Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (45/8
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
4192. Elküldve: 2011-05-29 21:25:49,

Sportmusorok

[5851.]

Micsoda befutó volt, nem mindennapi.
[előzmény: (4191) eszterx, 2011-05-29 18:54:41]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
4191. Elküldve: 2011-05-29 18:54:41,

Sportmusorok

[5852.]

Örülök neki! Egészségedre! icon2.gif
Egyébként én pedig a véleményedre......
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-05-29 19:11:59]
[válaszok erre: #4192 #4194] [előzmény: (4190) Gilberto, 2011-05-29 18:52:40]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4190. Elküldve: 2011-05-29 18:52:40,

Sportmusorok

[5853.]

Ez azt bizonyitja, hogy en pl. kurvara leszarom. De sztem nem csak en, hiszen Europaban nem-igen közvetitik eme csodas "sportot".
[válaszok erre: #4191] [előzmény: (4189) eszterx, 2011-05-29 18:40:23]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
4189. Elküldve: 2011-05-29 18:40:23,

Sportmusorok

[5854.]

Nem baj! Ért hozzá!(is) icon21.gif
[válaszok erre: #4190] [előzmény: (4188) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-29 18:37:58]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4188. Elküldve: 2011-05-29 18:37:58,

Sportmusorok

[5855.]

Egyébként csak 200 kör icon32.gif
[válaszok erre: #4189] [előzmény: (4183) Gilberto, 2011-05-29 17:38:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
4187. Elküldve: 2011-05-29 18:34:42,

Sportmusorok

[5856.]

icon32.gif
[előzmény: (4185) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-29 18:23:44]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
4186. Elküldve: 2011-05-29 18:34:26,

Sportmusorok

[5857.]

Szerinted!
[előzmény: (4183) Gilberto, 2011-05-29 17:38:05]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4185. Elküldve: 2011-05-29 18:23:44,

Sportmusorok

[5858.]

http://tb4lif.yolasite.com/
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-05-29 18:30:38]
[válaszok erre: #4187] [előzmény: (4182) eszterx, 2011-05-29 17:32:48]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
4184. Elküldve: 2011-05-29 17:44:54,

Sportmusorok

[5859.]

Kinek mi jön be. Ezt a kérdést felteheted a focira is, hogy mi az érdekes abban, hogy 22-en szaladnak egy labda után 90 percen keresztül? Kinek a pap, kinek a neje... icon50.gif
[előzmény: (4183) Gilberto, 2011-05-29 17:38:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4183. Elküldve: 2011-05-29 17:38:05,

Sportmusorok

[5860.]

Meg is ertem, hogy nem preferaljak. Egy rettentö unalmas verseny. Most abban tenyleg milyen elvezet van, hogy 500 körön keresztül körbe-körbe mennek?
[válaszok erre: #4184 #4186 #4188] [előzmény: (4182) eszterx, 2011-05-29 17:32:48]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
4182. Elküldve: 2011-05-29 17:32:48,

Sportmusorok

[5861.]

Na erre én is kíváncsi lennék! Van egy valag sport csatorna, az indy-t meg senki nem preferálja! icon35.gif
[válaszok erre: #4183 #4185] [előzmény: (4181) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-29 11:25:03]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4181. Elküldve: 2011-05-29 11:25:03,

Sportmusorok

[5862.]

Indy500-at adja valamelyik csatorna?
[válaszok erre: #4182]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4180. Elküldve: 2011-05-29 08:44:42,

Sportmusorok

[5863.]

Annyira azért nem vitték túlzásba a közvetítéseket.
[előzmény: (4172) banok5, 2011-05-28 20:21:23]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


marc2



Tagság: 2007-02-03 10:04:33
Tagszám: #41007
Hozzászólások: 501
4179. Elküldve: 2011-05-28 22:19:54,

Sportmusorok

[5864.]

Itt nézd meg: http://www.sat-benelux.nl/forum/viewtopic.php?f=76&t=221447&sid=86588ccc0ce3539e385a060036cbbc93
[előzmény: (4176) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-28 21:59:24]
Törzstag
marc2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4178. Elküldve: 2011-05-28 22:18:10,

Sportmusorok

[5865.]

Walaki bizton adja, mert látok a stadionba nagy SONY 3D reklám feliratokat, ami nyilván nem véletlen :)
[előzmény: (4176) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-28 21:59:24]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4177. Elküldve: 2011-05-28 22:13:02,

Sportmusorok

[5866.]

Esetleg itt lehet 3D :

Al Jazeera Sport 3D - e26, w7
NTV+ 3D - e36


STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (4176) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-28 21:59:24]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4176. Elküldve: 2011-05-28 21:59:24,

Sportmusorok

[5867.]

Nem adja valamelyik csatorna 3D-be?
[válaszok erre: #4177 #4178 #4179] [előzmény: (4175) sanca2, 2011-05-28 21:40:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4175. Elküldve: 2011-05-28 21:40:54,

Sportmusorok

[5868.]

STV HD nem siet icon36.gif pont jó és FTA icon32.gif
[válaszok erre: #4176] [előzmény: (4174) f14a, 2011-05-28 21:38:35]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4174. Elküldve: 2011-05-28 21:38:35,

Sportmusorok

[5869.]

Digisport HD-n is "érezhető" némi sietség a kommentátorokon, de nem zavaró... Én viszont nem szeretnék a tv2-re kapcsolni, hogy megtudjam, ott rosszabb-e :)
[válaszok erre: #4175] [előzmény: (4173) stubyte, 2011-05-28 20:50:14]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4173. Elküldve: 2011-05-28 20:50:14,

Sportmusorok

[5870.]

EZ SZÖRNYŰ !!!

A hang nagyon megelőzi a képet a TV2-ön (UPC-n nézem) Sajnos a felvételt elindítottam, így nem szeretnék átkapcsolni.

Máshol is "késik" a kép ?

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #4174]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
4172. Elküldve: 2011-05-28 20:21:23,

Sportmusorok

[5871.]

RTL Klub-Sportklub

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #4180] [előzmény: (4171) taurus, 2011-05-28 15:39:02]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
4171. Elküldve: 2011-05-28 15:39:02,

Sportmusorok

[5872.]

Melyik csatorna rendelkezik jelemleg a hazai kézibajnokság jogaival?
[válaszok erre: #4172]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
4170. Elküldve: 2011-05-28 14:43:10,

Sportmusorok

[5873.]

Na ma eljött a nagy nap
20.45 Manchester United-Barcelona
tv lista : http://liveonsat.com/today.php?start_dd=28&start_mm=05&start_yyyy=2011&end_dd=28&end_mm=05&end_yyyy=2011

Egyes becslések szerint 1 milliárd (!) ember fogja nézni.

___________________________________

sweet.tv
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4169. Elküldve: 2011-05-26 21:08:45,

Sportmusorok

[5874.]

Sziasztok!

Egy jó hír...... icon2.gif

http://www.beol.hu/orszag-vilag/sport/kassai-viktor-vezeti-a-bajnokok-ligaja-dontojet-379660

Gratula neki... icon2.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4168. Elküldve: 2011-05-22 11:39:16,

Sportmusorok

[5875.]

Igen, kelet 28 fok BBC stream, 12441 V 27500
[előzmény: (4167) xboxbuci, 2011-05-22 11:30:37]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011312007904053 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail