Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3916. Elküldve: 2011-01-18 16:59:08, Sportmusorok
|
[6126.] |
Nálam a kecskével 123x137cm CoolstreamHD1 beltérivel 46% a jel 39%-tól van kép
|
| | | [válaszok erre: #3917] |
[előzmény: (3915) huni66, 2011-01-18 16:37:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3915. Elküldve: 2011-01-18 16:37:08, Sportmusorok
|
[6127.] |
Tudom, hogy este elmegy, de jelen esetben nappal sincs nálam jel....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3916] |
[előzmény: (3914) barca11, 2011-01-18 16:11:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 barca11

Tagság: 2008-01-19 20:30:40 Tagszám: #54596 Hozzászólások: 32 |
3914. Elküldve: 2011-01-18 16:11:05, Sportmusorok
|
[6128.] |
Sajnos este 8 után nagyon lecsökken a jel, szinte nulla, nappal meg 95%.
|
| | | [válaszok erre: #3915] |
[előzmény: (3908) huni66, 2011-01-18 09:50:55] |
|
Zöldfülű
|
|
 kungzi

Tagság: 2008-08-09 17:54:52 Tagszám: #62380 Hozzászólások: 416 |
3913. Elküldve: 2011-01-18 11:28:45, Sportmusorok
|
[6129.] |
ne reménykedj
UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Neo1978

Tagság: 2010-02-19 18:01:59 Tagszám: #82538 Hozzászólások: 112 |
3912. Elküldve: 2011-01-18 11:12:28, Sportmusorok
|
[6130.] |
A szlovákok és a csehek is HD-ban fogják adni a Forma1-et (STV3 és Novasport). Vajon hozzánk is eljut egyszer az RTL Klub HD?
Mindigtv, DIGI - 0,8W
|
| | | [válaszok erre: #3918] |
|
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3911. Elküldve: 2011-01-18 10:38:37, Sportmusorok
|
[6131.] |
Kösz, a Gréta meccse reggel amúgy se kamerás pályán volt...
|
| | |
[előzmény: (3910) feek, 2011-01-18 10:19:58] |
|
Haladó
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
3910. Elküldve: 2011-01-18 10:19:58, Sportmusorok
|
[6132.] |
Teniszre ilyenről nem tudok.
Némely fogadóiroda közvetíti a mérkőzéseket, az oldalukon feltüntetik a konkrét meccseket, amelyek éppen zajlanak. De ezekre az oldalakra regelés szükséges, és át kell utalni egy bizonyos összeget (min. 10 € kb.) a számlájukra (mintha játszanál-fogadnál). Nem kell tippelned, de fontos, hogy pénz legyen a számládon, mert csak akkor engedi a rendszer a mérkőzések nézését.
|
| | | [válaszok erre: #3911] |
[előzmény: (3902) májkrém dzsekszon, 2011-01-17 12:55:37] |
|
Törzstag
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3909. Elküldve: 2011-01-18 10:19:07, Sportmusorok
|
[6133.] |
Sajnos nem fáradt el...
|
| | |
[előzmény: (3906) stubyte, 2011-01-18 07:40:49] |
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3908. Elküldve: 2011-01-18 09:50:55, Sportmusorok
|
[6134.] |
4 fok keleten nekem már 2. napja nincs jel a JSC transponderen.Nálam van valami gubanc vagy mi lehet?
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3914] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tutajos

Tagság: 2007-02-05 08:12:18 Tagszám: #41115 Hozzászólások: 84 |
3905. Elküldve: 2011-01-18 06:38:06, Sportmusorok
|
[6137.] |
hali azt szeretném kérdezni tud e valaki olyan videomegoszto vagy torrent oldalt ahol esetleg olimpia eb vb meccsek döntök kézilabda kosárlabdateljes egészben fenn vannak lehetöleg magyar kommentel elöre is köszi
|
| |
|
Kezdő
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3904. Elküldve: 2011-01-17 16:43:27, Sportmusorok
|
[6138.] |
Kösz, ezt most tudom is, meg még azt is, hogy néhány más adó is adja, így pl. spanyol C+, erre úgy jöttem rá, hogy végigbogarásztam a sportadókat.
Arra gondoltam, hogy a liveonsat.com mintájára a teniszközvetítésekre is van-e valami tájékoztató...
|
| | |
[előzmény: (3903) zolibá, 2011-01-17 16:31:11] |
|
Haladó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
3903. Elküldve: 2011-01-17 16:31:11, Sportmusorok
|
[6139.] |
EUROSPORT!
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | | [válaszok erre: #3904] |
[előzmény: (3902) májkrém dzsekszon, 2011-01-17 12:55:37] |
|
Törzstag
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3902. Elküldve: 2011-01-17 12:55:37, Sportmusorok
|
[6140.] |
Teniszre ugyanilyen nincs?
|
| | | [válaszok erre: #3903 #3910] |
[előzmény: (3899) feek, 2011-01-16 00:02:26] |
|
Haladó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3901. Elküldve: 2011-01-17 11:03:58, Sportmusorok
|
[6141.] |
Köszönöm feek!
Ez még jobb. Ezt kerestem.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | |
[előzmény: (3899) feek, 2011-01-16 00:02:26] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3900. Elküldve: 2011-01-16 16:39:05, Sportmusorok
|
[6142.] |
Kár, pedig nagyon jó dolog volt.
|
| | |
[előzmény: (3898) banok5, 2011-01-15 22:09:44] |
|
|
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3898. Elküldve: 2011-01-15 22:09:44, Sportmusorok
|
[6144.] |
nem
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3900] |
[előzmény: (3896) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-15 15:16:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3897. Elküldve: 2011-01-15 18:01:42, Sportmusorok
|
[6145.] |
Kézi
HUN NOR 26:23
Nagyon jó mecs volt
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3896. Elküldve: 2011-01-15 15:16:56, Sportmusorok
|
[6146.] |
A múltkor volt ehf player a női kézi idején az most megy vajon?
|
| | | [válaszok erre: #3898] |
[előzmény: (3895) abbeg, 2011-01-15 14:42:11] |
|
|
|
|
 abbeg

Tagság: 2005-09-21 18:34:29 Tagszám: #22147 Hozzászólások: 546 |
3895. Elküldve: 2011-01-15 14:42:11, Sportmusorok
|
[6147.] |
Hali!
Itt néztem a női Európa-bajnokságot !
Rendben volt a kép minőség is, igaz kommentár nélkül ment...
Hoppá link lemaradt sorry: http://sports-tv.eu/index.html
|
| | | [válaszok erre: #3896] |
[előzmény: (3887) Janó_bá, 2011-01-15 11:15:33] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3894. Elküldve: 2011-01-15 12:09:28, Sportmusorok
|
[6148.] |
A német sport 1 is adja a meccseket de nem tudom a németek melyik csoportban vannak gondolom azt a csoportot adják.
|
| | |
[előzmény: (3890) Janó_bá, 2011-01-15 11:47:53] |
|
|
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3893. Elküldve: 2011-01-15 12:02:11, Sportmusorok
|
[6149.] |
Köszönöm zolibá! Ezt kerestem.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | |
[előzmény: (3892) zolibá, 2011-01-15 11:54:38] |
|
Törzstag
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|