Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3614. Elküldve: 2010-08-08 17:16:41, Sportmusorok
|
[6426.] |
na a szerbeknél az ottani Sportklub adja élőben a Premier Ligát szóval a PL tekintetében az RTS2 sem játszik már
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3615] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tponder

Tagság: 2009-02-05 14:24:27 Tagszám: #70106 Hozzászólások: 1565 |
3613. Elküldve: 2010-08-08 13:35:50, Sportmusorok
|
[6427.] |
Bulsatcom
Ring Bg
13.35 Cardiff city-Sheffield utd
Beyaz Tv Türksat 42.k
14.30 Groningen-Ajax Amsterdam
FTA
Bulsatcom
Nova Sport BG
16.00 Chelsea Fc-Manchester Utd.
Ring BG
Bulsatcom
19.00 River Plate-Tigre
TV Globo
21.00 Corinthians-Flamengo
TV Andalucia
22.00 Atletico Madrid-Espanyol Barcelona
Ring BG
20.45 Stevenage Borough-Portsmouth
Sport 1 Germany
20.15 Augsburg-Vfb Stuttgart
Ring BG
20.45 Chesterfield-Middlesbrough
Golden Media Spark Reloaded E2
sw.Pkt nebula Image 1873
SaTaN 90 Lnb+forgatomotor
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3612. Elküldve: 2010-08-06 13:42:59, Sportmusorok
|
[6428.] |
Nincs.
|
| | |
[előzmény: (3611) dbz, 2010-08-06 00:39:45] |
|
|
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
3611. Elküldve: 2010-08-06 00:39:45, Sportmusorok
|
[6429.] |
Akkor ezekszerint nincs Angol FTA?
Echosmart 791 - HW: B3.01 SW: V3.73
|
| | | [válaszok erre: #3612] |
[előzmény: (3609) sanca2, 2010-08-05 22:56:25] |
|
Haladó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3610. Elküldve: 2010-08-05 23:35:30, Sportmusorok
|
[6430.] |
Elismerés az ETO-nak!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (3609) sanca2, 2010-08-05 22:56:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
3608. Elküldve: 2010-08-05 22:38:42, Sportmusorok
|
[6432.] |
Hali!
Valaki tudja-e hogy lehet-e digitálisan fogni az Eurosport-ot Angol hangvívővel? Mert az Astrán digitálisan csak a Német nyelvű van FTA-ban, Angol hanggal csak analógban van.
Echosmart 791 - HW: B3.01 SW: V3.73
|
| | | [válaszok erre: #3609] |
[előzmény: (3607) Madison 07, 2010-07-28 20:41:09] |
|
Haladó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
3607. Elküldve: 2010-07-28 20:41:09, Sportmusorok
|
[6433.] |
EuroSport HD / élő / Barcelona; Hajrá Pars K. & Német K...!
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #3608] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3606. Elküldve: 2010-07-28 16:56:55, Sportmusorok
|
[6434.] |
az oldalamon vannak streamek a meccshez
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (3605) antikabakter, 2010-07-28 09:32:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 antikabakter

Tagság: 2004-11-06 10:13:32 Tagszám: #13635 Hozzászólások: 359 |
3605. Elküldve: 2010-07-28 09:32:04, Sportmusorok
|
[6435.] |
A sport1-en kívűl más csatornán esetleg a neten sehol sem lehet majd nézni este a DVSC-Basel meccset?
|
| | | [válaszok erre: #3606] |
|
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3603. Elküldve: 2010-07-23 14:52:16, Sportmusorok
|
[6437.] |
na hoppá, igaz a cseh jogokat is megvették-köszi Digi
|
| | |
[előzmény: (3600) oldcsatterhand, 2010-07-23 13:15:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3601. Elküldve: 2010-07-23 13:17:32, Sportmusorok
|
[6439.] |
Hát igen.
|
| | |
[előzmény: (3599) agronimus, 2010-07-23 12:57:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
3600. Elküldve: 2010-07-23 13:15:22, Sportmusorok
|
[6440.] |
Úgy bizony! Sőt én úgy tudom hogy a magyar-szlovák-cseh-román oldalon csak a Digisport közvetíti az angol és olasz bajnokikat. Tehát a Nova sport kilőve
|
| | | [válaszok erre: #3603] |
[előzmény: (3595) banok5, 2010-07-21 16:50:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
3599. Elküldve: 2010-07-23 12:57:35, Sportmusorok
|
[6441.] |
asszem ebbol parasztlazadas lesz.
http://sportgeza.hu/futball/2010/07/23/a_topfoci_mostantol_a_digisportnal/
|
| | | [válaszok erre: #3601] |
|
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3598. Elküldve: 2010-07-23 12:32:23, Sportmusorok
|
[6442.] |
Aki szeretne letölteni régi és új F1-es versenyeket, időmérőket, összefoglalókat (illetve Cart évadokat (hamarosan motoGP, GP2 versenyeket is) - a linkek folyamatosan bővülnek) látogasson el a http://f1adatbazis.herobo.com oldalra.
|
| | |
[előzmény: (3597) gergo33, 2010-07-23 10:11:45] |
|
|
|
|
 gergo33

Tagság: 2010-03-23 18:10:49 Tagszám: #83518 Hozzászólások: 143 |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3596. Elküldve: 2010-07-21 17:29:39, Sportmusorok
|
[6444.] |
Ha valami miatt nem változik...........
|
| | |
[előzmény: (3595) banok5, 2010-07-21 16:50:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3595. Elküldve: 2010-07-21 16:50:51, Sportmusorok
|
[6445.] |
még hányszor kell leírni, hogy ebben az idényben Bundesliga csak az Eurosport2-n, Premier Liga, Seria A csak a DigiSporton.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3596 #3600] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3594. Elküldve: 2010-07-21 14:33:28, Sportmusorok
|
[6446.] |
Én meg a minap olvatam, h. a Esp 2, még a 2010/11 PL évad biztosan lesz, nem csak a Digin, esetleg a cseh NovaSport...
|
| | |
[előzmény: (3592) Leíratkozott felhasználó, 2010-07-20 19:01:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Móka Miklós eská

Tagság: 2006-04-26 21:46:24 Tagszám: #30002 Hozzászólások: 136 |
3593. Elküldve: 2010-07-21 14:25:26, Sportmusorok
|
[6447.] |
Üdv a csapatnak!
Honnan tudnám vagyis melyik csatornáról/holdról venni a közelgő kosár vb, mindtöbb meccsét?
(Hrt2 gondolom például, de azt lehet e valahonnan okosban venni? Esetleg más?)
|
| |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3592. Elküldve: 2010-07-20 19:01:15, Sportmusorok
|
[6448.] |
Én úgy tudom, hogy az esp2 nem fogja adni, viszont a bundes ligát igen.
|
| | | [válaszok erre: #3594] |
[előzmény: (3590) bamba, 2010-07-20 18:56:01] |
|
|
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
3590. Elküldve: 2010-07-20 18:56:01, Sportmusorok
|
[6449.] |
Az angol premier ligát a digisport és a eurosport2 adja vagy csak a digi?
köszi, üdv
|
| | | [válaszok erre: #3591 #3592] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
3589. Elküldve: 2010-07-19 08:15:51, Sportmusorok
|
[6450.] |
http://flysat.com/upc-1w.php
12188 V 28000
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (3588) kiseto, 2010-07-19 08:11:33] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|