Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
4601. Elküldve: 2011-11-23 22:30:10, Sportmusorok
|
[5451.] |
aha. csak éppen kép nincs, valószinűleg küdolták...
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (4600) huni66, 2011-11-23 21:03:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4600. Elküldve: 2011-11-23 21:03:29, Sportmusorok
|
[5452.] |
Sziasztok!
Ha valakit érdekel, a Milan - Barca meccs emuval nyílik a RAI 1 - en 13E 10.992V...
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4601] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4599. Elküldve: 2011-11-23 19:54:27, Sportmusorok
|
[5453.] |
Igy van, ki mondta hogy enigma??
|
| | |
[előzmény: (4598) kiraly45, 2011-11-23 19:49:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
4598. Elküldve: 2011-11-23 19:49:58, Sportmusorok
|
[5454.] |
A Coolstream nem is Enigma 2, hanem Neutrino.
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #4599] |
[előzmény: (4595) sanca2, 2011-11-23 18:29:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lajtak

Tagság: 2009-06-01 13:03:24 Tagszám: #74915 Hozzászólások: 168 |
4597. Elküldve: 2011-11-23 19:26:24, Sportmusorok
|
[5455.] |
Küldtem Pü-t !
|
| | |
[előzmény: (4596) canalsat, 2011-11-23 19:20:58] |
|
Haladó
|
|
 canalsat

Tagság: 2011-03-24 10:26:32 Tagszám: #92869 Hozzászólások: 1349 |
4596. Elküldve: 2011-11-23 19:20:58, Sportmusorok
|
[5456.] |
milán-barca meccset a neten hollehet megnézni tudnátok adni egy linket hozzá köszi
|
| | | [válaszok erre: #4597] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4595. Elküldve: 2011-11-23 18:29:42, Sportmusorok
|
[5457.] |
Nekem a Coolal sárga
|
| | | [válaszok erre: #4598] |
[előzmény: (4594) kiraly45, 2011-11-23 18:11:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
4594. Elküldve: 2011-11-23 18:11:59, Sportmusorok
|
[5458.] |
Igen, a zöld gomb az Enigma 2 bokszok jellemzője. A német sky multifeed viszont minden boksszal működik, csak esetleg más a billentyűkombináció.
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #4595] |
[előzmény: (4591) Leíratkozott felhasználó, 2011-11-23 17:41:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4593. Elküldve: 2011-11-23 18:09:33, Sportmusorok
|
[5459.] |
Majd rápróbálok hátha
|
| | |
[előzmény: (4592) sanca2, 2011-11-23 18:08:02] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4592. Elküldve: 2011-11-23 18:08:02, Sportmusorok
|
[5460.] |
DM box, Coolstream, VU+ biztos és még biztos van több is
|
| | | [válaszok erre: #4593] |
[előzmény: (4591) Leíratkozott felhasználó, 2011-11-23 17:41:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4591. Elküldve: 2011-11-23 17:41:13, Sportmusorok
|
[5461.] |
A zöld gomb milyen beltérikkel működik?
|
| | | [válaszok erre: #4592 #4594] |
[előzmény: (4589) kiraly45, 2011-11-23 16:47:28] |
|
|
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
4590. Elküldve: 2011-11-23 17:23:45, Sportmusorok
|
[5462.] |
A JSC Sport-on általában van angol hangvivő.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | |
[előzmény: (4588) stubyte, 2011-11-23 16:26:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
4589. Elküldve: 2011-11-23 16:47:28, Sportmusorok
|
[5463.] |
A sky sport info csatornán eddig se ment a párhuzamos közvetítés. Ha bundesliga van, akkor a sky bundesliga, ha bajnokok ligája, akkor a sky sport 1, ha forma 1, akkor a sky sport 2 csatornán működik a zöld gomb. Ennek megfelelően próbáltad?
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #4591] |
[előzmény: (4582) zolibá, 2011-11-12 11:17:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4588. Elküldve: 2011-11-23 16:26:40, Sportmusorok
|
[5464.] |
A Valencia - Genk meccsre tud valaki angol nyelvű közvetítésről ?
Csak ezeket találtam :
2BE
A La Carte 2
Al Jazeera Sport +2
Club RTL
Sky Calcio 4
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sports *RED button
Sport 2 (israel)
TV2 Sport 1 (norway)
Viasat Xtra 1
~ Sky Calcio HD4
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #4590] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
4587. Elküldve: 2011-11-20 20:04:54, Sportmusorok
|
[5465.] |
Sky Bundesliga-n zöld gombot nyomva műxik!
Üdv,
|
| | |
[előzmény: (4582) zolibá, 2011-11-12 11:17:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4586. Elküldve: 2011-11-20 06:49:16, Sportmusorok
|
[5466.] |
Aki tudja nézni a 36'E-et annak ma jó kis műsor lesz
|
| | |
[előzmény: (4577) kovacska01, 2011-11-04 13:25:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
4585. Elküldve: 2011-11-13 20:58:31, Sportmusorok
|
[5467.] |
nEKEM SE JÖN, OTT VALAMI VÁLTOZÁS LESZ...
|
| | |
[előzmény: (4582) zolibá, 2011-11-12 11:17:59] |
|
Haladó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4584. Elküldve: 2011-11-12 21:18:18, Sportmusorok
|
[5468.] |
valaki tudja hol lehetne nézni Overdose holnapi futamát?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4583. Elküldve: 2011-11-12 20:01:31, Sportmusorok
|
[5469.] |
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
4582. Elküldve: 2011-11-12 11:17:59, Sportmusorok
|
[5470.] |
Üdv. Mindenkinek!
Nem tudja valaki véletlenül, hogy német sky sport info portal-al mi történt.
Eddig nyomtam 1 zöld gombot dreamboxon és kijött a lista, hogy mik mennek és választhattam.
Ja és ha már írok, tegnap este nézegettem meccseket, a digisport-on és a sport 1-en elég gyenge minőségben adtak. Az ARD-n viszont az ukrán-német meccset élvezet volt nézni (igaz hd-ban, de csak 1220x720-ban adtak).
Üdv.zolibá
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | | [válaszok erre: #4585 #4587 #4589] |
|
|
Törzstag
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
4581. Elküldve: 2011-11-06 17:10:16, Sportmusorok
|
[5471.] |
Szia! Igazad van,most néztem meg ujra. Délután az Ajax meccs idején néztem,akkor még nem jelezte.Jogos a kritika.üdv chilee.
|
| | |
[előzmény: (4580) dezso0724, 2011-11-06 17:02:22] |
|
Haladó
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
4580. Elküldve: 2011-11-06 17:02:22, Sportmusorok
|
[5472.] |
A liveonsat jelezte előre, most is fent van, nézd csak meg jobban.
|
| | | [válaszok erre: #4581] |
[előzmény: (4579) chilee, 2011-11-06 16:55:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
4579. Elküldve: 2011-11-06 16:55:13, Sportmusorok
|
[5473.] |
Sziasztok! Ha valaki szereti a holland focit:PSV Eindhoven-Heracles Almelo megy a Türksat .Kelet 42 fok.11064-V-13000 Samanyolu Haber csatornán.A goalzz,vagy liveonsat nem jelezte előre.üdv.chilee
|
| | | [válaszok erre: #4580] |
|
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4578. Elküldve: 2011-11-04 16:19:27, Sportmusorok
|
[5474.] |
BoxNation
28.5'E 11585 H 27500 2/3 jön kis tükörrel is
|
| | |
[előzmény: (4577) kovacska01, 2011-11-04 13:25:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4577. Elküldve: 2011-11-04 13:25:47, Sportmusorok
|
[5475.] |
Köszönjük sanca2 amindenkori gyors segitségeid!
|
| | | [válaszok erre: #4578 #4586 #4588] |
[előzmény: (4576) sanca2, 2011-11-04 13:09:52] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|