Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4067. Elküldve: 2011-04-06 20:36:18, Sportmusorok
|
[5976.] |
Chelsea-ManU HD-ben a CT4en!
|
| | | [válaszok erre: #4068 #4068] |
[előzmény: (4065) Gilberto, 2011-04-06 15:48:09] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4066. Elküldve: 2011-04-06 15:57:52, Sportmusorok
|
[5977.] |
Na majd meg lessük
Reméljük jó lesz, mint az este volt az Inter Schalke
|
| | |
[előzmény: (4065) Gilberto, 2011-04-06 15:48:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4065. Elküldve: 2011-04-06 15:48:09, Sportmusorok
|
[5978.] |
Remelhetöleg ukran siker lesz az elsö meccsen. A masodikra azert nem mondok semmit, mert mindket csapatot rühellem.
|
| | | [válaszok erre: #4066 #4067] |
[előzmény: (4064) sanca2, 2011-04-06 15:18:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4064. Elküldve: 2011-04-06 15:18:08, Sportmusorok
|
[5979.] |
Lehet tippelni
Barcelona v Shakhtar Donetsk
Chelsea v Manchester United
|
| | | [válaszok erre: #4065] |
[előzmény: (4062) huni66, 2011-04-05 23:01:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4063. Elküldve: 2011-04-06 08:44:20, Sportmusorok
|
[5980.] |
Ma este is nagy harc lesz remélem
|
| | |
[előzmény: (4062) huni66, 2011-04-05 23:01:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4062. Elküldve: 2011-04-05 23:01:14, Sportmusorok
|
[5981.] |
Az Inter visszavesz az arcából legalább......
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4063 #4064] |
[előzmény: (4061) sanca2, 2011-04-05 22:52:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4061. Elküldve: 2011-04-05 22:52:08, Sportmusorok
|
[5982.] |
Ja nem semmi volt, 2:5 lett a vége
Jó volt nagyon
|
| | | [válaszok erre: #4062] |
[előzmény: (4060) huni66, 2011-04-05 22:24:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4060. Elküldve: 2011-04-05 22:24:05, Sportmusorok
|
[5983.] |
A Shalke visszahozza a német becsületet......odaröccsint az Internek rendesen.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #4061] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mann00

Tagság: 2010-05-07 21:32:59 Tagszám: #84775 Hozzászólások: 630 |
|
Törzstag
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4058. Elküldve: 2011-04-02 17:32:07, Sportmusorok
|
[5985.] |
Nalam megy, mivel külföldön elek. Nemetorszagban. Amugy egy proxyval siman menne.
|
| | | [válaszok erre: #4059] |
[előzmény: (4057) mann00, 2011-04-02 17:29:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mann00

Tagság: 2010-05-07 21:32:59 Tagszám: #84775 Hozzászólások: 630 |
4057. Elküldve: 2011-04-02 17:29:52, Sportmusorok
|
[5986.] |
De mondom hogy az ehftv sem megy vagy csak nálam nemmegy??
--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
|
| | | [válaszok erre: #4058] |
[előzmény: (4056) Gilberto, 2011-04-02 17:29:00] |
|
Törzstag
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4056. Elküldve: 2011-04-02 17:29:00, Sportmusorok
|
[5987.] |
Köszönöm. Kiraly... Marad az EHFTV
|
| | | [válaszok erre: #4057] |
[előzmény: (4055) snowman6705, 2011-04-02 17:28:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4055. Elküldve: 2011-04-02 17:28:21, Sportmusorok
|
[5988.] |
de úgy volt, csak most nincs úgy, azt hiszem hokit adnak
|
| | | [válaszok erre: #4056] |
[előzmény: (4054) Gilberto, 2011-04-02 17:20:27] |
|
Törzstag
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
4054. Elküldve: 2011-04-02 17:20:27, Sportmusorok
|
[5989.] |
Amugy nem ugy volt, hogy adja az STV3? Mert nalam roahdtul nem megy.
|
| | | [válaszok erre: #4055] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mann00

Tagság: 2010-05-07 21:32:59 Tagszám: #84775 Hozzászólások: 630 |
4053. Elküldve: 2011-04-02 17:14:21, Sportmusorok
|
[5990.] |
Hát nálam egyik sem mukodik, a tv.stream: Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
az ehftv.com -on lefut a velux reklám és utána pedig not allowed in your country.. meg vagyok átkozva mint Bagaméri :)
--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
|
| | |
[előzmény: (4052) rockmaster77, 2011-04-02 17:09:20] |
|
Törzstag
|
|
 rockmaster77

Tagság: 2007-04-30 19:05:40 Tagszám: #44487 Hozzászólások: 38 |
4052. Elküldve: 2011-04-02 17:09:20, Sportmusorok
|
[5991.] |
http://tv.stream.com.ru/
alul katt a DigiSport-ra!
|
| | | [válaszok erre: #4053] |
[előzmény: (4050) mann00, 2011-04-02 16:35:14] |
|
Zöldfülű
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
|
Törzstag
|
|
 mann00

Tagság: 2010-05-07 21:32:59 Tagszám: #84775 Hozzászólások: 630 |
4050. Elküldve: 2011-04-02 16:35:14, Sportmusorok
|
[5993.] |
Ezt pontositsd lécci hol is lehet nézni a veszprém meccset a neten?
(This video is not allowed in your country.)
--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
|
| | | [válaszok erre: #4051 #4052] |
[előzmény: (4049) snowman6705, 2011-04-02 16:29:08] |
|
Törzstag
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4049. Elküldve: 2011-04-02 16:29:08, Sportmusorok
|
[5994.] |
nézd az ehftv-n neten, adja
|
| | | [válaszok erre: #4050] |
[előzmény: (4048) Janó_bá, 2011-04-02 15:58:29] |
|
Törzstag
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4048. Elküldve: 2011-04-02 15:58:29, Sportmusorok
|
[5995.] |
Köszi, ezeket én is tudom. De ezek is kódoltak.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4049] |
[előzmény: (4047) banok5, 2011-04-02 14:51:59] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4046. Elküldve: 2011-04-02 13:06:16, Sportmusorok
|
[5997.] |
Sajnos csak T-kábelem és forgatós műholdvevőm van. Egy feed jól jönne, ha volna.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | |
[előzmény: (4045) snowman6705, 2011-04-02 12:57:56] |
|
Törzstag
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4045. Elküldve: 2011-04-02 12:57:56, Sportmusorok
|
[5998.] |
a szlovák STV3 is adja, ha van UPC-d, akkor hangolj át a szlovák csomagra, ha saját beltérid van, akkor simán megy
|
| | | [válaszok erre: #4046] |
[előzmény: (4044) Janó_bá, 2011-04-02 12:44:22] |
|
Törzstag
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4044. Elküldve: 2011-04-02 12:44:22, Sportmusorok
|
[5999.] |
Szevasztok! Hol tudnám megnézni a Veszprém- Barcelóna kézilabda meccset a Digin kivül?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4045 #4047] |
[előzmény: (4043) f14a, 2011-04-01 21:33:16] |
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4043. Elküldve: 2011-04-01 21:33:16, Sportmusorok
|
[6000.] |
Lefordíthatom Neked két mondatban magyarabbra, de nem hiszem, hogy sokat segít :(
kb. az írják, hogy a kéziBL nem ANNYIRA nézett esemény, hogy ők foglalkozni akarnának vele... Ha nézni akarod, fizess elő a Digire...
Ja, hogy Te ezt esetleg technikai-anyagi-egyéb okból nem teheted? Sebaj, ez már a Te problémád :(((
Különben Digikábel előfizetőként is SAJNÁLOM, hogy ez a hozzáállás... Kézilabda rajongóként ugyanis pontosan tudom, hogy milyen bosszantó, amikor "vadászni" kell egy-egy jobb meccsre, mert itthon még tényleg eléggé "háttérbe" szorított ez a sportág. (Noha sokszorosan sikeresebb, mint pl. a halálba ajnározott magyar labdarúgás...)
A fő bajt viszont abban látom, hogy ha a hatóság mondjuk számodra kedvezően döntene is (legkorábban a nyáron, mert hamarabb - úgy tudom - érdemi döntések nem születnek!), az idei meccsekről - reményeim szerint egy ETO döntőről - lemaradsz sajna :(
|
| | | [válaszok erre: #4044] |
[előzmény: (4042) Gilberto, 2011-04-01 20:30:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|