Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4192. Elküldve: 2011-05-29 21:25:49, Sportmusorok
|
[5851.] |
Micsoda befutó volt, nem mindennapi.
|
| | |
[előzmény: (4191) eszterx, 2011-05-29 18:54:41] |
|
|
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
4191. Elküldve: 2011-05-29 18:54:41, Sportmusorok
|
[5852.] |
Örülök neki! Egészségedre!
Egyébként én pedig a véleményedre......
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-05-29 19:11:59]
|
| | | [válaszok erre: #4192 #4194] |
[előzmény: (4190) Gilberto, 2011-05-29 18:52:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4190. Elküldve: 2011-05-29 18:52:40, Sportmusorok
|
[5853.] |
Ez azt bizonyitja, hogy en pl. kurvara leszarom. De sztem nem csak en, hiszen Europaban nem-igen közvetitik eme csodas "sportot".
|
| | | [válaszok erre: #4191] |
[előzmény: (4189) eszterx, 2011-05-29 18:40:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
4189. Elküldve: 2011-05-29 18:40:23, Sportmusorok
|
[5854.] |
Nem baj! Ért hozzá!(is)
|
| | | [válaszok erre: #4190] |
[előzmény: (4188) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-29 18:37:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4188. Elküldve: 2011-05-29 18:37:58, Sportmusorok
|
[5855.] |
Egyébként csak 200 kör
|
| | | [válaszok erre: #4189] |
[előzmény: (4183) Gilberto, 2011-05-29 17:38:05] |
|
|
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
4187. Elküldve: 2011-05-29 18:34:42, Sportmusorok
|
[5856.] |
|
| | |
[előzmény: (4185) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-29 18:23:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
4186. Elküldve: 2011-05-29 18:34:26, Sportmusorok
|
[5857.] |
Szerinted!
|
| | |
[előzmény: (4183) Gilberto, 2011-05-29 17:38:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4185. Elküldve: 2011-05-29 18:23:44, Sportmusorok
|
[5858.] |
http://tb4lif.yolasite.com/ [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-05-29 18:30:38]
|
| | | [válaszok erre: #4187] |
[előzmény: (4182) eszterx, 2011-05-29 17:32:48] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4184. Elküldve: 2011-05-29 17:44:54, Sportmusorok
|
[5859.] |
Kinek mi jön be. Ezt a kérdést felteheted a focira is, hogy mi az érdekes abban, hogy 22-en szaladnak egy labda után 90 percen keresztül? Kinek a pap, kinek a neje...
|
| | |
[előzmény: (4183) Gilberto, 2011-05-29 17:38:05] |
|
|
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4183. Elküldve: 2011-05-29 17:38:05, Sportmusorok
|
[5860.] |
Meg is ertem, hogy nem preferaljak. Egy rettentö unalmas verseny. Most abban tenyleg milyen elvezet van, hogy 500 körön keresztül körbe-körbe mennek?
|
| | | [válaszok erre: #4184 #4186 #4188] |
[előzmény: (4182) eszterx, 2011-05-29 17:32:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
4182. Elküldve: 2011-05-29 17:32:48, Sportmusorok
|
[5861.] |
Na erre én is kíváncsi lennék! Van egy valag sport csatorna, az indy-t meg senki nem preferálja!
|
| | | [válaszok erre: #4183 #4185] |
[előzmény: (4181) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-29 11:25:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4181. Elküldve: 2011-05-29 11:25:03, Sportmusorok
|
[5862.] |
Indy500-at adja valamelyik csatorna?
|
| | | [válaszok erre: #4182] |
|
|
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4180. Elküldve: 2011-05-29 08:44:42, Sportmusorok
|
[5863.] |
Annyira azért nem vitték túlzásba a közvetítéseket.
|
| | |
[előzmény: (4172) banok5, 2011-05-28 20:21:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4178. Elküldve: 2011-05-28 22:18:10, Sportmusorok
|
[5865.] |
Walaki bizton adja, mert látok a stadionba nagy SONY 3D reklám feliratokat, ami nyilván nem véletlen :)
|
| | |
[előzmény: (4176) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-28 21:59:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4177. Elküldve: 2011-05-28 22:13:02, Sportmusorok
|
[5866.] |
Esetleg itt lehet 3D :
Al Jazeera Sport 3D - e26, w7
NTV+ 3D - e36
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (4176) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-28 21:59:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4176. Elküldve: 2011-05-28 21:59:24, Sportmusorok
|
[5867.] |
Nem adja valamelyik csatorna 3D-be?
|
| | | [válaszok erre: #4177 #4178 #4179] |
[előzmény: (4175) sanca2, 2011-05-28 21:40:54] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4175. Elküldve: 2011-05-28 21:40:54, Sportmusorok
|
[5868.] |
STV HD nem siet pont jó és FTA
|
| | | [válaszok erre: #4176] |
[előzmény: (4174) f14a, 2011-05-28 21:38:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4174. Elküldve: 2011-05-28 21:38:35, Sportmusorok
|
[5869.] |
Digisport HD-n is "érezhető" némi sietség a kommentátorokon, de nem zavaró... Én viszont nem szeretnék a tv2-re kapcsolni, hogy megtudjam, ott rosszabb-e :)
|
| | | [válaszok erre: #4175] |
[előzmény: (4173) stubyte, 2011-05-28 20:50:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4173. Elküldve: 2011-05-28 20:50:14, Sportmusorok
|
[5870.] |
EZ SZÖRNYŰ !!!
A hang nagyon megelőzi a képet a TV2-ön (UPC-n nézem) Sajnos a felvételt elindítottam, így nem szeretnék átkapcsolni.
Máshol is "késik" a kép ?
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #4174] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
4172. Elküldve: 2011-05-28 20:21:23, Sportmusorok
|
[5871.] |
RTL Klub-Sportklub
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #4180] |
[előzmény: (4171) taurus, 2011-05-28 15:39:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
4171. Elküldve: 2011-05-28 15:39:02, Sportmusorok
|
[5872.] |
Melyik csatorna rendelkezik jelemleg a hazai kézibajnokság jogaival?
|
| | | [válaszok erre: #4172] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4168. Elküldve: 2011-05-22 11:39:16, Sportmusorok
|
[5875.] |
Igen, kelet 28 fok BBC stream, 12441 V 27500
|
| | |
[előzmény: (4167) xboxbuci, 2011-05-22 11:30:37] |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|