Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4142. Elküldve: 2011-05-08 12:10:29, Sportmusorok
|
[5901.] |
Bárki nézheti......elő kell fizetni a Digire.
Tegnap valaki már nagyon helyesen leírta, hogy ez marketing.
Én pl. UPS-s voltam.Amikor jött a Digi, megtetszettek a Discovery csatik.Elő is fizettem....
Ennyi......ez nem jótékonyság.Itt kemény pénzek mozognak.....
Persze, tudom, hogy rosszul esik amikor nem tud valaki menézni valamit, amit szeretne.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4143 #4146] |
[előzmény: (4141) Janó_bá, 2011-05-08 11:27:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4141. Elküldve: 2011-05-08 11:27:00, Sportmusorok
|
[5902.] |
Ez itt kérem Abszurdisztán. A Digi azért fizet, hogy afél ország ne nézhesse még interneten se a meccseket.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4142] |
[előzmény: (4140) snowman6705, 2011-05-08 10:58:31] |
|
Törzstag
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4140. Elküldve: 2011-05-08 10:58:31, Sportmusorok
|
[5903.] |
na ja a digi, akkor ezt se nézem...
|
| | | [válaszok erre: #4141] |
[előzmény: (4139) huni66, 2011-05-08 10:48:48] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4139. Elküldve: 2011-05-08 10:48:48, Sportmusorok
|
[5904.] |
http://sportmenu.wordpress.com/2011/05/08/noi-kezi-kek-donto-1-merkozes-ftc-rail-cargo-hungaria-cb-mar-alicante-a-kibeszelo-show/
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4140] |
[előzmény: (4138) snowman6705, 2011-05-08 10:10:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4138. Elküldve: 2011-05-08 10:10:01, Sportmusorok
|
[5905.] |
hello, ki adja FTA?
|
| | | [válaszok erre: #4139] |
[előzmény: (4137) huni66, 2011-05-08 09:50:40] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4137. Elküldve: 2011-05-08 09:50:40, Sportmusorok
|
[5906.] |
Sziasztok!
Kurva jó, hogy a Forma 1 összecsúszik a Fradi kek döntőjével.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4138] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4136. Elküldve: 2011-05-02 16:11:03, Sportmusorok
|
[5907.] |
Nem soká kezdődik ha minden igaz
Felvételről megnézhetjük tele reklámmal gondolom
Sport 2
16:15
K1 Rules Tournament, Budapest, 1. rész
20:15
K1 Rules Tournament, Budapest, 2. rész
|
| | |
[előzmény: (4134) kovacska01, 2011-05-02 14:56:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4135. Elküldve: 2011-05-02 15:48:15, Sportmusorok
|
[5908.] |
Úgy hallottam, hogy még a német nézők is reklamáltak, hogy miért a teniszt adták a főmeccs helyett.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (4133) sanca2, 2011-05-02 12:03:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4134. Elküldve: 2011-05-02 14:56:18, Sportmusorok
|
[5909.] |
Kapják be k.... a......t!Szart ér az összes hazai sportcsatorna!Annak idején azért vettem d2-mac-ot,hogy tv 1000 csatin tudjam nézni a profiboxot,azt biztam benne,hogy majd egyszer lesz olyan hazai sportcsatorna,ahol élőben reklámok nélkül közvetitik majd az eseményeket,azóta visszavonult Lewis, Tyson,eltelt több mint 10 év,azt SEMMI NEM VÁLTOZOTT!
|
| | | [válaszok erre: #4136] |
[előzmény: (4133) sanca2, 2011-05-02 12:03:41] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4133. Elküldve: 2011-05-02 12:03:41, Sportmusorok
|
[5910.] |
Ez egy nagyon jó kérdés
DE a magyar sport csatornáknak nevezett fosok miért nem adták az jobban érdeklne
|
| | | [válaszok erre: #4134 #4135] |
[előzmény: (4132) kovacska01, 2011-05-02 11:56:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4132. Elküldve: 2011-05-02 11:56:02, Sportmusorok
|
[5911.] |
Emberek a sportdigital miért nem adta a főmérközést este?Lenyomták az összes meccset,Tivadarékét nem!
|
| | | [válaszok erre: #4133] |
[előzmény: (4131) sanca2, 2011-05-02 08:07:54] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4130. Elküldve: 2011-04-30 08:31:17, Sportmusorok
|
[5913.] |
96-ból megvan az összes mtv-s de az eurosportosból csak egy rövid részlet van youtubeon ezért kérdeztem, hogy vajon létezhet belőle eurosportos verzió is. De majd egyszer hátha kiderül.
|
| | |
[előzmény: (4129) ITI, 2011-04-30 08:16:15] |
|
|
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950 |
4129. Elküldve: 2011-04-30 08:16:15, Sportmusorok
|
[5914.] |
Ahogy én emlékezem azokra a futamokra, legtöbbször studióbol közvetitették a futamokat (Dávid Sándor és segitői), kivéve a magyart és 1-2 közeli országot. Megnézve a videot kiderül.
|
| | | [válaszok erre: #4130] |
[előzmény: (4128) Leíratkozott felhasználó, 2011-04-30 07:34:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4128. Elküldve: 2011-04-30 07:34:39, Sportmusorok
|
[5915.] |
Az első futam amit közvetítettek a 76-os osztrák futam volt tudtommal, de pl 94-ben nem közvetítették az összes futamot, 96-ban már igen az mtv, de találtam olyan videót amin az Eurosport logó is ott van 96-ból és magyar volt ezért kérdeztem, hogy csak rátették a magyar hangot vagy tényleg adtak ők is valamilyen összefoglalót.
|
| | | [válaszok erre: #4129] |
[előzmény: (4127) ITI, 2011-04-30 07:31:39] |
|
|
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950 |
4127. Elküldve: 2011-04-30 07:31:39, Sportmusorok
|
[5916.] |
1986-óta van Hungaroring, szerintem azóta közvetitik magyarul is az F1-et. Legalább is a magyar futamokat.
|
| | | [válaszok erre: #4128] |
[előzmény: (4126) Leíratkozott felhasználó, 2011-04-30 06:58:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4126. Elküldve: 2011-04-30 06:58:47, Sportmusorok
|
[5917.] |
Az Eurosport mióta ad magyar nyelven? 96-ban volt már magyar verzió? Létezhet az, hogy 96-ban F1-et is adtak magyar nyelven? [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-04-30 07:08:45]
|
| | | [válaszok erre: #4127] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4125. Elküldve: 2011-04-29 18:05:50, Sportmusorok
|
[5918.] |
Na arra nagyon kíváncsi leszek!
|
| | |
[előzmény: (4124) kovacska01, 2011-04-29 14:34:36] |
|
|
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
4124. Elküldve: 2011-04-29 14:34:36, Sportmusorok
|
[5919.] |
Tivadar meccsét vasárnap élőben adja a sportdigital csati 20:45-től!
|
| | | [válaszok erre: #4125] |
[előzmény: (4123) Neo1978, 2011-04-29 13:44:42] |
|
Törzstag
|
|
 Neo1978

Tagság: 2010-02-19 18:01:59 Tagszám: #82538 Hozzászólások: 112 |
|
Haladó
|
|
 pituka13

Tagság: 2007-09-12 12:43:16 Tagszám: #49180 Hozzászólások: 160 |
4122. Elküldve: 2011-04-29 12:55:13, Sportmusorok
|
[5921.] |
Sziasztok. Tud valaki valamilyen oldalt ahol meg lehet nezni minden nap a jegkorong A csoportos vilagbajnoksag merkozeseit mellik adas adja?
|
| | | [válaszok erre: #4123] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4121. Elküldve: 2011-04-28 15:33:01, Sportmusorok
|
[5922.] |
UEFA Europa League -Semi final
21:05 Porto - Villarreal
BNT 1
-Hellas Sat 39°E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)
Channel 5
-Astra 28.2°E -10773 H 22000 -FTA
HTB(NTV Russia)
-ABS-1 75°E -12640 V 22000 -FTA
Kabel 1 Austria
-Astra 19.2°E -12051 V 27500 -FTA
kabel eins
-Astra 19.2°E -12545 H 22000 -FTA
OBN(BiH)
-Amos 4°W -11347 H 03350 5/6 -FTA
W9
-Astra 19.2°E -11895 V 27500 -Via2.5(TNTSat)
21:05 Benfica - Braga
RING BG
-Hellas Sat 39°E -12647 H 30000 -I2(Bulsat)
|
| |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
4120. Elküldve: 2011-04-28 11:45:32, Sportmusorok
|
[5923.] |
Még analógban is
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (4119) slpg590, 2011-04-28 11:42:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 slpg590

Tagság: 2003-10-16 10:59:11 Tagszám: #6982 Hozzászólások: 396 |
4119. Elküldve: 2011-04-28 11:42:43, Sportmusorok
|
[5924.] |
Délután az M2 adja.
A német Eurosport pedig FTA az Astrán.
19,2°E, 12226 H 27500
****************
90 cm tányér > 0,7 dB Philips LNB > Digipower SG 2100 motor > Amiko Alien 2 Triple+ > (Openbox X-810 > Skystar 2) + Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 330e (DVB-T)
|
| | | [válaszok erre: #4120] |
[előzmény: (4118) Janó_bá, 2011-04-28 10:57:56] |
|
Törzstag
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4118. Elküldve: 2011-04-28 10:57:56, Sportmusorok
|
[5925.] |
Szevasztok!
Hol fogható a Moszkvai Műkorcsoja VB.
Az Eurosport is jó lenne kódolatlanul.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4119] |
|
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|