Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4525. Elküldve: 2011-08-31 18:19:30, Sportmusorok
|
[5526.] |
Egy olasz vagy angol bajnokság szerintük még nem fontos.
|
| | | [válaszok erre: #4526] |
[előzmény: (4524) attila.scourgeofgod, 2011-08-31 18:01:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4523. Elküldve: 2011-08-30 18:27:39, Sportmusorok
|
[5528.] |
Igen, az nem volt rossz, utoljára a Fox Kids (most már Disney Channel) csatornán láttam az esti órákban az ESPN Classic Sport csatornát.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (4522) attila.scourgeofgod, 2011-08-30 18:25:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
4522. Elküldve: 2011-08-30 18:25:32, Sportmusorok
|
[5529.] |
Sztem jó ötlet, régen, mikor volt nálam ESPN Classic, szívesen néztem régi találkozókat, ez is ilyen lehet, de számunkra még érdekesebb, hiszen magyar vonatkozású eseményeket adhat.
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #4523] |
[előzmény: (4521) vpeti22, 2011-08-30 18:18:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4521. Elküldve: 2011-08-30 18:18:10, Sportmusorok
|
[5530.] |
Nagyszerű! Úgy sincs elég sportcsatorna...
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #4522] |
[előzmény: (4520) attila.scourgeofgod, 2011-08-30 18:13:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4519. Elküldve: 2011-08-30 16:56:56, Sportmusorok
|
[5532.] |
Azt mondják a Bernd Schuster is elég nehezen csinálta meg, de ez az amiért tényleg tanulni és vizsgázni kell. Itt nem nézik (annyira), hogy kinek a fia, vagy hogy milyen focista volt.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (4517) attila.scourgeofgod, 2011-08-30 16:27:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
4517. Elküldve: 2011-08-30 16:27:07, Sportmusorok
|
[5534.] |
Engem inkább a Böhn hír lepett meg, mikor ideköltöztek, nyilatkozta, hogy á, semmit, asszony játszik, Én csak nézelődök...meg Győrben nyilatkozták ugyanekkor, hogy semmit se fog csinálni, de lehet, megfűzik a helyi utánpótláshoz..és miből lesz a cserebogár... lehet, "pöszén" emlékszem, de mintha Döme járt volna ilyen pro licences fejtágításra...nem sikerült volna, vagy még mindig tart?
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-08-30 16:32:22]
|
| | | [válaszok erre: #4519] |
[előzmény: (4516) stubyte, 2011-08-30 15:40:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4516. Elküldve: 2011-08-30 15:40:37, Sportmusorok
|
[5535.] |
Ez teccik a legjobban :
Idézet:
| A 48 éves Détári 2012 június 30-ig írt alá, hivatalosan szakmai igazgató lesz, mert a poszthoz szükséges képesítése, a pro licenc nincs meg, így az eddigi megbízott edző, Nagy Tamás is marad mellette, neki van ilyen papírja.
| |
Azért volt neki is néhány lagymatag éve amikor "belefért" volna ez a kis tanfolyam.
Mikor fogják már megérteni, ha valaki edzősködni szeretne, akkor tanuljon is egy kicsit. Tipikus magyar mentalitás, valamit megkövetelnek, szervezettebb körülményetek írnak elő, mi nem ezt próbáljuk meg teljesíteni, hanem kiskapukat keresni. Mekkora égő lesz, ha a kispadon helyet foglalók névsorát le fogja redukálni az UEFA és a szakmai igazgatót a lelátóra küldik...
gondolom erre is fel vagyunk már készülve :
- akkor majd gyúróként lesz alkalmazva Döme.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #4517] |
[előzmény: (4515) attila.scourgeofgod, 2011-08-30 15:20:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szandras24

Tagság: 2010-09-17 14:39:56 Tagszám: #88586 Hozzászólások: 203 |
4514. Elküldve: 2011-08-29 14:56:58, Sportmusorok
|
[5537.] |
Kedves 'junior19' egy picit fáradt lehettél, ugyanis ha jobban odafigyelsz láthatod a LIVE szó a valóban élő műsorok előtt és nem utána szerepel!
Vagy egyszerűbb kritizálni mint odafigyelni?
|
| | |
[előzmény: (4501) junior19, 2011-08-27 16:18:02] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4513. Elküldve: 2011-08-28 18:40:40, Sportmusorok
|
[5538.] |
Az inside GP-t nem vette fel valaki? Lemaradtam az első 10 percről, csak most látom, hogy most adják a sportklubon
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4512. Elküldve: 2011-08-28 13:27:00, Sportmusorok
|
[5539.] |
Azok máskor is hamarabb szoktak kezdeni, csak a mieink nem képesek erre. Bár még szerencse, mivel úgy sincs értelmes kommentár gondolom nehéz lenne összehozni valami értelmes és színvonalas felvezető műsort.
|
| | |
[előzmény: (4511) junior19, 2011-08-28 13:15:05] |
|
|
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
4511. Elküldve: 2011-08-28 13:15:05, Sportmusorok
|
[5540.] |
A TF1,ORF és TRT adók már 12 óra 45-kor elkezdték a műsorukat,megemlékezve arra,hogy Michael 20 éve a belga futamon indult először versenyen.
A mi RTL csatornánk műsora.
12:15-Tengeri őrjárat
13:20-Magyar autósport-magazin
13:30 Forma-1
No comment.
|
| | | [válaszok erre: #4512] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4510. Elküldve: 2011-08-28 12:32:09, Sportmusorok
|
[5541.] |
F1-re visszatérve. A német sky sporton szoktak lenni ilyen régi f1-es futamok összefoglalói. Le is szedtem néhányat torrentről, de nem tudom eldönteni, hogy 4:3-as vagy 16:9-es lenne a képarányuk.
Mert pl vannak a 80-as évekből is összefoglalók, amik biztos 4:3-ban lettek eredetileg felvéve, de most visszanézve pedig olyan, mintha 16:9-ben adták volna.
Akinek van sky sport 1-e, rá tudna nézni majd egyszer amikor adnak ilyeneket, hogy akkor most milyen képaránnyal adják?
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4509. Elküldve: 2011-08-28 12:27:40, Sportmusorok
|
[5542.] |
Reméljük jó kis esős futam lesz
|
| | |
[előzmény: (4508) Zenki, 2011-08-28 12:18:46] |
|
|
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
4507. Elküldve: 2011-08-28 12:17:30, Sportmusorok
|
[5543.] |
+ Nova Sport HD
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | |
[előzmény: (4504) Zenki, 2011-08-28 11:21:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
4506. Elküldve: 2011-08-28 11:27:55, Sportmusorok
|
[5544.] |
Sky Sport Germany
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (4504) Zenki, 2011-08-28 11:21:12] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4505. Elküldve: 2011-08-28 11:24:42, Sportmusorok
|
[5545.] |
ORF, BBC, RTL, talán TRT is.
|
| | |
[előzmény: (4504) Zenki, 2011-08-28 11:21:12] |
|
|
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4503. Elküldve: 2011-08-28 11:05:44, Sportmusorok
|
[5546.] |
|
| | |
[előzmény: (4502) sanca2, 2011-08-27 16:30:26] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4502. Elküldve: 2011-08-27 16:30:26, Sportmusorok
|
[5547.] |
Gondolják a magyaroknak így jó, a köcsögök
A magyar sport csati szinte mind szar
|
| | | [válaszok erre: #4503] |
[előzmény: (4499) kovacska01, 2011-08-27 11:58:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
4501. Elküldve: 2011-08-27 16:18:02, Sportmusorok
|
[5548.] |
"Tenis: Rafael Nadal - Novak Djokovic
Wimbledon - Döntö
11:00
LIVE "
Gondolom ezt is kimásolta a pár hozzászólással korábban beíró fórumtag.
Következő héten kezdődik az US Open,ma pedig meg lehet nézni a Wimbledoni döntőt.
Hajrá Digi.
|
| | | [válaszok erre: #4514] |
[előzmény: (4500) kovacska01, 2011-08-27 12:05:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4500. Elküldve: 2011-08-27 12:05:59, Sportmusorok
|
[5549.] |
Este ARD Povetkin vs Chagaev 22:30!A digisport is állitólag élőben nyomja csak vasárnap 01:05-kor,hát mi az isten ez?Csúsztatott kamu élő adás?Menjenek a bánatba már!
|
| | | [válaszok erre: #4501] |
[előzmény: (4499) kovacska01, 2011-08-27 11:58:12] |
|
Törzstag
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4499. Elküldve: 2011-08-27 11:58:12, Sportmusorok
|
[5550.] |
Ja,a hazai sportcsatik xarják össze magukat!Aztán meg nagypofával közlik utólag az eredményt,meg a jobbik esetben felvételről leadják,akkor meg nézze meg az anyjuk!
|
| | | [válaszok erre: #4500 #4502] |
[előzmény: (4498) kovacska01, 2011-08-27 11:53:39] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|