Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (46/8
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4217. Elküldve: 2011-06-12 12:05:05,

Sportmusorok

[5826.]

"Sajnos a Német Kosárlabda Szövetség közleménye szerint vasárnap nem lesz televíziós közvetítés, pedig Magyarországon a SPORT TV szívesen a műsorára tűzte volna a mindkét fél számára létfontosságú összecsapást.

A Németország-Magyarország meccs visszavágóját június 15-én, szerdán este 6-tól rendezik majd Sopronban, a SPORT TV pedig élőben közvetíti a mérkőzést. "

MKOSZ
[válaszok erre: #4220] [előzmény: (4215) Janó_bá, 2011-06-11 19:07:23]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4216. Elküldve: 2011-06-12 10:00:32,

Sportmusorok

[5827.]

sziasztok ma 12.10kor férfi kézilabda eb selejtező magyar ország-észt ország az rtl klubon.
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4215. Elküldve: 2011-06-11 19:07:23,

Sportmusorok

[5828.]

Szevasztok! Holnap hol lehet fogni közvetítést a női kosárlabda válogatott 18.30-kor kezdődő Németország - Magyarország mérkőzésről.

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4217]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
4214. Elküldve: 2011-06-11 12:34:46,

Sportmusorok

[5829.]

Plusz MotoGP, plusz Indycar. Még szerencse, hogy (sajnos) nem tudom mindegyiket élőben nézni mert nagy bajban lennék ! :)

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
[előzmény: (4212) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-11 11:01:02]
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4213. Elküldve: 2011-06-11 11:10:20,

Sportmusorok

[5830.]

azt nem szoktam nézni. de a kézi labdát szeretem. meg a f1-et. + ha van akkor a jó focit is.de nem a magyar focit. kivéve a válogatót mecset mert azt megszoktam nézni.
[előzmény: (4212) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-11 11:01:02]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4212. Elküldve: 2011-06-11 11:01:02,

Sportmusorok

[5831.]

Sőt még ma Le Mans 24 órás verseny is van az Eurosporton.
[válaszok erre: #4213 #4214] [előzmény: (4211) film guru, 2011-06-11 10:58:39]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4211. Elküldve: 2011-06-11 10:58:39,

Sportmusorok

[5832.]

hát ez a mai nap jól össze lett hozva. pont most jutót eszembe hogy ma magyar ország német ország női kézi labda vb selejtező is lesz. 17.20-tol az m1-en. csak egy a pekh hogy az f1 re nem lesz vége. mindegy így marad az rtl.
[válaszok erre: #4212]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4210. Elküldve: 2011-06-11 10:54:11,

Sportmusorok

[5833.]

Szia

Köszi

Gondoltam hogy nem élő mert ott még igen korán van,de megy a cirkusz icon50.gif
[előzmény: (4209) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-11 10:44:08]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4209. Elküldve: 2011-06-11 10:44:08,

Sportmusorok

[5834.]

Az a tegnapi szabadedzés ismétlése icon50.gif

3. edzés ma 17:00-től, időmérő 19:00-től.

Ha nosztalgiázni is szeretnél, akkor ajánlom figyelmedbe: http://f1adatbazis.com icon32.gif
[válaszok erre: #4210] [előzmény: (4207) sanca2, 2011-06-11 10:42:58]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4208. Elküldve: 2011-06-11 10:43:40,

Sportmusorok

[5835.]

köszi icon32.gif
[előzmény: (4206) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-11 10:41:27]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4207. Elküldve: 2011-06-11 10:42:58,

Sportmusorok

[5836.]

Most is adja a 12441 V 27500 2/3 28.5"E en icon32.gif
[válaszok erre: #4209] [előzmény: (4205) film guru, 2011-06-11 10:38:58]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4206. Elküldve: 2011-06-11 10:41:27,

Sportmusorok

[5837.]

Kelet 28 fok bbc stream, kelet 19.2 német rtl, meg talán a sport1 DE is ugyanitt 19:00-tól. De a BBC stream adja az összes szabadedzést is élőben reklámmentesen.

kelet 28 fok, 12441 V 27500
[válaszok erre: #4208] [előzmény: (4205) film guru, 2011-06-11 10:38:58]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


film guru



Tagság: 2011-04-28 07:40:13
Tagszám: #93345
Hozzászólások: 392
4205. Elküldve: 2011-06-11 10:38:58,

Sportmusorok

[5838.]

sziasztok valaki meg tudná nekem mondani hogy melyik szabadon fogható csatorna adná élőben az f1 idő mérő edzését.és hogy hány órától. mert az rtl csak felvételről adja.
[válaszok erre: #4206 #4207]
Törzstag
film guru adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
4204. Elküldve: 2011-06-04 19:50:48,

Sportmusorok

[5839.]

Madár meccsét sport m -n kivül élőben adja még vmelyik csati?
[előzmény: (4203) Gilberto, 2011-06-04 13:35:13]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4203. Elküldve: 2011-06-04 13:35:13,

Sportmusorok

[5840.]

Az Eurosport szokta adni.
[válaszok erre: #4204] [előzmény: (4202) snowman6705, 2011-06-04 13:19:01]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4202. Elküldve: 2011-06-04 13:19:01,

Sportmusorok

[5841.]

a Hungaroring WTCC idomérot adja valaki éloben?
[válaszok erre: #4203]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4201. Elküldve: 2011-06-02 18:27:21,

Sportmusorok

[5842.]

Nemsoká vége a magyar-kínai meccsnek (U21) 3:0 ide icon32.gif

Szép volt fiúk !

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4200. Elküldve: 2011-06-01 18:56:55,

Sportmusorok

[5843.]

A bbc stream a legjobb teljesen reklámmentes.
[előzmény: (4199) LackoVM, 2011-06-01 15:20:21]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
4199. Elküldve: 2011-06-01 15:20:21,

Sportmusorok

[5844.]

Na már csak az kéne, h. ezt is elvinné a DS, mekkora felháborodás lenne, bár engem nemnagyon érdekel, ott a NovaSport HD, vagy STV esetleg a német RTL.


Ez meg Az.
[válaszok erre: #4200]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
4198. Elküldve: 2011-06-01 14:59:59,

Sportmusorok

[5845.]

Nem vagyok napra kész ez ügyben, de az RTL Klub lemondott róla? Szóval biztos, hogy elkerül onnan?
[előzmény: (4196) vpeti22, 2011-06-01 14:42:22]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
4197. Elküldve: 2011-06-01 14:43:37,

Sportmusorok

[5846.]

Tuti.
[előzmény: (4196) vpeti22, 2011-06-01 14:42:22]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3991
4196. Elküldve: 2011-06-01 14:42:22,

Sportmusorok

[5847.]

Hát akkor megy a DIGI Sport-ra!...

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #4197 #4198] [előzmény: (4195) voom86, 2011-06-01 14:37:56]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


voom86



Tagság: 2007-01-16 16:46:33
Tagszám: #40102
Hozzászólások: 265
4195. Elküldve: 2011-06-01 14:37:56,

Sportmusorok

[5848.]

Londonra készül az MTV

"Munkatársunk kérdésére a kommunikációs igazgató úgy nyilatkozott, hogy bár a két nagy sporteseményről, a Forma–1-ről, valamint a Bajnokok Ligájáról gondolkodtak, e két ügyben nem folytattak konkrét tárgyalásokat.

Az RTL Klubnak lejár a Forma–1 közvetítésére szóló szerződése, ám Szabó László elmondása szerint azért nincs sok esély az autóverseny átvételére, mivel az nagy terheket róna a közszolgálati adóra."
[válaszok erre: #4196]
Haladó
voom86 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4194. Elküldve: 2011-05-29 21:57:57,

Sportmusorok

[5849.]

Na örülök, hogy a mai napi trollkodasod is megvolt.
[előzmény: (4191) eszterx, 2011-05-29 18:54:41]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


abbeg



Tagság: 2005-09-21 18:34:29
Tagszám: #22147
Hozzászólások: 546
4193. Elküldve: 2011-05-29 21:35:45,

Sportmusorok

[5850.]

Hali!
Megy még a RAI HD CW kulccsal?
A kupadöntőt nézném...
Törzstag
abbeg adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010461091995239 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail