Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3941. Elküldve: 2011-02-02 13:46:03, Sportmusorok
|
[6101.] |
A DigiSportnál teljesen megvannak baszódva, a teljes PL hétközi fordulóból nem adnak, adtak egyetlen egy mérkőzést sem élőben.
Helyette a ratyi SA-t erőltetnek. Kérdem én, akkor minek vették meg. Érdemes a Facebook-os DigiSport oldalra ellátogatni. Kicsit nagy az elégedetlenség.
Meg is értem.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #3942] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
3940. Elküldve: 2011-02-01 11:54:23, Sportmusorok
|
[6102.] |
|
| | |
[előzmény: (3939) low-e, 2011-02-01 11:51:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
3939. Elküldve: 2011-02-01 11:51:09, Sportmusorok
|
[6103.] |
cze=cseh
éjszakás voltam reggel volt még nagyon
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #3940] |
[előzmény: (3938) eszterx, 2011-02-01 11:08:37] |
|
Törzstag
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
3938. Elküldve: 2011-02-01 11:08:37, Sportmusorok
|
[6104.] |
Talán inkább csehek!
|
| | | [válaszok erre: #3939] |
[előzmény: (3937) low-e, 2011-02-01 09:51:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
3937. Elküldve: 2011-02-01 09:51:30, Sportmusorok
|
[6105.] |
kódolatlanok a szlovák(többek között) sportcsatornák a thoron a upc csomagjában(nova sport,sport1-2 cze) ill.a román sport.ro
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #3938] |
|
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3936. Elküldve: 2011-01-30 18:58:14, Sportmusorok
|
[6106.] |
Miva? Csak nem utálod a franciákat? :)))
Mellesleg nekem se kedvenceim, DE: ha ennyire gyenge játékkal is képesek voltak nyerni, akkor sajna ez van. A valóság az, hogy a Dánoktól SOKKAL több kellett volna, és volt is bennük (szvsz), csak nem jött elő :(
|
| | |
[előzmény: (3935) sanca2, 2011-01-30 18:53:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3935. Elküldve: 2011-01-30 18:53:49, Sportmusorok
|
[6107.] |
A csigaevők nyertek a kézi WB-n
|
| | | [válaszok erre: #3936] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3934. Elküldve: 2011-01-26 22:32:16, Sportmusorok
|
[6108.] |
A Barcát nem nagyon lehet egy lapon említeni a többi focicsapattal.
Azért a Bayern is odapakolt egy 4-est az Aachennek.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (3933) stubyte, 2011-01-26 22:21:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3933. Elküldve: 2011-01-26 22:21:42, Sportmusorok
|
[6109.] |
Csak javasolni tudom a Barca közönségfociját a SportKlub-on.
16.perc 3:0
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3934] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3932. Elküldve: 2011-01-22 16:19:43, Sportmusorok
|
[6110.] |
Hel, ezt az oldalt ma találtam, esetleg ha valakit érdekel a sport . http://www.atdhe.net/
Ez meg Az.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tutajos

Tagság: 2007-02-05 08:12:18 Tagszám: #41115 Hozzászólások: 84 |
3931. Elküldve: 2011-01-20 18:36:06, Sportmusorok
|
[6111.] |
tudtok e olyan oldalt ahol olimpia vb eb kosár kézi meccsek fent vannak magyar kommentárral lehet torrent is elöre is köszi
|
| |
|
Kezdő
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
3930. Elküldve: 2011-01-19 13:18:22, Sportmusorok
|
[6112.] |
Igen, kódoltak. Régebben én magam is jártam a Türksaton is, de az nagyon kiesik nekem. A Thor nagyon messze van:-)
Dezső
|
| | |
[előzmény: (3929) chilee, 2011-01-19 11:40:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
3929. Elküldve: 2011-01-19 11:40:41, Sportmusorok
|
[6113.] |
Szia! Gondolom ezek a csatik a spanyol csomagban vannak és kódoltak.Inkább a Türksaton telephelyezek,ahol tv8-olasz foci,beyaztv-holland foci,trt3-német bajnokság,ntvspor- spanyol foci,kanal.a-francia foci jönnek részben FTA,részben Biss kóddal.Itt van még Startv.tr ami bajnokok ligáját,és európa ligát közvetít,illetve az Idman tv-azeri-ami angol,spanyol,német focit ad.Ez a műhold egy aranybánya a sportot kedvelők számára.üdv.chilee.
|
| | | [válaszok erre: #3930] |
[előzmény: (3928) dezso0724, 2011-01-19 10:53:24] |
|
Haladó
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
3928. Elküldve: 2011-01-19 10:53:24, Sportmusorok
|
[6114.] |
Na, ez az!
Köszönöm szépen!
Időközben -ha esetleg érdekel még a tenisz, és gondolom más is majd az AUS OPEN után- ajánlanám az Astraról a D+ csomagban vehető Multipant csatornákat. Kommentár nélküliek, most éppen 2 csati aktív, két különböző meccset adnak rajtuk.
Dezső
|
| | | [válaszok erre: #3929] |
[előzmény: (3927) chilee, 2011-01-19 10:40:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
3927. Elküldve: 2011-01-19 10:40:06, Sportmusorok
|
[6115.] |
Szia! Ajánlanám az Astra2A-n-28,2E-STREAM1-6 csatornákat-12441V27500-ahol közvetítik a teniszt,és más sporteseményeket is.Üdv.chilee.
|
| | | [válaszok erre: #3928] |
[előzmény: (3919) dezso0724, 2011-01-19 04:28:21] |
|
Haladó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3926. Elküldve: 2011-01-19 09:28:16, Sportmusorok
|
[6116.] |
Mondjuk nekem egyáltalán nem hiányzik a Palik, elég volt belőle, de tény, én is ( nálam sincs gond a szlovákkal ) jobban szeretem anyanyelvemen, magyarul nézni a F1-t.
Tehát marad a RTL klub, pedig van mind2 másik adóm HD-ben.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (3925) Neo1978, 2011-01-19 08:31:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Neo1978

Tagság: 2010-02-19 18:01:59 Tagszám: #82538 Hozzászólások: 112 |
3925. Elküldve: 2011-01-19 08:31:43, Sportmusorok
|
[6117.] |
Mind a két feltétel adott, sot még nyelvi probléma sincs, viszont jobb szeretem magyarul nézni az F1-et. Palik, hiányzol!
Mindigtv, DIGI - 0,8W
|
| | | [válaszok erre: #3926] |
[előzmény: (3918) kutyuska, 2011-01-18 21:40:58] |
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3924. Elküldve: 2011-01-19 08:28:41, Sportmusorok
|
[6118.] |
JSC sport 9+ 7'W és 13'E
JSC sport HD2 7'W
most 9 órától nyomják
|
| | |
[előzmény: (3923) dezso0724, 2011-01-19 07:47:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
3923. Elküldve: 2011-01-19 07:47:12, Sportmusorok
|
[6119.] |
Sajnos az elmúlt évek tapasztalatai nem azt mutatják, hogy fogják adni:-(
Dezső
|
| | | [válaszok erre: #3924] |
[előzmény: (3922) sanca2, 2011-01-19 07:22:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3922. Elküldve: 2011-01-19 07:22:05, Sportmusorok
|
[6120.] |
Szerintem a teniszt fogják adni
de esetleg feedeket is lehet keresni
|
| | | [válaszok erre: #3923] |
[előzmény: (3921) dezso0724, 2011-01-19 07:10:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
3921. Elküldve: 2011-01-19 07:10:16, Sportmusorok
|
[6121.] |
Köszi.
Lévén teniszrajongó vagyok, ezt az oldalt természetesen nagyon jól ismerem és használom.
TV csatornára gondoltam...
Dezső
|
| | | [válaszok erre: #3922] |
[előzmény: (3920) sanca2, 2011-01-19 06:50:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
3919. Elküldve: 2011-01-19 04:28:21, Sportmusorok
|
[6123.] |
Sziasztok,
Ha a hétvégén az Eurosport-nak eszébe jut mást is közvetíteni a teniszen kívül, akkor milyen lehetőségeim vannak az Ausztrál Open további követésére? Mely nagy európai csatornák közvetítenek még? Az olasz SKY csatornákat néztem, de ott nem közvetítenek. Esetleg HD-ben elérhető máshol is mint az Eurosporton? Jelenleg a Hot Bird-ön tanyázom, de a rendszer forgatós.
Köszi a segítséget!
Dezső
|
| | | [válaszok erre: #3920 #3927] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kutyuska

Tagság: 2008-04-22 12:50:29 Tagszám: #58628 Hozzászólások: 695 |
3918. Elküldve: 2011-01-18 21:40:58, Sportmusorok
|
[6124.] |
Ha van saját beltérid és UPCD HD csomagod, láthatod a NovaSport HD-t.
E két feltétel közül az első úgy látom megvan
______________________
"Babra munka, de megéri!"
Coolstream Neo2 Twin, CoolStream ZEE, Opticum 9500HD, 28,2(5)E 23,5E 19,2E 13E 9E 1W
|
| | | [válaszok erre: #3925] |
[előzmény: (3912) Neo1978, 2011-01-18 11:12:28] |
|
Törzstag
|
|
 LiMiX

Tagság: 2006-12-16 19:00:29 Tagszám: #38624 Hozzászólások: 1026 |
3917. Elküldve: 2011-01-18 17:26:24, Sportmusorok
|
[6125.] |
Nálam szintén a nagykecskével OptiboX 7710 HD CICX beltérivel 39% most a jel, 25% van kép
viszont a fix 90cm-es antennával nálam sincs jel erröl a tp-röl most...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-01-18 17:33:29]
|
| | |
[előzmény: (3916) sanca2, 2011-01-18 16:59:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|