Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/14 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (71/26
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4142. Elküldve: 2011-05-08 12:10:29,

Sportmusorok

[5901.]

Bárki nézheti......elő kell fizetni a Digire.
Tegnap valaki már nagyon helyesen leírta, hogy ez marketing.

Én pl. UPS-s voltam.Amikor jött a Digi, megtetszettek a Discovery csatik.Elő is fizettem....
Ennyi......ez nem jótékonyság.Itt kemény pénzek mozognak.....

Persze, tudom, hogy rosszul esik amikor nem tud valaki menézni valamit, amit szeretne.....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #4143 #4146] [előzmény: (4141) Janó_bá, 2011-05-08 11:27:00]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4141. Elküldve: 2011-05-08 11:27:00,

Sportmusorok

[5902.]

Ez itt kérem Abszurdisztán. A Digi azért fizet, hogy afél ország ne nézhesse még interneten se a meccseket.

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4142] [előzmény: (4140) snowman6705, 2011-05-08 10:58:31]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4140. Elküldve: 2011-05-08 10:58:31,

Sportmusorok

[5903.]

na ja a digi, akkor ezt se nézem...
[válaszok erre: #4141] [előzmény: (4139) huni66, 2011-05-08 10:48:48]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4139. Elküldve: 2011-05-08 10:48:48,

Sportmusorok

[5904.]

http://sportmenu.wordpress.com/2011/05/08/noi-kezi-kek-donto-1-merkozes-ftc-rail-cargo-hungaria-cb-mar-alicante-a-kibeszelo-show/

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #4140] [előzmény: (4138) snowman6705, 2011-05-08 10:10:01]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4138. Elküldve: 2011-05-08 10:10:01,

Sportmusorok

[5905.]

hello, ki adja FTA?
[válaszok erre: #4139] [előzmény: (4137) huni66, 2011-05-08 09:50:40]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4137. Elküldve: 2011-05-08 09:50:40,

Sportmusorok

[5906.]

Sziasztok!

Kurva jó, hogy a Forma 1 összecsúszik a Fradi kek döntőjével. icon3.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #4138]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4136. Elküldve: 2011-05-02 16:11:03,

Sportmusorok

[5907.]

Nem soká kezdődik ha minden igaz icon36.gif

Felvételről megnézhetjük tele reklámmal gondolom icon17.gif

Sport 2

16:15

K1 Rules Tournament, Budapest, 1. rész


20:15

K1 Rules Tournament, Budapest, 2. rész
[előzmény: (4134) kovacska01, 2011-05-02 14:56:18]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4135. Elküldve: 2011-05-02 15:48:15,

Sportmusorok

[5908.]

Úgy hallottam, hogy még a német nézők is reklamáltak, hogy miért a teniszt adták a főmeccs helyett. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (4133) sanca2, 2011-05-02 12:03:41]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
4134. Elküldve: 2011-05-02 14:56:18,

Sportmusorok

[5909.]

Kapják be k.... a......t!Szart ér az összes hazai sportcsatorna!Annak idején azért vettem d2-mac-ot,hogy tv 1000 csatin tudjam nézni a profiboxot,azt biztam benne,hogy majd egyszer lesz olyan hazai sportcsatorna,ahol élőben reklámok nélkül közvetitik majd az eseményeket,azóta visszavonult Lewis, Tyson,eltelt több mint 10 év,azt SEMMI NEM VÁLTOZOTT!
[válaszok erre: #4136] [előzmény: (4133) sanca2, 2011-05-02 12:03:41]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4133. Elküldve: 2011-05-02 12:03:41,

Sportmusorok

[5910.]

Ez egy nagyon jó kérdés


DE a magyar sport csatornáknak nevezett fosok miért nem adták az jobban érdeklne icon52.gif icon52.gif
[válaszok erre: #4134 #4135] [előzmény: (4132) kovacska01, 2011-05-02 11:56:02]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
4132. Elküldve: 2011-05-02 11:56:02,

Sportmusorok

[5911.]

Emberek a sportdigital miért nem adta a főmérközést este?Lenyomták az összes meccset,Tivadarékét nem!
[válaszok erre: #4133] [előzmény: (4131) sanca2, 2011-05-02 08:07:54]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4131. Elküldve: 2011-05-02 08:07:54,

Sportmusorok

[5912.]

http://www.youtube.com/watch?v=64lman7xd2Q&feature=player_embedded
[válaszok erre: #4132]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4130. Elküldve: 2011-04-30 08:31:17,

Sportmusorok

[5913.]

96-ból megvan az összes mtv-s de az eurosportosból csak egy rövid részlet van youtubeon ezért kérdeztem, hogy vajon létezhet belőle eurosportos verzió is. De majd egyszer hátha kiderül.
[előzmény: (4129) ITI, 2011-04-30 08:16:15]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
4129. Elküldve: 2011-04-30 08:16:15,

Sportmusorok

[5914.]

Ahogy én emlékezem azokra a futamokra, legtöbbször studióbol közvetitették a futamokat (Dávid Sándor és segitői), kivéve a magyart és 1-2 közeli országot. Megnézve a videot kiderül.
[válaszok erre: #4130] [előzmény: (4128) Leíratkozott felhasználó, 2011-04-30 07:34:39]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4128. Elküldve: 2011-04-30 07:34:39,

Sportmusorok

[5915.]

Az első futam amit közvetítettek a 76-os osztrák futam volt tudtommal, de pl 94-ben nem közvetítették az összes futamot, 96-ban már igen az mtv, de találtam olyan videót amin az Eurosport logó is ott van 96-ból és magyar volt ezért kérdeztem, hogy csak rátették a magyar hangot vagy tényleg adtak ők is valamilyen összefoglalót.
[válaszok erre: #4129] [előzmény: (4127) ITI, 2011-04-30 07:31:39]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
4127. Elküldve: 2011-04-30 07:31:39,

Sportmusorok

[5916.]

1986-óta van Hungaroring, szerintem azóta közvetitik magyarul is az F1-et. Legalább is a magyar futamokat.
[válaszok erre: #4128] [előzmény: (4126) Leíratkozott felhasználó, 2011-04-30 06:58:47]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4126. Elküldve: 2011-04-30 06:58:47,

Sportmusorok

[5917.]

Az Eurosport mióta ad magyar nyelven? 96-ban volt már magyar verzió? Létezhet az, hogy 96-ban F1-et is adtak magyar nyelven?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-04-30 07:08:45]
[válaszok erre: #4127]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
4125. Elküldve: 2011-04-29 18:05:50,

Sportmusorok

[5918.]

Na arra nagyon kíváncsi leszek!
[előzmény: (4124) kovacska01, 2011-04-29 14:34:36]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
4124. Elküldve: 2011-04-29 14:34:36,

Sportmusorok

[5919.]

Tivadar meccsét vasárnap élőben adja a sportdigital csati 20:45-től!
[válaszok erre: #4125] [előzmény: (4123) Neo1978, 2011-04-29 13:44:42]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Neo1978



Tagság: 2010-02-19 18:01:59
Tagszám: #82538
Hozzászólások: 112
4123. Elküldve: 2011-04-29 13:44:42,

Sportmusorok

[5920.]

Például itt: http://liveonsat.com/LJ_misc_icehockey.php icon48.gif

Mindigtv, DIGI - 0,8W
[válaszok erre: #4124] [előzmény: (4122) pituka13, 2011-04-29 12:55:13]
Haladó
Neo1978 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pituka13



Tagság: 2007-09-12 12:43:16
Tagszám: #49180
Hozzászólások: 160
4122. Elküldve: 2011-04-29 12:55:13,

Sportmusorok

[5921.]

Sziasztok. Tud valaki valamilyen oldalt ahol meg lehet nezni minden nap a jegkorong A csoportos vilagbajnoksag merkozeseit mellik adas adja?
[válaszok erre: #4123]
Haladó
pituka13 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4121. Elküldve: 2011-04-28 15:33:01,

Sportmusorok

[5922.]

UEFA Europa League -Semi final
21:05 Porto - Villarreal
BNT 1
-Hellas Sat 39°E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)
Channel 5
-Astra 28.2°E -10773 H 22000 -FTA
HTB(NTV Russia)
-ABS-1 75°E -12640 V 22000 -FTA
Kabel 1 Austria
-Astra 19.2°E -12051 V 27500 -FTA
kabel eins
-Astra 19.2°E -12545 H 22000 -FTA
OBN(BiH)
-Amos 4°W -11347 H 03350 5/6 -FTA
W9
-Astra 19.2°E -11895 V 27500 -Via2.5(TNTSat)

21:05 Benfica - Braga
RING BG
-Hellas Sat 39°E -12647 H 30000 -I2(Bulsat)
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4120. Elküldve: 2011-04-28 11:45:32,

Sportmusorok

[5923.]

Még analógban is icon32.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (4119) slpg590, 2011-04-28 11:42:43]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


slpg590



Tagság: 2003-10-16 10:59:11
Tagszám: #6982
Hozzászólások: 396
4119. Elküldve: 2011-04-28 11:42:43,

Sportmusorok

[5924.]

Délután az M2 adja.
A német Eurosport pedig FTA az Astrán.
19,2°E, 12226 H 27500


****************
90 cm tányér > 0,7 dB Philips LNB > Digipower SG 2100 motor > Amiko Alien 2 Triple+ > (Openbox X-810 > Skystar 2) + Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick 330e (DVB-T)
[válaszok erre: #4120] [előzmény: (4118) Janó_bá, 2011-04-28 10:57:56]
Törzstag
slpg590 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4118. Elküldve: 2011-04-28 10:57:56,

Sportmusorok

[5925.]

Szevasztok!
Hol fogható a Moszkvai Műkorcsoja VB.
Az Eurosport is jó lenne kódolatlanul.


Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4119]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010596036911011 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail