Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499786/9 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (81/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4525. Elküldve: 2011-08-31 18:19:30,

Sportmusorok

[5526.]

Egy olasz vagy angol bajnokság szerintük még nem fontos.
[válaszok erre: #4526] [előzmény: (4524) attila.scourgeofgod, 2011-08-31 18:01:17]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4524. Elküldve: 2011-08-31 18:01:17,

Sportmusorok

[5527.]

Akárhová nem lehet eldugni fontos sporteseményeket: http://dtvnews.hu/content/kozvetitesi-jog-korlatozasa-a-mediatanacs-elozetesen-csak-sportesemenyekkel-kapcsolatban-szigoritana



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #4525]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4523. Elküldve: 2011-08-30 18:27:39,

Sportmusorok

[5528.]

Igen, az nem volt rossz, utoljára a Fox Kids (most már Disney Channel) csatornán láttam az esti órákban az ESPN Classic Sport csatornát.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (4522) attila.scourgeofgod, 2011-08-30 18:25:32]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4522. Elküldve: 2011-08-30 18:25:32,

Sportmusorok

[5529.]

Sztem jó ötlet, régen, mikor volt nálam ESPN Classic, szívesen néztem régi találkozókat, ez is ilyen lehet, de számunkra még érdekesebb, hiszen magyar vonatkozású eseményeket adhat.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #4523] [előzmény: (4521) vpeti22, 2011-08-30 18:18:10]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4521. Elküldve: 2011-08-30 18:18:10,

Sportmusorok

[5530.]

Nagyszerű! Úgy sincs elég sportcsatorna... icon33.gif

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #4522] [előzmény: (4520) attila.scourgeofgod, 2011-08-30 18:13:29]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4520. Elküldve: 2011-08-30 18:13:29,

Sportmusorok

[5531.]

Hoppá!: http://www.origo.hu/teve/20110830-archiv-sportcsatorna-indulhat-regi-merkozesekkel.html



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #4521]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4519. Elküldve: 2011-08-30 16:56:56,

Sportmusorok

[5532.]

Azt mondják a Bernd Schuster is elég nehezen csinálta meg, de ez az amiért tényleg tanulni és vizsgázni kell. Itt nem nézik (annyira), hogy kinek a fia, vagy hogy milyen focista volt. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (4517) attila.scourgeofgod, 2011-08-30 16:27:07]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4518. Elküldve: 2011-08-30 16:48:49,

Sportmusorok

[5533.]

Most írta a dilisport fb oldala, hogy a német férfi kézilabda első osztályt is megszerezték...még jó, hogy ez épp nem érdekel, pedig kedvelem a kézilabdát...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4517. Elküldve: 2011-08-30 16:27:07,

Sportmusorok

[5534.]

Engem inkább a Böhn hír lepett meg, mikor ideköltöztek, nyilatkozta, hogy á, semmit, asszony játszik, Én csak nézelődök...meg Győrben nyilatkozták ugyanekkor, hogy semmit se fog csinálni, de lehet, megfűzik a helyi utánpótláshoz..és miből lesz a cserebogár... lehet, "pöszén" emlékszem, de mintha Döme járt volna ilyen pro licences fejtágításra...nem sikerült volna, vagy még mindig tart?



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-08-30 16:32:22]
[válaszok erre: #4519] [előzmény: (4516) stubyte, 2011-08-30 15:40:37]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4516. Elküldve: 2011-08-30 15:40:37,

Sportmusorok

[5535.]

Ez teccik a legjobban :
Idézet:
A 48 éves Détári 2012 június 30-ig írt alá, hivatalosan szakmai igazgató lesz, mert a poszthoz szükséges képesítése, a pro licenc nincs meg, így az eddigi megbízott edző, Nagy Tamás is marad mellette, neki van ilyen papírja.



Azért volt neki is néhány lagymatag éve amikor "belefért" volna ez a kis tanfolyam.
Mikor fogják már megérteni, ha valaki edzősködni szeretne, akkor tanuljon is egy kicsit. Tipikus magyar mentalitás, valamit megkövetelnek, szervezettebb körülményetek írnak elő, mi nem ezt próbáljuk meg teljesíteni, hanem kiskapukat keresni. Mekkora égő lesz, ha a kispadon helyet foglalók névsorát le fogja redukálni az UEFA és a szakmai igazgatót a lelátóra küldik...
gondolom erre is fel vagyunk már készülve :
- akkor majd gyúróként lesz alkalmazva Döme. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #4517] [előzmény: (4515) attila.scourgeofgod, 2011-08-30 15:20:29]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4515. Elküldve: 2011-08-30 15:20:29,

Sportmusorok

[5536.]

Bár nem sportműsor, de a sportműsorok közvetítése szempontjából érdekes lehet:
Ha már az asszony eljött a Győrbe játszani, a férj sem fog unatkozni: http://vb.sportklub.tv/article/sportmix/1108/hu_62133/
Döme új kihívása: http://vb.sportklub.tv/article/football/1108/hu_62123/



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #4516]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandras24



Tagság: 2010-09-17 14:39:56
Tagszám: #88586
Hozzászólások: 203
4514. Elküldve: 2011-08-29 14:56:58,

Sportmusorok

[5537.]

