Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499758/21 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (69/41
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

dezso0724



Tagság: 2005-10-07 14:46:04
Tagszám: #22635
Hozzászólások: 1432
3537. Elküldve: 2010-05-28 11:22:46,

Sportmusorok

[6501.]

A ZDF adja még, ami ott esetleg elérhető, az Astra-ról az FTA.

Dezső
[előzmény: (3536) athos79, 2010-05-28 11:18:19]
Kiváló dolgozó
dezso0724 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


athos79



Tagság: 2006-01-11 18:29:34
Tagszám: #25683
Hozzászólások: 43
3536. Elküldve: 2010-05-28 11:18:19,

Sportmusorok

[6502.]

Hello

A holnap esti Magyarország-Németország meccset adja valami más adó is a Sport1-en kivül?
Szivesen megnéznénk itt a Felvidéken is, csak hát Sport1 nincs.... icon26.gif

FTE 80 Al -- Optibox CX PVR READY Extra+HDMI -- Amiko Alien 8900 -- GI201 0,2dB -- Stab HH90 -- UPC
[válaszok erre: #3537 #3538]
Zöldfülű
athos79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3535. Elküldve: 2010-05-26 18:45:25,

Sportmusorok

[6503.]

Ezt el se hiszem :)

Első félidő 27. perc: 1-el vezettek a Csehek. 1. félidő végeredménye: 4-el vezetünk :)

5 jó labdacsapda, ugyanannyi gyors indítás, és ennyi :)))

A magyar válogatott sosem látott felállásban: jobbátlövő Temes, balátlövő Görbicz, irányító Szucsánszky...
[előzmény: (3532) f14a, 2010-05-26 17:43:56]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


augustus



Tagság: 2008-07-12 11:58:19
Tagszám: #61381
Hozzászólások: 932
3534. Elküldve: 2010-05-26 18:37:25,

Sportmusorok

[6504.]

Az Orange Sport 3D szabadon foghatóan adja a Rolland Garrost annak, akinek van már alkalmas tv-je a szemüveggel együtt.
Hotbird 10818 H 17500 3/4
Törzstag
augustus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci18



Tagság: 2007-05-16 19:29:02
Tagszám: #45053
Hozzászólások: 1072
3533. Elküldve: 2010-05-26 18:04:05,

Sportmusorok

[6505.]

Én úgy tudom tesztel egy pár műholdon már
[előzmény: (3530) bigacsiga, 2010-05-23 00:23:53]
Kiváló dolgozó
Laci18 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3532. Elküldve: 2010-05-26 17:43:56,

Sportmusorok

[6506.]

CT4 adja...

De, hogy kinek van erre elérése, az egy másik kérdés :(
[válaszok erre: #3535] [előzmény: (3531) rucsipu, 2010-05-26 14:58:04]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rucsipu



Tagság: 2003-09-07 08:27:13
Tagszám: #6477
Hozzászólások: 1055
3531. Elküldve: 2010-05-26 14:58:04,

Sportmusorok

[6507.]

Hello!
A női válogatott kézilabdát, adja valaki 18 órakor?
Üdv: András
[válaszok erre: #3532]
Kiváló dolgozó
rucsipu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bigacsiga



Tagság: 2005-09-23 11:03:28
Tagszám: #22184
Hozzászólások: 569
3530. Elküldve: 2010-05-23 00:23:53,

Sportmusorok

[6508.]

Sziasztok
Nem tudjátok Eurosport 3D-ben ad már?
[válaszok erre: #3533]
Törzstag
bigacsiga adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3529. Elküldve: 2010-05-22 20:16:42,

Sportmusorok

[6509.]

Jó szurkolást mindenkinek!!!!!!

Hajrá Bayern...... icon2.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3528. Elküldve: 2010-05-22 14:49:56,

Sportmusorok

[6510.]

most nyáron lejárt az Eurosport2 hu/ro szerződése a Premier Ligával kapcsolatban és eddig nem úgy tűnt, hogy meg szándékoznák hosszabbítani.

egyébként
ma 20.45 Bayern München-Internazionale, Bajnokok Ligája döntő. tv: TV2, Digisport hu, Sat1, ORF1

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (3525) LackoVM, 2010-05-21 16:56:21]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldcsatterhand



Tagság: 2004-11-08 19:41:49
Tagszám: #13762
Hozzászólások: 1438
3527. Elküldve: 2010-05-22 11:30:22,

Sportmusorok

[6511.]

Mondjuk a sport 1,2 adta a Holland és a Francia bajnokikat is. Azokkal mi lesz?
[előzmény: (3525) LackoVM, 2010-05-21 16:56:21]
Kiváló dolgozó
oldcsatterhand adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
3526. Elküldve: 2010-05-21 19:23:21,

Sportmusorok

[6512.]

Kíváncsi leszek. Köszönöm a válaszokat.
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
3525. Elküldve: 2010-05-21 16:56:21,

Sportmusorok

[6513.]

Én viszont úgy tudom, h.
DigiSport: BL, EK PL, SeriaA, BunL
EU 2: PL (a cseh és angol nyelvűn a BunL. is )
TV2: BL
Sport 1-2 : PD, Magyar Bajn. ED, SPL, Championship
SportKlub: Brazil, Argentin, Orosz, Belga, Osztrák bajnoskság
Story: EK


Ez meg Az.
[válaszok erre: #3527 #3528] [előzmény: (3524) banok5, 2010-05-21 16:37:38]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3524. Elküldve: 2010-05-21 16:37:38,

Sportmusorok

[6514.]

PL: valószínűleg Digisport
Bundesliga: Eurosport2

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #3525] [előzmény: (3523) Gilberto, 2010-05-21 14:31:07]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
3523. Elküldve: 2010-05-21 14:31:07,

Sportmusorok

[6515.]

Van már arról valakinek valamilyen infója, hogy a következő szezontól ki fogja adni a Premier Leaguet és a Bundesligát?
[válaszok erre: #3524]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3522. Elküldve: 2010-05-18 19:41:54,

Sportmusorok

[6516.]

Sziasztok!

Egy kellemes hír.....

http://www.beol.hu/bekes/sport/onodi-henriettat-a-halhatatlanok-koze-valasztottak-306067



Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3521. Elküldve: 2010-05-18 11:26:13,

Sportmusorok

[6517.]

Felkerült a hotbirdre a Rai Sport 2 11804 V 27500
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


LF



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #179
Hozzászólások: 6291
3520. Elküldve: 2010-05-16 22:59:03,

Sportmusorok

[6518.]

A fórumon nem megengedettek az alábbi dolgok, ezért a hozzászólásod törlésével járhat, ha a hozzászólásod kimeríti a lenti pontok valamelyikét:
Agresszív viselkedés, illetve személyeskedés, nagyfokú tiszteletlenség egy másik taggal szemben
A fórum chat-szerű, 1-2 szavas üres, mondanivaló nélküli "beszélgetős" használata. (A fórum nem egyenlő egy chattel.)
Az oldalon a hivatalos nyelv a magyar, tehát idegen nyelvű bemásolt információt magyar nyelvű magyarázattal, rövid fordítással/összefoglalóval láss el.
Ne használj gügye nyelvezetet vagy érthetetlen, írásjelek nélküli mondatokat és csupa nagybetűket. Tanulj meg helyesen írni!

A fórumon nem megengedettek az alábbi dolgok, ezért a tagságod felfüggesztésével vagy törlésével járhatnak a következők:
A moderátor többszöri felszólításának ismételten nem tesz eleget
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-05-16 23:04:12]
[előzmény: (3514) B ZOLI68, 2010-05-16 13:30:35]
Kiváló dolgozó
LF adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3519. Elküldve: 2010-05-16 17:27:06,

Sportmusorok

[6519.]

Igazad van, de véleményem szerint ezt nem szolgáltató (vagy adásoldali) megoldással kell rákényszeríteni a nézőre, hanem a vételi helyeken megoldani. A 10-15 éves CRT televíziók jelentősebb része már alkalmas a formátumvezérelt televíziózásra, azért a kis mennyiségű "gagyi" készülékért amelyik meg nem, igazán nem azokat kellene "szívatni" akiknek új, korszerű készülékük van...

Ráadásul a digitális vételi helyeken ahol analóg televízió van, kötelező az STB használata, az pedig feltétlenül képes ezt a kérdést lekezelni.
[előzmény: (3518) ihmik, 2010-05-16 14:57:55]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ihmik



Tagság: 2009-03-06 08:58:16
Tagszám: #71412
Hozzászólások: 148
3518. Elküldve: 2010-05-16 14:57:55,

Sportmusorok

[6520.]

Az igazság, hogy régebbi típusú-pár éves -hagyományos tv-ken rá vagy kényszerülve a letterbox alkalmazásra, ha nem akarod, hogy egyes adók kilógjanak a képernyőről...
[válaszok erre: #3519] [előzmény: (3513) f14a, 2010-05-15 15:40:03]
Haladó
ihmik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3517. Elküldve: 2010-05-16 14:49:11,

Sportmusorok

[6521.]

a mai Barcelona-Valladolid és Málaga-Real Madrid meccset simulcastban adja a Sport1 19.00-tól.

___________________________________

sweet.tv
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kisqtya



Tagság: 2009-04-21 14:01:50
Tagszám: #73113
Hozzászólások: 454
3516. Elküldve: 2010-05-16 13:55:03,

Sportmusorok

[6522.]

Senkitsem helyesen: senkit sem
lehetet helyesen: lehetett
tarotavele helyesen: tartotta vele
Lengyel helyesen: lengyel (kisbetűvel, mert nem a neve hanem a nemzetisége)
McLarem helyesen: McLaren
lessz helyesen: lesz
aszt helyesen: azt
meg latjuk helyesen: meglátjuk

Ha magyar vagy, akkor ez felháborító.
[előzmény: (3514) B ZOLI68, 2010-05-16 13:30:35]
Törzstag
kisqtya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kisqtya



Tagság: 2009-04-21 14:01:50
Tagszám: #73113
Hozzászólások: 454
3515. Elküldve: 2010-05-16 13:39:10,

Sportmusorok

[6523.]

A Forma 1 sokakat érdekel, ellenben a te érthetetlen, zagyva összevissza firkálásod nem.


Írjál inkább az anyanyelveden, majd ha érdekel akkor valami internetes fordítóprogrammal lefordítom! Úgy valószínűleg érthetőbb lesz a mondanivalód.
[előzmény: (3514) B ZOLI68, 2010-05-16 13:30:35]
Törzstag
kisqtya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3514. Elküldve: 2010-05-16 13:30:35,

Sportmusorok

[6524.]

Hello! Senkitsem erdekel a Forma1,a futam 2-orakor kezdodik.Vebbert megint nem lehetet megfogni,Kubica meg tarotavele a tempot,jol ment a Lengyel.A csapatom,a McLarem 5. 8.-ig birtak a tempot,remelem McLarem 1.2.lessz a befuto. icon75.gif De hat a vak is aszt mondta,majd meg latjuk. icon28.gif
[válaszok erre: #3515 #3516 #3520]
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3513. Elküldve: 2010-05-15 15:40:03,

Sportmusorok

[6525.]

Ez egy UPC Digital? Merthogy a Directen jó (a Thorról), ott rendesen 16:9-ben jön mindkét Eurosport. Ami Nálad van, az egy 4:3-as letterboxba "kényszerített" 16:9-es adás...

[válaszok erre: #3518] [előzmény: (3511) mlaszlo, 2010-05-13 20:37:06]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010571002960205 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail