Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 lajtak

Tagság: 2009-06-01 13:03:24 Tagszám: #74915 Hozzászólások: 168 |
3715. Elküldve: 2010-09-30 19:58:55, Sportmusorok
|
[6326.] |
Tudlak sajnálni ? !! én akkor is a Magyaroknak szurkolok ha DEBRECENi vagyok és nem tudok lila tüzet gyújtani !
|
| | |
[előzmény: (3714) tponder, 2010-09-30 19:54:28] |
|
Haladó
|
|
 tponder

Tagság: 2009-02-05 14:24:27 Tagszám: #70106 Hozzászólások: 1565 |
3714. Elküldve: 2010-09-30 19:54:28, Sportmusorok
|
[6327.] |
Passz Ujpesti vagyok
Golden Media Spark Reloaded E2
sw.Pkt nebula Image 1873
SaTaN 90 Lnb+forgatomotor
|
| | | [válaszok erre: #3715] |
[előzmény: (3713) lajtak, 2010-09-30 19:52:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lajtak

Tagság: 2009-06-01 13:03:24 Tagszám: #74915 Hozzászólások: 168 |
3713. Elküldve: 2010-09-30 19:52:52, Sportmusorok
|
[6328.] |
Na mit szósz a meccshez ???
Megalázó MAGYARNAK lenni ?
Szerintem jó a DEBRECEN !!!!!!!!!!!!!
|
| | | [válaszok erre: #3714 #3718] |
[előzmény: (3710) xawax1223, 2010-09-30 19:04:11] |
|
Haladó
|
|
 tponder

Tagság: 2009-02-05 14:24:27 Tagszám: #70106 Hozzászólások: 1565 |
3712. Elküldve: 2010-09-30 19:46:09, Sportmusorok
|
[6329.] |
http://www.futbolarg.com/rd/8076.html
Debrecen mecs
Golden Media Spark Reloaded E2
sw.Pkt nebula Image 1873
SaTaN 90 Lnb+forgatomotor
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3711. Elküldve: 2010-09-30 19:12:51, Sportmusorok
|
[6330.] |
Nem tudom hol éltek EMBEREK !
A magyar foci ne kerüljön bele az "európa" környezetbe >Csoport< ;
mert megalázóan szegény bizonyítványt álltítunk ki magnukról !!
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | |
[előzmény: (3710) xawax1223, 2010-09-30 19:04:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3710. Elküldve: 2010-09-30 19:04:11, Sportmusorok
|
[6331.] |
Ha egy megalázó meccset akartok nézni - magyar szempontból - ;
akkor jó lesést , csak ne hogy könnyekkel bújjatok a pricsre!
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3711 #3713] |
[előzmény: (3708) banok5, 2010-09-30 16:53:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3709. Elküldve: 2010-09-30 16:56:44, Sportmusorok
|
[6332.] |
Majd nézik a 4STORY TV -t
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3708) banok5, 2010-09-30 16:53:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3708. Elküldve: 2010-09-30 16:53:24, Sportmusorok
|
[6333.] |
Az létezik, hogy az olaszoknál nem adja semmi a Sampdoria-DVSC meccset? Mert a liveonsat nem ír semmit.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3709 #3710] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3707. Elküldve: 2010-09-29 18:48:55, Sportmusorok
|
[6334.] |
Ez az ellenkező irányba van
|
| | |
[előzmény: (3706) pituka13, 2010-09-29 18:44:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pituka13

Tagság: 2007-09-12 12:43:16 Tagszám: #49180 Hozzászólások: 160 |
3706. Elküldve: 2010-09-29 18:44:24, Sportmusorok
|
[6335.] |
igen forgatos de addig nem fordul ki mar a hispasatig sem sajnos
|
| | | [válaszok erre: #3707] |
[előzmény: (3705) sanca2, 2010-09-29 18:33:49] |
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3705. Elküldve: 2010-09-29 18:33:49, Sportmusorok
|
[6336.] |
A tv-den ha forgatós a tükröd
42'E 11862 H 27500 5/6
75'E ABS 12640 V 22000 3/4
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-09-29 18:39:24]
|
| | | [válaszok erre: #3706] |
[előzmény: (3704) pituka13, 2010-09-29 18:03:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pituka13

Tagság: 2007-09-12 12:43:16 Tagszám: #49180 Hozzászólások: 160 |
3704. Elküldve: 2010-09-29 18:03:51, Sportmusorok
|
[6337.] |
Szevasztok. hol nezhetem kodolatlanul a mai BARCELONA meccset illusion c3 kyng soft......
|
| | | [válaszok erre: #3705] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3703. Elküldve: 2010-09-24 11:57:47, Sportmusorok
|
[6338.] |
F1 Szingapúr - 1. szabadedzés 12:00
BBC Stream
|
| |
|
|
|
|
 tponder

Tagság: 2009-02-05 14:24:27 Tagszám: #70106 Hozzászólások: 1565 |
3702. Elküldve: 2010-09-21 09:55:28, Sportmusorok
|
[6339.] |
FOOT SUR BULSAT MARDI 21092010 GMT+2
England League Cup
20:45 Tottenham - Arsenal
RING BG
-Hellas Sat 39°E -12647 H 30000 -I2(Bulsat)
I 060400 04 588549AB39A17BAC033125B691986865 ;Bulsat (39°E)
Spain Primera Division
20:00 Athletic B. - Mallorca
Film Plus - Sport
-Hellas Sat 39°E -12647 H 30000 -I2(Bulsat)
I 060400 04 588549AB39A17BAC033125B691986865 ;Bulsat (39°E)
TV Plus
-Hellas Sat 39°E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)
I 060400 04 588549AB39A17BAC033125B691986865 ;Bulsat (39°E)
22:00 Real M. - Espanyol
Film Plus - Sport
-Hellas Sat 39°E -12647 H 30000 -I2(Bulsat)
I 060400 04 588549AB39A17BAC033125B691986865 ;Bulsat (39°E)
TV Plus
-Hellas Sat 39°E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)
I 060400 04 588549AB39A17BAC033125B691986865 ;Bulsat (39°E)
Golden Media Spark Reloaded E2
sw.Pkt nebula Image 1873
SaTaN 90 Lnb+forgatomotor
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3701. Elküldve: 2010-09-19 21:00:22, Sportmusorok
|
[6340.] |
A kelet 28 fokon most megy Nascar az open access3-on
11259 V 27500
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3700. Elküldve: 2010-09-11 11:10:56, Sportmusorok
|
[6341.] |
Most éppen kódolatlan
|
| | |
[előzmény: (3699) stubyte, 2010-09-11 09:56:37] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3699. Elküldve: 2010-09-11 09:56:37, Sportmusorok
|
[6342.] |
Van, de mivel magyar érdekeltségű ezért a kulcsot nem írom ki. A Telespazio illetve Hungaria Amos néven találhatók többnyire meg a kulcsfájlokban.
Azonosítója : 2A
PÜ. ment
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3700] |
[előzmény: (3698) bamba, 2010-09-11 09:29:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
3698. Elküldve: 2010-09-11 09:29:55, Sportmusorok
|
[6343.] |
Sziasztok! A 4W-en lévő cseh sport 2-höz van emu kulcs (seca 1)? Üdv,
|
| | | [válaszok erre: #3699] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3697. Elküldve: 2010-09-02 20:07:37, Sportmusorok
|
[6344.] |
HUN - SPN női vízilabda az m1-en
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3695. Elküldve: 2010-08-31 16:30:24, Sportmusorok
|
[6346.] |
HUN - NED női vízilabda most kezdődött az m1-en
|
| |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3694. Elküldve: 2010-08-31 16:16:29, Sportmusorok
|
[6347.] |
pénteken
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (3693) upcfan, 2010-08-31 08:15:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 upcfan

Tagság: 2010-02-27 18:57:45 Tagszám: #82804 Hozzászólások: 165 |
3693. Elküldve: 2010-08-31 08:15:39, Sportmusorok
|
[6348.] |
sziasztok mikor kezdödnek a labdarugo eb selejtezök
|
| | | [válaszok erre: #3694] |
|
|
Haladó
|
|
 Bas46

Tagság: 2008-11-18 20:00:45 Tagszám: #65737 Hozzászólások: 138 |
3692. Elküldve: 2010-08-30 13:46:52, Sportmusorok
|
[6349.] |
Én sem értem,hogy legalább a digitális kábeleken miért nem 16:9-es az adás! HD-ról nem is beszélve!Egyszerűen a nézők igényeit le.....k.
|
| | |
[előzmény: (3690) kungzi, 2010-08-29 23:04:32] |
|
Haladó
|
|
 abszolutkezdo

Tagság: 2010-08-23 11:16:20 Tagszám: #87867 Hozzászólások: 69 |
3691. Elküldve: 2010-08-30 12:54:08, Sportmusorok
|
[6350.] |
Zolibá, Sanca, köszi!
|
| |
|
Kezdő
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|