Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
4017. Elküldve: 2011-03-29 12:58:49, Sportmusorok
|
[6026.] |
Magyarországon a focinak nevezett valamit törvényileg bekéne tiltani
És aki focizni mer 5 év börtönt kap
Aki ezt tudva, hogy ha focizik börtön vár rá és mégés mer, na abból lesz a focista majd, nem ezekből a puha tökűekből
Ezekért kár a TV-t bekapcsolni vagy kimenni a pályára
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-03-29 13:13:32]
|
| | | [válaszok erre: #4018 #4021 #4024] |
[előzmény: (4016) Rentner, 2011-03-29 12:23:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
4016. Elküldve: 2011-03-29 12:23:50, Sportmusorok
|
[6027.] |
"Megpróbálunk az ellenfél játékához alkalmazkodni."
Ez nyílegyenes irány a vesztéshez!
Alkalmazkodjonak ők!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #4017] |
[előzmény: (4015) djhoresz, 2011-03-29 12:10:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 djhoresz

Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353 |
4015. Elküldve: 2011-03-29 12:10:50, Sportmusorok
|
[6028.] |
Ezekért még a tv-t sem kapcsolnám be,nem hogy HD.
|
| | | [válaszok erre: #4016] |
[előzmény: (4014) antikabakter, 2011-03-29 11:41:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 antikabakter

Tagság: 2004-11-06 10:13:32 Tagszám: #13635 Hozzászólások: 359 |
4014. Elküldve: 2011-03-29 11:41:58, Sportmusorok
|
[6029.] |
Holland-Magyar foci este hd vagy sd-ben lesz sugározva az m1-en ki tudja?
|
| | | [válaszok erre: #4015] |
|
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
4013. Elküldve: 2011-03-28 09:08:13, Sportmusorok
|
[6030.] |
A JSC SPORT-on most megy a Szeged - Flensburg kézi meccs.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4012. Elküldve: 2011-03-27 19:42:04, Sportmusorok
|
[6031.] |
Botrányos bukta :(((
28:21 lett a vége, ha még jól emléxem fél órára vissza...
|
| | |
[előzmény: (4011) Janó_bá, 2011-03-27 19:32:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4011. Elküldve: 2011-03-27 19:32:29, Sportmusorok
|
[6032.] |
Mi az eredmény? Nekem nem jön.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4012] |
[előzmény: (4010) Atilu, 2011-03-27 18:09:01] |
|
Törzstag
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
4010. Elküldve: 2011-03-27 18:09:01, Sportmusorok
|
[6033.] |
Ha bejön az oldal utána kattints rá a digisport logóra. Megy az szépen.
|
| | | [válaszok erre: #4011] |
[előzmény: (4009) Janó_bá, 2011-03-27 18:02:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4009. Elküldve: 2011-03-27 18:02:08, Sportmusorok
|
[6034.] |
Nekem ez sem megy.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4010] |
[előzmény: (4008) voom86, 2011-03-27 17:47:35] |
|
Törzstag
|
|
 voom86

Tagság: 2007-01-16 16:46:33 Tagszám: #40102 Hozzászólások: 265 |
4008. Elküldve: 2011-03-27 17:47:35, Sportmusorok
|
[6035.] |
Élő DigiSport stream:
http://tv.stream.com.ru/
Alul katt a Digisport ikonra!
|
| | | [válaszok erre: #4009] |
[előzmény: (4002) Janó_bá, 2011-03-27 16:50:49] |
|
Haladó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
4007. Elküldve: 2011-03-27 17:42:19, Sportmusorok
|
[6036.] |
Nem tudom merre vagy, de esetleg még az ország északi részén az STV3 DVB-T-n, mert az is élőben adja.
Üdv,
|
| | |
[előzmény: (4005) Janó_bá, 2011-03-27 17:25:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pumukli1976

Tagság: 2005-05-16 11:02:23 Tagszám: #18843 Hozzászólások: 675 |
4006. Elküldve: 2011-03-27 17:40:51, Sportmusorok
|
[6037.] |
STV3 szlovák UPC vagy SkyLink
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4005. Elküldve: 2011-03-27 17:25:35, Sportmusorok
|
[6038.] |
A török sportsTV, a Dubai Sport 1 és a SportTV2 is adja élőben, de nem találok nézhetőt.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4007] |
[előzmény: (4004) f14a, 2011-03-27 17:07:34] |
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
4004. Elküldve: 2011-03-27 17:07:34, Sportmusorok
|
[6039.] |
Eurosport2-n, felvételről...
Másról nem tudok :(
|
| | | [válaszok erre: #4005] |
[előzmény: (4002) Janó_bá, 2011-03-27 16:50:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
4003. Elküldve: 2011-03-27 17:07:20, Sportmusorok
|
[6040.] |
jó kérdés, szerintem sehol
|
| | |
[előzmény: (4002) Janó_bá, 2011-03-27 16:50:49] |
|
Törzstag
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
4002. Elküldve: 2011-03-27 16:50:49, Sportmusorok
|
[6041.] |
Szevasztok! Hol tudnám megnézni a Veszprém- Barcelóna kézilabda meccset a Digin kivül?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #4003 #4004 #4008] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
4001. Elküldve: 2011-03-25 20:49:08, Sportmusorok
|
[6042.] |
Köszi már nézem is :-)
|
| | |
[előzmény: (4000) rockmaster77, 2011-03-25 20:13:59] |
|
|
|
|
 rockmaster77

Tagság: 2007-04-30 19:05:40 Tagszám: #44487 Hozzászólások: 38 |
4000. Elküldve: 2011-03-25 20:13:59, Sportmusorok
|
[6043.] |
Magyarország-Hollandia foci meccs műholdon a C+NL csomagban lévő Veronica Tv-ben nézhető a megfelelő kulcsokkal:
12573 H 22000
-------------------------------------------------------------
európai műholdas rock/metál tv újság:
[url]http://rockonmedia.com[/url]
|
| | | [válaszok erre: #4001] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
3999. Elküldve: 2011-03-25 17:01:16, Sportmusorok
|
[6044.] |
Mert a versenyeket a Nova tv adja!
|
| | |
[előzmény: (3997) kutyuska, 2011-03-25 14:47:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
3998. Elküldve: 2011-03-25 15:24:17, Sportmusorok
|
[6045.] |
hát ezt valahol elnéztem, bocsi...
|
| | |
[előzmény: (3997) kutyuska, 2011-03-25 14:47:56] |
|
Törzstag
|
|
 kutyuska

Tagság: 2008-04-22 12:50:29 Tagszám: #58628 Hozzászólások: 695 |
3997. Elküldve: 2011-03-25 14:47:56, Sportmusorok
|
[6046.] |
Az előző szezonban is csak az edzést és a kvalifikációt közvetítették, a versenyt nem.
Most sincs benne a műsorban.
Az ORF1 közvetíti a versenyt 07:25-kor
______________________
"Babra munka, de megéri!"
Coolstream Neo2 Twin, CoolStream ZEE, Opticum 9500HD, 28,2(5)E 23,5E 19,2E 13E 9E 1W
|
| | | [válaszok erre: #3998 #3999] |
[előzmény: (3993) snowman6705, 2011-03-24 17:39:19] |
|
Törzstag
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
3996. Elküldve: 2011-03-25 14:12:07, Sportmusorok
|
[6047.] |
Nincs valakinek esetleg infója arról, hogy a most hétvégén induló Indycar sorozatot hol lehet nézni free-ben ?
Elsősorban műholdas megoldás érdekelne.
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| |
|
Haladó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3995. Elküldve: 2011-03-25 05:45:09, Sportmusorok
|
[6048.] |
Nagyon komoly igy az F1. Kar, hogy az onboard kamerak nem HD-sak, de a külsök nagyon adjak. Iszonyatosan jol nez ki.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3994. Elküldve: 2011-03-25 05:36:52, Sportmusorok
|
[6049.] |
2. edzés ma 6 órakor
|
| | |
[előzmény: (3993) snowman6705, 2011-03-24 17:39:19] |
|
|
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
3993. Elküldve: 2011-03-24 17:39:19, Sportmusorok
|
[6050.] |
A Nova Sport HD tényleg HD-ben adja a Forma 1-et, DD hanggal!
|
| | | [válaszok erre: #3994 #3997] |
|
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|