Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499771/8 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (53/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
3992. Elküldve: 2011-03-22 06:35:17,

Sportmusorok

[6051.]

és HD-ben adják? Az lenne az igazi!
[előzmény: (3989) taurus, 2011-03-21 19:52:33]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
3991. Elküldve: 2011-03-21 21:44:09,

Sportmusorok

[6052.]

nyilvánvaló látni kell mi magyaroknak, hiszen közel a cél a bejutásig, ezt már szeretem és még ingyen és nézheti az öreg...

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[előzmény: (3988) Neo1978, 2011-03-21 19:46:37]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3990. Elküldve: 2011-03-21 20:02:18,

Sportmusorok

[6053.]

A sporthírekben, még meg is aszonták..... icon2.gif icon75.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (3989) taurus, 2011-03-21 19:52:33]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3989. Elküldve: 2011-03-21 19:52:33,

Sportmusorok

[6054.]

Valóban reklámozza a közszolgálati. icon42.gif
[válaszok erre: #3990 #3992] [előzmény: (3988) Neo1978, 2011-03-21 19:46:37]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Neo1978



Tagság: 2010-02-19 18:01:59
Tagszám: #82538
Hozzászólások: 112
3988. Elküldve: 2011-03-21 19:46:37,

Sportmusorok

[6055.]

Sziasztok, most lettem rá figyelmes, hogy a Magyar-Holland mérkozést a Sport1 mellett az M1 is adja, remélhetoleg HD-ban. Ez most hogy jutott eszukbe? Lehet, hogy már ok sem tudják nézni SD-ben a focit??? icon77.gif

Mindigtv, DIGI - 0,8W
[válaszok erre: #3989 #3991]
Haladó
Neo1978 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3987. Elküldve: 2011-03-18 16:42:06,

Sportmusorok

[6056.]

Ja, a németek ingyenesek...
[előzmény: (3986) LackoVM, 2011-03-18 10:47:06]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3986. Elküldve: 2011-03-18 10:47:06,

Sportmusorok

[6057.]

A cseheknél valószinűleg nem veszi meg senki, ha nem engednek az árból, és ahogy olvasva a Szlovák állami Tv rossz anyagi helyzetét, Ők sem.
Szerintem most MO-n mindenki kivár a MH döntésére várnak.
A ORF biztosan adni fogja, és szabad adók közül a német közszolgálatiak ZDF/ARD is. Legrosszabb esetben ez marad ez megoldás.

Ez meg Az.
[válaszok erre: #3987] [előzmény: (3985) májkrém dzsekszon, 2011-03-18 09:48:10]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3985. Elküldve: 2011-03-18 09:48:10,

Sportmusorok

[6058.]

Max. nézzük külföldi adókon...
[válaszok erre: #3986] [előzmény: (3984) LackoVM, 2011-03-17 22:22:32]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3984. Elküldve: 2011-03-17 22:22:32,

Sportmusorok

[6059.]

Nemhiszem, kiemelt sportesemény, a médiahatóság nem megy bele.

Ez meg Az.
[válaszok erre: #3985] [előzmény: (3981) eszterx, 2011-03-17 15:44:24]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3983. Elküldve: 2011-03-17 18:08:01,

Sportmusorok

[6060.]

Vagyis akkor rosszul kérdeztem, hogy ugye már csak egyfajta ESP2 van magyar nyelven?
[előzmény: (3975) Kardos Attila, 2011-03-17 08:56:39]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Lentuci



Tagság: 2009-12-09 15:33:30
Tagszám: #80520
Hozzászólások: 515
3982. Elküldve: 2011-03-17 15:49:14,

Sportmusorok

[6061.]

Attól függ kijutunk e az EB-re. Ha igen akkor kapkodni fognak a jogokért még akár az RTL, vagy TV2 is. Ha nem akkor lehet nem kell a kutyának se és marad a Digisport.
[előzmény: (3981) eszterx, 2011-03-17 15:44:24]
Törzstag
Lentuci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3981. Elküldve: 2011-03-17 15:44:24,

Sportmusorok

[6062.]

Nem baj! Majd megveszi a digi ezt is! icon20.gif
[válaszok erre: #3982 #3984] [előzmény: (3980) LackoVM, 2011-03-17 15:40:24]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3980. Elküldve: 2011-03-17 15:40:24,

Sportmusorok

[6063.]

Nagyon érdekes cikket olvastam a www.parabola.cz -n.
A cikkben arról írnak, h. a Cseheknél nem vette még meg senki a jövő évi 2012 Foci EB jogokat, mivel mindenki sokalja a 130 milla ( ami kb. 5.300.000,- Euro ) csehkoronát érte.
A Lényeg a cikk végén van, felsorol még pár oszágot akiknél még szintén nincsenek eladva a jogok és persze ott van Magyarország is.
Azért az elég nagy szívás lenne.


Ez meg Az.
[válaszok erre: #3981]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kungzi



Tagság: 2008-08-09 17:54:52
Tagszám: #62380
Hozzászólások: 416
3979. Elküldve: 2011-03-17 13:51:05,

Sportmusorok

[6064.]

már a sport1, sport2-n is jó a kapcsolójel!!! sportM még várat magára

UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
Törzstag
kungzi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kungzi



Tagság: 2008-08-09 17:54:52
Tagszám: #62380
Hozzászólások: 416
3978. Elküldve: 2011-03-17 12:04:04,

Sportmusorok

[6065.]

én néztem most folyamatosan délelőtt a műsort mind3 csatornán, és először a tv logókat állították jó helyre mind 3 csatornán. a reklám blog, az ajánló már mind 16:9, de csak az új műsoroknál fog16:9 lenni, amit tegnap vagy azelőtt vettek fel, mind letterbox lesz, tehát az ismétlések stb még 4:3 letterbox

UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
Törzstag
kungzi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
3977. Elküldve: 2011-03-17 11:27:27,

Sportmusorok

[6066.]

Valóban, most már a Sport2 is 4:3-al ad, pedig reggel még jó volt. A SportM-en pedig feltolták a logót a fekete csíkra. Ez így nem igazán 16:9-es sugárzás.
[előzmény: (3976) djhoresz, 2011-03-17 09:04:12]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3976. Elküldve: 2011-03-17 09:04:12,

Sportmusorok

[6067.]

A sport 2-őn is 4:3-as kép van nálam ugyanaz mint a sport 1 kosármeccsen. icon26.gif
[válaszok erre: #3977] [előzmény: (3974) mlaszlo, 2011-03-17 08:55:27]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
3975. Elküldve: 2011-03-17 08:56:39,

Sportmusorok

[6068.]

"Eurosport 2-ből van még Bundesligás verzió? "

Csak az van... :-)

Amúgy, ha az a kérdés, hogy van-e önálló román/magyar, arra a válasz: NINCS.
[válaszok erre: #3983] [előzmény: (3973) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-16 20:33:19]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
3974. Elküldve: 2011-03-17 08:55:27,

Sportmusorok

[6069.]

Egyelőre nem megy zökkenőmentesen a 16:9-re átállás a Sport TV-nél. A Sport1-en az ajánló 16:9-es, de a Kosárlabda közvetítés meg 4:3 letter box-ba megy. A Sport2 eddig rendben volt, a Sport M viszont 4:3 letter box, az nem állt át.
[válaszok erre: #3976]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3973. Elküldve: 2011-03-16 20:33:19,

Sportmusorok

[6070.]

Eurosport 2-ből van még Bundesligás verzió?
[válaszok erre: #3975]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3972. Elküldve: 2011-03-08 10:23:16,

Sportmusorok

[6071.]

Itt nézd meg: http://liveonsat.com/LJ_foot_uefa_CL.php
[előzmény: (3971) Neo1978, 2011-03-08 10:01:33]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Neo1978



Tagság: 2010-02-19 18:01:59
Tagszám: #82538
Hozzászólások: 112
3971. Elküldve: 2011-03-08 10:01:33,

Sportmusorok

[6072.]

A UPC direct HD csomagjában hol a ČT1, ČT2 ill. a ČT4 -et adják. Azt honnan lehet tudni elore, hogy mikor mi lesz? Ma este ugyanis lesz a Barcelona-Arsenal mérkozés és szívesebben nézném HD-ban mint a TV2-on... Esetleg valaki meg tudja mondani?

Mindigtv, DIGI - 0,8W
[válaszok erre: #3972]
Haladó
Neo1978 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3970. Elküldve: 2011-02-28 18:35:27,

Sportmusorok

[6073.]

A Doq-un ma volt egy dokumentumfilm a Forma-1 hősei címmel. Nem vette fel valaki? Illetve több részes, ez csak a 2. része volt.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3969. Elküldve: 2011-02-27 23:02:27,

Sportmusorok

[6074.]

Most megy Eurobird 9 NASN.
[előzmény: (3968) LF, 2011-02-27 18:33:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


LF



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #179
Hozzászólások: 6291
3968. Elküldve: 2011-02-27 18:33:54,

Sportmusorok

[6075.]

AB Moteurs:

9e3126bb536f00cd187beb4a1c006518.jpg
[válaszok erre: #3969] [előzmény: (3966) Zenki, 2011-02-26 22:56:06]
Kiváló dolgozó
LF adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010581970214844 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail