Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499775/12 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (64/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4067. Elküldve: 2011-04-06 20:36:18,

Sportmusorok

[5976.]

Chelsea-ManU HD-ben a CT4en!
[válaszok erre: #4068 #4068] [előzmény: (4065) Gilberto, 2011-04-06 15:48:09]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4066. Elküldve: 2011-04-06 15:57:52,

Sportmusorok

[5977.]

Na majd meg lessük

Reméljük jó lesz, mint az este volt az Inter Schalke icon32.gif
[előzmény: (4065) Gilberto, 2011-04-06 15:48:09]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4065. Elküldve: 2011-04-06 15:48:09,

Sportmusorok

[5978.]

Remelhetöleg ukran siker lesz az elsö meccsen. A masodikra azert nem mondok semmit, mert mindket csapatot rühellem.
[válaszok erre: #4066 #4067] [előzmény: (4064) sanca2, 2011-04-06 15:18:08]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4064. Elküldve: 2011-04-06 15:18:08,

Sportmusorok

[5979.]

Lehet tippelni icon25.gif


Barcelona v Shakhtar Donetsk

Chelsea v Manchester United
[válaszok erre: #4065] [előzmény: (4062) huni66, 2011-04-05 23:01:14]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4063. Elküldve: 2011-04-06 08:44:20,

Sportmusorok

[5980.]

Ma este is nagy harc lesz remélem icon32.gif
[előzmény: (4062) huni66, 2011-04-05 23:01:14]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4062. Elküldve: 2011-04-05 23:01:14,

Sportmusorok

[5981.]

Az Inter visszavesz az arcából legalább...... icon31.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #4063 #4064] [előzmény: (4061) sanca2, 2011-04-05 22:52:08]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4061. Elküldve: 2011-04-05 22:52:08,

Sportmusorok

[5982.]

Ja nem semmi volt, 2:5 lett a vége

Jó volt nagyon icon32.gif
[válaszok erre: #4062] [előzmény: (4060) huni66, 2011-04-05 22:24:05]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4060. Elküldve: 2011-04-05 22:24:05,

Sportmusorok

[5983.]

A Shalke visszahozza a német becsületet......odaröccsint az Internek rendesen..... icon2.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #4061]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
4059. Elküldve: 2011-04-02 17:42:39,

Sportmusorok

[5984.]

Találtam egyet, bár már gondolom nemsok embert érdekel, nemsokára vége, és ráadásul nem a dilisport, tehát nem magyar... akinek igy is kellene:
"http://veetle.com/index.php/widget#AC294158BB9398EBA219F7E87402D4E0/true/default";

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[előzmény: (4058) Gilberto, 2011-04-02 17:32:07]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4058. Elküldve: 2011-04-02 17:32:07,

Sportmusorok

[5985.]

Nalam megy, mivel külföldön elek. Nemetorszagban. Amugy egy proxyval siman menne.
[válaszok erre: #4059] [előzmény: (4057) mann00, 2011-04-02 17:29:52]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
4057. Elküldve: 2011-04-02 17:29:52,

Sportmusorok

[5986.]

De mondom hogy az ehftv sem megy vagy csak nálam nemmegy??

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[válaszok erre: #4058] [előzmény: (4056) Gilberto, 2011-04-02 17:29:00]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4056. Elküldve: 2011-04-02 17:29:00,

Sportmusorok

[5987.]

Köszönöm. Kiraly... Marad az EHFTV
[válaszok erre: #4057] [előzmény: (4055) snowman6705, 2011-04-02 17:28:21]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4055. Elküldve: 2011-04-02 17:28:21,

Sportmusorok

[5988.]

de úgy volt, csak most nincs úgy, azt hiszem hokit adnak
[válaszok erre: #4056] [előzmény: (4054) Gilberto, 2011-04-02 17:20:27]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4054. Elküldve: 2011-04-02 17:20:27,

Sportmusorok

[5989.]

Amugy nem ugy volt, hogy adja az STV3? Mert nalam roahdtul nem megy.
[válaszok erre: #4055]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
4053. Elküldve: 2011-04-02 17:14:21,

Sportmusorok

[5990.]

Hát nálam egyik sem mukodik, a tv.stream: Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

az ehftv.com -on lefut a velux reklám és utána pedig not allowed in your country.. meg vagyok átkozva mint Bagaméri :)

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[előzmény: (4052) rockmaster77, 2011-04-02 17:09:20]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rockmaster77



Tagság: 2007-04-30 19:05:40
Tagszám: #44487
Hozzászólások: 38
4052. Elküldve: 2011-04-02 17:09:20,

Sportmusorok

[5991.]

http://tv.stream.com.ru/

alul katt a DigiSport-ra!
[válaszok erre: #4053] [előzmény: (4050) mann00, 2011-04-02 16:35:14]
Zöldfülű
rockmaster77 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4051. Elküldve: 2011-04-02 17:00:30,

Sportmusorok

[5992.]

http://www.ehftv.com/ec/cl/men/2010-11/live/high/001560
[előzmény: (4050) mann00, 2011-04-02 16:35:14]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
4050. Elküldve: 2011-04-02 16:35:14,

Sportmusorok

[5993.]

Ezt pontositsd lécci hol is lehet nézni a veszprém meccset a neten?
(This video is not allowed in your country.)

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[válaszok erre: #4051 #4052] [előzmény: (4049) snowman6705, 2011-04-02 16:29:08]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4049. Elküldve: 2011-04-02 16:29:08,

Sportmusorok

[5994.]

nézd az ehftv-n neten, adja
[válaszok erre: #4050] [előzmény: (4048) Janó_bá, 2011-04-02 15:58:29]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4048. Elküldve: 2011-04-02 15:58:29,

Sportmusorok

[5995.]

Köszi, ezeket én is tudom. De ezek is kódoltak.

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4049] [előzmény: (4047) banok5, 2011-04-02 14:51:59]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
4047. Elküldve: 2011-04-02 14:51:59,

Sportmusorok

[5996.]

itt van mely csatornák adják a ma esti MKB Veszprém-Barcelona meccset
http://www.eurohandball.com/2011/tv-guide/week-13

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #4048] [előzmény: (4044) Janó_bá, 2011-04-02 12:44:22]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4046. Elküldve: 2011-04-02 13:06:16,

Sportmusorok

[5997.]

Sajnos csak T-kábelem és forgatós műholdvevőm van. Egy feed jól jönne, ha volna.

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[előzmény: (4045) snowman6705, 2011-04-02 12:57:56]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4045. Elküldve: 2011-04-02 12:57:56,

Sportmusorok

[5998.]

a szlovák STV3 is adja, ha van UPC-d, akkor hangolj át a szlovák csomagra, ha saját beltérid van, akkor simán megy
[válaszok erre: #4046] [előzmény: (4044) Janó_bá, 2011-04-02 12:44:22]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4044. Elküldve: 2011-04-02 12:44:22,

Sportmusorok

[5999.]

Szevasztok! Hol tudnám megnézni a Veszprém- Barcelóna kézilabda meccset a Digin kivül?

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4045 #4047] [előzmény: (4043) f14a, 2011-04-01 21:33:16]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4043. Elküldve: 2011-04-01 21:33:16,

Sportmusorok

[6000.]

Lefordíthatom Neked két mondatban magyarabbra, de nem hiszem, hogy sokat segít :(

kb. az írják, hogy a kéziBL nem ANNYIRA nézett esemény, hogy ők foglalkozni akarnának vele... Ha nézni akarod, fizess elő a Digire...

Ja, hogy Te ezt esetleg technikai-anyagi-egyéb okból nem teheted? Sebaj, ez már a Te problémád :(((

Különben Digikábel előfizetőként is SAJNÁLOM, hogy ez a hozzáállás... Kézilabda rajongóként ugyanis pontosan tudom, hogy milyen bosszantó, amikor "vadászni" kell egy-egy jobb meccsre, mert itthon még tényleg eléggé "háttérbe" szorított ez a sportág. (Noha sokszorosan sikeresebb, mint pl. a halálba ajnározott magyar labdarúgás...)

A fő bajt viszont abban látom, hogy ha a hatóság mondjuk számodra kedvezően döntene is (legkorábban a nyáron, mert hamarabb - úgy tudom - érdemi döntések nem születnek!), az idei meccsekről - reményeim szerint egy ETO döntőről - lemaradsz sajna :(
[válaszok erre: #4044] [előzmény: (4042) Gilberto, 2011-04-01 20:30:58]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010138988494873 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail