Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3866. Elküldve: 2011-01-08 03:26:05, Sportmusorok
|
[6176.] |
Oké, örülök, hogy sikerült.
|
| | | [válaszok erre: #3867] |
[előzmény: (3865) májkrém dzsekszon, 2011-01-08 03:14:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3865. Elküldve: 2011-01-08 03:14:38, Sportmusorok
|
[6177.] |
kösz, nagyon szépen jön, nézem a meccset.
Gréta már nyert egy szettet.
|
| | | [válaszok erre: #3866] |
[előzmény: (3860) LF, 2011-01-07 23:37:35] |
|
Haladó
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3864. Elküldve: 2011-01-08 00:09:35, Sportmusorok
|
[6178.] |
Az elmúlt napokban nagyon szép volt a kép és 16:9 természetesen, ahogy illik is egy feed esetén.
|
| | |
[előzmény: (3863) sanca2, 2011-01-07 23:55:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3863. Elküldve: 2011-01-07 23:55:00, Sportmusorok
|
[6179.] |
Ez csak 8 megás, de biztos jó lesz
|
| | | [válaszok erre: #3864] |
[előzmény: (3861) nyilasmisi, 2011-01-07 23:42:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3862. Elküldve: 2011-01-07 23:45:40, Sportmusorok
|
[6180.] |
Nincs HD feed tudtommal.
|
| | |
[előzmény: (3861) nyilasmisi, 2011-01-07 23:42:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nyilasmisi

Tagság: 2005-01-20 21:42:09 Tagszám: #15318 Hozzászólások: 2017 |
3861. Elküldve: 2011-01-07 23:42:22, Sportmusorok
|
[6181.] |
HD feed is lesz nem tudod?
|
| | | [válaszok erre: #3862 #3863] |
[előzmény: (3860) LF, 2011-01-07 23:37:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3860. Elküldve: 2011-01-07 23:37:35, Sportmusorok
|
[6182.] |
Van már jel, jelenleg tesztábra, most betudod hangolni...
|
| | | [válaszok erre: #3861 #3865] |
[előzmény: (3858) májkrém dzsekszon, 2011-01-07 22:14:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Móka Miklós eská

Tagság: 2006-04-26 21:46:24 Tagszám: #30002 Hozzászólások: 136 |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3858. Elküldve: 2011-01-07 22:14:08, Sportmusorok
|
[6184.] |
már dolgozom rajta...
|
| | | [válaszok erre: #3860] |
[előzmény: (3856) LF, 2011-01-07 22:11:28] |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3857. Elküldve: 2011-01-07 22:12:55, Sportmusorok
|
[6185.] |
Jól wazze, én egy nyugdíjas jogász vagyok, sajnos én nem ezen nőttem fel.
De azért kösz, megpróbálom...
|
| | |
[előzmény: (3855) miroka, 2011-01-07 22:10:00] |
|
Haladó
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3856. Elküldve: 2011-01-07 22:11:28, Sportmusorok
|
[6186.] |
Akkor frekvenciához a csatorna keresés menüben: 11004 H
SR: 6111
De még nincs jel, szólok ha lesz.
|
| | | [válaszok erre: #3858] |
[előzmény: (3854) májkrém dzsekszon, 2011-01-07 22:06:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3855. Elküldve: 2011-01-07 22:10:00, Sportmusorok
|
[6187.] |
"wazze, azzal nehogy ne tudd má lekeresni"
Ha east 10 fokos csati a listádban ( összes műhold) ráállítod, és amikor megbiuzonyosodtál, hogy bejön a műhold akkor a tuner beállításoknál kézi hangolást választasz és ott beütöd a frekit, Sr-t paolritást, FEC-et és megkeresed
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3857] |
[előzmény: (3854) májkrém dzsekszon, 2011-01-07 22:06:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3854. Elküldve: 2011-01-07 22:06:02, Sportmusorok
|
[6188.] |
500 hd, igen látom
|
| | | [válaszok erre: #3855 #3856] |
[előzmény: (3853) LF, 2011-01-07 21:58:01] |
|
Haladó
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3853. Elküldve: 2011-01-07 21:58:01, Sportmusorok
|
[6189.] |
Milyen beltéri egységed van?
10 fok keletet látod?
|
| | | [válaszok erre: #3854] |
[előzmény: (3851) májkrém dzsekszon, 2011-01-07 21:40:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3851. Elküldve: 2011-01-07 21:40:59, Sportmusorok
|
[6191.] |
Azt mondd már meg légyszíves, hogy mit írjak be, pláne hová...
|
| | | [válaszok erre: #3853] |
[előzmény: (3850) miroka, 2011-01-07 21:37:07] |
|
Haladó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3850. Elküldve: 2011-01-07 21:37:07, Sportmusorok
|
[6192.] |
LF írta:
"Én is erről néztem tegnap és tegnapelőtt is"
Az én olvasatomban ez a megoldás kulcsa.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3851 #3852] |
[előzmény: (3847) stubyte, 2011-01-07 21:17:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3849. Elküldve: 2011-01-07 21:32:19, Sportmusorok
|
[6193.] |
Hát ez az...
|
| | |
[előzmény: (3847) stubyte, 2011-01-07 21:17:08] |
|
Haladó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3848. Elküldve: 2011-01-07 21:18:32, Sportmusorok
|
[6194.] |
+ bet365.com, bwin, unibet
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (3837) dezso0724, 2011-01-07 17:49:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3847. Elküldve: 2011-01-07 21:17:08, Sportmusorok
|
[6195.] |
Greta ARN (HUN) vs Yanina WICKMAYER (BEL)
1 órakor kezdődik a páros döntő utána az egyes.
Ha valaki elcsíp egy FEED-et kérem jelezze !
Ezt kár lenne kihagyni !
Ilyenkor hol vannak a magyar sportadók ???
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3849 #3850] |
[előzmény: (3839) miroka, 2011-01-07 18:15:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3846. Elküldve: 2011-01-07 20:27:34, Sportmusorok
|
[6196.] |
Rendben, de hova írjam be?
|
| | |
[előzmény: (3845) miroka, 2011-01-07 20:08:23] |
|
Haladó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3845. Elküldve: 2011-01-07 20:08:23, Sportmusorok
|
[6197.] |
Természetesen forgatható antennádnak kell lennie, ráforgatod az adott műholdra és beírod az adatokat és lekeresed.
Ha LF azt írta ott van, akkor meg éri ránézni, mert valszeg ott lesz a meccs
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3846] |
[előzmény: (3844) májkrém dzsekszon, 2011-01-07 20:02:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3844. Elküldve: 2011-01-07 20:02:28, Sportmusorok
|
[6198.] |
Ez nekem kicsit magas...
|
| | | [válaszok erre: #3845] |
[előzmény: (3843) LF, 2011-01-07 19:49:46] |
|
Haladó
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3843. Elküldve: 2011-01-07 19:49:46, Sportmusorok
|
[6199.] |
Beírod az adatait és letárolod a beltériddel. Én is erről néztem tegnap és tegnapelőtt is.
|
| | | [válaszok erre: #3844] |
[előzmény: (3842) májkrém dzsekszon, 2011-01-07 19:34:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3842. Elküldve: 2011-01-07 19:34:35, Sportmusorok
|
[6200.] |
hogyhogy lekeresem?
|
| | | [válaszok erre: #3843] |
[előzmény: (3841) LF, 2011-01-07 19:29:00] |
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|