Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 bojsza

Tagság: 2009-06-14 22:18:15 Tagszám: #75364 Hozzászólások: 5737 |
4346. Elküldve: 2011-07-14 13:20:49, Sportmusorok
|
[5701.] |
Magyar idő szerint 18:30-kor kezdődik.
Nincs egyszerűbb dolog a világon, mint egy megoldott probléma. / Blaise Pascal /
|
| | |
[előzmény: (4344) szandras24, 2011-07-14 12:33:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mcs10

Tagság: 2006-06-17 11:48:02 Tagszám: #31753 Hozzászólások: 141 |
4345. Elküldve: 2011-07-14 13:09:43, Sportmusorok
|
[5702.] |
tv-n gondoltam :)
DM 500s / Echosmart 771-90cm tükör,digipower dm2100 diseqc h-h motor, 0.3 fej inverto
|
| | | [válaszok erre: #4350] |
[előzmény: (4344) szandras24, 2011-07-14 12:33:23] |
|
Haladó
|
|
 szandras24

Tagság: 2010-09-17 14:39:56 Tagszám: #88586 Hozzászólások: 203 |
4344. Elküldve: 2011-07-14 12:33:23, Sportmusorok
|
[5703.] |
Live Stream, Schalke 04 – Anzhi ITT: http://livetv.ru/en/eventinfo/79783/
|
| | | [válaszok erre: #4345 #4346] |
[előzmény: (4343) mcs10, 2011-07-14 10:49:07] |
|
Haladó
|
|
 mcs10

Tagság: 2006-06-17 11:48:02 Tagszám: #31753 Hozzászólások: 141 |
4343. Elküldve: 2011-07-14 10:49:07, Sportmusorok
|
[5704.] |
anzshi balázs-Schalke meccset nézi ma valaki, azaz tudjátok nézni?
DM 500s / Echosmart 771-90cm tükör,digipower dm2100 diseqc h-h motor, 0.3 fej inverto
|
| | | [válaszok erre: #4344] |
|
|
Haladó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
4342. Elküldve: 2011-07-13 20:33:15, Sportmusorok
|
[5705.] |
A Digisportosok elfelejtettek kitenni egy eredményjelzőt... :S
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
4341. Elküldve: 2011-07-13 20:26:21, Sportmusorok
|
[5706.] |
Lehet okosított beltérivel. Pl. illusion m3-al
|
| | |
[előzmény: (4338) feek, 2011-07-13 11:40:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4340. Elküldve: 2011-07-13 19:39:02, Sportmusorok
|
[5707.] |
Ez engem is erdekelne, hogy lehet-e valami uton-modon nezni az ORF-et, hamar nincs digim...
|
| | |
[előzmény: (4338) feek, 2011-07-13 11:40:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
4339. Elküldve: 2011-07-13 11:59:55, Sportmusorok
|
[5708.] |
"ősztől az MTV fogja közvetíteni az összes meccset"Milyen ősztől?A bajnokság már most a hétvégén elkezdődik,ez idényre még a Sport TV birtokolja a jogokat,idén annyi az újdonság hogy az MTV közvetít 1bajnokit minden héten,de ha jól látom akkor viszont a Duna TV már nem fog...
|
| |
|
Törzstag
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
4338. Elküldve: 2011-07-13 11:40:15, Sportmusorok
|
[5709.] |
Az esti meccset lehet emusan az orf-en nézni?
|
| | | [válaszok erre: #4340 #4341] |
|
|
Törzstag
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
4337. Elküldve: 2011-07-13 11:25:08, Sportmusorok
|
[5710.] |
Szerintem , legjobb esetben is, az MTV-nek lesz egy elso vagy masodik koros valasztasi joga. Az osszeset nem tudja leadni, arra nincs kapacitasa es a jogokkal sem o rendelkezik!
|
| | |
[előzmény: (4336) Numark, 2011-07-13 11:06:36] |
|
Haladó
|
|
 Numark

Tagság: 2011-06-21 07:56:08 Tagszám: #94060 Hozzászólások: 74 |
4336. Elküldve: 2011-07-13 11:06:36, Sportmusorok
|
[5711.] |
Hát nem tudom,ma reggel háttérként ment a ma reggel és erről beszélgettek is a sporthírekben.
Majd meglátjuk.
|
| | | [válaszok erre: #4337] |
[előzmény: (4335) vpeti22, 2011-07-13 10:23:58] |
|
Kezdő
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4335. Elküldve: 2011-07-13 10:23:58, Sportmusorok
|
[5712.] |
Az teljességgel kizárt! Már volt az MTV-nek nyilatkozata erről... Sztem DIGI Sport fogja adni majd.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #4336] |
[előzmény: (4334) Numark, 2011-07-13 10:17:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Numark

Tagság: 2011-06-21 07:56:08 Tagszám: #94060 Hozzászólások: 74 |
4334. Elküldve: 2011-07-13 10:17:43, Sportmusorok
|
[5713.] |
Már csak a Forma1-et kéne ide csalni,aztán én már el is volnék
|
| | | [válaszok erre: #4335] |
[előzmény: (4333) Bolha23, 2011-07-13 09:58:01] |
|
Kezdő
|
|
 Bolha23

Tagság: 2009-09-05 08:21:40 Tagszám: #77508 Hozzászólások: 105 |
|
Haladó
|
|
 Numark

Tagság: 2011-06-21 07:56:08 Tagszám: #94060 Hozzászólások: 74 |
4332. Elküldve: 2011-07-13 08:58:28, Sportmusorok
|
[5715.] |
Ősztől a magyar bajnoki összes meccsét az mtv fogja közvetíteni.A ma reggelben adták hírül,kiemelve,hogy idáig sok ember nem nézhette bizonyos szolgáltatók"jóvoltából".
|
| | | [válaszok erre: #4333] |
|
|
Kezdő
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4329. Elküldve: 2011-07-08 17:26:58, Sportmusorok
|
[5718.] |
Nálam nincs jel.
|
| | |
[előzmény: (4328) vadj, 2011-07-08 17:19:19] |
|
|
|
|
 vadj

Tagság: 2010-12-02 10:52:50 Tagszám: #90389 Hozzászólások: 328 |
4328. Elküldve: 2011-07-08 17:19:19, Sportmusorok
|
[5719.] |
Hali mi történt a sportdigitallal az astran hol fogható??
dr.vadas
|
| | | [válaszok erre: #4329 #4330] |
[előzmény: (4327) taurus, 2011-07-08 12:36:06] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4327. Elküldve: 2011-07-08 12:36:06, Sportmusorok
|
[5720.] |
Szívem szerint azzal is írnám.
Csak hát ami itt van ebben az országban...........
De ez már OFF.
|
| | | [válaszok erre: #4328] |
[előzmény: (4326) enrico1, 2011-07-08 11:58:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
4326. Elküldve: 2011-07-08 11:58:33, Sportmusorok
|
[5721.] |
Azért a saját országodat kisbetűvel írni,nem vagy semmi...Legalább megadnád a tiszteletet...
|
| | | [válaszok erre: #4327] |
[előzmény: (4324) taurus, 2011-07-08 11:46:00] |
|
Törzstag
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4325. Elküldve: 2011-07-08 11:51:45, Sportmusorok
|
[5722.] |
De ott a műsorkínálat is sokkal jobb, mint nálunk az m1-en vagy az m2-n.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (4324) taurus, 2011-07-08 11:46:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
4323. Elküldve: 2011-07-08 10:58:34, Sportmusorok
|
[5723.] |
Csak halkan megsúgom,hogy az Orf is adja,HD-ban is.
|
| | | [válaszok erre: #4324] |
[előzmény: (4322) taurus, 2011-07-07 20:53:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4322. Elküldve: 2011-07-07 20:53:14, Sportmusorok
|
[5724.] |
Akkor megint nem kell midenkinek ezt nézni.
|
| | | [válaszok erre: #4323] |
[előzmény: (4321) banok5, 2011-07-07 20:41:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|