Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499780/3 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (67/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4398. Elküldve: 2011-07-26 11:31:26,

Sportmusorok

[5651.]

Mert én nem láttam a Port.hu-n, engem érdekel a meccs, azért kérdeztem.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #4399] [előzmény: (4397) taurus, 2011-07-26 11:10:09]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4397. Elküldve: 2011-07-26 11:10:09,

Sportmusorok

[5652.]

A rádióban is mondták hogy a Duna fogja adni.
Talán a Digi most erről véletlenül lemaradt?
[válaszok erre: #4398] [előzmény: (4395) vpeti22, 2011-07-26 10:18:39]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pumukli1976



Tagság: 2005-05-16 11:02:23
Tagszám: #18843
Hozzászólások: 675
4396. Elküldve: 2011-07-26 10:21:06,

Sportmusorok

[5653.]

Michelisz Norbi reklámozza a facebookon
[előzmény: (4395) vpeti22, 2011-07-26 10:18:39]
Törzstag
pumukli1976 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4395. Elküldve: 2011-07-26 10:18:39,

Sportmusorok

[5654.]

"20:00 NAZIONALE DI PILOTI - HUNGARIAN ALL STARS GÁLAMÉRKŐZÉS"

Ezt hol olvastad?

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #4396 #4397 #4402] [előzmény: (4394) drogos, 2011-07-26 09:50:01]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
4394. Elküldve: 2011-07-26 09:50:01,

Sportmusorok

[5655.]

egy kis ajánló a Duna TV-n holnapra


szerda:
18:00
Labdarúgás (élő)
Barátságos mérkőzés, Hertha BSC Berlin - Real Madrid

20:00 NAZIONALE DI PILOTI - HUNGARIAN ALL STARS GÁLAMÉRKŐZÉS


Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #4395]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4393. Elküldve: 2011-07-22 14:40:58,

Sportmusorok

[5656.]

Volt rá elég időnk, 150 évig jártunk az iskolájukba...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (4392) taurus, 2011-07-22 13:51:18]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4392. Elküldve: 2011-07-22 13:51:18,

Sportmusorok

[5657.]

Mi akkor sokat tanultunk a törököktől.
[válaszok erre: #4393] [előzmény: (4391) batka, 2011-07-22 13:48:54]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


batka



Tagság: 2005-06-16 00:48:05
Tagszám: #19759
Hozzászólások: 1352
4391. Elküldve: 2011-07-22 13:48:54,

Sportmusorok

[5658.]

A törökökkel gond van, általában albérletben laknak és rendszeresen "elfelejtik". Persze ilyenkor ráterhelik a házra/lakásra.
[válaszok erre: #4392] [előzmény: (4390) taurus, 2011-07-22 13:41:13]
Kiváló dolgozó
batka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4390. Elküldve: 2011-07-22 13:41:13,

Sportmusorok

[5659.]

Ők gondolom becsületesen be is fizetik.

Nálunk is volt hasonló csak a befízetés volt körülményes és hiányos.
De az osztrákoknál lehet hogy nem is nyúltak le annyi közpénzt a köztévénél mint kishazánkban.
[válaszok erre: #4391] [előzmény: (4389) batka, 2011-07-22 13:38:15]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


batka



Tagság: 2005-06-16 00:48:05
Tagszám: #19759
Hozzászólások: 1352
4389. Elküldve: 2011-07-22 13:38:15,

Sportmusorok

[5660.]

Aha, csak azt elfelejted, hogy 20€ fizet havonta minden háztartás, azért, hogy ilyen legyen a műsor.
[válaszok erre: #4390] [előzmény: (4387) vpeti22, 2011-07-22 13:35:07]
Kiváló dolgozó
batka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4388. Elküldve: 2011-07-22 13:35:30,

Sportmusorok

[5661.]

Jobban örülnél, ha az MLSZ eladná valamelyik káeftének a közvetítési jogokat és aki többet ígér az kaphatná meg és még szűkebb közösséghez tudna eljutni ?

Én személy szerint évek óta nem nézek magyar focit - a nemzetközi meccsek kivételével, de véleményem szerint még mindig nagyon sokan nagyon jól megélnek a múltból és a mai magyar foci állapotán nem érdekük változtatni. - persze dumálni azt tudnak... icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (4385) vpeti22, 2011-07-22 13:25:06]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4387. Elküldve: 2011-07-22 13:35:07,

Sportmusorok

[5662.]

Igen, lásd ausztria - ORF 1, de ott a műsor tartalmat is meg lehet nézni, hogy milyen, összehasonlíthatatlan a miénkkel, sajnos.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #4389] [előzmény: (4386) taurus, 2011-07-22 13:33:02]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4385. Elküldve: 2011-07-22 13:25:06,

Sportmusorok

[5663.]

Nem, csak eddig arról szólt a fáma, hogy nincs pénze az MTV-nek közvetítésekre, most meg hirtelen van, érdekes dolgok ezek.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #4386 #4388] [előzmény: (4383) eszterx, 2011-07-22 13:04:26]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
4384. Elküldve: 2011-07-22 13:20:48,

Sportmusorok

[5664.]

Nemtudom mi rossz van abban, h. a köztévé ( Duna is ) közvetíti az OTP Liga mérkőzéseit ( heti 1 meccsről van szó ).
Teljesen jól van ez így.



Ez meg Az.
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
4383. Elküldve: 2011-07-22 13:04:26,

Sportmusorok

[5665.]

Irigykedsz mi? icon20.gif
Inkább ment volna ez is digisportokra?!
[válaszok erre: #4385] [előzmény: (4380) vpeti22, 2011-07-22 11:47:05]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
4382. Elküldve: 2011-07-22 12:45:17,

Sportmusorok

[5666.]

Ezért nem túl korrekt szerintem most így reklámozni a visszatérést az M1-re.Gyakorlatilag semmi nem történt a tavalyi évhez képest,csak így többeknek elérhető talán.Bár tavaly meg azt,hogy az Autonómián is ment a mérkőzés,a külföldi elérhetőséggel magyarázták.Most akkor már külföldön nem érhető el.Frappánsan ez egy öngól.
[előzmény: (4381) attila.scourgeofgod, 2011-07-22 11:52:06]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4381. Elküldve: 2011-07-22 11:52:06,

Sportmusorok

[5667.]

Egy cég.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #4382] [előzmény: (4380) vpeti22, 2011-07-22 11:47:05]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4380. Elküldve: 2011-07-22 11:47:05,

Sportmusorok

[5668.]

Erre bezzeg van pénz... Egyébként múltkor láttam hogy a Duna is reklámozta az egyik meccset, amit az m1 közvetített. Úgy látom nagy a barátság már.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #4381 #4383] [előzmény: (4378) stubyte, 2011-07-22 11:42:24]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4379. Elküldve: 2011-07-22 11:44:54,

Sportmusorok

[5669.]

Eddig még nem utáltam a videotont.................
[előzmény: (4378) stubyte, 2011-07-22 11:42:24]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4378. Elküldve: 2011-07-22 11:42:24,

Sportmusorok

[5670.]

Szerintem jó - főleg ha nem valami külsős cég csinálta pár száz millióért icon32.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #4379 #4380] [előzmény: (4377) taurus, 2011-07-22 11:29:57]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4377. Elküldve: 2011-07-22 11:29:57,

Sportmusorok

[5671.]

A pofám leszakad........................ icon49.gif icon49.gif icon49.gif
[válaszok erre: #4378] [előzmény: (4376) attila.scourgeofgod, 2011-07-22 11:25:12]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
4376. Elküldve: 2011-07-22 11:25:12,

Sportmusorok

[5672.]

http://www.facebook.com/video/video.php?v=2276718840352&oid=156398971082422&comments



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #4377]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4375. Elküldve: 2011-07-21 21:46:32,

Sportmusorok

[5673.]

Legalább a Paks továbbment......

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (4374) oldcsatterhand, 2011-07-21 21:36:52]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldcsatterhand



Tagság: 2004-11-08 19:41:49
Tagszám: #13762
Hozzászólások: 1438
4374. Elküldve: 2011-07-21 21:36:52,

Sportmusorok

[5674.]

Mintha nem tudnánk...p***ába!!!
[válaszok erre: #4375] [előzmény: (4373) huni66, 2011-07-21 21:32:06]
Kiváló dolgozó
oldcsatterhand adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4373. Elküldve: 2011-07-21 21:32:06,

Sportmusorok

[5675.]

A Sporthíradó.hu-ról ollóztam az imént :

121.: VÉGE. Kiesett a Fradi.
119.: 3-1 AZ AALESUNDNAK!
Sander Post betalált, a Fradi a kiesés legszélén.
116.: A beszámolók szerint a Fradi már a büntetőpárbajt várja, egyre kevésbé bízik benne, hogy a hosszabbításban gólt szerez.
112.: Hihetetlen izgalmak, egyetlen nüansz dönthet.
106.: A NEGYEDIK FELVONÁS.
105.: SZÜNET.
104.: Sárga lap Juniornak.
103.: Barrantes, majd Tollas veszélyeztette a magyar kaput. A norvégok nagyon nyomnak.
98.: Olsen előtt adódott lehetőség, de megúszta a Fradi.
91.: ELKEZDŐDÖTT A HOSSZABBÍTÁS.
-----
90+3.: VÉGE A RENDES JÁTÉKIDŐNEK. Jön a hosszabbítás.
90.: Józsi le, Balog be.
87.: 2-1 AZ AALESUNDNAK!

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #4374]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010440111160278 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail