Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 saalty

Tagság: 2005-06-02 17:57:14 Tagszám: #19379 Hozzászólások: 2233 |
4551. Elküldve: 2011-10-02 12:40:42, Sportmusorok
|
[5501.] |
Tudja valaki hogy melyik csatornákon lehet HD-ben megnézni a Premier League összefoglalót?
- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
4548. Elküldve: 2011-09-28 13:11:01, Sportmusorok
|
[5504.] |
FTA csatorna nem közvetíti
Esetleg.
Arena Sport 4 (serbia)
bTV Action
Digi Sport+ (hungary)
Dolce Sport
Nova Sports 6 (hellas)
nSport [57]
NTV+ Football 2
Setanta Sports 1
Sky Calcio 2
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport 3 (italy)
Sky Sport Info *Portal
Sky Sports *RED button
Sky Sports 4 (uk/ireland)
Sport 1 Tennis
Sport 5 (israel)
Sport TV1
Sport+ (france)
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 5 (za)
TV3+ Denmark
Viasat Sport (sweden)
~ Al Jazeera Sport HD2
~ Dolce Sport HD
~ Sky Calcio HD2
~ Sky Sport HD3 (italy)
~ Sky Sports HD4 (uk/irl)
~ Sport 5 HD (israel)
~ SuperSport HD2 [DigitAlb]
~ TV3+ HD (denmark
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (4547) Janó_bá, 2011-09-28 12:15:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4547. Elküldve: 2011-09-28 12:15:24, Sportmusorok
|
[5505.] |
Sziasztok!
Az esti (20:45) BATE Borisov-Barcelona BL-meccs hol lesz elérhető? A Digin kivül.
|
| | | [válaszok erre: #4548] |
[előzmény: (4546) stubyte, 2011-09-28 09:10:44] |
|
Törzstag
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4546. Elküldve: 2011-09-28 09:10:44, Sportmusorok
|
[5506.] |
Az esti (20:45) Leverkusen-Genk BL-meccs, többek között itt lesz elérhető :
2BE - e19,2
A La Carte 2 - e19,2
Al Jazeera Sport +7 - e26 ; e13 ;w7
Club RTL - e13
Sky Calcio 6 - e13
Sky Sport 1 (germany) - e19,2
Sky Sports 4 (uk/ireland) - e28,2
Viasat Xtra 4 - e4
Sky Calcio HD6 - e13
Sky Sport Extra HD (ger) - e19,2
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #4547] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Biaggi

Tagság: 2007-12-09 22:20:38 Tagszám: #52734 Hozzászólások: 285 |
4544. Elküldve: 2011-09-18 16:22:18, Sportmusorok
|
[5508.] |
Szia! Indycar már volt reggel 6 kor motegibe!!! Nascart 19 től kezdik adni, a zöld zászló kb 20 fele lesz, adja a viasat motor kelet 4.8, vagy a sport 5 cseh adó a w 0.8 (thor) vagy 28 keleten sky uk csomagba a premier sport!
HD-ba a Viasat motor HD az is 4.8 kelet!
|
| | |
[előzmény: (4542) Zenki, 2011-09-18 16:03:25] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4543. Elküldve: 2011-09-18 16:21:03, Sportmusorok
|
[5509.] |
Hai
Nascar elvileg délután 2-től, indy pedig délután 3:30 amerikai idő szerint, de hogy melyik időzóna meg nem mondom.
|
| | |
[előzmény: (4542) Zenki, 2011-09-18 16:03:25] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4541. Elküldve: 2011-09-16 20:58:42, Sportmusorok
|
[5510.] |
Esetleg BBC stream nem adja vajon?
|
| | |
[előzmény: (4539) delimit, 2011-09-16 16:16:48] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
4540. Elküldve: 2011-09-16 20:57:29, Sportmusorok
|
[5511.] |
nem.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (4539) delimit, 2011-09-16 16:16:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 delimit

Tagság: 2009-05-18 11:05:16 Tagszám: #74160 Hozzászólások: 14 |
4539. Elküldve: 2011-09-16 16:16:48, Sportmusorok
|
[5512.] |
Senki nem közvetíti itthon a Nagy-Britannia - Magyarország Davis-Kupa meccset?
|
| | | [válaszok erre: #4540 #4541 #4542] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4537. Elküldve: 2011-09-10 19:33:20, Sportmusorok
|
[5514.] |
Sziasztok
Sikerült átvenni az F1 1991-es Magyar Nagydíjat elég jó minőségben, akit érdekel itt megtalálja: http://f1adatbazis.com/archives/1634
|
| |
|
|
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4536. Elküldve: 2011-09-09 20:43:18, Sportmusorok
|
[5515.] |
Ja, de akkor sem tudom nezni, mert nincs sorom, meg semmim hozza.
|
| | |
[előzmény: (4535) marc2, 2011-09-09 20:36:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
4535. Elküldve: 2011-09-09 20:36:29, Sportmusorok
|
[5516.] |
Emus -n nyitható , Cryptoworks
|
| | | [válaszok erre: #4536] |
[előzmény: (4534) Gilberto, 2011-09-09 20:07:57] |
|
Törzstag
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4534. Elküldve: 2011-09-09 20:07:57, Sportmusorok
|
[5517.] |
Adja, de nem tudom nezni.
|
| | | [válaszok erre: #4535] |
[előzmény: (4533) marc2, 2011-09-09 20:04:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
4533. Elküldve: 2011-09-09 20:04:39, Sportmusorok
|
[5518.] |
Próbáld meg a SportDigital.tv elvileg adja.
|
| | | [válaszok erre: #4534] |
[előzmény: (4532) Gilberto, 2011-09-09 19:48:01] |
|
Törzstag
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4532. Elküldve: 2011-09-09 19:48:01, Sportmusorok
|
[5519.] |
A cseheknel adja valami a Serie A meccseit?
Most talaltam meg, hogy naluk is a digi adja.
|
| | | [válaszok erre: #4533] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zsolt73

Tagság: 2004-09-02 11:37:21 Tagszám: #12380 Hozzászólások: 227 |
4530. Elküldve: 2011-09-02 08:23:33, Sportmusorok
|
[5521.] |
Fog telni rá... Ez a dolog nem szól másr5ól, mint az MTV helyzetbe hozásáról... Ami nem baj, mert azzal egyetértek, hogy egy magyar csapat nemzetközi meccsét láthassa mindenki, aki szeretné, és ne kelljen a szolgáltatók és az egyre-másra megjelenő noname kiscsatornák harcától függnie annak, hogy tudja ezeket nézni vagy sem... Az angol meg az olasz bajnokság az már egészen más tészta...
|
| | |
[előzmény: (4529) f14a, 2011-09-01 21:00:34] |
|
Haladó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4529. Elküldve: 2011-09-01 21:00:34, Sportmusorok
|
[5522.] |
"remélem a dilisportnak át kell adnia a kézilabda bl-t..."
Elképzelhető, hogy igen... Kérdésem: Jövőre hol nézed? Mert a Digi nyilván nem ad pénzt rá többé, ha meg kell (köteles) osztani... A közszolgálatinak meg nem fog telleni rá... Úgyhogy SEHOL sem lesz látható az országban, ennyit elér a médiatanács kb. egy év alatt :( Remek lesz! Mert akkor az a 20% se láthatja, aki most egyébként igen...
|
| | | [válaszok erre: #4530] |
[előzmény: (4526) attila.scourgeofgod, 2011-08-31 18:27:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4528. Elküldve: 2011-09-01 20:06:45, Sportmusorok
|
[5523.] |
Már szeptembertől lepasszolja a Tv2 a Bajnokok Ligáját
Szeptembertől a Tv2 férfi célcsoportra fókuszált csatornáján, a Pro4-en lesznek láthatók a Bajnokok Ligája keddi mérkőzései.
Szeptembertől a Pro4-en lesznek a Bajnokok Ligája keddi mérkőzései, a Tv2 vezetői döntésének értelmében. A Szuperkupa közvetítése nézettségi rekordot hozott a férfi nézőkre fókuszáló csatornának: a 18-49-es korcsoportban a közvetítés ideje alatt tízszer annyian nézték a Pro4-et, mint egy átlagos péntek estén.
No komment...
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4527. Elküldve: 2011-08-31 18:32:38, Sportmusorok
|
[5524.] |
Tudni kellene hogy valóban drágán adná a sportcsatornáit a többi DTH szolgáltatónak.
Vagy csak azok akarnak betartani a Diginek.
|
| | |
[előzmény: (4526) attila.scourgeofgod, 2011-08-31 18:27:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|