Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
4448. Elküldve: 2011-08-13 12:56:08, Sportmusorok
|
[5601.] |
Nem, nem. Ez a német Sport1 (régen DSF) HD verziója. Az Astra HD+ csomagban kódolt a csatorna. Az SD változat FTA.
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #4449] |
[előzmény: (4446) oldcsatterhand, 2011-08-12 12:12:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4447. Elküldve: 2011-08-13 12:31:17, Sportmusorok
|
[5602.] |
Facebook:"Ha szeretnéd, hogy legyen DIGI Sport és DIGI Sport Plus a szolgáltatódnál, akkor azt jelezd nekik írásban, ugyanis abban az esetben nyitnak egy csatorna irányába a szolgáltatók, ha sokan jelezték hiányukat az előfizetők közül. Online nem tehetjük elérhetővé a meccseket (kivéve UEFA), mert a megvásárolt sportjogok nem teszik ezt lehetővé. Üdv, DS"
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
4446. Elküldve: 2011-08-12 12:12:29, Sportmusorok
|
[5603.] |
Nem ez a sky premiere csomagban lévő lesz és az kódolt
|
| | | [válaszok erre: #4448] |
[előzmény: (4445) snowman6705, 2011-08-12 09:51:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4445. Elküldve: 2011-08-12 09:51:16, Sportmusorok
|
[5604.] |
ez a német Sport1 HD verziója?
lehet ezt FTA fogni?
|
| | | [válaszok erre: #4446] |
[előzmény: (4444) kiraly45, 2011-08-12 09:08:39] |
|
Törzstag
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
4444. Elküldve: 2011-08-12 09:08:39, Sportmusorok
|
[5605.] |
Kíváncsi vagyok, tényleg HD lesz-e a közvetítés a Sport 1 HD-n? Én ott még nem sok HD-s közvetítést láttam. Összesen talán 2-őt fél év alatt. Nem is értem.
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #4445] |
[előzmény: (4443) sanca2, 2011-08-12 08:56:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4443. Elküldve: 2011-08-12 08:56:19, Sportmusorok
|
[5606.] |
|
| | | [válaszok erre: #4444] |
[előzmény: (4442) kiraly45, 2011-08-12 08:25:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
4440. Elküldve: 2011-08-10 11:00:53, Sportmusorok
|
[5609.] |
Lényeg az hogy akinek van UPC előfizuja az nézheti
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4439. Elküldve: 2011-08-09 18:36:38, Sportmusorok
|
[5610.] |
Na ezt a csatornát is így akarják betuszkolni a szolgáltatók kínálatába, de egy meccs miatt sztem nem fogják betenni, ahol eddig nem volt (jó sok helyen!)
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (4438) Leíratkozott felhasználó, 2011-08-09 16:24:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
4437. Elküldve: 2011-08-06 17:06:41, Sportmusorok
|
[5612.] |
1:0 az Anzsinak.
|
| | |
[előzmény: (4431) mcs10, 2011-08-06 13:29:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
4436. Elküldve: 2011-08-06 16:20:20, Sportmusorok
|
[5613.] |
Télen elindul a német Sky Sport News HD. Most reklámozták.
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
4435. Elküldve: 2011-08-06 15:08:21, Sportmusorok
|
[5614.] |
Kör poláros fej kell hozzá!
C-sáv
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (4434) mcs10, 2011-08-06 15:04:05] |
|
Törzstag
|
|
 mcs10

Tagság: 2006-06-17 11:48:02 Tagszám: #31753 Hozzászólások: 141 |
4434. Elküldve: 2011-08-06 15:04:05, Sportmusorok
|
[5615.] |
amúgy nekem erről a holdról jön be csati, de pont ezek nem jönnek be,
DM 500s / Echosmart 771-90cm tükör,digipower dm2100 diseqc h-h motor, 0.3 fej inverto
|
| | | [válaszok erre: #4435] |
[előzmény: (4433) zolibá, 2011-08-06 14:50:09] |
|
Haladó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mcs10

Tagság: 2006-06-17 11:48:02 Tagszám: #31753 Hozzászólások: 141 |
4431. Elküldve: 2011-08-06 13:29:09, Sportmusorok
|
[5618.] |
bejön valakinek ez a csati?
NTV+ Nash Football
DM 500s / Echosmart 771-90cm tükör,digipower dm2100 diseqc h-h motor, 0.3 fej inverto
|
| | | [válaszok erre: #4432 #4437] |
|
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4430. Elküldve: 2011-08-04 22:00:32, Sportmusorok
|
[5619.] |
sebaj.....már csak 3-at kellene rúgnunk és 1-et se kapni......mi ez a kis feladat a magyar focistáknak....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (4429) Leíratkozott felhasználó, 2011-08-04 21:54:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4429. Elküldve: 2011-08-04 21:54:06, Sportmusorok
|
[5620.] |
Már 3:0. Így már meggyőző.
|
| | | [válaszok erre: #4430] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4428. Elküldve: 2011-08-04 21:31:21, Sportmusorok
|
[5621.] |
Eddig szopec, 2:0.
|
| |
|
|
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
4427. Elküldve: 2011-08-04 21:27:08, Sportmusorok
|
[5622.] |
Mert zöldben játszik!
És nem is nagyon kardos a Hearts, és mégis kettő.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (4426) Leíratkozott felhasználó, 2011-08-04 21:20:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4426. Elküldve: 2011-08-04 21:20:26, Sportmusorok
|
[5623.] |
1:0-ra ég a Paks.
|
| | | [válaszok erre: #4427] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
4424. Elküldve: 2011-08-04 12:49:05, Sportmusorok
|
[5625.] |
Kösz, ez fasza
|
| | |
[előzmény: (4422) stubyte, 2011-08-04 10:41:48] |
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|