Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499774/11 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (63/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4042. Elküldve: 2011-04-01 20:30:58,

Sportmusorok

[6001.]

Kellemes olvasgatast. Iszonyatosan szaraz szöveggel valaszoltak. Irtam az NMHH-nak egy levelet, melyben leirtam, hogy rettentöen dühit az a teny, hogy nem tudom nezni a kezi a BL-t.

A 2011. március 23-án a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósághoz (a továbbiakban: Hatóság) érkezett elektronikus levelére válaszolva az alábbiakról tájékoztatjuk.

Levelében amiatt fejezte ki felháborodását a Hatóság felé, hogy a DIGI Sport megszerezte a kézilabda Bajnokok Ligájának kizárólagos közvetítési jogát, és ezzel az ország jelentős része nem tudja követni az eseményeket.

A médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról szóló 2010. évi CLVXXXV. törvény (a továbbiakban: Mttv.) rendelkezik arról, hogy a kiemelt jelentőségű események meghatározása hogyan történik, és arról is, hogy amennyiben egy esemény (sport) ebbe a körbe tartozik, a médiaszolgáltatókat milyen jogok és kötelezettségek illetik meg az esemény közvetítését érintően, mely rendelkezéseket az alábbiak szerint részletezzük.
A médiaszolgáltató nem gyakorolhatja a kizárólagos közvetítési jogot olyan módon, hogy az audiovizuális médiaszolgáltatásokhoz hozzáférő hazai közönség jelentős részét - több mint húsz százalékát - kizárja a társadalom számára kiemelten nagy jelentőséggel bíró eseményeknek az eseménnyel egyidőben vagy későbbi közvetítés útján, előfizetési díj megfizetése nélkül is hozzáférhető médiaszolgáltatáson keresztül történő figyelemmel kíséréséből (Mttv. 16. § (1) bekezdés).

Az Mttv. értelmében a jogalkotó a kérdést a Médiatanácshoz utalta, ahol ebben az évben várható döntés a kiemelten nagy jelentőséggel bíró események köréről. A kérdésben a törvény értelmében a Médiatanács meghallgatást tart, és ez alapján fog közigazgatási végzést hozni ezen sportesemények köréről.

Amennyiben egy sporteseményt a Médiatanács a kiemelt jelentőségű események közé sorol, a médiaszolgáltató köteles az esemény közvetítése tárgyában az ajánlatkéréssel hozzá forduló – másik országos lefedettséggel rendelkező médiaszolgáltató számára méltányos és ésszerű feltételek mellett, a piaci viszonyokhoz képest megfelelő ellenérték fejében szerződési ajánlatot tenni, az esemény élőben vagy későbbi közvetítés útján történő közvetítésére.
Azt szeretnénk tehát leszögezni, hogy azzal sem a DIGI Sport sem más médiaszolgáltató nem követ el jogsértést, ha megszerzi egy esemény kizárólagos közvetítési jogát, hiszen a médiaszolgáltató elsődleges célja olyan tartalom megvétele és továbbítása a nézőhöz, amely számára minél szélesebb körben előfizetőt generál. A Hatóság feladata, hogy a médiaszolgáltatók számára biztosítsa és garantálja a jogszabályi keretek között a közvetítési jog gyakorlásának a lehetőségét.

Jelenleg arról tudjuk még Önt tájékoztatni, hogy a Médiatanácsnak a döntéshozatal során az EU gyakorlatnak megfelelően figyelembe kell vennie az európai sokszínűséget, így nemcsak VB és az Olimpia, hanem EB szintű események is szerepelhetnek a listában. Mindezek mellett a Médiatanács a hazai sajátosságokat is figyelembe vesz majd a döntései során, ilyen lehet például ha Magyarország rendez valamilyen sporteseményt.

Köszönjük észrevételét! A kézilabda Bajnokok Ligája közvetítésével kapcsolatban több észrevétel is érkezett a Hatósághoz, melyet jeleztünk a Médiatanácsnak, hogy a kiemelt események meghatározásánál ezeket a véleményeket is figyelembe vegye.

Budapest, 2011. március 31.


Tisztelettel:


dr. Horváth Nikoletta
tájékoztatási munkatárs
[válaszok erre: #4043]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@ka



Tagság: 2009-11-26 19:29:46
Tagszám: #80159
Hozzászólások: 306
4041. Elküldve: 2011-04-01 06:40:58,

Sportmusorok

[6002.]

ok,köszi
[előzmény: (4040) f14a, 2011-03-31 21:43:44]
Törzstag
@ka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4040. Elküldve: 2011-03-31 21:43:44,

Sportmusorok

[6003.]

Ez most csak egy Live feed helye egyelőre, a TV ikon szürke... Ha esetleg "beszínesedik", akkor lesz infónk... Szvsz. várj türelemmel még egy kicsit, és jegyezd meg a linket... Ha másra nem, online megnézésre még mindig jó lehet, és a semminél az is több :)
[válaszok erre: #4041] [előzmény: (4039) @ka, 2011-03-31 20:47:54]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@ka



Tagság: 2009-11-26 19:29:46
Tagszám: #80159
Hozzászólások: 306
4039. Elküldve: 2011-03-31 20:47:54,

Sportmusorok

[6004.]

megnéztem,de nem találom ! :(
[válaszok erre: #4040] [előzmény: (4038) @ka, 2011-03-31 20:23:30]
Törzstag
@ka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@ka



Tagság: 2009-11-26 19:29:46
Tagszám: #80159
Hozzászólások: 306
4038. Elküldve: 2011-03-31 20:23:30,

Sportmusorok

[6005.]

megnézem,köszi az infót!
[válaszok erre: #4039]
Törzstag
@ka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rockmaster77



Tagság: 2007-04-30 19:05:40
Tagszám: #44487
Hozzászólások: 38
4037. Elküldve: 2011-03-31 20:22:30,

Sportmusorok

[6006.]

Itt tudod majd megnézni milyen tv-k adják:

http://www.ehfcl.com/2010-11/1002/#scroll


-------------------------
Európai TV-s Rockműsor infók:
http://rockonmedia.com
icon75.gif
[előzmény: (4036) @ka, 2011-03-31 19:26:47]
Zöldfülű
rockmaster77 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@ka



Tagság: 2009-11-26 19:29:46
Tagszám: #80159
Hozzászólások: 306
4036. Elküldve: 2011-03-31 19:26:47,

Sportmusorok

[6007.]

AUDI ETO-ITAX mérkőzést FTA csatorna adja esetleg?......tud valaki infót ezzel kapcsolatban?.köszi!
[válaszok erre: #4037]
Törzstag
@ka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4035. Elküldve: 2011-03-30 06:32:23,

Sportmusorok

[6008.]

Csak jó ez a magyar válogatott is valamire , elrettentő példának nagyon jó icon17.gif
[előzmény: (4030) stubyte, 2011-03-29 21:36:51]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4034. Elküldve: 2011-03-29 22:50:02,

Sportmusorok

[6009.]

Hát gondolkodott is egy darabig, hogy ki is volt a micsoda, de aztán csak bemondta :)

Sebaj, több is veszett Mohácsnál :)

És a meccsről, meg a végéről: ha a Puskásban is EZT játszották volna a fiúk, akkor azt mondanám, egye fene, hisz a Hollandok mégiscsak a HOLLANDOK... De sajna nem. Így azt kell mondjam: Van hova fejlődni... Kérdés, hogy az AKARAT meglesz-e hozzá??? Mert ez a meccs már megint bíztató volt, csak az a baj, hogy a "bíztató" meccs után mindig jön néhány "értékelhetetlen" :(
[előzmény: (4033) stubyte, 2011-03-29 22:21:22]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4033. Elküldve: 2011-03-29 22:21:22,

Sportmusorok

[6010.]

Na Gundi most nagyot bakizott :

"I have a dream"
ezt nem Kennedy mondta, hanem Martin Luther King icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #4034] [előzmény: (4032) f14a, 2011-03-29 21:56:09]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4032. Elküldve: 2011-03-29 21:56:09,

Sportmusorok

[6011.]

Miért? Az x nem olyan rossz... Most vagy így marad, vagy nem... Én arra vagyok kíváncsi, hogy MENNYIT ér a válogatott... Pénteken nem igazán derült ki, MOST megláthatjuk :)
[válaszok erre: #4033] [előzmény: (4031) stubyte, 2011-03-29 21:41:38]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4031. Elküldve: 2011-03-29 21:41:38,

Sportmusorok

[6012.]

most már tényleg ideje lenne ... icon21.gif icon21.gif icon21.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #4032] [előzmény: (4030) stubyte, 2011-03-29 21:36:51]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4030. Elküldve: 2011-03-29 21:36:51,

Sportmusorok

[6013.]

Most kellene lefújni...

de gyorsan. icon21.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #4031 #4035] [előzmény: (4029) f14a, 2011-03-29 21:08:30]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4029. Elküldve: 2011-03-29 21:08:30,

Sportmusorok

[6014.]

Azt hittem, én érzem csak, hogy a Gundi "jövőbelátó"... Ezek szerint tényleg elfelejtették a késleltetést belőni :(((
[válaszok erre: #4030] [előzmény: (4027) stubyte, 2011-03-29 20:42:45]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


totocs71



Tagság: 2008-10-26 10:41:57
Tagszám: #64835
Hozzászólások: 880
4028. Elküldve: 2011-03-29 20:45:30,

Sportmusorok

[6015.]

Csak a szégyent hozzák az országra. icon15.gif
[előzmény: (4026) sanca2, 2011-03-29 20:40:33]
Törzstag
totocs71 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4027. Elküldve: 2011-03-29 20:42:45,

Sportmusorok

[6016.]

Az analóg m1-en a kép késik a kommentátor hangjához képest icon37.gif


Gundi mindig tudja előre, hogy mi fog történni icon21.gif icon21.gif icon21.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #4029] [előzmény: (4025) stubyte, 2011-03-29 20:38:31]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4026. Elküldve: 2011-03-29 20:40:33,

Sportmusorok

[6017.]

Szégyen rájuk a címeres mez is icon17.gif
[válaszok erre: #4028] [előzmény: (4024) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-29 20:38:17]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
4025. Elküldve: 2011-03-29 20:38:31,

Sportmusorok

[6018.]

edzőmeccsre nem viszik ki a HD-s cuccot icon21.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #4027] [előzmény: (4023) Gilberto, 2011-03-29 20:35:14]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4024. Elküldve: 2011-03-29 20:38:17,

Sportmusorok

[6019.]

Maximálisan egyetértek. Ezek már 25 éve sehol sincsenek. (nem véletlene az Ők helyett az ezek!) Csak szégyent hoznak az országra. Az Argentín VB óta nincs magyar foci, sajnos. Nagyképű, béna, agyonajnározott sztárocskák, akik ezzel a botrányfocival is milliókat keresnek. icon17.gif
[válaszok erre: #4026] [előzmény: (4017) sanca2, 2011-03-29 12:58:49]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
4023. Elküldve: 2011-03-29 20:35:14,

Sportmusorok

[6020.]

Azt azert nem akarom elhinni, hogy a hollandoknal ne lenne HD feed....
[válaszok erre: #4025]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4022. Elküldve: 2011-03-29 20:20:11,

Sportmusorok

[6021.]

Csak azért lehet.............. icon50.gif

DE meg gondolandó lenne icon25.gif
[előzmény: (4021) banok5, 2011-03-29 20:01:34]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
4021. Elküldve: 2011-03-29 20:01:34,

Sportmusorok

[6022.]

Ezért a hozzászólásért kár volt bekapcsolni a számítógépet...

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #4022] [előzmény: (4017) sanca2, 2011-03-29 12:58:49]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4020. Elküldve: 2011-03-29 18:26:06,

Sportmusorok

[6023.]

Na ingsat lesz bajba icon53.gif icon53.gif
[előzmény: (4019) Kardos Attila, 2011-03-29 17:30:52]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
4019. Elküldve: 2011-03-29 17:30:52,

Sportmusorok

[6024.]

sat-tv-radio.hu: Kissé változó Eurosport logók
[válaszok erre: #4020]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
4018. Elküldve: 2011-03-29 13:15:27,

Sportmusorok

[6025.]

Meg különben is:

Ne próbáld, hanem tedd!


icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[előzmény: (4017) sanca2, 2011-03-29 12:58:49]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011108875274658 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail