536865 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail