Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499766/3 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (69/44
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

zolibá



Tagság: 2006-05-16 14:15:16
Tagszám: #30624
Hozzászólások: 569
3891. Elküldve: 2011-01-15 11:51:05,

Sportmusorok

[6151.]

Valahogy a Kaspersky nem szereti ezt az oldalt, trójait jelzett!

Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
[előzmény: (3888) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-15 11:18:58]
Törzstag
zolibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
3890. Elküldve: 2011-01-15 11:47:53,

Sportmusorok

[6152.]

Köszi Robertooo!

Van Sport1-em a T-Kábelen. Én más meccseket is szeretnék nézni.

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #3892 #3894] [előzmény: (3888) Leíratkozott felhasználó, 2011-01-15 11:18:58]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3889. Elküldve: 2011-01-15 11:24:49,

Sportmusorok

[6153.]

És akkor mi lesz, ha megveszi a sportklub-ot? Megcsinálhatja a 2. sport csatornáját, amire át teszi a bl-t vagy csak egy részét! Az angol meg a többi marad! Erre nem gondoltok? icon53.gif
[előzmény: (3884) kungzi, 2011-01-14 13:47:12]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3888. Elküldve: 2011-01-15 11:18:58,

Sportmusorok

[6154.]

Van amikor működik a sport 1-es stream http://tv.stream.com.ru/
[válaszok erre: #3890 #3891] [előzmény: (3887) Janó_bá, 2011-01-15 11:15:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
3887. Elküldve: 2011-01-15 11:15:33,

Sportmusorok

[6155.]

Szevasztok!
A kézilabda VB-t a Sport1-en kívül hol lehet még nézni?

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #3888 #3895 #3899]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3886. Elküldve: 2011-01-14 22:25:48,

Sportmusorok

[6156.]

Ígérni is tudni kell,no de fizetni érte az megint más. icon25.gif
[előzmény: (3885) májkrém dzsekszon, 2011-01-14 13:48:40]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3885. Elküldve: 2011-01-14 13:48:40,

Sportmusorok

[6157.]

Valamit pedig dönteniük kell, azt hallottam, hogy az angol fociért háromszor többet igértek, mint amennyit korábban az Eurosport fizetett.
[válaszok erre: #3886] [előzmény: (3883) stubyte, 2011-01-14 12:16:49]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kungzi



Tagság: 2008-08-09 17:54:52
Tagszám: #62380
Hozzászólások: 416
3884. Elküldve: 2011-01-14 13:47:12,

Sportmusorok

[6158.]

arckönyvön kérdeztem őket a sportklubbal kapcsolatban icon21.gif azt írták két héten belül eldől, hogy mi lesz icon13.gif

UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
[válaszok erre: #3889]
Törzstag
kungzi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3883. Elküldve: 2011-01-14 12:16:49,

Sportmusorok

[6159.]

Csak éppen nem eccerű egy csatornát megvenni, ráadásul azért fizetni is illik. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3885] [előzmény: (3882) májkrém dzsekszon, 2011-01-14 12:09:15]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3882. Elküldve: 2011-01-14 12:09:15,

Sportmusorok

[6160.]

Állítólag a Sportklubbal kavarnak...
[válaszok erre: #3883] [előzmény: (3879) stubyte, 2011-01-14 08:31:06]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
3881. Elküldve: 2011-01-14 09:36:12,

Sportmusorok

[6161.]

Több helyen elérhető már a DigiSport, még a kisebb szolgáltatóknál is, kivéve UPC és T-Home.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (3880) huni66, 2011-01-14 09:09:16]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3880. Elküldve: 2011-01-14 09:09:16,

Sportmusorok

[6162.]

Akkor ez lehet az oka, hogy megjelent pl. nálunk kábelen?

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #3881] [előzmény: (3879) stubyte, 2011-01-14 08:31:06]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3879. Elküldve: 2011-01-14 08:31:06,

Sportmusorok

[6163.]

Idézet:
de akkor már muszáj lesz minden szolgáltatónak felvennie



illetve a Digi SZERZŐDÉSES KÖTELESSÉGE - mint pl. a BL meccsek esetében is - a sokkal szélesebb nézőközönséghez való eljuttatása ezeknek a sporteseményeknek.

A jelenlegi magyarországi elérhetőségük alatta van a BL közvetítési jogokat tartalmazó szerződésben foglaltaknak. Ha az idei évben nem lesz lényegesen több szolgáltató kínálatában elérhető a digisport, illetve más - lehetőleg saját tulajdonú - szélesebb körben elérhető sportcsatornának nem biztosítanak ÉLŐ közvetítési jogosítványokat, akkor 2012-ben az UEFA már szóba sem áll velük - és Bernie Ecclestone -t sem csak a pénz érdekli, neki is fontos, hogy a szponzorok hirdetései minél szélesebb közönséget találjanak meg, hiszen ez (is) az egyik fő pénzforrása. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3880 #3882] [előzmény: (3877) kungzi, 2011-01-12 12:35:08]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ludwigvanmozart



Tagság: 2007-12-08 11:17:07
Tagszám: #52670
Hozzászólások: 13
3878. Elküldve: 2011-01-12 16:39:10,

Sportmusorok

[6164.]

Előbb-utóbb majd csak belegebednek...
[előzmény: (3875) klotyómanó, 2011-01-10 12:09:48]
Zöldfülű
ludwigvanmozart adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kungzi



Tagság: 2008-08-09 17:54:52
Tagszám: #62380
Hozzászólások: 416
3877. Elküldve: 2011-01-12 12:35:08,

Sportmusorok

[6165.]

de akkor már muszáj lesz minden szolgáltatónak felvennie icon21.gif

UPC Digital Gold + HD DVR Mediabox + 2db HD Mediacard + 120Mbit Fiberpower
Samsung Galaxy S3 LTE
[válaszok erre: #3879] [előzmény: (3875) klotyómanó, 2011-01-10 12:09:48]
Törzstag
kungzi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
3876. Elküldve: 2011-01-12 11:33:47,

Sportmusorok

[6166.]

A Formula 1-es HD-s közvetítések feed-je 42 Mb/s lesz 1080i - ben.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/88873

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
3875. Elküldve: 2011-01-10 12:09:48,

Sportmusorok

[6167.]

Ma reggel olvastam a Blikkben ( mea culpa), hogy 2012-től nem csak az MTV hanem a DigiSport is harcba száll a Forma 1-es közvetítési jogokért ! Na ezt azért már mégse !!! icon3.gif

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
[válaszok erre: #3877 #3878]
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3874. Elküldve: 2011-01-08 13:02:07,

Sportmusorok

[6168.]

most már jobban oda fogok rájuk figyelni...
[előzmény: (3873) stubyte, 2011-01-08 11:42:12]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3873. Elküldve: 2011-01-08 11:42:12,

Sportmusorok

[6169.]

Majd ha "rákapsz" a hírfeedekre is az lesz az igazi... icon32.gif

Érdekes látni a pl. a tudósítót, aki mínusz egynehány fokban 10 percig vacog, majd mosolygós arccal, szépen elmondja a tudósítását.

De a chilei bányászok mentésének tudósítása sem volt piskóta. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3874] [előzmény: (3872) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 11:35:53]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3872. Elküldve: 2011-01-08 11:35:53,

Sportmusorok

[6170.]

...ráadásul először néztem feeden.
[válaszok erre: #3873] [előzmény: (3871) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 11:35:07]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3871. Elküldve: 2011-01-08 11:35:07,

Sportmusorok

[6171.]

Félek, hogy nem, de ez tényleg nagy élmény volt...
[válaszok erre: #3872] [előzmény: (3870) stubyte, 2011-01-08 11:33:53]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3870. Elküldve: 2011-01-08 11:33:53,

Sportmusorok

[6172.]

Megérte megnézni icon32.gif

Remélem lesz még jó pár döntő Grétától az idei évben. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3871] [előzmény: (3869) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 11:24:27]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3869. Elküldve: 2011-01-08 11:24:27,

Sportmusorok

[6173.]

Egyébként nem volt könnyű mindenre rátalálni:-)
[válaszok erre: #3870] [előzmény: (3868) miroka, 2011-01-08 10:58:35]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
3868. Elküldve: 2011-01-08 10:58:35,

Sportmusorok

[6174.]

Még szerencse, hogy vannak olyan fórumozók akik téves információikkal nem vezetik félre a fórumtársakat. :)

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #3869] [előzmény: (3867) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 09:17:04]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3867. Elküldve: 2011-01-08 09:17:04,

Sportmusorok

[6175.]

Nagy élmény volt, még most ébredek...
[válaszok erre: #3868] [előzmény: (3866) LF, 2011-01-08 03:26:05]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011106967926025 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail