Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4398. Elküldve: 2011-07-26 11:31:26, Sportmusorok
|
[5651.] |
Mert én nem láttam a Port.hu-n, engem érdekel a meccs, azért kérdeztem.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #4399] |
[előzmény: (4397) taurus, 2011-07-26 11:10:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4397. Elküldve: 2011-07-26 11:10:09, Sportmusorok
|
[5652.] |
A rádióban is mondták hogy a Duna fogja adni.
Talán a Digi most erről véletlenül lemaradt?
|
| | | [válaszok erre: #4398] |
[előzmény: (4395) vpeti22, 2011-07-26 10:18:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pumukli1976

Tagság: 2005-05-16 11:02:23 Tagszám: #18843 Hozzászólások: 675 |
4396. Elküldve: 2011-07-26 10:21:06, Sportmusorok
|
[5653.] |
Michelisz Norbi reklámozza a facebookon
|
| | |
[előzmény: (4395) vpeti22, 2011-07-26 10:18:39] |
|
Törzstag
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4395. Elküldve: 2011-07-26 10:18:39, Sportmusorok
|
[5654.] |
"20:00 NAZIONALE DI PILOTI - HUNGARIAN ALL STARS GÁLAMÉRKŐZÉS"
Ezt hol olvastad?
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #4396 #4397 #4402] |
[előzmény: (4394) drogos, 2011-07-26 09:50:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4394. Elküldve: 2011-07-26 09:50:01, Sportmusorok
|
[5655.] |
egy kis ajánló a Duna TV-n holnapra
szerda:
18:00
Labdarúgás (élő)
Barátságos mérkőzés, Hertha BSC Berlin - Real Madrid
20:00 NAZIONALE DI PILOTI - HUNGARIAN ALL STARS GÁLAMÉRKŐZÉS
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #4395] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4392. Elküldve: 2011-07-22 13:51:18, Sportmusorok
|
[5657.] |
Mi akkor sokat tanultunk a törököktől.
|
| | | [válaszok erre: #4393] |
[előzmény: (4391) batka, 2011-07-22 13:48:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 batka

Tagság: 2005-06-16 00:48:05 Tagszám: #19759 Hozzászólások: 1352 |
4391. Elküldve: 2011-07-22 13:48:54, Sportmusorok
|
[5658.] |
A törökökkel gond van, általában albérletben laknak és rendszeresen "elfelejtik". Persze ilyenkor ráterhelik a házra/lakásra.
|
| | | [válaszok erre: #4392] |
[előzmény: (4390) taurus, 2011-07-22 13:41:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4390. Elküldve: 2011-07-22 13:41:13, Sportmusorok
|
[5659.] |
Ők gondolom becsületesen be is fizetik.
Nálunk is volt hasonló csak a befízetés volt körülményes és hiányos.
De az osztrákoknál lehet hogy nem is nyúltak le annyi közpénzt a köztévénél mint kishazánkban.
|
| | | [válaszok erre: #4391] |
[előzmény: (4389) batka, 2011-07-22 13:38:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 batka

Tagság: 2005-06-16 00:48:05 Tagszám: #19759 Hozzászólások: 1352 |
4389. Elküldve: 2011-07-22 13:38:15, Sportmusorok
|
[5660.] |
Aha, csak azt elfelejted, hogy 20€ fizet havonta minden háztartás, azért, hogy ilyen legyen a műsor.
|
| | | [válaszok erre: #4390] |
[előzmény: (4387) vpeti22, 2011-07-22 13:35:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4388. Elküldve: 2011-07-22 13:35:30, Sportmusorok
|
[5661.] |
Jobban örülnél, ha az MLSZ eladná valamelyik káeftének a közvetítési jogokat és aki többet ígér az kaphatná meg és még szűkebb közösséghez tudna eljutni ?
Én személy szerint évek óta nem nézek magyar focit - a nemzetközi meccsek kivételével, de véleményem szerint még mindig nagyon sokan nagyon jól megélnek a múltból és a mai magyar foci állapotán nem érdekük változtatni. - persze dumálni azt tudnak...
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (4385) vpeti22, 2011-07-22 13:25:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4387. Elküldve: 2011-07-22 13:35:07, Sportmusorok
|
[5662.] |
Igen, lásd ausztria - ORF 1, de ott a műsor tartalmat is meg lehet nézni, hogy milyen, összehasonlíthatatlan a miénkkel, sajnos.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #4389] |
[előzmény: (4386) taurus, 2011-07-22 13:33:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4385. Elküldve: 2011-07-22 13:25:06, Sportmusorok
|
[5663.] |
Nem, csak eddig arról szólt a fáma, hogy nincs pénze az MTV-nek közvetítésekre, most meg hirtelen van, érdekes dolgok ezek.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #4386 #4388] |
[előzmény: (4383) eszterx, 2011-07-22 13:04:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
4384. Elküldve: 2011-07-22 13:20:48, Sportmusorok
|
[5664.] |
Nemtudom mi rossz van abban, h. a köztévé ( Duna is ) közvetíti az OTP Liga mérkőzéseit ( heti 1 meccsről van szó ).
Teljesen jól van ez így.
Ez meg Az.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
4383. Elküldve: 2011-07-22 13:04:26, Sportmusorok
|
[5665.] |
Irigykedsz mi?
Inkább ment volna ez is digisportokra?!
|
| | | [válaszok erre: #4385] |
[előzmény: (4380) vpeti22, 2011-07-22 11:47:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
4382. Elküldve: 2011-07-22 12:45:17, Sportmusorok
|
[5666.] |
Ezért nem túl korrekt szerintem most így reklámozni a visszatérést az M1-re.Gyakorlatilag semmi nem történt a tavalyi évhez képest,csak így többeknek elérhető talán.Bár tavaly meg azt,hogy az Autonómián is ment a mérkőzés,a külföldi elérhetőséggel magyarázták.Most akkor már külföldön nem érhető el.Frappánsan ez egy öngól.
|
| | |
[előzmény: (4381) attila.scourgeofgod, 2011-07-22 11:52:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4380. Elküldve: 2011-07-22 11:47:05, Sportmusorok
|
[5668.] |
Erre bezzeg van pénz... Egyébként múltkor láttam hogy a Duna is reklámozta az egyik meccset, amit az m1 közvetített. Úgy látom nagy a barátság már.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #4381 #4383] |
[előzmény: (4378) stubyte, 2011-07-22 11:42:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4379. Elküldve: 2011-07-22 11:44:54, Sportmusorok
|
[5669.] |
Eddig még nem utáltam a videotont.................
|
| | |
[előzmény: (4378) stubyte, 2011-07-22 11:42:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4378. Elküldve: 2011-07-22 11:42:24, Sportmusorok
|
[5670.] |
Szerintem jó - főleg ha nem valami külsős cég csinálta pár száz millióért
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #4379 #4380] |
[előzmény: (4377) taurus, 2011-07-22 11:29:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4377. Elküldve: 2011-07-22 11:29:57, Sportmusorok
|
[5671.] |
A pofám leszakad........................
|
| | | [válaszok erre: #4378] |
[előzmény: (4376) attila.scourgeofgod, 2011-07-22 11:25:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4375. Elküldve: 2011-07-21 21:46:32, Sportmusorok
|
[5673.] |
Legalább a Paks továbbment......
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (4374) oldcsatterhand, 2011-07-21 21:36:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
4374. Elküldve: 2011-07-21 21:36:52, Sportmusorok
|
[5674.] |
Mintha nem tudnánk...p***ába!!!
|
| | | [válaszok erre: #4375] |
[előzmény: (4373) huni66, 2011-07-21 21:32:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4373. Elküldve: 2011-07-21 21:32:06, Sportmusorok
|
[5675.] |
A Sporthíradó.hu-ról ollóztam az imént :
121.: VÉGE. Kiesett a Fradi.
119.: 3-1 AZ AALESUNDNAK!
Sander Post betalált, a Fradi a kiesés legszélén.
116.: A beszámolók szerint a Fradi már a büntetőpárbajt várja, egyre kevésbé bízik benne, hogy a hosszabbításban gólt szerez.
112.: Hihetetlen izgalmak, egyetlen nüansz dönthet.
106.: A NEGYEDIK FELVONÁS.
105.: SZÜNET.
104.: Sárga lap Juniornak.
103.: Barrantes, majd Tollas veszélyeztette a magyar kaput. A norvégok nagyon nyomnak.
98.: Olsen előtt adódott lehetőség, de megúszta a Fradi.
91.: ELKEZDŐDÖTT A HOSSZABBÍTÁS.
-----
90+3.: VÉGE A RENDES JÁTÉKIDŐNEK. Jön a hosszabbítás.
90.: Józsi le, Balog be.
87.: 2-1 AZ AALESUNDNAK!
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4374] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|