Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499768/5 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (85/42
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3941. Elküldve: 2011-02-02 13:46:03,

Sportmusorok

[6101.]

A DigiSportnál teljesen megvannak baszódva, a teljes PL hétközi fordulóból nem adnak, adtak egyetlen egy mérkőzést sem élőben.
Helyette a ratyi SA-t erőltetnek. Kérdem én, akkor minek vették meg. Érdemes a Facebook-os DigiSport oldalra ellátogatni. Kicsit nagy az elégedetlenség.
Meg is értem.

Ez meg Az.
[válaszok erre: #3942]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3940. Elküldve: 2011-02-01 11:54:23,

Sportmusorok

[6102.]

icon32.gif
[előzmény: (3939) low-e, 2011-02-01 11:51:09]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


low-e



Tagság: 2011-01-14 09:44:32
Tagszám: #91450
Hozzászólások: 787
3939. Elküldve: 2011-02-01 11:51:09,

Sportmusorok

[6103.]

cze=cseh
éjszakás voltam reggel volt még nagyon icon74.gif

i love hardstyle
[válaszok erre: #3940] [előzmény: (3938) eszterx, 2011-02-01 11:08:37]
Törzstag
low-e adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3938. Elküldve: 2011-02-01 11:08:37,

Sportmusorok

[6104.]

Talán inkább csehek! icon41.gif
[válaszok erre: #3939] [előzmény: (3937) low-e, 2011-02-01 09:51:30]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


low-e



Tagság: 2011-01-14 09:44:32
Tagszám: #91450
Hozzászólások: 787
3937. Elküldve: 2011-02-01 09:51:30,

Sportmusorok

[6105.]

kódolatlanok a szlovák(többek között) sportcsatornák a thoron a upc csomagjában(nova sport,sport1-2 cze) ill.a román sport.ro icon41.gif

i love hardstyle
[válaszok erre: #3938]
Törzstag
low-e adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3936. Elküldve: 2011-01-30 18:58:14,

Sportmusorok

[6106.]

Miva? Csak nem utálod a franciákat? :)))

Mellesleg nekem se kedvenceim, DE: ha ennyire gyenge játékkal is képesek voltak nyerni, akkor sajna ez van. A valóság az, hogy a Dánoktól SOKKAL több kellett volna, és volt is bennük (szvsz), csak nem jött elő :(
[előzmény: (3935) sanca2, 2011-01-30 18:53:49]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3935. Elküldve: 2011-01-30 18:53:49,

Sportmusorok

[6107.]

A csigaevők nyertek a kézi WB-n icon16.gif icon73.gif
[válaszok erre: #3936]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3934. Elküldve: 2011-01-26 22:32:16,

Sportmusorok

[6108.]

A Barcát nem nagyon lehet egy lapon említeni a többi focicsapattal. icon80.gif

Azért a Bayern is odapakolt egy 4-est az Aachennek..... icon2.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (3933) stubyte, 2011-01-26 22:21:42]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3933. Elküldve: 2011-01-26 22:21:42,

Sportmusorok

[6109.]

Csak javasolni tudom a Barca közönségfociját a SportKlub-on.

16.perc 3:0 icon32.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3934]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3932. Elküldve: 2011-01-22 16:19:43,

Sportmusorok

[6110.]

Hel, ezt az oldalt ma találtam, esetleg ha valakit érdekel a sport . http://www.atdhe.net/


Ez meg Az.
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tutajos



Tagság: 2007-02-05 08:12:18
Tagszám: #41115
Hozzászólások: 84
3931. Elküldve: 2011-01-20 18:36:06,

Sportmusorok

[6111.]

tudtok e olyan oldalt ahol olimpia vb eb kosár kézi meccsek fent vannak magyar kommentárral lehet torrent is elöre is köszi
Kezdő
tutajos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dezso0724



Tagság: 2005-10-07 14:46:04
Tagszám: #22635
Hozzászólások: 1432
3930. Elküldve: 2011-01-19 13:18:22,

Sportmusorok

[6112.]

Igen, kódoltak. Régebben én magam is jártam a Türksaton is, de az nagyon kiesik nekem. A Thor nagyon messze van:-)

Dezső
[előzmény: (3929) chilee, 2011-01-19 11:40:41]
Kiváló dolgozó
dezso0724 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chilee



Tagság: 2006-02-06 15:58:50
Tagszám: #26704
Hozzászólások: 203
3929. Elküldve: 2011-01-19 11:40:41,

Sportmusorok

[6113.]

Szia! Gondolom ezek a csatik a spanyol csomagban vannak és kódoltak.Inkább a Türksaton telephelyezek,ahol tv8-olasz foci,beyaztv-holland foci,trt3-német bajnokság,ntvspor- spanyol foci,kanal.a-francia foci jönnek részben FTA,részben Biss kóddal.Itt van még Startv.tr ami bajnokok ligáját,és európa ligát közvetít,illetve az Idman tv-azeri-ami angol,spanyol,német focit ad.Ez a műhold egy aranybánya a sportot kedvelők számára.üdv.chilee. icon50.gif
[válaszok erre: #3930] [előzmény: (3928) dezso0724, 2011-01-19 10:53:24]
Haladó
chilee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dezso0724



Tagság: 2005-10-07 14:46:04
Tagszám: #22635
Hozzászólások: 1432
3928. Elküldve: 2011-01-19 10:53:24,

Sportmusorok

[6114.]

Na, ez az!
Köszönöm szépen!
Időközben -ha esetleg érdekel még a tenisz, és gondolom más is majd az AUS OPEN után- ajánlanám az Astraról a D+ csomagban vehető Multipant csatornákat. Kommentár nélküliek, most éppen 2 csati aktív, két különböző meccset adnak rajtuk.

Dezső
[válaszok erre: #3929] [előzmény: (3927) chilee, 2011-01-19 10:40:06]
Kiváló dolgozó
dezso0724 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chilee



Tagság: 2006-02-06 15:58:50
Tagszám: #26704
Hozzászólások: 203
3927. Elküldve: 2011-01-19 10:40:06,

Sportmusorok

[6115.]

Szia! Ajánlanám az Astra2A-n-28,2E-STREAM1-6 csatornákat-12441V27500-ahol közvetítik a teniszt,és más sporteseményeket is.Üdv.chilee. icon50.gif
[válaszok erre: #3928] [előzmény: (3919) dezso0724, 2011-01-19 04:28:21]
Haladó
chilee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3926. Elküldve: 2011-01-19 09:28:16,

Sportmusorok

[6116.]

Mondjuk nekem egyáltalán nem hiányzik a Palik, elég volt belőle, de tény, én is ( nálam sincs gond a szlovákkal ) jobban szeretem anyanyelvemen, magyarul nézni a F1-t.
Tehát marad a RTL klub, pedig van mind2 másik adóm HD-ben.

Ez meg Az.
[előzmény: (3925) Neo1978, 2011-01-19 08:31:43]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Neo1978



Tagság: 2010-02-19 18:01:59
Tagszám: #82538
Hozzászólások: 112
3925. Elküldve: 2011-01-19 08:31:43,

Sportmusorok

[6117.]

Mind a két feltétel adott, sot még nyelvi probléma sincs, viszont jobb szeretem magyarul nézni az F1-et. icon32.gif Palik, hiányzol! icon28.gif

Mindigtv, DIGI - 0,8W
[válaszok erre: #3926] [előzmény: (3918) kutyuska, 2011-01-18 21:40:58]
Haladó
Neo1978 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3924. Elküldve: 2011-01-19 08:28:41,

Sportmusorok

[6118.]

JSC sport 9+ 7'W és 13'E

JSC sport HD2 7'W

most 9 órától nyomják

[előzmény: (3923) dezso0724, 2011-01-19 07:47:12]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dezso0724



Tagság: 2005-10-07 14:46:04
Tagszám: #22635
Hozzászólások: 1432
3923. Elküldve: 2011-01-19 07:47:12,

Sportmusorok

[6119.]

Sajnos az elmúlt évek tapasztalatai nem azt mutatják, hogy fogják adni:-(

Dezső
[válaszok erre: #3924] [előzmény: (3922) sanca2, 2011-01-19 07:22:05]
Kiváló dolgozó
dezso0724 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3922. Elküldve: 2011-01-19 07:22:05,

Sportmusorok

[6120.]

Szerintem a teniszt fogják adni

de esetleg feedeket is lehet keresni icon32.gif
[válaszok erre: #3923] [előzmény: (3921) dezso0724, 2011-01-19 07:10:16]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dezso0724



Tagság: 2005-10-07 14:46:04
Tagszám: #22635
Hozzászólások: 1432
3921. Elküldve: 2011-01-19 07:10:16,

Sportmusorok

[6121.]

Köszi.
Lévén teniszrajongó vagyok, ezt az oldalt természetesen nagyon jól ismerem és használom.
TV csatornára gondoltam...

Dezső
[válaszok erre: #3922] [előzmény: (3920) sanca2, 2011-01-19 06:50:51]
Kiváló dolgozó
dezso0724 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3920. Elküldve: 2011-01-19 06:50:51,

Sportmusorok

[6122.]

http://www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html
[válaszok erre: #3921] [előzmény: (3919) dezso0724, 2011-01-19 04:28:21]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dezso0724



Tagság: 2005-10-07 14:46:04
Tagszám: #22635
Hozzászólások: 1432
3919. Elküldve: 2011-01-19 04:28:21,

Sportmusorok

[6123.]

Sziasztok,

Ha a hétvégén az Eurosport-nak eszébe jut mást is közvetíteni a teniszen kívül, akkor milyen lehetőségeim vannak az Ausztrál Open további követésére? Mely nagy európai csatornák közvetítenek még? Az olasz SKY csatornákat néztem, de ott nem közvetítenek. Esetleg HD-ben elérhető máshol is mint az Eurosporton? Jelenleg a Hot Bird-ön tanyázom, de a rendszer forgatós.
Köszi a segítséget!

Dezső

[válaszok erre: #3920 #3927]
Kiváló dolgozó
dezso0724 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kutyuska



Tagság: 2008-04-22 12:50:29
Tagszám: #58628
Hozzászólások: 695
3918. Elküldve: 2011-01-18 21:40:58,

Sportmusorok

[6124.]

Ha van saját beltérid és UPCD HD csomagod, láthatod a NovaSport HD-t.
E két feltétel közül az első úgy látom megvan icon25.gif

______________________
"Babra munka, de megéri!"
Coolstream Neo2 Twin, CoolStream ZEE, Opticum 9500HD, 28,2(5)E 23,5E 19,2E 13E 9E 1W
[válaszok erre: #3925] [előzmény: (3912) Neo1978, 2011-01-18 11:12:28]
Törzstag
kutyuska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
3917. Elküldve: 2011-01-18 17:26:24,

Sportmusorok

[6125.]

Nálam szintén a nagykecskével OptiboX 7710 HD CICX beltérivel 39% most a jel, 25% van kép
viszont a fix 90cm-es antennával nálam sincs jel erröl a tp-röl most...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-01-18 17:33:29]
[előzmény: (3916) sanca2, 2011-01-18 16:59:08]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011383056640625 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail