Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 nfsu17

Tagság: 2011-05-02 14:50:21 Tagszám: #93402 Hozzászólások: 1321 |
5578. Elküldve: 2013-01-15 19:45:41, Sportmusorok
|
[4476.] |
Majd ha tudnánk végre fogni, lenne visszajelzés is. De a szolgáltatónk azt mondja, nincs jel, nem tudnak mit adni, így csak várunk...
|
| | |
[előzmény: (5576) attila.scourgeofgod, 2013-01-15 19:01:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
5577. Elküldve: 2013-01-15 19:22:25, Sportmusorok
|
[4477.] |
És hol?
Kábelen?
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (5576) attila.scourgeofgod, 2013-01-15 19:01:35] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5575. Elküldve: 2013-01-13 16:05:53, Sportmusorok
|
[4479.] |
Ha jól látom a hispasaton is van egy NBA tv. Az megegyezik a kelet 10 fokon lévő verzióval?
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5574. Elküldve: 2013-01-07 20:59:30, Sportmusorok
|
[4480.] |
Nézd akkor a német sky sporton kommentár nélkül.
|
| | |
[előzmény: (5573) Hbalika, 2013-01-07 20:57:43] |
|
|
|
|
 Hbalika

Tagság: 2008-02-26 18:07:11 Tagszám: #56338 Hozzászólások: 435 |
5573. Elküldve: 2013-01-07 20:57:43, Sportmusorok
|
[4481.] |
Amikor még az RTL Klub on ment az F1 akkor is kommentár miatt kapcsoltam el, és inkább néztem németül,( később HD ban), mégha a köztes reklám blokkok miatt agyf*szt is kaptam néha. Majd fülig érő szájjal ültem le az M1 HD elé, és sajna most is elkapcsolok ( szerencsére ma már tudom nézni HD ban reklámblokk nélkül is). Persze németül , mert sajnos az angol Sky sports F1HD n is mondanak süketségeket, és sajna értem. Vagy én nem értek az F1- hez....Mivel németül nem tudok így össze rakom magamnak a futamot. :)
Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
|
| | | [válaszok erre: #5574] |
[előzmény: (5564) Leíratkozott felhasználó, 2013-01-07 15:34:28] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5572. Elküldve: 2013-01-07 20:36:22, Sportmusorok
|
[4482.] |
ez lesz aztán sztárbox, én imádtam ahogyan közvetített, már csak egy Léderer kéne :D
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (5564) Leíratkozott felhasználó, 2013-01-07 15:34:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5571. Elküldve: 2013-01-07 18:21:07, Sportmusorok
|
[4483.] |
Szujónak 10 évébe került, mire úgymond szinte mindenki felismerte és nem nyűgként nyilatkozták nála. Ezt most kezdhetik újra építeni.
|
| | |
[előzmény: (5567) K78, 2013-01-07 16:07:35] |
|
|
|
|
 sasi1

Tagság: 2004-12-27 22:02:41 Tagszám: #14690 Hozzászólások: 395 |
5570. Elküldve: 2013-01-07 18:11:13, Sportmusorok
|
[4484.] |
eurosport magyar hanggal a hotbirden nyitható ?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5569. Elküldve: 2013-01-07 16:12:55, Sportmusorok
|
[4485.] |
Ez is igaz. Nehezen fogják pótolni azt a tudást és protekciót, amit elért a háttér munkáival.
|
| | |
[előzmény: (5567) K78, 2013-01-07 16:07:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5568. Elküldve: 2013-01-07 16:12:09, Sportmusorok
|
[4486.] |
Mondjuk én sok sportot nem nézek, csak a technikait szeretem. Akkor utáltam meg a bugyutaságát, amikor a MotoGP-t vezette. Akkoriban az Eurosporton néztem meg. Néha a vizilabdát is nézem, ott is egy igazi balfék.
|
| | |
[előzmény: (5566) attila.scourgeofgod, 2013-01-07 15:56:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
5567. Elküldve: 2013-01-07 16:07:35, Sportmusorok
|
[4487.] |
Lehet, hogy rájöttek, csak Szujó Zoltánt nem kellett volna kivenni az utazó stábból, mert nagyon régóta ott volt a versenyeken, gyakorlatilag sok olyan exkluzív dolgot elért, amire most már nagyon kicsi lesz az esély.
|
| | | [válaszok erre: #5569 #5571] |
[előzmény: (5565) Patyomkin, 2013-01-07 15:52:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5565. Elküldve: 2013-01-07 15:52:02, Sportmusorok
|
[4489.] |
Rájöttek, hogy Mezei Dániel ehhez a sporthoz nem ért?
Yesss.
|
| | | [válaszok erre: #5566 #5567] |
[előzmény: (5564) Leíratkozott felhasználó, 2013-01-07 15:34:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 saalty

Tagság: 2005-06-02 17:57:14 Tagszám: #19379 Hozzászólások: 2233 |
5563. Elküldve: 2013-01-05 16:19:41, Sportmusorok
|
[4491.] |
Igen a HD1 is....CSak mikor odakapcsoltam valami francia meccs ment arabul
- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
|
| | |
[előzmény: (5562) banok5, 2013-01-05 14:06:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5562. Elküldve: 2013-01-05 14:06:28, Sportmusorok
|
[4492.] |
Az Al Jazeera Sport +3 tapasztalataim szerint angol nyelvű.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5563] |
[előzmény: (5561) saalty, 2013-01-05 11:54:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 saalty

Tagság: 2005-06-02 17:57:14 Tagszám: #19379 Hozzászólások: 2233 |
5561. Elküldve: 2013-01-05 11:54:26, Sportmusorok
|
[4493.] |
Van rá esély hogy az FA kupa meccset az Al Jazeera sport eredeti nyelven is adja?
- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
|
| | | [válaszok erre: #5562] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Juve

Tagság: 2009-10-29 12:03:57 Tagszám: #79134 Hozzászólások: 592 |
5560. Elküldve: 2013-01-01 12:58:15, Sportmusorok
|
[4494.] |
Mivel az NHL-ben bérvita van, nem indult el a szezon, ezáltal a Winter Classic sem kerül megrendezésre. Amúgy a SportTV közvetítené a szezont.
|
| | |
[előzmény: (5559) junior19, 2013-01-01 12:30:13] |
|
Törzstag
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
5559. Elküldve: 2013-01-01 12:30:13, Sportmusorok
|
[4495.] |
Hali!
Az új év első napján szokás az NHL-ben, hogy az év első jégkorongmérkőzését szabadtéren játszák le. Korábban a sport tv is közvetítette, tavaly már nem, s most sem látom egy magyar sportcsatorna műsorán sem.
Kérdésem, hogy tudja -e valaki, hogy lesz-e ma ilyen jégkorong mérkőzés, s ha igen, akkor mikor, s hol nézhető?
Köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #5560] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5558. Elküldve: 2012-12-29 00:32:02, Sportmusorok
|
[4496.] |
Valakinek van valamilyen iparági pletykája vagy bármilyen információja arról ,hogy valamelyik hazai csatorna tervezi-e , hogy megveszi-e a WTA-Premier torna közvetítései jogait ?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
5557. Elküldve: 2012-12-17 19:31:18, Sportmusorok
|
[4497.] |
csak halkan jegyzem meg a cseh sport1 adta egyenesben!!!
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (5556) banok5, 2012-12-17 19:28:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5556. Elküldve: 2012-12-17 19:28:02, Sportmusorok
|
[4498.] |
Egyébként szégyelje magát az MTVA és a Sport TV, hogy tegnap egyikük sem adta élőben a női kézi-eb döntőjét.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #5557] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
5555. Elküldve: 2012-12-10 18:51:45, Sportmusorok
|
[4499.] |
Szia
valamit nem keversz ??
azon a holdon nincs ilyen freki sem, és csati sem
de utánna néztem, egyik holdon sincs ilyen csati, vagyis én nem találtam
|
| | |
[előzmény: (5552) vadj, 2012-12-09 14:21:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5554. Elküldve: 2012-12-10 17:49:18, Sportmusorok
|
[4500.] |
Én leginkább focit, kézilabdát, NBA-t nézek. UPC-s vagyok így a PL-t, BL-t, EL-t streameken nézem viszont a kedvenc bajnokságomat a Bundesligát látom az Eurosport2-n. A ZDF-en és az ORF1-en is gyakran nézek sportközvetítéseket. Magát a fő Eurosportot ritkán lesem - az Eurogólokat vagy a WATTS összeállításokat szoktam nézni.
És régen? A Sky pankráció (WWF) közvetítésein nőttem fel. A TV3-on (télen-nyáron) szerettem bele az NBA-be (kártyákat is gyűjtöttem) aztán mikor egyik kábelen elérhető adón se ment akkor minden nap (!) megnéztem a World Sportot a CNN-en. Akkoriban a nemzetközi futbal összefoglalókat is ott meg az Eurosporton néztem.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (5553) Zolien, 2012-12-10 11:17:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|