Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
4372. Elküldve: 2011-07-21 21:27:33, Sportmusorok
|
[5676.] |
az átlag fórumozó minimum visszaolvas 5-10 bejegyzést mielőtt irkál... ott pedig egyértelműen leírták mi a szitu.
|
| | |
[előzmény: (4371) low-e, 2011-07-21 19:04:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
4371. Elküldve: 2011-07-21 19:04:45, Sportmusorok
|
[5677.] |
Még mielőtt teljesen felháborodnál a Fradi vs. Tv 2 témánál egy átlagemberben nem egy skandináv tv csatorna villan fel legelőször. Bocs
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #4372] |
[előzmény: (4366) Permi, 2011-07-21 09:13:02] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huliganboy

Tagság: 2007-12-31 15:28:31 Tagszám: #53528 Hozzászólások: 334 |
4369. Elküldve: 2011-07-21 16:34:18, Sportmusorok
|
[5679.] |
Noh kiderült a TV 2 Sumo adja a meccset mely szerintem nincs műholdon :(
|
| | | [válaszok erre: #4370] |
|
|
Törzstag
|
|
 Supaplex

Tagság: 2007-06-02 16:44:54 Tagszám: #45635 Hozzászólások: 440 |
4368. Elküldve: 2011-07-21 11:35:58, Sportmusorok
|
[5680.] |
Hali! Itt is megnézheted, de csak holnap:
http://www.telefootball.com/?d=21-07-2011
Üdv: Supaplex
TV LG + Diablo cam, IPBox9000HD DVB-S2/DVB-C, Humax Digi C HD, 90-es tükőr, 0,3 LNB
|
| | |
[előzmény: (4361) low-e, 2011-07-20 17:35:23] |
|
Törzstag
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4367. Elküldve: 2011-07-21 10:06:43, Sportmusorok
|
[5681.] |
Azért a TV2 HD már igazán egyértelművé tette.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (4366) Permi, 2011-07-21 09:13:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
4366. Elküldve: 2011-07-21 09:13:02, Sportmusorok
|
[5682.] |
NEM a magyar TV2-ről írták, hogy adja! Nincs is joguk az EL-re, csak a BL-re! Kicsit vissza kéne olvasni, mielőtt... na mindegy.
|
| | | [válaszok erre: #4367 #4371] |
[előzmény: (4363) low-e, 2011-07-20 18:06:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4365. Elküldve: 2011-07-21 09:06:12, Sportmusorok
|
[5683.] |
itt is lehet majd próbálkozni
JustinTV, UStream
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (4364) huliganboy, 2011-07-20 23:37:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huliganboy

Tagság: 2007-12-31 15:28:31 Tagszám: #53528 Hozzászólások: 334 |
4364. Elküldve: 2011-07-20 23:37:22, Sportmusorok
|
[5684.] |
TV2 HD ADJA
|
| | | [válaszok erre: #4365] |
[előzmény: (4363) low-e, 2011-07-20 18:06:19] |
|
Törzstag
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
4363. Elküldve: 2011-07-20 18:06:19, Sportmusorok
|
[5685.] |
Egy agyonjátszott filmet ad holnap este,hátha lesz műsorváltozás. Még egy remény: Tényekben elképzelhető , hogy mondanak most valamit
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #4364 #4366] |
[előzmény: (4362) huliganboy, 2011-07-20 17:40:55] |
|
Törzstag
|
|
 huliganboy

Tagság: 2007-12-31 15:28:31 Tagszám: #53528 Hozzászólások: 334 |
4362. Elküldve: 2011-07-20 17:40:55, Sportmusorok
|
[5686.] |
Ez az pedig tegnap már volt egy post az üllőin hogy adja de semmit nem találok én se :(
|
| | | [válaszok erre: #4363] |
[előzmény: (4361) low-e, 2011-07-20 17:35:23] |
|
Törzstag
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
4361. Elküldve: 2011-07-20 17:35:23, Sportmusorok
|
[5687.] |
A tv2- n kívül még három honlapon is néztem de semmi.
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #4362 #4368] |
[előzmény: (4360) low-e, 2011-07-20 17:17:35] |
|
Törzstag
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
4360. Elküldve: 2011-07-20 17:17:35, Sportmusorok
|
[5688.] |
Mindjárt megnézem a honlapjukon
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #4361] |
[előzmény: (4359) huliganboy, 2011-07-20 17:13:54] |
|
Törzstag
|
|
 huliganboy

Tagság: 2007-12-31 15:28:31 Tagszám: #53528 Hozzászólások: 334 |
4359. Elküldve: 2011-07-20 17:13:54, Sportmusorok
|
[5689.] |
Tv2 adja elvileg de a műsorújságában nem találom. Tegnap volt hír hogy ő adja!
|
| | | [válaszok erre: #4360] |
[előzmény: (4358) low-e, 2011-07-20 17:11:36] |
|
Törzstag
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
4358. Elküldve: 2011-07-20 17:11:36, Sportmusorok
|
[5690.] |
Norvég tv... melyik ha elárulnád?
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #4359] |
[előzmény: (4357) huliganboy, 2011-07-20 17:06:36] |
|
Törzstag
|
|
 huliganboy

Tagság: 2007-12-31 15:28:31 Tagszám: #53528 Hozzászólások: 334 |
4357. Elküldve: 2011-07-20 17:06:36, Sportmusorok
|
[5691.] |
Nem adja arra vadászok én is. Csak Norvég tv.
|
| | | [válaszok erre: #4358] |
[előzmény: (4355) taurus, 2011-07-20 16:57:22] |
|
Törzstag
|
|
 huliganboy

Tagság: 2007-12-31 15:28:31 Tagszám: #53528 Hozzászólások: 334 |
4356. Elküldve: 2011-07-20 17:06:02, Sportmusorok
|
[5692.] |
stubyte és attila.scourgeofgod
Köszönöm a válaszokat már csak ki kellene nyílnia valahogy :D
|
| |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4355. Elküldve: 2011-07-20 16:57:22, Sportmusorok
|
[5693.] |
Magyar tévé nem adja holnap a Fradit?
|
| | | [válaszok erre: #4357] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
4354. Elküldve: 2011-07-20 16:55:49, Sportmusorok
|
[5694.] |
Thor5, itt van a TV2 és TV2 Sport is, nem tudom, melyikre gondoltál, bár lényegtelen, Canal Digital csomag, Conax...vagy Astra 4A, Viasat csomag, Videoguard
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | |
[előzmény: (4352) huliganboy, 2011-07-20 16:41:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4353. Elküldve: 2011-07-20 16:52:44, Sportmusorok
|
[5695.] |
THOR (w1), illetve ex.SIRIUS(e4,8)
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (4352) huliganboy, 2011-07-20 16:41:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huliganboy

Tagság: 2007-12-31 15:28:31 Tagszám: #53528 Hozzászólások: 334 |
4352. Elküldve: 2011-07-20 16:41:54, Sportmusorok
|
[5696.] |
Sziasztok!
A holnapi nap folyamán a Norvég TV2 adni fogja az EL meccseket.
Nem tudjátok melyik holdon van ez a csatorna?
Köszi
|
| | | [válaszok erre: #4353 #4354] |
|
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bojsza

Tagság: 2009-06-14 22:18:15 Tagszám: #75364 Hozzászólások: 5737 |
4348. Elküldve: 2011-07-14 14:14:34, Sportmusorok
|
[5699.] |
Анжи-ban helyi idő szerint 20:30 a meccs kezdési időpontja.
Honlapjukon egy visszaszámláló is működik, mutatva kezdésig hátra lévő időt.
http://www.fc-anji.ru/
Nincs egyszerűbb dolog a világon, mint egy megoldott probléma. / Blaise Pascal /
|
| | |
[előzmény: (4347) mcs10, 2011-07-14 13:51:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mcs10

Tagság: 2006-06-17 11:48:02 Tagszám: #31753 Hozzászólások: 141 |
4347. Elküldve: 2011-07-14 13:51:50, Sportmusorok
|
[5700.] |
ntv orosz football csatorna adja elvileg
DM 500s / Echosmart 771-90cm tükör,digipower dm2100 diseqc h-h motor, 0.3 fej inverto
|
| | | [válaszok erre: #4348 #4349] |
|
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|