Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4266. Elküldve: 2011-06-28 14:30:22, Sportmusorok
|
[5777.] |
Szevasztok,
a Copa America meccsek FTA?
Azt tudom, hogy a youtube éloben fogja adni, de azért jobb volna TV-ben nézni.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4265. Elküldve: 2011-06-28 11:10:31, Sportmusorok
|
[5778.] |
http://www.facebook.com/digisport.hu?sk=wall
itt lehet követni a digisport üzenőfalát, hátha megtudunk vmit!
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (4263) drogos, 2011-06-27 20:23:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4263. Elküldve: 2011-06-27 20:23:37, Sportmusorok
|
[5780.] |
még a Dunában lehet reménykedni vagy az m1-ben, ők igérték ez évben ha jól tudom
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #4265] |
[előzmény: (4262) Atilu, 2011-06-27 20:13:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
4262. Elküldve: 2011-06-27 20:13:39, Sportmusorok
|
[5781.] |
Mert ezek még nem azok a meccsek, ezek csak az oda kerülhetőségről szólnak, ez külön pénz.
|
| | | [válaszok erre: #4263] |
[előzmény: (4260) film guru, 2011-06-27 19:38:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4261. Elküldve: 2011-06-27 20:04:27, Sportmusorok
|
[5782.] |
Akkor miért nem adja?
|
| | |
[előzmény: (4260) film guru, 2011-06-27 19:38:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4260. Elküldve: 2011-06-27 19:38:25, Sportmusorok
|
[5783.] |
passz hát nem több évre vették meg
|
| | | [válaszok erre: #4261 #4262] |
[előzmény: (4259) taurus, 2011-06-27 19:32:13] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4259. Elküldve: 2011-06-27 19:32:13, Sportmusorok
|
[5784.] |
A Digi nem vette meg a jogot. Mi van velük?
|
| | | [válaszok erre: #4260] |
[előzmény: (4258) film guru, 2011-06-27 19:11:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4258. Elküldve: 2011-06-27 19:11:01, Sportmusorok
|
[5785.] |
a port .hun néztem ott egyiket sem írja.
|
| | | [válaszok erre: #4259] |
[előzmény: (4256) taurus, 2011-06-27 17:26:41] |
|
Törzstag
|
|
 alicante

Tagság: 2006-05-24 15:15:35 Tagszám: #30905 Hozzászólások: 34 |
4257. Elküldve: 2011-06-27 18:15:09, Sportmusorok
|
[5786.] |
állítólag a paks meccsét a digi adja
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4256. Elküldve: 2011-06-27 17:26:41, Sportmusorok
|
[5787.] |
A Digi sem?
|
| | | [válaszok erre: #4258] |
[előzmény: (4255) film guru, 2011-06-27 17:12:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4255. Elküldve: 2011-06-27 17:12:44, Sportmusorok
|
[5788.] |
sziasztok úgy látom hogy a hazai tv csatornák egyike sem adja sem a fradi sem a paks europa liga meccsét. Külföldi adókat tudtok mondani ami adja mert meg szeretném nézni. főleg a fradi mecset.
|
| | | [válaszok erre: #4256] |
|
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
4254. Elküldve: 2011-06-25 18:14:13, Sportmusorok
|
[5789.] |
Azt tudtátok, hogy a szlovéneknél van Sportklub 3-4-5 is? Főleg a kosárlabda Euroliga és a Premier Liga közvetítések miatt.
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4253. Elküldve: 2011-06-25 14:12:46, Sportmusorok
|
[5790.] |
Úgy van.....
Viszont, szinkronban kell nézni a Forma 1-el....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (4252) drogos, 2011-06-25 10:17:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4252. Elküldve: 2011-06-25 10:17:30, Sportmusorok
|
[5791.] |
műsorváltozás ma a sport1tv adja Czink Melinda - Peng Su-aj mérkőzését, hajrá és úgy legyen!!!
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/06/24/ten_czink_szombaton_eloben
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #4253] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
4251. Elküldve: 2011-06-25 09:48:37, Sportmusorok
|
[5792.] |
sziasztok
Az orosz bajnoki meccseket közvetiti valamelyik ado . régen sportklub adta
|
| |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4249. Elküldve: 2011-06-21 16:13:43, Sportmusorok
|
[5794.] |
legalább ismét nem kell néznem
|
| | |
[előzmény: (4248) LackoVM, 2011-06-21 14:12:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
4248. Elküldve: 2011-06-21 14:12:18, Sportmusorok
|
[5795.] |
a DS vagy a DS+
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #4249] |
[előzmény: (4247) film guru, 2011-06-21 12:45:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4247. Elküldve: 2011-06-21 12:45:27, Sportmusorok
|
[5796.] |
sziasztok ezeket a meccseket melyik csatorna adja ftc-vlisses paks-ue santacolombia ezeket a csatornákat néztem sport1-2 m1 sportklub sport m ezek egyike sem adja digi sport- ról még nincs infó fen a netten. június 30-án és július 7-én lenének a mecsek.
|
| | | [válaszok erre: #4248 #4250] |
|
|
Törzstag
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4246. Elküldve: 2011-06-21 11:48:38, Sportmusorok
|
[5797.] |
Június 11-én már el kellett volna indulnia a csatornának!
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (4245) drogos, 2011-06-21 11:10:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
4245. Elküldve: 2011-06-21 11:10:11, Sportmusorok
|
[5798.] |
nem tudom figyeltétek-e már de a románoknál tervben van a digisport 3
http://www.digisport.ro/program-digisport jobb oldalt még üres!
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #4246] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4244. Elküldve: 2011-06-18 09:35:21, Sportmusorok
|
[5799.] |
igen most mán emlékszem én is az első két mecset a sport tv adta tavaly is. a Debrecen meccseit.
|
| | |
[előzmény: (4243) oldcsatterhand, 2011-06-18 08:44:48] |
|
Törzstag
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
4243. Elküldve: 2011-06-18 08:44:48, Sportmusorok
|
[5800.] |
Úgy tudom ők csak a tv2-vel egyetemben a 3-ik selejtező körtől adják a meccseket
|
| | | [válaszok erre: #4244] |
[előzmény: (4238) film guru, 2011-06-16 18:20:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|