Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 sasi1

Tagság: 2004-12-27 22:02:41 Tagszám: #14690 Hozzászólások: 395 |
5528. Elküldve: 2012-11-08 19:24:35, Sportmusorok
|
[4526.] |
azt gondolom ezek felejtősek
|
| | | [válaszok erre: #5529] |
[előzmény: (5527) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-08 19:15:45] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5527. Elküldve: 2012-11-08 19:15:45, Sportmusorok
|
[4527.] |
|
| | | [válaszok erre: #5528] |
[előzmény: (5525) sasi1, 2012-11-08 19:06:22] |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5526. Elküldve: 2012-11-08 19:10:54, Sportmusorok
|
[4528.] |
Szerintem nincs.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (5525) sasi1, 2012-11-08 19:06:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sasi1

Tagság: 2004-12-27 22:02:41 Tagszám: #14690 Hozzászólások: 395 |
5525. Elküldve: 2012-11-08 19:06:22, Sportmusorok
|
[4529.] |
basel - vidire van valami emus megoldás?
|
| | | [válaszok erre: #5526 #5527] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5524. Elküldve: 2012-11-05 21:36:08, Sportmusorok
|
[4530.] |
Aki egymás után kétszer se tudja megkülönböztetni ,hogy élő eseményt vagy ismétlést közvetített-e(ráadásul úgy,hogy ki van írva a "replay" felirat)azt egy kicsit jogosan kritizálja mindenki.
|
| | |
[előzmény: (5520) junior19, 2012-11-04 17:28:19] |
|
Törzstag
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
5523. Elküldve: 2012-11-04 19:08:01, Sportmusorok
|
[4531.] |
bocs de ha rokonod elnézésed a hozzászólásaid alapján
|
| | |
[előzmény: (5522) junior19, 2012-11-04 18:36:38] |
|
Törzstag
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2282 |
5522. Elküldve: 2012-11-04 18:36:38, Sportmusorok
|
[4532.] |
Hozzászólásod alapján kész szerencse, hogy nem te közvetíted.
|
| | | [válaszok erre: #5523] |
[előzmény: (5521) bigacsiga, 2012-11-04 17:47:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
5521. Elküldve: 2012-11-04 17:47:01, Sportmusorok
|
[4533.] |
az a baj nem ért ehhez sem miért kell vele erőlteni csak mert ő a fönök ez kicsit gáz
|
| | | [válaszok erre: #5522] |
[előzmény: (5520) junior19, 2012-11-04 17:28:19] |
|
Törzstag
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2282 |
5520. Elküldve: 2012-11-04 17:28:19, Sportmusorok
|
[4534.] |
Azt mondta, nézd meg este a 2-esen. Két hét múlva az amerikai futam, a következő héten kiderül ki a világbajnok.
Nagy divat lett szapulni Mezeit, még is őt hallgatják a szapulók, már-már keresve a hibát. Nem mondom, hogy hibátlan, de arra is kíváncsi lennék, hányan tudnának bármiről két órán keresztül hiba nélkül beszélni szinte folyamatosan.
|
| | | [válaszok erre: #5521 #5524] |
[előzmény: (5515) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-04 16:04:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5519. Elküldve: 2012-11-04 16:43:05, Sportmusorok
|
[4535.] |
|
| | |
[előzmény: (5518) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-04 16:34:30] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5518. Elküldve: 2012-11-04 16:34:30, Sportmusorok
|
[4536.] |
Biztos neki meg fogják súgni már egy héttel hamarabb mi fog történni.
|
| | | [válaszok erre: #5519] |
[előzmény: (5515) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-04 16:04:07] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5517. Elküldve: 2012-11-04 16:19:27, Sportmusorok
|
[4537.] |
Gondolom igen, de azért ha már kommentál, meg kellene gondolnia, hogy mit mond.
|
| | |
[előzmény: (5516) májkrém dzsekszon, 2012-11-04 16:16:12] |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
5516. Elküldve: 2012-11-04 16:16:12, Sportmusorok
|
[4538.] |
valszeg azt akarta mondani, hogy a következő futam után egy héten belül...
|
| | | [válaszok erre: #5517] |
[előzmény: (5515) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-04 16:04:07] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5515. Elküldve: 2012-11-04 16:04:07, Sportmusorok
|
[4539.] |
Ez a Mezei nincs a dolgok magaslatán, " a legkozelebbi futam 2 hét múlva lesz, úgyhogy egy héten belul kiderul ki lesz a világbajnok", hát ez szuper volt.
|
| | | [válaszok erre: #5516 #5518 #5520] |
[előzmény: (5514) májkrém dzsekszon, 2012-11-04 11:58:01] |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
5514. Elküldve: 2012-11-04 11:58:01, Sportmusorok
|
[4540.] |
:-)) nekem se a szívem csücske...
|
| | | [válaszok erre: #5515] |
[előzmény: (5513) Leíratkozott felhasználó, 2012-11-04 09:06:12] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5513. Elküldve: 2012-11-04 09:06:12, Sportmusorok
|
[4541.] |
Mezeivel? Inkább az eurosport :)
|
| | | [válaszok erre: #5514] |
[előzmény: (5512) Patyomkin, 2012-11-04 08:50:41] |
|
|
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5512. Elküldve: 2012-11-04 08:50:41, Sportmusorok
|
[4542.] |
WTTC az M2-őn HD-ban.
Hajrá Norbi!!!
|
| | | [válaszok erre: #5513] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5510. Elküldve: 2012-10-24 16:33:18, Sportmusorok
|
[4544.] |
Ja lehet hogy azóta már 1 év eltelt és van még 1
|
| | |
[előzmény: (5508) LackoVM, 2012-10-24 13:47:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
5509. Elküldve: 2012-10-24 14:04:35, Sportmusorok
|
[4545.] |
Ha valakit érdekli: a Dortmund vs Real Madrid mecs:
cseheknél: CT24 Sport
németeknél: ZDF (akár HD-ba)
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
5508. Elküldve: 2012-10-24 13:47:59, Sportmusorok
|
[4546.] |
Hát nemegésszen, egyellőre a 2012/13 -as szezon végéig vannak a jogok a Diginél.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #5510] |
[előzmény: (5507) oldcsatterhand, 2012-10-24 12:41:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5507. Elküldve: 2012-10-24 12:41:51, Sportmusorok
|
[4547.] |
Ez majd csak 2 vagy 3 év múlva derül ki addig ugyanis a digié a jog
|
| | | [válaszok erre: #5508] |
[előzmény: (5499) LackoVM, 2012-10-23 11:50:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sasi1

Tagság: 2004-12-27 22:02:41 Tagszám: #14690 Hozzászólások: 395 |
5506. Elküldve: 2012-10-23 17:43:44, Sportmusorok
|
[4548.] |
Bein sport nyitható még?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
5504. Elküldve: 2012-10-23 17:04:01, Sportmusorok
|
[4549.] |
Ez nemegésszen így van, mivel ez a döntés nem erre vonatkozott, hanem arra, h. EU- n belül ( pl. görög Nova előfizuval nézhetők a PL meccsek Angliába, nem kötelezhetők az emberek a jóval drágább Sky előfizetés megvételére ) szabadon nézhetők, nem országhoz kötöttek a PL meccsek.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (5502) SiriusBlack, 2012-10-23 15:49:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 regnizier

Tagság: 2009-03-10 14:12:34 Tagszám: #71566 Hozzászólások: 62 |
5503. Elküldve: 2012-10-23 16:18:05, Sportmusorok
|
[4550.] |
Köszi az infót. Ráforgatok az Optibox FTA Redy- vel. üdv.
|
| | |
[előzmény: (5500) stubyte, 2012-10-23 12:06:32] |
|
Kezdő
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|