Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
3891. Elküldve: 2011-01-15 11:51:05, Sportmusorok
|
[6151.] |
Valahogy a Kaspersky nem szereti ezt az oldalt, trójait jelzett!
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (3888) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-15 11:18:58] |
|
Törzstag
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3890. Elküldve: 2011-01-15 11:47:53, Sportmusorok
|
[6152.] |
Köszi Robertooo!
Van Sport1-em a T-Kábelen. Én más meccseket is szeretnék nézni.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #3892 #3894] |
[előzmény: (3888) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-15 11:18:58] |
|
Törzstag
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
3889. Elküldve: 2011-01-15 11:24:49, Sportmusorok
|
[6153.] |
És akkor mi lesz, ha megveszi a sportklub-ot? Megcsinálhatja a 2. sport csatornáját, amire át teszi a bl-t vagy csak egy részét! Az angol meg a többi marad! Erre nem gondoltok?
|
| | |
[előzmény: (3884) kungzi, 2011-01-14 13:47:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3887. Elküldve: 2011-01-15 11:15:33, Sportmusorok
|
[6155.] |
Szevasztok!
A kézilabda VB-t a Sport1-en kívül hol lehet még nézni?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #3888 #3895 #3899] |
|
|
Törzstag
|
|
 djhoresz

Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353 |
3886. Elküldve: 2011-01-14 22:25:48, Sportmusorok
|
[6156.] |
Ígérni is tudni kell,no de fizetni érte az megint más.
|
| | |
[előzmény: (3885) májkrém dzsekszon, 2011-01-14 13:48:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3885. Elküldve: 2011-01-14 13:48:40, Sportmusorok
|
[6157.] |
Valamit pedig dönteniük kell, azt hallottam, hogy az angol fociért háromszor többet igértek, mint amennyit korábban az Eurosport fizetett.
|
| | | [válaszok erre: #3886] |
[előzmény: (3883) stubyte, 2011-01-14 12:16:49] |
|
Haladó
|
|
 kungzi

Tagság: 2008-08-09 17:54:52 Tagszám: #62380 Hozzászólások: 416 |
3884. Elküldve: 2011-01-14 13:47:12, Sportmusorok
|
[6158.] |
arckönyvön kérdeztem őket a sportklubbal kapcsolatban azt írták két héten belül eldől, hogy mi lesz
UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
|
| | | [válaszok erre: #3889] |
|
|
Törzstag
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3883. Elküldve: 2011-01-14 12:16:49, Sportmusorok
|
[6159.] |
Csak éppen nem eccerű egy csatornát megvenni, ráadásul azért fizetni is illik.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3885] |
[előzmény: (3882) májkrém dzsekszon, 2011-01-14 12:09:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3882. Elküldve: 2011-01-14 12:09:15, Sportmusorok
|
[6160.] |
Állítólag a Sportklubbal kavarnak...
|
| | | [válaszok erre: #3883] |
[előzmény: (3879) stubyte, 2011-01-14 08:31:06] |
|
Haladó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
3881. Elküldve: 2011-01-14 09:36:12, Sportmusorok
|
[6161.] |
Több helyen elérhető már a DigiSport, még a kisebb szolgáltatóknál is, kivéve UPC és T-Home.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (3880) huni66, 2011-01-14 09:09:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3880. Elküldve: 2011-01-14 09:09:16, Sportmusorok
|
[6162.] |
Akkor ez lehet az oka, hogy megjelent pl. nálunk kábelen?
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3881] |
[előzmény: (3879) stubyte, 2011-01-14 08:31:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3879. Elküldve: 2011-01-14 08:31:06, Sportmusorok
|
[6163.] |
Idézet:
| de akkor már muszáj lesz minden szolgáltatónak felvennie
| |
illetve a Digi SZERZŐDÉSES KÖTELESSÉGE - mint pl. a BL meccsek esetében is - a sokkal szélesebb nézőközönséghez való eljuttatása ezeknek a sporteseményeknek.
A jelenlegi magyarországi elérhetőségük alatta van a BL közvetítési jogokat tartalmazó szerződésben foglaltaknak. Ha az idei évben nem lesz lényegesen több szolgáltató kínálatában elérhető a digisport, illetve más - lehetőleg saját tulajdonú - szélesebb körben elérhető sportcsatornának nem biztosítanak ÉLŐ közvetítési jogosítványokat, akkor 2012-ben az UEFA már szóba sem áll velük - és Bernie Ecclestone -t sem csak a pénz érdekli, neki is fontos, hogy a szponzorok hirdetései minél szélesebb közönséget találjanak meg, hiszen ez (is) az egyik fő pénzforrása.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3880 #3882] |
[előzmény: (3877) kungzi, 2011-01-12 12:35:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ludwigvanmozart

Tagság: 2007-12-08 11:17:07 Tagszám: #52670 Hozzászólások: 13 |
3878. Elküldve: 2011-01-12 16:39:10, Sportmusorok
|
[6164.] |
Előbb-utóbb majd csak belegebednek...
|
| | |
[előzmény: (3875) klotyómanó, 2011-01-10 12:09:48] |
|
Zöldfülű
|
|
 kungzi

Tagság: 2008-08-09 17:54:52 Tagszám: #62380 Hozzászólások: 416 |
3877. Elküldve: 2011-01-12 12:35:08, Sportmusorok
|
[6165.] |
de akkor már muszáj lesz minden szolgáltatónak felvennie
UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
|
| | | [válaszok erre: #3879] |
[előzmény: (3875) klotyómanó, 2011-01-10 12:09:48] |
|
Törzstag
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
3876. Elküldve: 2011-01-12 11:33:47, Sportmusorok
|
[6166.] |
A Formula 1-es HD-s közvetítések feed-je 42 Mb/s lesz 1080i - ben.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/88873
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| |
|
Haladó
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
3875. Elküldve: 2011-01-10 12:09:48, Sportmusorok
|
[6167.] |
Ma reggel olvastam a Blikkben ( mea culpa), hogy 2012-től nem csak az MTV hanem a DigiSport is harcba száll a Forma 1-es közvetítési jogokért ! Na ezt azért már mégse !!!
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | | [válaszok erre: #3877 #3878] |
|
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3874. Elküldve: 2011-01-08 13:02:07, Sportmusorok
|
[6168.] |
most már jobban oda fogok rájuk figyelni...
|
| | |
[előzmény: (3873) stubyte, 2011-01-08 11:42:12] |
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3873. Elküldve: 2011-01-08 11:42:12, Sportmusorok
|
[6169.] |
Majd ha "rákapsz" a hírfeedekre is az lesz az igazi...
Érdekes látni a pl. a tudósítót, aki mínusz egynehány fokban 10 percig vacog, majd mosolygós arccal, szépen elmondja a tudósítását.
De a chilei bányászok mentésének tudósítása sem volt piskóta.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3874] |
[előzmény: (3872) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 11:35:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3872. Elküldve: 2011-01-08 11:35:53, Sportmusorok
|
[6170.] |
...ráadásul először néztem feeden.
|
| | | [válaszok erre: #3873] |
[előzmény: (3871) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 11:35:07] |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3871. Elküldve: 2011-01-08 11:35:07, Sportmusorok
|
[6171.] |
Félek, hogy nem, de ez tényleg nagy élmény volt...
|
| | | [válaszok erre: #3872] |
[előzmény: (3870) stubyte, 2011-01-08 11:33:53] |
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3870. Elküldve: 2011-01-08 11:33:53, Sportmusorok
|
[6172.] |
Megérte megnézni
Remélem lesz még jó pár döntő Grétától az idei évben.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3871] |
[előzmény: (3869) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 11:24:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3869. Elküldve: 2011-01-08 11:24:27, Sportmusorok
|
[6173.] |
Egyébként nem volt könnyű mindenre rátalálni:-)
|
| | | [válaszok erre: #3870] |
[előzmény: (3868) miroka, 2011-01-08 10:58:35] |
|
Haladó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3868. Elküldve: 2011-01-08 10:58:35, Sportmusorok
|
[6174.] |
Még szerencse, hogy vannak olyan fórumozók akik téves információikkal nem vezetik félre a fórumtársakat. :)
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3869] |
[előzmény: (3867) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 09:17:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3867. Elküldve: 2011-01-08 09:17:04, Sportmusorok
|
[6175.] |
Nagy élmény volt, még most ébredek...
|
| | | [válaszok erre: #3868] |
[előzmény: (3866) LF, 2011-01-08 03:26:05] |
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|