Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
4092. Elküldve: 2011-04-09 17:51:54, Sportmusorok
|
[5951.] |
11954 H 27500
12411 V 27500
és a Német RTL is adja
12188 H 27500 19,2 E
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (4091) egarak, 2011-04-09 17:37:11] |
|
Törzstag
|
|
 egarak

Tagság: 2008-12-29 19:05:38 Tagszám: #68307 Hozzászólások: 26 |
4091. Elküldve: 2011-04-09 17:37:11, Sportmusorok
|
[5952.] |
11012 V -re gondolsz? Lyngsat szerint ez kódolt.
|
| | | [válaszok erre: #4092] |
[előzmény: (4089) marc2, 2011-04-09 17:23:12] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4090. Elküldve: 2011-04-09 17:33:29, Sportmusorok
|
[5953.] |
A BBC streamekhez elég a tükröd, 12441 V 27500
|
| | | [válaszok erre: #4095] |
[előzmény: (4089) marc2, 2011-04-09 17:23:12] |
|
|
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
4089. Elküldve: 2011-04-09 17:23:12, Sportmusorok
|
[5954.] |
[Bulsat 39.0°E -ot tudja?
|
| | | [válaszok erre: #4090 #4091] |
[előzmény: (4083) Janó_bá, 2011-04-09 13:27:47] |
|
Törzstag
|
|
 egarak

Tagság: 2008-12-29 19:05:38 Tagszám: #68307 Hozzászólások: 26 |
4088. Elküldve: 2011-04-09 17:11:52, Sportmusorok
|
[5955.] |
BBC-n kívül, amihez a 90cm-es tányérom kevés, adja még valaki az F1-et FTA? Természetesen 16:9-ben, de az se baj, ha HD.
köszi
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4087. Elküldve: 2011-04-09 16:26:33, Sportmusorok
|
[5956.] |
Kösz!
De ezt tudom. Csak mind kódolt.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | |
[előzmény: (4086) bamba, 2011-04-09 15:20:28] |
|
Törzstag
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
4086. Elküldve: 2011-04-09 15:20:28, Sportmusorok
|
[5957.] |
az ehfcl.com-on meg tudod nézni melyik tv adjaa a meccsek mellett a TV gombra kattintva.
Üdv,
|
| | | [válaszok erre: #4087 #4098] |
[előzmény: (4081) Janó_bá, 2011-04-09 12:44:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4084. Elküldve: 2011-04-09 13:51:30, Sportmusorok
|
[5959.] |
Wolverhampton - Everton 13.45
Wolverhampton - Everton 13.45
Manchester United - Fulham 16.00
Internazionale - Chievo 18.00
Udinese - Roma 20.45
Siófok - Ferencváros 14.30
Budapest Honvéd - Haladás 17.15
Athletic Bilbao - Real Madrid 18.00
FC Barcelona - Almería 20.00
Nürnberg - Bayern München 15.30 (17.30-tól egy órás összefoglaló)
Hamburger SV - Borussia Dortmund 15.30
VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 18.30
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4083. Elküldve: 2011-04-09 13:27:47, Sportmusorok
|
[5960.] |
Kábelen nekem kódolt. A műholdakon szintén. Az okosított beltérim ezeket a kódokat nem veszi.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4089] |
[előzmény: (4082) marc2, 2011-04-09 13:10:41] |
|
Törzstag
|
|
 marc2

Tagság: 2007-02-03 10:04:33 Tagszám: #41007 Hozzászólások: 501 |
|
Törzstag
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4081. Elküldve: 2011-04-09 12:44:14, Sportmusorok
|
[5962.] |
Szevasztok! Hol tudnám megnézni a Itxaco- Győri ETO kézilabda meccset a Digin kivül?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4082 #4086] |
[előzmény: (4080) huni66, 2011-04-08 14:40:58] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4080. Elküldve: 2011-04-08 14:40:58, Sportmusorok
|
[5963.] |
Egy nem mindennapos tizenegyes.....
http://beolog.blog.beol.hu/2011/04/08/a-vilag-legviccesebb-tizenegyese/
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4081] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
4079. Elküldve: 2011-04-07 22:45:50, Sportmusorok
|
[5964.] |
Már 3-1
|
| | |
[előzmény: (4078) sanca2, 2011-04-07 22:20:36] |
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4078. Elküldve: 2011-04-07 22:20:36, Sportmusorok
|
[5965.] |
Örülök neki legalább látod a végét, de sajnos a 3:0 az................. 3:0
|
| | | [válaszok erre: #4079] |
[előzmény: (4077) chilee, 2011-04-07 22:11:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
4077. Elküldve: 2011-04-07 22:11:21, Sportmusorok
|
[5966.] |
Sajnos a Star tv Biss-ben kódolja,ráadásul a közelmúltban kódot is váltott,csak most a második félidő elejére sikerült az új kulcsokat megtalálnom. üdv.chilee
|
| | | [válaszok erre: #4078] |
[előzmény: (4075) sanca2, 2011-04-07 18:14:40] |
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4076. Elküldve: 2011-04-07 21:06:15, Sportmusorok
|
[5967.] |
No, akkor nézzük Dzsudzsákékat.......
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (4075) sanca2, 2011-04-07 18:14:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4075. Elküldve: 2011-04-07 18:14:40, Sportmusorok
|
[5968.] |
Ma este
Benfica v PSV Eindhoven
4'W OBN BiH csatorna FTA
42'E Star (turkey) FTA
__________________________
Dynamo Kyiv v Sporting Braga
4'W ICTV (ukraine) FTA
42'E Ictimai TV FTA
_________________________
28.2'E ITV 4 FTA
FC Porto v Spartak Moscow
A digi sport és + adja de az kódolt
|
| | | [válaszok erre: #4076 #4077] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4074. Elküldve: 2011-04-06 22:27:25, Sportmusorok
|
[5969.] |
Barca 3:0 Shak, 3:1 , 4:1 5:1
|
| | |
[előzmény: (4072) huni66, 2011-04-06 22:04:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4073. Elküldve: 2011-04-06 22:21:01, Sportmusorok
|
[5970.] |
Nem nyert
|
| | |
[előzmény: (4072) huni66, 2011-04-06 22:04:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4072. Elküldve: 2011-04-06 22:04:52, Sportmusorok
|
[5971.] |
Gondolom, a SkySport HD1-en nézed.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4073 #4074] |
[előzmény: (4071) sanca2, 2011-04-06 22:02:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4071. Elküldve: 2011-04-06 22:02:13, Sportmusorok
|
[5972.] |
Barca 3:0 Shak, 3:1 , 4:1
Nagyon jó
|
| | | [válaszok erre: #4072] |
[előzmény: (4070) Atilu, 2011-04-06 21:19:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
4070. Elküldve: 2011-04-06 21:19:11, Sportmusorok
|
[5973.] |
Na keresek box csere partnert.
|
| | | [válaszok erre: #4071] |
[előzmény: (4069) sanca2, 2011-04-06 21:16:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4069. Elküldve: 2011-04-06 21:16:37, Sportmusorok
|
[5974.] |
Valahogy úgy
|
| | | [válaszok erre: #4070] |
[előzmény: (4068) Atilu, 2011-04-06 21:14:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
4068. Elküldve: 2011-04-06 21:14:32, Sportmusorok
|
[5975.] |
Ha jól értelmezlek benneteket nem is kell digisport elég egy UPCD kártya saját box-ban a szerdai meccsekhez?
|
| | | [válaszok erre: #4069] |
[előzmény: (4067) snowman6705, 2011-04-06 20:36:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|