Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499773/10 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (72/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
4017. Elküldve: 2011-03-29 12:58:49,

Sportmusorok

[6026.]

Magyarországon a focinak nevezett valamit törvényileg bekéne tiltani icon50.gif

És aki focizni mer 5 év börtönt kap icon36.gif

Aki ezt tudva, hogy ha focizik börtön vár rá és mégés mer, na abból lesz a focista majd, nem ezekből a puha tökűekből icon53.gif

Ezekért kár a TV-t bekapcsolni vagy kimenni a pályára icon17.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-03-29 13:13:32]
[válaszok erre: #4018 #4021 #4024] [előzmény: (4016) Rentner, 2011-03-29 12:23:50]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
4016. Elküldve: 2011-03-29 12:23:50,

Sportmusorok

[6027.]

"Megpróbálunk az ellenfél játékához alkalmazkodni."

Ez nyílegyenes irány a vesztéshez!

Alkalmazkodjonak ők!

icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #4017] [előzmény: (4015) djhoresz, 2011-03-29 12:10:50]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
4015. Elküldve: 2011-03-29 12:10:50,

Sportmusorok

[6028.]

Ezekért még a tv-t sem kapcsolnám be,nem hogy HD. icon27.gif
[válaszok erre: #4016] [előzmény: (4014) antikabakter, 2011-03-29 11:41:58]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


antikabakter



Tagság: 2004-11-06 10:13:32
Tagszám: #13635
Hozzászólások: 359
4014. Elküldve: 2011-03-29 11:41:58,

Sportmusorok

[6029.]

Holland-Magyar foci este hd vagy sd-ben lesz sugározva az m1-en ki tudja?
[válaszok erre: #4015]
Törzstag
antikabakter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
4013. Elküldve: 2011-03-28 09:08:13,

Sportmusorok

[6030.]

A JSC SPORT-on most megy a Szeged - Flensburg kézi meccs.....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4012. Elküldve: 2011-03-27 19:42:04,

Sportmusorok

[6031.]

Botrányos bukta :(((

28:21 lett a vége, ha még jól emléxem fél órára vissza...
[előzmény: (4011) Janó_bá, 2011-03-27 19:32:29]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4011. Elküldve: 2011-03-27 19:32:29,

Sportmusorok

[6032.]

Mi az eredmény? Nekem nem jön.

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4012] [előzmény: (4010) Atilu, 2011-03-27 18:09:01]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
4010. Elküldve: 2011-03-27 18:09:01,

Sportmusorok

[6033.]

Ha bejön az oldal utána kattints rá a digisport logóra. Megy az szépen.
[válaszok erre: #4011] [előzmény: (4009) Janó_bá, 2011-03-27 18:02:08]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4009. Elküldve: 2011-03-27 18:02:08,

Sportmusorok

[6034.]

Nekem ez sem megy.

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4010] [előzmény: (4008) voom86, 2011-03-27 17:47:35]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


voom86



Tagság: 2007-01-16 16:46:33
Tagszám: #40102
Hozzászólások: 265
4008. Elküldve: 2011-03-27 17:47:35,

Sportmusorok

[6035.]

Élő DigiSport stream:

http://tv.stream.com.ru/

Alul katt a Digisport ikonra!
icon50.gif
[válaszok erre: #4009] [előzmény: (4002) Janó_bá, 2011-03-27 16:50:49]
Haladó
voom86 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
4007. Elküldve: 2011-03-27 17:42:19,

Sportmusorok

[6036.]

Nem tudom merre vagy, de esetleg még az ország északi részén az STV3 DVB-T-n, mert az is élőben adja.
Üdv,
[előzmény: (4005) Janó_bá, 2011-03-27 17:25:35]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pumukli1976



Tagság: 2005-05-16 11:02:23
Tagszám: #18843
Hozzászólások: 675
4006. Elküldve: 2011-03-27 17:40:51,

Sportmusorok

[6037.]

STV3 szlovák UPC vagy SkyLink
Törzstag
pumukli1976 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4005. Elküldve: 2011-03-27 17:25:35,

Sportmusorok

[6038.]

A török sportsTV, a Dubai Sport 1 és a SportTV2 is adja élőben, de nem találok nézhetőt.

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4007] [előzmény: (4004) f14a, 2011-03-27 17:07:34]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
4004. Elküldve: 2011-03-27 17:07:34,

Sportmusorok

[6039.]

Eurosport2-n, felvételről...

Másról nem tudok :(
[válaszok erre: #4005] [előzmény: (4002) Janó_bá, 2011-03-27 16:50:49]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
4003. Elküldve: 2011-03-27 17:07:20,

Sportmusorok

[6040.]

jó kérdés, szerintem sehol icon39.gif icon40.gif icon67.gif icon66.gif
[előzmény: (4002) Janó_bá, 2011-03-27 16:50:49]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
4002. Elküldve: 2011-03-27 16:50:49,

Sportmusorok

[6041.]

Szevasztok! Hol tudnám megnézni a Veszprém- Barcelóna kézilabda meccset a Digin kivül?


Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #4003 #4004 #4008]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
4001. Elküldve: 2011-03-25 20:49:08,

Sportmusorok

[6042.]

Köszi már nézem is :-)
[előzmény: (4000) rockmaster77, 2011-03-25 20:13:59]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


rockmaster77



Tagság: 2007-04-30 19:05:40
Tagszám: #44487
Hozzászólások: 38
4000. Elküldve: 2011-03-25 20:13:59,

Sportmusorok

[6043.]

Magyarország-Hollandia foci meccs műholdon a C+NL csomagban lévő Veronica Tv-ben nézhető a megfelelő kulcsokkal:
12573 H 22000

-------------------------------------------------------------
európai műholdas rock/metál tv újság:

[url]http://rockonmedia.com[/url]


icon75.gif
[válaszok erre: #4001]
Zöldfülű
rockmaster77 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3999. Elküldve: 2011-03-25 17:01:16,

Sportmusorok

[6044.]

Mert a versenyeket a Nova tv adja! icon21.gif
[előzmény: (3997) kutyuska, 2011-03-25 14:47:56]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
3998. Elküldve: 2011-03-25 15:24:17,

Sportmusorok

[6045.]

hát ezt valahol elnéztem, bocsi... icon66.gif
[előzmény: (3997) kutyuska, 2011-03-25 14:47:56]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kutyuska



Tagság: 2008-04-22 12:50:29
Tagszám: #58628
Hozzászólások: 695
3997. Elküldve: 2011-03-25 14:47:56,

Sportmusorok

[6046.]

Az előző szezonban is csak az edzést és a kvalifikációt közvetítették, a versenyt nem. icon26.gif
Most sincs benne a műsorban.
Az ORF1 közvetíti a versenyt 07:25-kor

______________________
"Babra munka, de megéri!"
Coolstream Neo2 Twin, CoolStream ZEE, Opticum 9500HD, 28,2(5)E 23,5E 19,2E 13E 9E 1W
[válaszok erre: #3998 #3999] [előzmény: (3993) snowman6705, 2011-03-24 17:39:19]
Törzstag
kutyuska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
3996. Elküldve: 2011-03-25 14:12:07,

Sportmusorok

[6047.]

Nincs valakinek esetleg infója arról, hogy a most hétvégén induló Indycar sorozatot hol lehet nézni free-ben ?
Elsősorban műholdas megoldás érdekelne.

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
3995. Elküldve: 2011-03-25 05:45:09,

Sportmusorok

[6048.]

Nagyon komoly igy az F1. Kar, hogy az onboard kamerak nem HD-sak, de a külsök nagyon adjak. Iszonyatosan jol nez ki.
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3994. Elküldve: 2011-03-25 05:36:52,

Sportmusorok

[6049.]

2. edzés ma 6 órakor icon50.gif
[előzmény: (3993) snowman6705, 2011-03-24 17:39:19]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
3993. Elküldve: 2011-03-24 17:39:19,

Sportmusorok

[6050.]

A Nova Sport HD tényleg HD-ben adja a Forma 1-et, DD hanggal! icon42.gif
[válaszok erre: #3994 #3997]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010912895202637 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail