Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499754/17 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (93/38
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3462. Elküldve: 2010-04-29 07:50:48,

Sportmusorok

[6576.]

A catenaccio győzött a foci felett.

Soha sem szerettem ezt a védekezésre építő játékrendszert. Az Inter tette világhírűvé a 60-as években, most ismét ők voltak eredményesek ezzel a taktikával.
Még azt sem mondhatjuk, hogy a kiállítás kényszerítette rá őket, az első pillanattól ezt játszották. Igaz valami hasonlót kellett játszaniuk 3-1 -es előny birtokában. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
3461. Elküldve: 2010-04-29 07:38:23,

Sportmusorok

[6577.]

Remelhetöleg nemet örömünnep lesz a vegen. Hajra Bayern! Amugy Mourinho azt jatszotta amit mindenki vart egy Barca ellen. Sajat magukat szivattak meg. Guardiola meg hülyesegeket cserelt.
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
3460. Elküldve: 2010-04-28 23:17:20,

Sportmusorok

[6578.]

És ez a Murinho mondja magát nagy edzőnek, akkor nálam a Dobó is az. Milyen hősiesen védte Eger várát ...

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[előzmény: (3459) saalty, 2010-04-28 23:06:29]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
3459. Elküldve: 2010-04-28 23:06:29,

Sportmusorok

[6579.]

Nálad a pont....Egy olasz-német döntőtől már csak egy olasz-olasz lehet roszabb :(

- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
[válaszok erre: #3460] [előzmény: (3458) f14a, 2010-04-28 22:43:58]
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3458. Elküldve: 2010-04-28 22:43:58,

Sportmusorok

[6580.]

A futball BL döntő sajnos a mai mérkőzést látva számomra immár érdektelen :(((

Gyűlölöm EZT az olasz futballt :((( És már mint (esetleges) HD tartalom sem érdekel...
[válaszok erre: #3459]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
3457. Elküldve: 2010-04-26 17:15:35,

Sportmusorok

[6581.]

En szerintem pedig nem fogjuk visszakapni a nemzetközit. Miert is kapnank vissza? Nem igazan latom az össefüggest. Ugyanis a különbözö bajnoksag jelen esetben az angol le van korlatozva a roman es magyar elöfizetöknek.
[előzmény: (3452) mlaszlo, 2010-04-26 14:52:25]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3456. Elküldve: 2010-04-26 17:09:47,

Sportmusorok

[6582.]

Legalábbis a jogi akadálya megszűnik :)

Kérdés, hogy a Hello anyagiakat hajlandó-e áldozni rá? (Jogdíjak, műszaki eszközök)
[előzmény: (3455) Owen5, 2010-04-26 15:48:20]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Owen5



Tagság: 2006-12-04 00:35:10
Tagszám: #38073
Hozzászólások: 168
3455. Elküldve: 2010-04-26 15:48:20,

Sportmusorok

[6583.]

Nagyon remélem
[válaszok erre: #3456] [előzmény: (3454) bigacsiga, 2010-04-26 15:39:25]
Haladó
Owen5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bigacsiga



Tagság: 2005-09-23 11:03:28
Tagszám: #22184
Hozzászólások: 569
3454. Elküldve: 2010-04-26 15:39:25,

Sportmusorok

[6584.]

akkor hd is kaphatunk?
[válaszok erre: #3455] [előzmény: (3453) Owen5, 2010-04-26 15:10:26]
Törzstag
bigacsiga adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Owen5



Tagság: 2006-12-04 00:35:10
Tagszám: #38073
Hozzászólások: 168
3453. Elküldve: 2010-04-26 15:10:26,

Sportmusorok

[6585.]

Véleményem szerint igen.
[válaszok erre: #3454] [előzmény: (3452) mlaszlo, 2010-04-26 14:52:25]
Haladó
Owen5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
3452. Elküldve: 2010-04-26 14:52:25,

Sportmusorok

[6586.]

Május 12.-től új frekvencián, 16:9-ben sugároz az Eurosport 2!

Május 15.-től 16:9-es képarányra áll át az Eurosport 2 adása is, hasonlóan az Eurosport normál felbontású változatához.

A 16:9-es formátumra váltással egyidőben a csatorna új frekvenciára, a Hot Bird 11,240(V) GHz-es tp.-ére kerül át, az Eurosport mellé. A régi frekvencián a sugárzás június 30.-ig folytatódik.

A frekvenciaváltozás csak az Olcsó TV szolgáltatásra előfizetőket érinti, mivel nekik a saját készülékeiken kell makd lekeresni az új frekvencián a csatornát.

Az Eurosport 2 a költözés után jobb képminőséget ígér.



Ez azt jelenti, hogy megszűnik a magyar-román verzió és ismét a nemzetközi Eurosport2-őt kapjuk vissza?
[válaszok erre: #3453 #3457]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3451. Elküldve: 2010-04-25 17:33:21,

Sportmusorok

[6587.]

Igen körülményes, ha nincs rálátásod, de jobb a semminél.
[előzmény: (3450) B ZOLI68, 2010-04-25 17:29:58]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3450. Elküldve: 2010-04-25 17:29:58,

Sportmusorok

[6588.]

Igy oke,de mindig forgatni a tanyert, kicsit korulmenyes.Azert koszi.
[válaszok erre: #3451] [előzmény: (3446) Leíratkozott felhasználó, 2010-04-25 16:47:02]
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3449. Elküldve: 2010-04-25 17:00:48,

Sportmusorok

[6589.]

Ha jól rémlik a nyugat 24,5 fokon szokott lenni Nascar feed.
[előzmény: (3448) montoya, 2010-04-25 16:58:52]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


montoya



Tagság: 2008-02-20 09:42:14
Tagszám: #56025
Hozzászólások: 363
3448. Elküldve: 2010-04-25 16:58:52,

Sportmusorok

[6590.]

az sajna nem ok nekem,digis vagyok.de azért köszi icon32.gif

montoya
[válaszok erre: #3449] [előzmény: (3447) eszterx, 2010-04-25 16:54:03]
Törzstag
montoya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszterx



Tagság: 2006-05-10 21:13:54
Tagszám: #30452
Hozzászólások: 1269
3447. Elküldve: 2010-04-25 16:54:03,

Sportmusorok

[6591.]

Thor, upc karival, sport5 nevű cseh csati!
[válaszok erre: #3448] [előzmény: (3445) montoya, 2010-04-25 16:45:01]
Kiváló dolgozó
eszterx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3446. Elküldve: 2010-04-25 16:47:02,

Sportmusorok

[6592.]

A kelet 10 fokon van egy feed, ami elvileg adja vagy adta.
[válaszok erre: #3450] [előzmény: (3444) B ZOLI68, 2010-04-25 15:24:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


montoya



Tagság: 2008-02-20 09:42:14
Tagszám: #56025
Hozzászólások: 363
3445. Elküldve: 2010-04-25 16:45:01,

Sportmusorok

[6593.]

Hali! Ha valaki tud valamilyen NASCAR nézési elérhetőséget azt nagyon megköszönném ha leirná icon32.gif icon33.gif

montoya
[válaszok erre: #3447]
Törzstag
montoya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3444. Elküldve: 2010-04-25 15:24:44,

Sportmusorok

[6594.]

Hello. Megint minden csatornan foci megy! icon37.gif A DTM-et sehol nem kozvetiti egyik Sport csatorna sem!Az a jo Sport csatorna amejik fodbalt kozvetit! icon31.gif A tobbi ember levan sz...va,csukja be a szemet alugyon Vasarnap alkalmabol.A Digi tv nem tud szolni nekik,gyerekkek kis szinvonal emelest.
[válaszok erre: #3446]
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
3443. Elküldve: 2010-04-23 18:09:58,

Sportmusorok

[6595.]

Jól látom, hogy az a kva Sportklub az Indycar után a DTM-et is elkaszálta ???

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
3442. Elküldve: 2010-04-21 21:52:38,

Sportmusorok

[6596.]

mit? hogy oroszul tanultok? icon2.gif

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[előzmény: (3441) sanca2, 2010-04-21 21:50:43]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3441. Elküldve: 2010-04-21 21:50:43,

Sportmusorok

[6597.]

Ezt honnan veszed icon5.gif
[válaszok erre: #3442] [előzmény: (3440) Alien, 2010-04-21 21:32:04]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
3440. Elküldve: 2010-04-21 21:32:04,

Sportmusorok

[6598.]

HD Sport kimaradt (Platforma HD)

ha már úgyis oroszul tanultok icon21.gif

szünetben meg lehet az erotikus kalandokat nézni a a High Life HD-n

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[válaszok erre: #3441] [előzmény: (3434) sanca2, 2010-04-21 19:01:03]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3439. Elküldve: 2010-04-21 20:45:01,

Sportmusorok

[6599.]

Én már várom a foci VB-t. Van egy Dél-Afrikai haverom skájpon, majd Ő mindig nyomja a háttérinfókat. icon21.gif icon21.gif icon21.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3438. Elküldve: 2010-04-21 20:33:15,

Sportmusorok

[6600.]

Szia

Ezek csak műholdas adók icon50.gif
[előzmény: (3435) f14a, 2010-04-21 19:47:33]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011150121688843 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail