Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4217. Elküldve: 2011-06-12 12:05:05, Sportmusorok
|
[5826.] |
"Sajnos a Német Kosárlabda Szövetség közleménye szerint vasárnap nem lesz televíziós közvetítés, pedig Magyarországon a SPORT TV szívesen a műsorára tűzte volna a mindkét fél számára létfontosságú összecsapást.
A Németország-Magyarország meccs visszavágóját június 15-én, szerdán este 6-tól rendezik majd Sopronban, a SPORT TV pedig élőben közvetíti a mérkőzést. "
MKOSZ
|
| | | [válaszok erre: #4220] |
[előzmény: (4215) Janó_bá, 2011-06-11 19:07:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4216. Elküldve: 2011-06-12 10:00:32, Sportmusorok
|
[5827.] |
sziasztok ma 12.10kor férfi kézilabda eb selejtező magyar ország-észt ország az rtl klubon.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4215. Elküldve: 2011-06-11 19:07:23, Sportmusorok
|
[5828.] |
Szevasztok! Holnap hol lehet fogni közvetítést a női kosárlabda válogatott 18.30-kor kezdődő Németország - Magyarország mérkőzésről.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4217] |
|
|
Törzstag
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
4214. Elküldve: 2011-06-11 12:34:46, Sportmusorok
|
[5829.] |
Plusz MotoGP, plusz Indycar. Még szerencse, hogy (sajnos) nem tudom mindegyiket élőben nézni mert nagy bajban lennék ! :)
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | |
[előzmény: (4212) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-11 11:01:02] |
|
Haladó
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4213. Elküldve: 2011-06-11 11:10:20, Sportmusorok
|
[5830.] |
azt nem szoktam nézni. de a kézi labdát szeretem. meg a f1-et. + ha van akkor a jó focit is.de nem a magyar focit. kivéve a válogatót mecset mert azt megszoktam nézni.
|
| | |
[előzmény: (4212) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-11 11:01:02] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4212. Elküldve: 2011-06-11 11:01:02, Sportmusorok
|
[5831.] |
Sőt még ma Le Mans 24 órás verseny is van az Eurosporton.
|
| | | [válaszok erre: #4213 #4214] |
[előzmény: (4211) film guru, 2011-06-11 10:58:39] |
|
|
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4211. Elküldve: 2011-06-11 10:58:39, Sportmusorok
|
[5832.] |
hát ez a mai nap jól össze lett hozva. pont most jutót eszembe hogy ma magyar ország német ország női kézi labda vb selejtező is lesz. 17.20-tol az m1-en. csak egy a pekh hogy az f1 re nem lesz vége. mindegy így marad az rtl.
|
| | | [válaszok erre: #4212] |
|
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4210. Elküldve: 2011-06-11 10:54:11, Sportmusorok
|
[5833.] |
Szia
Köszi
Gondoltam hogy nem élő mert ott még igen korán van,de megy a cirkusz
|
| | |
[előzmény: (4209) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-11 10:44:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4209. Elküldve: 2011-06-11 10:44:08, Sportmusorok
|
[5834.] |
Az a tegnapi szabadedzés ismétlése
3. edzés ma 17:00-től, időmérő 19:00-től.
Ha nosztalgiázni is szeretnél, akkor ajánlom figyelmedbe: http://f1adatbazis.com
|
| | | [válaszok erre: #4210] |
[előzmény: (4207) sanca2, 2011-06-11 10:42:58] |
|
|
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4208. Elküldve: 2011-06-11 10:43:40, Sportmusorok
|
[5835.] |
köszi
|
| | |
[előzmény: (4206) Leíratkozott felhasználó, 2011-06-11 10:41:27] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4207. Elküldve: 2011-06-11 10:42:58, Sportmusorok
|
[5836.] |
Most is adja a 12441 V 27500 2/3 28.5"E en
|
| | | [válaszok erre: #4209] |
[előzmény: (4205) film guru, 2011-06-11 10:38:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4206. Elküldve: 2011-06-11 10:41:27, Sportmusorok
|
[5837.] |
Kelet 28 fok bbc stream, kelet 19.2 német rtl, meg talán a sport1 DE is ugyanitt 19:00-tól. De a BBC stream adja az összes szabadedzést is élőben reklámmentesen.
kelet 28 fok, 12441 V 27500
|
| | | [válaszok erre: #4208] |
[előzmény: (4205) film guru, 2011-06-11 10:38:58] |
|
|
|
|
 film guru

Tagság: 2011-04-28 07:40:13 Tagszám: #93345 Hozzászólások: 392 |
4205. Elküldve: 2011-06-11 10:38:58, Sportmusorok
|
[5838.] |
sziasztok valaki meg tudná nekem mondani hogy melyik szabadon fogható csatorna adná élőben az f1 idő mérő edzését.és hogy hány órától. mert az rtl csak felvételről adja.
|
| | | [válaszok erre: #4206 #4207] |
|
|
Törzstag
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4204. Elküldve: 2011-06-04 19:50:48, Sportmusorok
|
[5839.] |
Madár meccsét sport m -n kivül élőben adja még vmelyik csati?
|
| | |
[előzmény: (4203) Gilberto, 2011-06-04 13:35:13] |
|
Törzstag
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4203. Elküldve: 2011-06-04 13:35:13, Sportmusorok
|
[5840.] |
Az Eurosport szokta adni.
|
| | | [válaszok erre: #4204] |
[előzmény: (4202) snowman6705, 2011-06-04 13:19:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4202. Elküldve: 2011-06-04 13:19:01, Sportmusorok
|
[5841.] |
a Hungaroring WTCC idomérot adja valaki éloben?
|
| | | [válaszok erre: #4203] |
|
|
Törzstag
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4201. Elküldve: 2011-06-02 18:27:21, Sportmusorok
|
[5842.] |
Nemsoká vége a magyar-kínai meccsnek (U21) 3:0 ide
Szép volt fiúk !
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4200. Elküldve: 2011-06-01 18:56:55, Sportmusorok
|
[5843.] |
A bbc stream a legjobb teljesen reklámmentes.
|
| | |
[előzmény: (4199) LackoVM, 2011-06-01 15:20:21] |
|
|
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
4199. Elküldve: 2011-06-01 15:20:21, Sportmusorok
|
[5844.] |
Na már csak az kéne, h. ezt is elvinné a DS, mekkora felháborodás lenne, bár engem nemnagyon érdekel, ott a NovaSport HD, vagy STV esetleg a német RTL.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #4200] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nfsu17

Tagság: 2011-05-02 14:50:21 Tagszám: #93402 Hozzászólások: 1321 |
4198. Elküldve: 2011-06-01 14:59:59, Sportmusorok
|
[5845.] |
Nem vagyok napra kész ez ügyben, de az RTL Klub lemondott róla? Szóval biztos, hogy elkerül onnan?
|
| | |
[előzmény: (4196) vpeti22, 2011-06-01 14:42:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
4197. Elküldve: 2011-06-01 14:43:37, Sportmusorok
|
[5846.] |
Tuti.
|
| | |
[előzmény: (4196) vpeti22, 2011-06-01 14:42:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3991 |
4196. Elküldve: 2011-06-01 14:42:22, Sportmusorok
|
[5847.] |
Hát akkor megy a DIGI Sport-ra!...
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #4197 #4198] |
[előzmény: (4195) voom86, 2011-06-01 14:37:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 voom86

Tagság: 2007-01-16 16:46:33 Tagszám: #40102 Hozzászólások: 265 |
4195. Elküldve: 2011-06-01 14:37:56, Sportmusorok
|
[5848.] |
Londonra készül az MTV
"Munkatársunk kérdésére a kommunikációs igazgató úgy nyilatkozott, hogy bár a két nagy sporteseményről, a Forma–1-ről, valamint a Bajnokok Ligájáról gondolkodtak, e két ügyben nem folytattak konkrét tárgyalásokat.
Az RTL Klubnak lejár a Forma–1 közvetítésére szóló szerződése, ám Szabó László elmondása szerint azért nincs sok esély az autóverseny átvételére, mivel az nagy terheket róna a közszolgálati adóra."
|
| | | [válaszok erre: #4196] |
|
|
Haladó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4194. Elküldve: 2011-05-29 21:57:57, Sportmusorok
|
[5849.] |
Na örülök, hogy a mai napi trollkodasod is megvolt.
|
| | |
[előzmény: (4191) eszterx, 2011-05-29 18:54:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 abbeg

Tagság: 2005-09-21 18:34:29 Tagszám: #22147 Hozzászólások: 546 |
4193. Elküldve: 2011-05-29 21:35:45, Sportmusorok
|
[5850.] |
Hali!
Megy még a RAI HD CW kulccsal?
A kupadöntőt nézném...
|
| |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|