Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
3992. Elküldve: 2011-03-22 06:35:17, Sportmusorok
|
[6051.] |
és HD-ben adják? Az lenne az igazi!
|
| | |
[előzmény: (3989) taurus, 2011-03-21 19:52:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
3991. Elküldve: 2011-03-21 21:44:09, Sportmusorok
|
[6052.] |
nyilvánvaló látni kell mi magyaroknak, hiszen közel a cél a bejutásig, ezt már szeretem és még ingyen és nézheti az öreg...
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (3988) Neo1978, 2011-03-21 19:46:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3990. Elküldve: 2011-03-21 20:02:18, Sportmusorok
|
[6053.] |
A sporthírekben, még meg is aszonták.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (3989) taurus, 2011-03-21 19:52:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3989. Elküldve: 2011-03-21 19:52:33, Sportmusorok
|
[6054.] |
Valóban reklámozza a közszolgálati.
|
| | | [válaszok erre: #3990 #3992] |
[előzmény: (3988) Neo1978, 2011-03-21 19:46:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Neo1978

Tagság: 2010-02-19 18:01:59 Tagszám: #82538 Hozzászólások: 112 |
3988. Elküldve: 2011-03-21 19:46:37, Sportmusorok
|
[6055.] |
Sziasztok, most lettem rá figyelmes, hogy a Magyar-Holland mérkozést a Sport1 mellett az M1 is adja, remélhetoleg HD-ban. Ez most hogy jutott eszukbe? Lehet, hogy már ok sem tudják nézni SD-ben a focit???
Mindigtv, DIGI - 0,8W
|
| | | [válaszok erre: #3989 #3991] |
|
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3987. Elküldve: 2011-03-18 16:42:06, Sportmusorok
|
[6056.] |
Ja, a németek ingyenesek...
|
| | |
[előzmény: (3986) LackoVM, 2011-03-18 10:47:06] |
|
Haladó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3986. Elküldve: 2011-03-18 10:47:06, Sportmusorok
|
[6057.] |
A cseheknél valószinűleg nem veszi meg senki, ha nem engednek az árból, és ahogy olvasva a Szlovák állami Tv rossz anyagi helyzetét, Ők sem.
Szerintem most MO-n mindenki kivár a MH döntésére várnak.
A ORF biztosan adni fogja, és szabad adók közül a német közszolgálatiak ZDF/ARD is. Legrosszabb esetben ez marad ez megoldás.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #3987] |
[előzmény: (3985) májkrém dzsekszon, 2011-03-18 09:48:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3985. Elküldve: 2011-03-18 09:48:10, Sportmusorok
|
[6058.] |
Max. nézzük külföldi adókon...
|
| | | [válaszok erre: #3986] |
[előzmény: (3984) LackoVM, 2011-03-17 22:22:32] |
|
Haladó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3984. Elküldve: 2011-03-17 22:22:32, Sportmusorok
|
[6059.] |
Nemhiszem, kiemelt sportesemény, a médiahatóság nem megy bele.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #3985] |
[előzmény: (3981) eszterx, 2011-03-17 15:44:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3983. Elküldve: 2011-03-17 18:08:01, Sportmusorok
|
[6060.] |
Vagyis akkor rosszul kérdeztem, hogy ugye már csak egyfajta ESP2 van magyar nyelven?
|
| | |
[előzmény: (3975) Kardos Attila, 2011-03-17 08:56:39] |
|
|
|
|
 Lentuci

Tagság: 2009-12-09 15:33:30 Tagszám: #80520 Hozzászólások: 515 |
3982. Elküldve: 2011-03-17 15:49:14, Sportmusorok
|
[6061.] |
Attól függ kijutunk e az EB-re. Ha igen akkor kapkodni fognak a jogokért még akár az RTL, vagy TV2 is. Ha nem akkor lehet nem kell a kutyának se és marad a Digisport.
|
| | |
[előzmény: (3981) eszterx, 2011-03-17 15:44:24] |
|
Törzstag
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
3981. Elküldve: 2011-03-17 15:44:24, Sportmusorok
|
[6062.] |
Nem baj! Majd megveszi a digi ezt is!
|
| | | [válaszok erre: #3982 #3984] |
[előzmény: (3980) LackoVM, 2011-03-17 15:40:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3980. Elküldve: 2011-03-17 15:40:24, Sportmusorok
|
[6063.] |
Nagyon érdekes cikket olvastam a www.parabola.cz -n.
A cikkben arról írnak, h. a Cseheknél nem vette még meg senki a jövő évi 2012 Foci EB jogokat, mivel mindenki sokalja a 130 milla ( ami kb. 5.300.000,- Euro ) csehkoronát érte.
A Lényeg a cikk végén van, felsorol még pár oszágot akiknél még szintén nincsenek eladva a jogok és persze ott van Magyarország is.
Azért az elég nagy szívás lenne.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #3981] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kungzi

Tagság: 2008-08-09 17:54:52 Tagszám: #62380 Hozzászólások: 416 |
3979. Elküldve: 2011-03-17 13:51:05, Sportmusorok
|
[6064.] |
már a sport1, sport2-n is jó a kapcsolójel!!! sportM még várat magára
UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
|
| |
|
Törzstag
|
|
 kungzi

Tagság: 2008-08-09 17:54:52 Tagszám: #62380 Hozzászólások: 416 |
3978. Elküldve: 2011-03-17 12:04:04, Sportmusorok
|
[6065.] |
én néztem most folyamatosan délelőtt a műsort mind3 csatornán, és először a tv logókat állították jó helyre mind 3 csatornán. a reklám blog, az ajánló már mind 16:9, de csak az új műsoroknál fog16:9 lenni, amit tegnap vagy azelőtt vettek fel, mind letterbox lesz, tehát az ismétlések stb még 4:3 letterbox
UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
|
| |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
3977. Elküldve: 2011-03-17 11:27:27, Sportmusorok
|
[6066.] |
Valóban, most már a Sport2 is 4:3-al ad, pedig reggel még jó volt. A SportM-en pedig feltolták a logót a fekete csíkra. Ez így nem igazán 16:9-es sugárzás.
|
| | |
[előzmény: (3976) djhoresz, 2011-03-17 09:04:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 djhoresz

Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353 |
3976. Elküldve: 2011-03-17 09:04:12, Sportmusorok
|
[6067.] |
A sport 2-őn is 4:3-as kép van nálam ugyanaz mint a sport 1 kosármeccsen.
|
| | | [válaszok erre: #3977] |
[előzmény: (3974) mlaszlo, 2011-03-17 08:55:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
3975. Elküldve: 2011-03-17 08:56:39, Sportmusorok
|
[6068.] |
"Eurosport 2-ből van még Bundesligás verzió? "
Csak az van... :-)
Amúgy, ha az a kérdés, hogy van-e önálló román/magyar, arra a válasz: NINCS.
|
| | | [válaszok erre: #3983] |
[előzmény: (3973) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-16 20:33:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
3974. Elküldve: 2011-03-17 08:55:27, Sportmusorok
|
[6069.] |
Egyelőre nem megy zökkenőmentesen a 16:9-re átállás a Sport TV-nél. A Sport1-en az ajánló 16:9-es, de a Kosárlabda közvetítés meg 4:3 letter box-ba megy. A Sport2 eddig rendben volt, a Sport M viszont 4:3 letter box, az nem állt át.
|
| | | [válaszok erre: #3976] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3973. Elküldve: 2011-03-16 20:33:19, Sportmusorok
|
[6070.] |
Eurosport 2-ből van még Bundesligás verzió?
|
| | | [válaszok erre: #3975] |
|
|
|
|
|
 djhoresz

Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Neo1978

Tagság: 2010-02-19 18:01:59 Tagszám: #82538 Hozzászólások: 112 |
3971. Elküldve: 2011-03-08 10:01:33, Sportmusorok
|
[6072.] |
A UPC direct HD csomagjában hol a ČT1, ČT2 ill. a ČT4 -et adják. Azt honnan lehet tudni elore, hogy mikor mi lesz? Ma este ugyanis lesz a Barcelona-Arsenal mérkozés és szívesebben nézném HD-ban mint a TV2-on... Esetleg valaki meg tudja mondani?
Mindigtv, DIGI - 0,8W
|
| | | [válaszok erre: #3972] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3970. Elküldve: 2011-02-28 18:35:27, Sportmusorok
|
[6073.] |
A Doq-un ma volt egy dokumentumfilm a Forma-1 hősei címmel. Nem vette fel valaki? Illetve több részes, ez csak a 2. része volt.
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3969. Elküldve: 2011-02-27 23:02:27, Sportmusorok
|
[6074.] |
Most megy Eurobird 9 NASN.
|
| | |
[előzmény: (3968) LF, 2011-02-27 18:33:54] |
|
|
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3968. Elküldve: 2011-02-27 18:33:54, Sportmusorok
|
[6075.] |
AB Moteurs:
|
| | | [válaszok erre: #3969] |
[előzmény: (3966) Zenki, 2011-02-26 22:56:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|