Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4423. Elküldve: 2011-08-04 12:22:06, Sportmusorok
|
[5626.] |
a myp2p.eu-n még szerepel a listában csak nincs forrás, ők még nem tudják ezek szerint
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (4422) stubyte, 2011-08-04 10:41:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
4421. Elküldve: 2011-08-04 10:39:59, Sportmusorok
|
[5628.] |
A Paks ma esti meccsét nem közvetítik valahol?
|
| | | [válaszok erre: #4422] |
|
|
Haladó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950 |
4420. Elküldve: 2011-08-02 18:14:41, Sportmusorok
|
[5629.] |
Ha valakit érdekelnek a technikai sportok: HB 12713V29900 Nuvolari, Thor 11977H28000 Canal Motor, Sirius 12073H27500 1 Auto, valamint Astra 2A 12441V27500 valamelyik STREAM-en. Mind FTA.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 abbeg

Tagság: 2005-09-21 18:34:29 Tagszám: #22147 Hozzászólások: 546 |
4419. Elküldve: 2011-07-31 16:13:47, Sportmusorok
|
[5630.] |
...miért, én jól szórakozok rajtuk...
jobb mint a stand-up comedy
|
| | |
[előzmény: (4418) taurus, 2011-07-31 15:44:07] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4418. Elküldve: 2011-07-31 15:44:07, Sportmusorok
|
[5631.] |
Ezekkel a magyar riporterekkel, ne má.
|
| | | [válaszok erre: #4419] |
[előzmény: (4417) abbeg, 2011-07-31 14:33:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 abbeg

Tagság: 2005-09-21 18:34:29 Tagszám: #22147 Hozzászólások: 546 |
4417. Elküldve: 2011-07-31 14:33:56, Sportmusorok
|
[5632.] |
Forma 1 Magyar Nagydíj 2011
...ha valaki még nem próbálta DVB-T-ről RTL hang, ORF1HD kép szinkronban. Így HD-ben magyar hangsávval nézhető!
|
| | | [válaszok erre: #4418] |
|
|
Törzstag
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950 |
4416. Elküldve: 2011-07-27 20:51:04, Sportmusorok
|
[5633.] |
Igazadvan!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4415. Elküldve: 2011-07-27 20:48:02, Sportmusorok
|
[5634.] |
Hát nem.
|
| | |
[előzmény: (4414) lajszer, 2011-07-27 20:47:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lajszer

Tagság: 2011-06-24 12:06:29 Tagszám: #94110 Hozzászólások: 65 |
4414. Elküldve: 2011-07-27 20:47:11, Sportmusorok
|
[5635.] |
JA! Csak politikus nem kéne oda!
|
| | | [válaszok erre: #4415] |
[előzmény: (4413) ITI, 2011-07-27 20:46:32] |
|
Kezdő
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950 |
4413. Elküldve: 2011-07-27 20:46:32, Sportmusorok
|
[5636.] |
Figyusztok megy a F1-és piloták mérkőzése, Hajrá magyarok!!!
|
| | | [válaszok erre: #4414] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lajszer

Tagság: 2011-06-24 12:06:29 Tagszám: #94110 Hozzászólások: 65 |
4412. Elküldve: 2011-07-27 20:45:14, Sportmusorok
|
[5637.] |
Ez nem kérdés, hogy T, öt tv-re van bekötve abból négy analóg-kábel és egy IPTV...most UPC-hez mindenhova kéne STB :S :S
Ha lenne itt UPC-kábel biztos hogy nem T-nél lennék! De most marad sajna ez!
T-nél is van ESPN, de 1500/hó :S persze HD-ről álmodni se lehet..T szánalmas HD-téren!...
|
| | |
[előzmény: (4411) taurus, 2011-07-27 20:42:22] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4411. Elküldve: 2011-07-27 20:42:22, Sportmusorok
|
[5638.] |
El kell dönteni akkor melyiket választod.
Néhány napja én is nézem............
|
| | | [válaszok erre: #4412] |
[előzmény: (4410) lajszer, 2011-07-27 20:38:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lajszer

Tagság: 2011-06-24 12:06:29 Tagszám: #94110 Hozzászólások: 65 |
4410. Elküldve: 2011-07-27 20:38:26, Sportmusorok
|
[5639.] |
Nem. Az az igazi ESPN America HD...csak kicsit drága mulatság meglévő T-home előfiztés mellé egy UPC műholdat bekötettni egy csatorna miatt!
|
| | | [válaszok erre: #4411] |
[előzmény: (4409) taurus, 2011-07-27 19:54:55] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4409. Elküldve: 2011-07-27 19:54:55, Sportmusorok
|
[5640.] |
A Directnél az más verzió?
|
| | | [válaszok erre: #4410] |
[előzmény: (4408) f14a, 2011-07-27 19:25:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4408. Elküldve: 2011-07-27 19:25:03, Sportmusorok
|
[5641.] |
Szvsz. nehezen :( ESPN America HD csak a SKY Germany-nél van, az SD verziónak van Arena, Canal Digitaal, CanalSat, Mobistar, Sky Deutschland,
TeleSat, TV Vlaanderen symulcriptje, de ezek szerintem mind csak cardsharinggal vehetők...
|
| | | [válaszok erre: #4409] |
[előzmény: (4407) lajszer, 2011-07-27 14:16:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lajszer

Tagság: 2011-06-24 12:06:29 Tagszám: #94110 Hozzászólások: 65 |
4407. Elküldve: 2011-07-27 14:16:49, Sportmusorok
|
[5642.] |
Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy tudnám az ESPN America adását nézni? (akár HD-ben) Van az Astra 19,2-n egy tányérom és egy Optibox HDCX vevőm.
UPC és T-home-ról tudok, nekem Astra-ról kéne!
|
| | | [válaszok erre: #4408] |
|
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4406. Elküldve: 2011-07-26 22:54:46, Sportmusorok
|
[5643.] |
Köszi
|
| | |
[előzmény: (4405) drogos, 2011-07-26 22:47:39] |
|
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4405. Elküldve: 2011-07-26 22:47:39, Sportmusorok
|
[5644.] |
duna tv 20:00 élő
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #4406] |
[előzmény: (4403) Leíratkozott felhasználó, 2011-07-26 22:18:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
4404. Elküldve: 2011-07-26 22:46:54, Sportmusorok
|
[5645.] |
duna
|
| | |
[előzmény: (4403) Leíratkozott felhasználó, 2011-07-26 22:18:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4403. Elküldve: 2011-07-26 22:18:07, Sportmusorok
|
[5646.] |
Sziasztok
Ha jól tudom idén is lesz F1-es focimeccs. Adja valamelyik tv?
|
| | | [válaszok erre: #4404 #4405] |
|
|
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4402. Elküldve: 2011-07-26 17:47:32, Sportmusorok
|
[5647.] |
láttam a promot reggel a dunában, gondoltam ránézek a weboldalukra és voala :)
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (4395) vpeti22, 2011-07-26 10:18:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4401. Elküldve: 2011-07-26 15:25:33, Sportmusorok
|
[5648.] |
Szia köszi a hírt én már néztem a beltéri műsor újságában de ott egy fel készülési mecset irt.
|
| | |
[előzmény: (4400) Leíratkozott felhasználó, 2011-07-26 15:18:47] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|