Kedves 'junior19' egy picit fáradt lehettél, ugyanis ha jobban odafigyelsz láthatod a LIVE szó a valóban élő műsorok előtt és nem utána szerepel!
Vagy egyszerűbb kritizálni mint odafigyelni?
[előzmény: (4501) junior19, 2011-08-27 16:18:02]
Haladó
szandras24 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4513. Elküldve: 2011-08-28 18:40:40,

Sportmusorok

[5538.]

Az inside GP-t nem vette fel valaki? Lemaradtam az első 10 percről, csak most látom, hogy most adják a sportklubon icon52.gif
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
4512. Elküldve: 2011-08-28 13:27:00,

Sportmusorok

[5539.]

Azok máskor is hamarabb szoktak kezdeni, csak a mieink nem képesek erre. Bár még szerencse, mivel úgy sincs értelmes kommentár gondolom nehéz lenne összehozni valami értelmes és színvonalas felvezető műsort.
[előzmény: (4511) junior19, 2011-08-28 13:15:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
4511. Elküldve: 2011-08-28 13:15:05,

Sportmusorok

[5540.]

A TF1,ORF és TRT adók már 12 óra 45-kor elkezdték a műsorukat,megemlékezve arra,hogy Michael 20 éve a belga futamon indult először versenyen.
A mi RTL csatornánk műsora.
12:15-Tengeri őrjárat
13:20-Magyar autósport-magazin
13:30 Forma-1

No comment.
[válaszok erre: #4512]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4510. Elküldve: 2011-08-28 12:32:09,

Sportmusorok

[5541.]

F1-re visszatérve. A német sky sporton szoktak lenni ilyen régi f1-es futamok összefoglalói. Le is szedtem néhányat torrentről, de nem tudom eldönteni, hogy 4:3-as vagy 16:9-es lenne a képarányuk.

Mert pl vannak a 80-as évekből is összefoglalók, amik biztos 4:3-ban lettek eredetileg felvéve, de most visszanézve pedig olyan, mintha 16:9-ben adták volna.

Akinek van sky sport 1-e, rá tudna nézni majd egyszer amikor adnak ilyeneket, hogy akkor most milyen képaránnyal adják?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
4509. Elküldve: 2011-08-28 12:27:40,

Sportmusorok

[5542.]

Reméljük jó kis esős futam lesz icon50.gif
[előzmény: (4508) Zenki, 2011-08-28 12:18:46]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sat_2joco



Tagság: 2010-03-10 15:05:02
Tagszám: #83117
Hozzászólások: 1213
4507. Elküldve: 2011-08-28 12:17:30,

Sportmusorok

[5543.]

+ Nova Sport HD

joci

1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
[előzmény: (4504) Zenki, 2011-08-28 11:21:12]
Kiváló dolgozó
sat_2joco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolibá



Tagság: 2006-05-16 14:15:16
Tagszám: #30624
Hozzászólások: 569
4506. Elküldve: 2011-08-28 11:27:55,

Sportmusorok

[5544.]

Sky Sport Germany

Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
[előzmény: (4504) Zenki, 2011-08-28 11:21:12]
Törzstag
zolibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4505. Elküldve: 2011-08-28 11:24:42,

Sportmusorok

[5545.]

ORF, BBC, RTL, talán TRT is.
[előzmény: (4504) Zenki, 2011-08-28 11:21:12]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
4503. Elküldve: 2011-08-28 11:05:44,

Sportmusorok

[5546.]

icon32.gif
[előzmény: (4502) sanca2, 2011-08-27 16:30:26]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4502. Elküldve: 2011-08-27 16:30:26,

Sportmusorok

[5547.]

Gondolják a magyaroknak így jó, a köcsögök icon49.gif icon49.gif

A magyar sport csati szinte mind szar icon40.gif icon40.gif
[válaszok erre: #4503] [előzmény: (4499) kovacska01, 2011-08-27 11:58:12]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
4501. Elküldve: 2011-08-27 16:18:02,

Sportmusorok

[5548.]

"Tenis: Rafael Nadal - Novak Djokovic
Wimbledon - Döntö
11:00
LIVE "

Gondolom ezt is kimásolta a pár hozzászólással korábban beíró fórumtag.
Következő héten kezdődik az US Open,ma pedig meg lehet nézni a Wimbledoni döntőt.
Hajrá Digi.
[válaszok erre: #4514] [előzmény: (4500) kovacska01, 2011-08-27 12:05:59]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
4500. Elküldve: 2011-08-27 12:05:59,

Sportmusorok

[5549.]

Este ARD Povetkin vs Chagaev 22:30!A digisport is állitólag élőben nyomja csak vasárnap 01:05-kor,hát mi az isten ez?Csúsztatott kamu élő adás?Menjenek a bánatba már!
[válaszok erre: #4501] [előzmény: (4499) kovacska01, 2011-08-27 11:58:12]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
4499. Elküldve: 2011-08-27 11:58:12,

Sportmusorok

[5550.]

Ja,a hazai sportcsatik xarják össze magukat!Aztán meg nagypofával közlik utólag az eredményt,meg a jobbik esetben felvételről leadják,akkor meg nézze meg az anyjuk!
[válaszok erre: #4500 #4502] [előzmény: (4498) kovacska01, 2011-08-27 11:53:39]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010915994644165 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail