Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5477. Elküldve: 2012-10-04 12:53:40, Sportmusorok
|
[4576.] |
Nem sok vizet zavart már...
|
| | | [válaszok erre: #5478] |
[előzmény: (5476) Patyomkin, 2012-10-04 12:10:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5474. Elküldve: 2012-10-04 09:42:04, Sportmusorok
|
[4579.] |
Azt magyar IP-vel sosem lehet nézni.
|
| | | [válaszok erre: #5475] |
[előzmény: (5473) attila.scourgeofgod, 2012-10-03 18:31:30] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 aleeexxx

Tagság: 2011-09-19 20:28:07 Tagszám: #95708 Hozzászólások: 189 |
5472. Elküldve: 2012-10-02 21:32:30, Sportmusorok
|
[4581.] |
sziasztok, megmondana valaki , hol nezheto a bayern - bate merkozes, bar a masodik felidot nezzem meg.. koszonom.
|
| |
|
Haladó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5471. Elküldve: 2012-09-30 18:11:01, Sportmusorok
|
[4582.] |
Nálunk meg pont ideje lenne egy második csatorna beindítása(bár ismerve a kábelszolgáltatók és a sportcsatornák közti harcot lenne egy-két botrány körülötte.........)a Sport Klub-nak.
|
| | |
[előzmény: (5461) attila.scourgeofgod, 2012-09-30 10:12:47] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5470. Elküldve: 2012-09-30 15:22:42, Sportmusorok
|
[4583.] |
Magasabb nézettséget generál, ez van.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (5467) Leíratkozott felhasználó, 2012-09-30 13:13:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5469. Elküldve: 2012-09-30 14:05:42, Sportmusorok
|
[4584.] |
Engem annyira nem érdekel. Múltkor élő nascar helyett is foci volt.
|
| | |
[előzmény: (5468) snowman6705, 2012-09-30 13:26:51] |
|
|
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
5468. Elküldve: 2012-09-30 13:26:51, Sportmusorok
|
[4585.] |
A DTM minden futamát lehet nézni HD-ben az Erste HD-n.
Ma is van futam, ráadásul a két esélyes hátulról indul, úgyhogy lesz mit nézni.
|
| | | [válaszok erre: #5469] |
[előzmény: (5467) Leíratkozott felhasználó, 2012-09-30 13:13:35] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5467. Elküldve: 2012-09-30 13:13:35, Sportmusorok
|
[4586.] |
Ez sajnos mostanában egyre többször előfordul, hogy focit adnak élő autóverseny helyett.
|
| | | [válaszok erre: #5468 #5470] |
[előzmény: (5458) klotyómanó, 2012-09-30 10:08:33] |
|
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5466. Elküldve: 2012-09-30 11:00:16, Sportmusorok
|
[4587.] |
Jogokat megvenni olcsóbb mint új csatornát indítani?
|
| | |
[előzmény: (5461) attila.scourgeofgod, 2012-09-30 10:12:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
5465. Elküldve: 2012-09-30 10:55:05, Sportmusorok
|
[4588.] |
Az Eurosportot is csak addig szerettem igazán, amíg volt MotoGP, de foci meg csak alig.
|
| | |
[előzmény: (5462) Patyomkin, 2012-09-30 10:13:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5464. Elküldve: 2012-09-30 10:45:46, Sportmusorok
|
[4589.] |
Van de én szeretem magyar kommentekkel és infókkal nézni. Idegesít a nem magyar nyelv.
|
| | |
[előzmény: (5463) attila.scourgeofgod, 2012-09-30 10:34:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5462. Elküldve: 2012-09-30 10:13:02, Sportmusorok
|
[4591.] |
Sajnos ebben az országban csak a foci a "sport". Rengeteg más sportág is létezik, ezért szeretem az eurosportot is. PL: évek óta nem látni sehol a rally vb eseményeit, legalább összefoglaló szinten.
|
| | | [válaszok erre: #5463 #5465] |
[előzmény: (5458) klotyómanó, 2012-09-30 10:08:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
5460. Elküldve: 2012-09-30 10:11:02, Sportmusorok
|
[4593.] |
Remélem nem éjfélkor egy 10 perces összefoglaló lesz, mint régebben. Lehetne napi 1 órás összefoglaló, amit emberi időben és a sportklubon leadva nézhetnénk. Egy szűkösebb összefoglaló pedig az rtlklubon.
|
| | |
[előzmény: (5457) attila.scourgeofgod, 2012-09-30 08:35:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5459. Elküldve: 2012-09-30 10:10:52, Sportmusorok
|
[4594.] |
Vissza a Sportklub plusszt...
|
| | | [válaszok erre: #5461] |
[előzmény: (5458) klotyómanó, 2012-09-30 10:08:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
5458. Elküldve: 2012-09-30 10:08:33, Sportmusorok
|
[4595.] |
Az is vicc, hogy a Sportklubon a DTM időmérőjét tegnap élőben adták, a mai futamot meg holnap fogják adni felvételről, mert ma köcsög futballt kell adni ...
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | | [válaszok erre: #5459 #5462 #5467] |
|
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
5457. Elküldve: 2012-09-30 08:35:47, Sportmusorok
|
[4596.] |
Idézet:
| Visszatér a Dakar-rali az RTL Klubra
A Dakar-rali 2013-ban visszatér az RTL Klub műsorára, és a tervek szerint a nézők az utóbbi években megszokottnál részletesebb tudósítást láthatnak. A stáb napközben többször jelentkezik be a világ legszárazabb sivatagjából, az Atacama-sivatagból. A napi összefoglalók mellett további, korábban nem látott programelemekkel is készül a piacvezető kereskedelmi csatorna.
- Nagyon örülünk neki, hogy a Dakar visszatér az RTL Klub műsorára. A világ legnehezebb tereprali-versenyét fantasztikus helyszíneken rendezik meg Dél-Amerikában. Biztos vagyok benne, hogy ezúttal is lenyűgöző tájakon vezet majd az út a cél felé, miközben drámai, olykor hősies helytállásra is szüksége lesz a versenyzőknek ahhoz, hogy leküzdjék a több ezer kilométeres távolságot. Most először a nézők bepillantást nyerhetnek a Dakar kulisszái mögé, hiszen helyszíni stábunk a verseny mellett a sivatagban folyamatosan költöző karaván mindennapjait is rögzíti. Természetesen úgy lesz még érdekesebb ez a történet, ha a magyarok jól szerepelnek, ezért ezúton is sok sikert és balesetmentes versenyt kívánok nekik – nyilatkozta Dirk Gerkens, az RTL Klub vezérigazgatója.
A Dakar-rali a világ egyik legnehezebb autóversenye. A sivatagi tereprali viadalt először 1979-ben rendezték meg Párizs és Dakar között, de 2008 óta, biztonsági okok miatt Dél-Amerikában tartják. Elnevezését azonban, a hagyományok miatt meghagyták. A mezőnynek 2013. január 5-20. között Limából rajtolva, több mint 8000 kilométert kell megtenni a Santiago de Chile-i célvonalig.
| |
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #5460] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
5456. Elküldve: 2012-09-19 21:48:35, Sportmusorok
|
[4597.] |
Bocs, de a CT4 igaz, hogy nem HD, de a CT4 HD az igen.
Ők ugyan azt adják mint a CT4 (csak persze HD-ben).
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | |
[előzmény: (5451) snowman6705, 2012-09-19 21:27:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
5455. Elküldve: 2012-09-19 21:46:03, Sportmusorok
|
[4598.] |
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | |
[előzmény: (5454) sat_2joco, 2012-09-19 21:45:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
5454. Elküldve: 2012-09-19 21:45:08, Sportmusorok
|
[4599.] |
Jó szórakozást!
Csak egy apró korrekció.
A ZDF 720p-ben ad.
Egyébként tényleg szuper.
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | | [válaszok erre: #5455] |
[előzmény: (5452) aleeexxx, 2012-09-19 21:40:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5453. Elküldve: 2012-09-19 21:45:02, Sportmusorok
|
[4600.] |
Úgy látom, vagyunk egy páran, akik a ZDF HD-n nézik a Bayer meccset...
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (5452) aleeexxx, 2012-09-19 21:40:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|