Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
3537. Elküldve: 2010-05-28 11:22:46, Sportmusorok
|
[6501.] |
A ZDF adja még, ami ott esetleg elérhető, az Astra-ról az FTA.
Dezső
|
| | |
[előzmény: (3536) athos79, 2010-05-28 11:18:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 athos79

Tagság: 2006-01-11 18:29:34 Tagszám: #25683 Hozzászólások: 43 |
3536. Elküldve: 2010-05-28 11:18:19, Sportmusorok
|
[6502.] |
Hello
A holnap esti Magyarország-Németország meccset adja valami más adó is a Sport1-en kivül?
Szivesen megnéznénk itt a Felvidéken is, csak hát Sport1 nincs....
FTE 80 Al -- Optibox CX PVR READY Extra+HDMI -- Amiko Alien 8900 -- GI201 0,2dB -- Stab HH90 -- UPC
|
| | | [válaszok erre: #3537 #3538] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3535. Elküldve: 2010-05-26 18:45:25, Sportmusorok
|
[6503.] |
Ezt el se hiszem :)
Első félidő 27. perc: 1-el vezettek a Csehek. 1. félidő végeredménye: 4-el vezetünk :)
5 jó labdacsapda, ugyanannyi gyors indítás, és ennyi :)))
A magyar válogatott sosem látott felállásban: jobbátlövő Temes, balátlövő Görbicz, irányító Szucsánszky...
|
| | |
[előzmény: (3532) f14a, 2010-05-26 17:43:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 augustus

Tagság: 2008-07-12 11:58:19 Tagszám: #61381 Hozzászólások: 932 |
3534. Elküldve: 2010-05-26 18:37:25, Sportmusorok
|
[6504.] |
Az Orange Sport 3D szabadon foghatóan adja a Rolland Garrost annak, akinek van már alkalmas tv-je a szemüveggel együtt.
Hotbird 10818 H 17500 3/4
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Laci18

Tagság: 2007-05-16 19:29:02 Tagszám: #45053 Hozzászólások: 1072 |
3533. Elküldve: 2010-05-26 18:04:05, Sportmusorok
|
[6505.] |
Én úgy tudom tesztel egy pár műholdon már
|
| | |
[előzmény: (3530) bigacsiga, 2010-05-23 00:23:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3532. Elküldve: 2010-05-26 17:43:56, Sportmusorok
|
[6506.] |
CT4 adja...
De, hogy kinek van erre elérése, az egy másik kérdés :(
|
| | | [válaszok erre: #3535] |
[előzmény: (3531) rucsipu, 2010-05-26 14:58:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rucsipu

Tagság: 2003-09-07 08:27:13 Tagszám: #6477 Hozzászólások: 1055 |
3531. Elküldve: 2010-05-26 14:58:04, Sportmusorok
|
[6507.] |
Hello!
A női válogatott kézilabdát, adja valaki 18 órakor?
Üdv: András
|
| | | [válaszok erre: #3532] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
3530. Elküldve: 2010-05-23 00:23:53, Sportmusorok
|
[6508.] |
Sziasztok
Nem tudjátok Eurosport 3D-ben ad már?
|
| | | [válaszok erre: #3533] |
|
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3529. Elküldve: 2010-05-22 20:16:42, Sportmusorok
|
[6509.] |
Jó szurkolást mindenkinek!!!!!!
Hajrá Bayern......
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3528. Elküldve: 2010-05-22 14:49:56, Sportmusorok
|
[6510.] |
most nyáron lejárt az Eurosport2 hu/ro szerződése a Premier Ligával kapcsolatban és eddig nem úgy tűnt, hogy meg szándékoznák hosszabbítani.
egyébként
ma 20.45 Bayern München-Internazionale, Bajnokok Ligája döntő. tv: TV2, Digisport hu, Sat1, ORF1
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (3525) LackoVM, 2010-05-21 16:56:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
3527. Elküldve: 2010-05-22 11:30:22, Sportmusorok
|
[6511.] |
Mondjuk a sport 1,2 adta a Holland és a Francia bajnokikat is. Azokkal mi lesz?
|
| | |
[előzmény: (3525) LackoVM, 2010-05-21 16:56:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3526. Elküldve: 2010-05-21 19:23:21, Sportmusorok
|
[6512.] |
Kíváncsi leszek. Köszönöm a válaszokat.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
3525. Elküldve: 2010-05-21 16:56:21, Sportmusorok
|
[6513.] |
Én viszont úgy tudom, h.
DigiSport: BL, EK PL, SeriaA, BunL
EU 2: PL (a cseh és angol nyelvűn a BunL. is )
TV2: BL
Sport 1-2 : PD, Magyar Bajn. ED, SPL, Championship
SportKlub: Brazil, Argentin, Orosz, Belga, Osztrák bajnoskság
Story: EK
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #3527 #3528] |
[előzmény: (3524) banok5, 2010-05-21 16:37:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3524. Elküldve: 2010-05-21 16:37:38, Sportmusorok
|
[6514.] |
PL: valószínűleg Digisport
Bundesliga: Eurosport2
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3525] |
[előzmény: (3523) Gilberto, 2010-05-21 14:31:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3523. Elküldve: 2010-05-21 14:31:07, Sportmusorok
|
[6515.] |
Van már arról valakinek valamilyen infója, hogy a következő szezontól ki fogja adni a Premier Leaguet és a Bundesligát?
|
| | | [válaszok erre: #3524] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3521. Elküldve: 2010-05-18 11:26:13, Sportmusorok
|
[6517.] |
Felkerült a hotbirdre a Rai Sport 2 11804 V 27500
|
| |
|
|
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3520. Elküldve: 2010-05-16 22:59:03, Sportmusorok
|
[6518.] |
A fórumon nem megengedettek az alábbi dolgok, ezért a hozzászólásod törlésével járhat, ha a hozzászólásod kimeríti a lenti pontok valamelyikét:
Agresszív viselkedés, illetve személyeskedés, nagyfokú tiszteletlenség egy másik taggal szemben
A fórum chat-szerű, 1-2 szavas üres, mondanivaló nélküli "beszélgetős" használata. (A fórum nem egyenlő egy chattel.)
Az oldalon a hivatalos nyelv a magyar, tehát idegen nyelvű bemásolt információt magyar nyelvű magyarázattal, rövid fordítással/összefoglalóval láss el.
Ne használj gügye nyelvezetet vagy érthetetlen, írásjelek nélküli mondatokat és csupa nagybetűket. Tanulj meg helyesen írni!
A fórumon nem megengedettek az alábbi dolgok, ezért a tagságod felfüggesztésével vagy törlésével járhatnak a következők:
A moderátor többszöri felszólításának ismételten nem tesz eleget
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-05-16 23:04:12]
|
| | |
[előzmény: (3514) B ZOLI68, 2010-05-16 13:30:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3519. Elküldve: 2010-05-16 17:27:06, Sportmusorok
|
[6519.] |
Igazad van, de véleményem szerint ezt nem szolgáltató (vagy adásoldali) megoldással kell rákényszeríteni a nézőre, hanem a vételi helyeken megoldani. A 10-15 éves CRT televíziók jelentősebb része már alkalmas a formátumvezérelt televíziózásra, azért a kis mennyiségű "gagyi" készülékért amelyik meg nem, igazán nem azokat kellene "szívatni" akiknek új, korszerű készülékük van...
Ráadásul a digitális vételi helyeken ahol analóg televízió van, kötelező az STB használata, az pedig feltétlenül képes ezt a kérdést lekezelni.
|
| | |
[előzmény: (3518) ihmik, 2010-05-16 14:57:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ihmik

Tagság: 2009-03-06 08:58:16 Tagszám: #71412 Hozzászólások: 148 |
3518. Elküldve: 2010-05-16 14:57:55, Sportmusorok
|
[6520.] |
Az igazság, hogy régebbi típusú-pár éves -hagyományos tv-ken rá vagy kényszerülve a letterbox alkalmazásra, ha nem akarod, hogy egyes adók kilógjanak a képernyőről...
|
| | | [válaszok erre: #3519] |
[előzmény: (3513) f14a, 2010-05-15 15:40:03] |
|
Haladó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3517. Elküldve: 2010-05-16 14:49:11, Sportmusorok
|
[6521.] |
a mai Barcelona-Valladolid és Málaga-Real Madrid meccset simulcastban adja a Sport1 19.00-tól.
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kisqtya

Tagság: 2009-04-21 14:01:50 Tagszám: #73113 Hozzászólások: 454 |
3516. Elküldve: 2010-05-16 13:55:03, Sportmusorok
|
[6522.] |
Senkitsem helyesen: senkit sem
lehetet helyesen: lehetett
tarotavele helyesen: tartotta vele
Lengyel helyesen: lengyel (kisbetűvel, mert nem a neve hanem a nemzetisége)
McLarem helyesen: McLaren
lessz helyesen: lesz
aszt helyesen: azt
meg latjuk helyesen: meglátjuk
Ha magyar vagy, akkor ez felháborító.
|
| | |
[előzmény: (3514) B ZOLI68, 2010-05-16 13:30:35] |
|
Törzstag
|
|
 kisqtya

Tagság: 2009-04-21 14:01:50 Tagszám: #73113 Hozzászólások: 454 |
3515. Elküldve: 2010-05-16 13:39:10, Sportmusorok
|
[6523.] |
A Forma 1 sokakat érdekel, ellenben a te érthetetlen, zagyva összevissza firkálásod nem.
Írjál inkább az anyanyelveden, majd ha érdekel akkor valami internetes fordítóprogrammal lefordítom! Úgy valószínűleg érthetőbb lesz a mondanivalód.
|
| | |
[előzmény: (3514) B ZOLI68, 2010-05-16 13:30:35] |
|
Törzstag
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3514. Elküldve: 2010-05-16 13:30:35, Sportmusorok
|
[6524.] |
Hello! Senkitsem erdekel a Forma1,a futam 2-orakor kezdodik.Vebbert megint nem lehetet megfogni,Kubica meg tarotavele a tempot,jol ment a Lengyel.A csapatom,a McLarem 5. 8.-ig birtak a tempot,remelem McLarem 1.2.lessz a befuto. De hat a vak is aszt mondta,majd meg latjuk.
|
| | | [válaszok erre: #3515 #3516 #3520] |
|
|
Haladó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3513. Elküldve: 2010-05-15 15:40:03, Sportmusorok
|
[6525.] |
Ez egy UPC Digital? Merthogy a Directen jó (a Thorról), ott rendesen 16:9-ben jön mindkét Eurosport. Ami Nálad van, az egy 4:3-as letterboxba "kényszerített" 16:9-es adás...
|
| | | [válaszok erre: #3518] |
[előzmény: (3511) mlaszlo, 2010-05-13 20:37:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|