Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (52/17
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
4267. Elküldve: 2011-06-28 19:38:42,

Sportmusorok

[5776.]

http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/a-tv-ben-nem-lesz-lathato-a-ferencvaros-ulisses-meccs-2083690/
[válaszok erre: #4268 #4275]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4266. Elküldve: 2011-06-28 14:30:22,

Sportmusorok

[5777.]

Szevasztok,
a Copa America meccsek FTA?
Azt tudom, hogy a youtube éloben fogja adni, de azért jobb volna TV-ben nézni.
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
4265. Elküldve: 2011-06-28 11:10:31,

Sportmusorok

[5778.]

http://www.facebook.com/digisport.hu?sk=wall

itt lehet követni a digisport üzenőfalát, hátha megtudunk vmit!

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[előzmény: (4263) drogos, 2011-06-27 20:23:37]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
4264. Elküldve: 2011-06-27 21:01:21,

Sportmusorok

[5779.]

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/okolvivas-vladimir-klicsko-es-haye-merkozese-eloben-a-duna-tv-ben-2083547

___________________________________

sweet.tv
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
4263. Elküldve: 2011-06-27 20:23:37,

Sportmusorok

[5780.]

még a Dunában lehet reménykedni vagy az m1-ben, ők igérték ez évben ha jól tudom

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #4265] [előzmény: (4262) Atilu, 2011-06-27 20:13:39]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
4262. Elküldve: 2011-06-27 20:13:39,

Sportmusorok

[5781.]

Mert ezek még nem azok a meccsek, ezek csak az oda kerülhetőségről szólnak, ez külön pénz.
[válaszok erre: #4263] [előzmény: (4260) film guru, 2011-06-27 19:38:25]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4261. Elküldve: 2011-06-27 20:04:27,

Sportmusorok

[5782.]

Akkor miért nem adja?
[előzmény: (4260) film guru, 2011-06-27 19:38:25]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4260. Elküldve: 2011-06-27 19:38:25,

Sportmusorok

[5783.]

passz hát nem több évre vették meg icon5.gif
[válaszok erre: #4261 #4262] [előzmény: (4259) taurus, 2011-06-27 19:32:13]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4259. Elküldve: 2011-06-27 19:32:13,

Sportmusorok

[5784.]

A Digi nem vette meg a jogot. Mi van velük?
[válaszok erre: #4260] [előzmény: (4258) film guru, 2011-06-27 19:11:01]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4258. Elküldve: 2011-06-27 19:11:01,

Sportmusorok

[5785.]

a port .hun néztem ott egyiket sem írja.
[válaszok erre: #4259] [előzmény: (4256) taurus, 2011-06-27 17:26:41]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alicante



Tagság: 2006-05-24 15:15:35
Tagszám: #30905
Hozzászólások: 34
4257. Elküldve: 2011-06-27 18:15:09,

Sportmusorok

[5786.]

állítólag a paks meccsét a digi adja icon32.gif
Zöldfülű
alicante adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4256. Elküldve: 2011-06-27 17:26:41,

Sportmusorok

[5787.]

A Digi sem?
[válaszok erre: #4258] [előzmény: (4255) film guru, 2011-06-27 17:12:44]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4255. Elküldve: 2011-06-27 17:12:44,

Sportmusorok

[5788.]

sziasztok úgy látom hogy a hazai tv csatornák egyike sem adja sem a fradi sem a paks europa liga meccsét. Külföldi adókat tudtok mondani ami adja mert meg szeretném nézni. főleg a fradi mecset.
[válaszok erre: #4256]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
4254. Elküldve: 2011-06-25 18:14:13,

Sportmusorok

[5789.]

Azt tudtátok, hogy a szlovéneknél van Sportklub 3-4-5 is? Főleg a kosárlabda Euroliga és a Premier Liga közvetítések miatt.

___________________________________

sweet.tv
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4253. Elküldve: 2011-06-25 14:12:46,

Sportmusorok

[5790.]

Úgy van..... icon2.gif
Viszont, szinkronban kell nézni a Forma 1-el.... icon23.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (4252) drogos, 2011-06-25 10:17:30]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
4252. Elküldve: 2011-06-25 10:17:30,

Sportmusorok

[5791.]

műsorváltozás ma a sport1tv adja Czink Melinda - Peng Su-aj mérkőzését, hajrá és úgy legyen!!!

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/06/24/ten_czink_szombaton_eloben icon47.gif icon47.gif icon47.gif

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #4253]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bigacsiga



Tagság: 2005-09-23 11:03:28
Tagszám: #22184
Hozzászólások: 569
4251. Elküldve: 2011-06-25 09:48:37,

Sportmusorok

[5792.]

sziasztok

Az orosz bajnoki meccseket közvetiti valamelyik ado . régen sportklub adta
Törzstag
bigacsiga adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4250. Elküldve: 2011-06-22 15:52:42,

Sportmusorok

[5793.]

http://www.pepsifoci.hu/node/93258
[előzmény: (4247) film guru, 2011-06-21 12:45:27]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4249. Elküldve: 2011-06-21 16:13:43,

Sportmusorok

[5794.]

legalább ismét nem kell néznem
[előzmény: (4248) LackoVM, 2011-06-21 14:12:18]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
4248. Elküldve: 2011-06-21 14:12:18,

Sportmusorok

[5795.]

a DS vagy a DS+ icon50.gif

Ez meg Az.
[válaszok erre: #4249] [előzmény: (4247) film guru, 2011-06-21 12:45:27]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4247. Elküldve: 2011-06-21 12:45:27,

Sportmusorok

[5796.]

sziasztok ezeket a meccseket melyik csatorna adja ftc-vlisses paks-ue santacolombia ezeket a csatornákat néztem sport1-2 m1 sportklub sport m ezek egyike sem adja digi sport- ról még nincs infó fen a netten. június 30-án és július 7-én lenének a mecsek.
[válaszok erre: #4248 #4250]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4246. Elküldve: 2011-06-21 11:48:38,

Sportmusorok

[5797.]

Június 11-én már el kellett volna indulnia a csatornának!

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (4245) drogos, 2011-06-21 11:10:11]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
4245. Elküldve: 2011-06-21 11:10:11,

Sportmusorok

[5798.]

nem tudom figyeltétek-e már de a románoknál tervben van a digisport 3

http://www.digisport.ro/program-digisport jobb oldalt még üres!

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #4246]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4244. Elküldve: 2011-06-18 09:35:21,

Sportmusorok

[5799.]

igen most mán emlékszem én is az első két mecset a sport tv adta tavaly is. a Debrecen meccseit.
[előzmény: (4243) oldcsatterhand, 2011-06-18 08:44:48]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldcsatterhand



Tagság: 2004-11-08 19:41:49
Tagszám: #13762
Hozzászólások: 1438
4243. Elküldve: 2011-06-18 08:44:48,

Sportmusorok

[5800.]

Úgy tudom ők csak a tv2-vel egyetemben a 3-ik selejtező körtől adják a meccseket
[válaszok erre: #4244] [előzmény: (4238) film guru, 2011-06-16 18:20:14]
Kiváló dolgozó
oldcsatterhand adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010596990585327 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail