Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (56/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

Peti 3017



Tagság: 2005-07-01 16:32:08
Tagszám: #20131
Hozzászólások: 111
3815. Elküldve: 2010-12-20 16:36:10,

Sportmusorok

[6226.]

Sziasztok.
Valaki tudja, hogy a 2011-es World Darts Championship-et a Sky Uk-on kivül, más, elérhető müholdas csatorna közvetiti-e?
Válaszokat előre is köszönöm.
[válaszok erre: #3816 #3823]
Haladó
Peti 3017 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BandiSat



Tagság: 2010-11-27 19:26:27
Tagszám: #90260
Hozzászólások: 19
3814. Elküldve: 2010-12-17 12:17:01,

Sportmusorok

[6227.]

Én is köszönöm szépen! Majd minden este szoktam nézni valamennyit az Eurosportot, de tegnap este ez kimaradt,mert épp nem tévéztem.
Előre is mindenkinek jó szórakozást a meccsekhez.
[előzmény: (3812) miroka, 2010-12-16 22:49:24]
Zöldfülű
BandiSat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
3813. Elküldve: 2010-12-17 11:14:31,

Sportmusorok

[6228.]

Köszi szépen nagyon!Üdv.
[előzmény: (3812) miroka, 2010-12-16 22:49:24]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
3812. Elküldve: 2010-12-16 22:49:24,

Sportmusorok

[6229.]

Dec.23-án 20:00 kor adja le az Eurosport.Most ment a promo.

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #3813 #3814] [előzmény: (3810) BandiSat, 2010-12-16 16:44:06]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3811. Elküldve: 2010-12-16 21:50:15,

Sportmusorok

[6230.]

Jópofáskodni akart a kommentátor a Debrecen meccsén :
" Rossinit a Sevillai Borbélyból ismerhetjük..."

hát Rossini biztosan nem szerepel a kétfelvonásos operában, de azért Ő írta.

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BandiSat



Tagság: 2010-11-27 19:26:27
Tagszám: #90260
Hozzászólások: 19
3810. Elküldve: 2010-12-16 16:44:06,

Sportmusorok

[6231.]

Kersgélem, és ha megtalálom, jelzem itt, hogy mely csatorna adja le az idei K-1 döntőt. Tavaly adta az Eurosport, ha jól emlékszem kb 1 héttel Karácsony előtt (először). A Teleholdban például a köv. másfél hétben nem szerepel az Eurosport műsorán. De azért ez biztosat nem jelent, mert elég gyakran tér el műsora az előre jelzettől.
Ha van másnak esetleg naprakész infója a témában, azt megköszönném (gondolom többen is örülnének), ha a fórumon megosztaná.
[válaszok erre: #3812] [előzmény: (3809) kovacska01, 2010-12-16 13:31:45]
Zöldfülű
BandiSat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
3809. Elküldve: 2010-12-16 13:31:45,

Sportmusorok

[6232.]

Lemaradtam én is az élő adásról!!Mikor adja valami felvételről?
[válaszok erre: #3810] [előzmény: (3808) BandiSat, 2010-12-13 00:44:23]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BandiSat



Tagság: 2010-11-27 19:26:27
Tagszám: #90260
Hozzászólások: 19
3808. Elküldve: 2010-12-13 00:44:23,

Sportmusorok

[6233.]

Ha vakakinek van infója arról, hogy az idei K-1 döntőt melyik csati adja le felvételről a közeljövőben, az jelezhetné itt.
[válaszok erre: #3809] [előzmény: (3805) miroka, 2010-12-12 12:43:04]
Zöldfülű
BandiSat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
3807. Elküldve: 2010-12-12 12:48:43,

Sportmusorok

[6234.]

Igazad van én meg a 7:32:59-ből arra következtettem, hogy mai a hozzászólás.Nem tűnt fel, hogy tegnap 7:32

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[előzmény: (3806) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-12 12:44:39]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3806. Elküldve: 2010-12-12 12:44:39,

Sportmusorok

[6235.]

Ja igazad van, azt hittem a kéziről van szó. De azt tegnap kérdezte, szóval valószínűleg tudta a kérdező, hogy nem ma lesz, szóval már nem volt aktuális a válasz. icon50.gif
[válaszok erre: #3807] [előzmény: (3805) miroka, 2010-12-12 12:43:04]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
3805. Elküldve: 2010-12-12 12:43:04,

Sportmusorok

[6236.]

Ha megnézted volna az előzményt akkor láttad volna, hogy a K1-re válaszoltam.

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #3806 #3808] [előzmény: (3802) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-12 12:09:39]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3804. Elküldve: 2010-12-12 12:29:26,

Sportmusorok

[6237.]

Nem tudom, én a stream-en néztem. Azt hiszem valamelyik nap a Polsat Sport is adta.
[előzmény: (3803) Janó_bá, 2010-12-12 12:15:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
3803. Elküldve: 2010-12-12 12:15:05,

Sportmusorok

[6238.]

Köszönöm. Az ukrán csatornák közül melyik adhatja?

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #3804] [előzmény: (3800) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-12 11:53:40]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3802. Elküldve: 2010-12-12 12:09:39,

Sportmusorok

[6239.]

Tegnap nem volt magyar meccs. Ma lesz 18:15-től.
[válaszok erre: #3805] [előzmény: (3801) miroka, 2010-12-12 11:59:12]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
3801. Elküldve: 2010-12-12 11:59:12,

Sportmusorok

[6240.]

Az már tegnap volt. Viasat Sport adta.


K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #3802] [előzmény: (3796) kovacska01, 2010-12-11 07:32:59]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3800. Elküldve: 2010-12-12 11:53:40,

Sportmusorok

[6241.]

EHF stream-en:
http://player.cdn.tv1.eu/player/_v_/_s_handball/_x_s-411205637/handball/dates.html?video=404288&detail=2&page=dates icon50.gif
[válaszok erre: #3803] [előzmény: (3799) Janó_bá, 2010-12-12 11:50:06]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
3799. Elküldve: 2010-12-12 11:50:06,

Sportmusorok

[6242.]

Szevasttok! Hol lehet a Sport2-n kívül megnézni az Ukrajna-Magyarország női kézilabda mérkőzést élőben ?

Janó_bá

Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
[válaszok erre: #3800] [előzmény: (3798) Biaggi, 2010-12-11 08:52:16]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Biaggi



Tagság: 2007-12-09 22:20:38
Tagszám: #52734
Hozzászólások: 285
3798. Elküldve: 2010-12-11 08:52:16,

Sportmusorok

[6243.]

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=98375&part=sports

Én itt nézem , elég jó a minősége
[válaszok erre: #3799]
Haladó
Biaggi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3797. Elküldve: 2010-12-11 08:01:00,

Sportmusorok

[6244.]

Nem tudom
[előzmény: (3796) kovacska01, 2010-12-11 07:32:59]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


kovacska01



Tagság: 2007-12-01 10:36:49
Tagszám: #52381
Hozzászólások: 624
3796. Elküldve: 2010-12-11 07:32:59,

Sportmusorok

[6245.]

Melyik csatorna adja a ma reggeli K-1 döntőt?
[válaszok erre: #3797 #3801] [előzmény: (3795) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-10 21:19:34]
Törzstag
kovacska01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3795. Elküldve: 2010-12-10 21:19:34,

Sportmusorok

[6246.]

Csak nem olyan jó kikapni senkitől sem főleg ekkora különbséggel. Habár látszik, hogy hiányoznak a csapatból az alap emberek.
[válaszok erre: #3796] [előzmény: (3794) f14a, 2010-12-10 21:05:47]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3794. Elküldve: 2010-12-10 21:05:47,

Sportmusorok

[6247.]

És ez mit számít??? A norvégok kézilabdázni ugyan nem tudnak, de ATLÉTIKUSAN annyira a világ fölött vannak (ámbár EZ a sport qvára nem ERRŐL szól, de úgy látszik, a jelenlegi SZABÁLYOK ezt kultiválják, nem a tudást :( )

Tőlem akár az ÖSSSZES világversenyt megnyerheti ez a 0 IQ-val rendelkező válogatott, nálam SOHASEM lesznek világelsők...
[válaszok erre: #3795] [előzmény: (3793) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-10 20:31:54]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3793. Elküldve: 2010-12-10 20:31:54,

Sportmusorok

[6248.]

Nagyon úgy tűnik belefutunk egy óriási vereségbe.
[válaszok erre: #3794]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3792. Elküldve: 2010-12-10 20:06:52,

Sportmusorok

[6249.]

Mindjárt kezdődik a magyar - norvég női kézi meccs.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
3791. Elküldve: 2010-12-10 17:42:34,

Sportmusorok

[6250.]

Ha valaki tudja, hogy a K1 holnapi döntőjét melyik csatorna adja, közkincsé tehetné.

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[előzmény: (3790) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-09 11:32:51]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010875225067139 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail