Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Peti 3017

Tagság: 2005-07-01 16:32:08 Tagszám: #20131 Hozzászólások: 111 |
3815. Elküldve: 2010-12-20 16:36:10, Sportmusorok
|
[6226.] |
Sziasztok.
Valaki tudja, hogy a 2011-es World Darts Championship-et a Sky Uk-on kivül, más, elérhető müholdas csatorna közvetiti-e?
Válaszokat előre is köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #3816 #3823] |
|
|
Haladó
|
|
 BandiSat

Tagság: 2010-11-27 19:26:27 Tagszám: #90260 Hozzászólások: 19 |
3814. Elküldve: 2010-12-17 12:17:01, Sportmusorok
|
[6227.] |
Én is köszönöm szépen! Majd minden este szoktam nézni valamennyit az Eurosportot, de tegnap este ez kimaradt,mert épp nem tévéztem.
Előre is mindenkinek jó szórakozást a meccsekhez.
|
| | |
[előzmény: (3812) miroka, 2010-12-16 22:49:24] |
|
Zöldfülű
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
3813. Elküldve: 2010-12-17 11:14:31, Sportmusorok
|
[6228.] |
Köszi szépen nagyon!Üdv.
|
| | |
[előzmény: (3812) miroka, 2010-12-16 22:49:24] |
|
Törzstag
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3812. Elküldve: 2010-12-16 22:49:24, Sportmusorok
|
[6229.] |
Dec.23-án 20:00 kor adja le az Eurosport.Most ment a promo.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3813 #3814] |
[előzmény: (3810) BandiSat, 2010-12-16 16:44:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3811. Elküldve: 2010-12-16 21:50:15, Sportmusorok
|
[6230.] |
Jópofáskodni akart a kommentátor a Debrecen meccsén :
" Rossinit a Sevillai Borbélyból ismerhetjük..."
hát Rossini biztosan nem szerepel a kétfelvonásos operában, de azért Ő írta.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BandiSat

Tagság: 2010-11-27 19:26:27 Tagszám: #90260 Hozzászólások: 19 |
3810. Elküldve: 2010-12-16 16:44:06, Sportmusorok
|
[6231.] |
Kersgélem, és ha megtalálom, jelzem itt, hogy mely csatorna adja le az idei K-1 döntőt. Tavaly adta az Eurosport, ha jól emlékszem kb 1 héttel Karácsony előtt (először). A Teleholdban például a köv. másfél hétben nem szerepel az Eurosport műsorán. De azért ez biztosat nem jelent, mert elég gyakran tér el műsora az előre jelzettől.
Ha van másnak esetleg naprakész infója a témában, azt megköszönném (gondolom többen is örülnének), ha a fórumon megosztaná.
|
| | | [válaszok erre: #3812] |
[előzmény: (3809) kovacska01, 2010-12-16 13:31:45] |
|
Zöldfülű
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
3809. Elküldve: 2010-12-16 13:31:45, Sportmusorok
|
[6232.] |
Lemaradtam én is az élő adásról!!Mikor adja valami felvételről?
|
| | | [válaszok erre: #3810] |
[előzmény: (3808) BandiSat, 2010-12-13 00:44:23] |
|
Törzstag
|
|
 BandiSat

Tagság: 2010-11-27 19:26:27 Tagszám: #90260 Hozzászólások: 19 |
3808. Elküldve: 2010-12-13 00:44:23, Sportmusorok
|
[6233.] |
Ha vakakinek van infója arról, hogy az idei K-1 döntőt melyik csati adja le felvételről a közeljövőben, az jelezhetné itt.
|
| | | [válaszok erre: #3809] |
[előzmény: (3805) miroka, 2010-12-12 12:43:04] |
|
Zöldfülű
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3807. Elküldve: 2010-12-12 12:48:43, Sportmusorok
|
[6234.] |
Igazad van én meg a 7:32:59-ből arra következtettem, hogy mai a hozzászólás.Nem tűnt fel, hogy tegnap 7:32
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | |
[előzmény: (3806) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-12 12:44:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3806. Elküldve: 2010-12-12 12:44:39, Sportmusorok
|
[6235.] |
Ja igazad van, azt hittem a kéziről van szó. De azt tegnap kérdezte, szóval valószínűleg tudta a kérdező, hogy nem ma lesz, szóval már nem volt aktuális a válasz.
|
| | | [válaszok erre: #3807] |
[előzmény: (3805) miroka, 2010-12-12 12:43:04] |
|
|
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3805. Elküldve: 2010-12-12 12:43:04, Sportmusorok
|
[6236.] |
Ha megnézted volna az előzményt akkor láttad volna, hogy a K1-re válaszoltam.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3806 #3808] |
[előzmény: (3802) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-12 12:09:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3804. Elküldve: 2010-12-12 12:29:26, Sportmusorok
|
[6237.] |
Nem tudom, én a stream-en néztem. Azt hiszem valamelyik nap a Polsat Sport is adta.
|
| | |
[előzmény: (3803) Janó_bá, 2010-12-12 12:15:05] |
|
|
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3803. Elküldve: 2010-12-12 12:15:05, Sportmusorok
|
[6238.] |
Köszönöm. Az ukrán csatornák közül melyik adhatja?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #3804] |
[előzmény: (3800) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-12 11:53:40] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3802. Elküldve: 2010-12-12 12:09:39, Sportmusorok
|
[6239.] |
Tegnap nem volt magyar meccs. Ma lesz 18:15-től.
|
| | | [válaszok erre: #3805] |
[előzmény: (3801) miroka, 2010-12-12 11:59:12] |
|
|
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3801. Elküldve: 2010-12-12 11:59:12, Sportmusorok
|
[6240.] |
Az már tegnap volt. Viasat Sport adta.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3802] |
[előzmény: (3796) kovacska01, 2010-12-11 07:32:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3799. Elküldve: 2010-12-12 11:50:06, Sportmusorok
|
[6242.] |
Szevasttok! Hol lehet a Sport2-n kívül megnézni az Ukrajna-Magyarország női kézilabda mérkőzést élőben ?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #3800] |
[előzmény: (3798) Biaggi, 2010-12-11 08:52:16] |
|
Törzstag
|
|
 Biaggi

Tagság: 2007-12-09 22:20:38 Tagszám: #52734 Hozzászólások: 285 |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3797. Elküldve: 2010-12-11 08:01:00, Sportmusorok
|
[6244.] |
Nem tudom
|
| | |
[előzmény: (3796) kovacska01, 2010-12-11 07:32:59] |
|
|
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
3796. Elküldve: 2010-12-11 07:32:59, Sportmusorok
|
[6245.] |
Melyik csatorna adja a ma reggeli K-1 döntőt?
|
| | | [válaszok erre: #3797 #3801] |
[előzmény: (3795) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-10 21:19:34] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3795. Elküldve: 2010-12-10 21:19:34, Sportmusorok
|
[6246.] |
Csak nem olyan jó kikapni senkitől sem főleg ekkora különbséggel. Habár látszik, hogy hiányoznak a csapatból az alap emberek.
|
| | | [válaszok erre: #3796] |
[előzmény: (3794) f14a, 2010-12-10 21:05:47] |
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3794. Elküldve: 2010-12-10 21:05:47, Sportmusorok
|
[6247.] |
És ez mit számít??? A norvégok kézilabdázni ugyan nem tudnak, de ATLÉTIKUSAN annyira a világ fölött vannak (ámbár EZ a sport qvára nem ERRŐL szól, de úgy látszik, a jelenlegi SZABÁLYOK ezt kultiválják, nem a tudást :( )
Tőlem akár az ÖSSSZES világversenyt megnyerheti ez a 0 IQ-val rendelkező válogatott, nálam SOHASEM lesznek világelsők...
|
| | | [válaszok erre: #3795] |
[előzmény: (3793) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-10 20:31:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3793. Elküldve: 2010-12-10 20:31:54, Sportmusorok
|
[6248.] |
Nagyon úgy tűnik belefutunk egy óriási vereségbe.
|
| | | [válaszok erre: #3794] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3792. Elküldve: 2010-12-10 20:06:52, Sportmusorok
|
[6249.] |
Mindjárt kezdődik a magyar - norvég női kézi meccs.
|
| |
|
|
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3791. Elküldve: 2010-12-10 17:42:34, Sportmusorok
|
[6250.] |
Ha valaki tudja, hogy a K1 holnapi döntőjét melyik csatorna adja, közkincsé tehetné.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | |
[előzmény: (3790) Leíratkozott felhasználó, 2010-12-09 11:32:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|