Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (131/46
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3614. Elküldve: 2010-08-08 17:16:41,

Sportmusorok

[6426.]

na a szerbeknél az ottani Sportklub adja élőben a Premier Ligát szóval a PL tekintetében az RTS2 sem játszik már icon26.gif

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #3615]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tponder



Tagság: 2009-02-05 14:24:27
Tagszám: #70106
Hozzászólások: 1565
3613. Elküldve: 2010-08-08 13:35:50,

Sportmusorok

[6427.]

Bulsatcom
Ring Bg
13.35 Cardiff city-Sheffield utd


Beyaz Tv Türksat 42.k
14.30 Groningen-Ajax Amsterdam
FTA

Bulsatcom
Nova Sport BG
16.00 Chelsea Fc-Manchester Utd.


Ring BG
Bulsatcom
19.00 River Plate-Tigre

TV Globo
21.00 Corinthians-Flamengo


TV Andalucia
22.00 Atletico Madrid-Espanyol Barcelona

Ring BG
20.45 Stevenage Borough-Portsmouth

Sport 1 Germany
20.15 Augsburg-Vfb Stuttgart

Ring BG
20.45 Chesterfield-Middlesbrough

Golden Media Spark Reloaded E2
sw.Pkt nebula Image 1873
SaTaN 90 Lnb+forgatomotor
Kiváló dolgozó
tponder adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3612. Elküldve: 2010-08-06 13:42:59,

Sportmusorok

[6428.]

Nincs.
[előzmény: (3611) dbz, 2010-08-06 00:39:45]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


dbz



Tagság: 2005-09-11 17:44:01
Tagszám: #21820
Hozzászólások: 245
3611. Elküldve: 2010-08-06 00:39:45,

Sportmusorok

[6429.]

Akkor ezekszerint nincs Angol FTA?

Echosmart 791 - HW: B3.01 SW: V3.73
[válaszok erre: #3612] [előzmény: (3609) sanca2, 2010-08-05 22:56:25]
Haladó
dbz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
3610. Elküldve: 2010-08-05 23:35:30,

Sportmusorok

[6430.]

Elismerés az ETO-nak! icon2.gif

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (3609) sanca2, 2010-08-05 22:56:25]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3609. Elküldve: 2010-08-05 22:56:25,

Sportmusorok

[6431.]

http://href.hu/x/cx3r
[válaszok erre: #3610 #3611] [előzmény: (3608) dbz, 2010-08-05 22:38:42]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbz



Tagság: 2005-09-11 17:44:01
Tagszám: #21820
Hozzászólások: 245
3608. Elküldve: 2010-08-05 22:38:42,

Sportmusorok

[6432.]

Hali!

Valaki tudja-e hogy lehet-e digitálisan fogni az Eurosport-ot Angol hangvívővel? Mert az Astrán digitálisan csak a Német nyelvű van FTA-ban, Angol hanggal csak analógban van.

Echosmart 791 - HW: B3.01 SW: V3.73
[válaszok erre: #3609] [előzmény: (3607) Madison 07, 2010-07-28 20:41:09]
Haladó
dbz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Madison 07



Tagság: 2007-03-09 21:33:08
Tagszám: #42624
Hozzászólások: 4080
3607. Elküldve: 2010-07-28 20:41:09,

Sportmusorok

[6433.]


EuroSport HD / élő / Barcelona; Hajrá Pars K. & Német K...! icon32.gif

Üdv.: Madisonˆ'
[válaszok erre: #3608]
Kiváló dolgozó
Madison 07 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3606. Elküldve: 2010-07-28 16:56:55,

Sportmusorok

[6434.]

az oldalamon vannak streamek a meccshez

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (3605) antikabakter, 2010-07-28 09:32:04]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


antikabakter



Tagság: 2004-11-06 10:13:32
Tagszám: #13635
Hozzászólások: 359
3605. Elküldve: 2010-07-28 09:32:04,

Sportmusorok

[6435.]

A sport1-en kívűl más csatornán esetleg a neten sehol sem lehet majd nézni este a DVSC-Basel meccset?
[válaszok erre: #3606]
Törzstag
antikabakter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3604. Elküldve: 2010-07-27 17:11:47,

Sportmusorok

[6436.]

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/europa-liga-a-digi-sport-kozvetiti-az-eto-montpellier-elleni-meccset-2038656

___________________________________

sweet.tv
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3603. Elküldve: 2010-07-23 14:52:16,

Sportmusorok

[6437.]

na hoppá, igaz a cseh jogokat is megvették-köszi Digi
icon49.gif
[előzmény: (3600) oldcsatterhand, 2010-07-23 13:15:22]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3602. Elküldve: 2010-07-23 14:45:18,

Sportmusorok

[6438.]

http://sportgeza.hu/futball/2010/07/23/a_topfoci_mostantol_a_digisportnal/

sajnos, baxhatjuk a magyar PL, de még ott a NovaSport igaz csehül, szlovákul, nálam nemgond megértem...
Kár érte, nagyon.
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3601. Elküldve: 2010-07-23 13:17:32,

Sportmusorok

[6439.]

Hát igen.
[előzmény: (3599) agronimus, 2010-07-23 12:57:35]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldcsatterhand



Tagság: 2004-11-08 19:41:49
Tagszám: #13762
Hozzászólások: 1438
3600. Elküldve: 2010-07-23 13:15:22,

Sportmusorok

[6440.]

Úgy bizony! Sőt én úgy tudom hogy a magyar-szlovák-cseh-román oldalon csak a Digisport közvetíti az angol és olasz bajnokikat. Tehát a Nova sport kilőve
[válaszok erre: #3603] [előzmény: (3595) banok5, 2010-07-21 16:50:51]
Kiváló dolgozó
oldcsatterhand adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
3599. Elküldve: 2010-07-23 12:57:35,

Sportmusorok

[6441.]

asszem ebbol parasztlazadas lesz.

http://sportgeza.hu/futball/2010/07/23/a_topfoci_mostantol_a_digisportnal/
[válaszok erre: #3601]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3598. Elküldve: 2010-07-23 12:32:23,

Sportmusorok

[6442.]

Aki szeretne letölteni régi és új F1-es versenyeket, időmérőket, összefoglalókat (illetve Cart évadokat (hamarosan motoGP, GP2 versenyeket is) - a linkek folyamatosan bővülnek) látogasson el a http://f1adatbazis.herobo.com oldalra.
[előzmény: (3597) gergo33, 2010-07-23 10:11:45]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


gergo33



Tagság: 2010-03-23 18:10:49
Tagszám: #83518
Hozzászólások: 143
3597. Elküldve: 2010-07-23 10:11:45,

Sportmusorok

[6443.]

Élő közvetítés: Hockenheim - első szabadedzés icon50.gif ITT: http://eplsite.com/stream1.html
[válaszok erre: #3598]
Haladó
gergo33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3596. Elküldve: 2010-07-21 17:29:39,

Sportmusorok

[6444.]

Ha valami miatt nem változik...........
[előzmény: (3595) banok5, 2010-07-21 16:50:51]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3595. Elküldve: 2010-07-21 16:50:51,

Sportmusorok

[6445.]

még hányszor kell leírni, hogy ebben az idényben Bundesliga csak az Eurosport2-n, Premier Liga, Seria A csak a DigiSporton.

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #3596 #3600]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3594. Elküldve: 2010-07-21 14:33:28,

Sportmusorok

[6446.]

Én meg a minap olvatam, h. a Esp 2, még a 2010/11 PL évad biztosan lesz, nem csak a Digin, esetleg a cseh NovaSport...
[előzmény: (3592) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-20 19:01:15]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Móka Miklós eská



Tagság: 2006-04-26 21:46:24
Tagszám: #30002
Hozzászólások: 136
3593. Elküldve: 2010-07-21 14:25:26,

Sportmusorok

[6447.]

Üdv a csapatnak!

Honnan tudnám vagyis melyik csatornáról/holdról venni a közelgő kosár vb, mindtöbb meccsét?

(Hrt2 gondolom például, de azt lehet e valahonnan okosban venni? Esetleg más?)
Haladó
Móka Miklós eská adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3592. Elküldve: 2010-07-20 19:01:15,

Sportmusorok

[6448.]

Én úgy tudom, hogy az esp2 nem fogja adni, viszont a bundes ligát igen.
[válaszok erre: #3594] [előzmény: (3590) bamba, 2010-07-20 18:56:01]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
3590. Elküldve: 2010-07-20 18:56:01,

Sportmusorok

[6449.]

Az angol premier ligát a digisport és a eurosport2 adja vagy csak a digi?
köszi, üdv
[válaszok erre: #3591 #3592]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolibá



Tagság: 2006-05-16 14:15:16
Tagszám: #30624
Hozzászólások: 569
3589. Elküldve: 2010-07-19 08:15:51,

Sportmusorok

[6450.]

http://flysat.com/upc-1w.php
12188 V 28000

Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
[előzmény: (3588) kiseto, 2010-07-19 08:11:33]
Törzstag
zolibá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011079788208008 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail