Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499746/9 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (101/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3437. Elküldve: 2010-04-21 20:32:31,

Sportmusorok

[6601.]

ITV HD icon50.gif
[előzmény: (3436) Amatőr61, 2010-04-21 19:59:00]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
3436. Elküldve: 2010-04-21 19:59:00,

Sportmusorok

[6602.]

Szia.

Te melyiket választod ?
[válaszok erre: #3437] [előzmény: (3434) sanca2, 2010-04-21 19:01:03]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3435. Elküldve: 2010-04-21 19:47:33,

Sportmusorok

[6603.]

Kimaradt a magyar verzió, de nyilván ez az oldal nem tartja nyilván...

Digisport HD ;)
[válaszok erre: #3438] [előzmény: (3434) sanca2, 2010-04-21 19:01:03]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3434. Elküldve: 2010-04-21 19:01:03,

Sportmusorok

[6604.]

Bayern Munich vs Lyon



~ Al Jazeera Sport HD1
~ DigitAlb HD5
~ HD Suisse
~ ITV HD Free (fta)
~ nSport HD
~ NTV+ Sport HD
~ ORF 1 HD
~ SAT.1 HD
~ Sky Calcio 1 HD
~ Sky Sport HD (Germany)
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sky Sports HD1 (uk)
~ Sport 1 HD (Ned)
~ Sport HD (Ukr)
~ Sport TV HD
~ Star TV
~ TF 1 HD
~ TVR HD
~ Viasat Sport HD
[válaszok erre: #3435 #3436 #3440]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3433. Elküldve: 2010-04-20 21:32:06,

Sportmusorok

[6605.]

Más módon fogható csak icon50.gif
[előzmény: (3432) snowman6705, 2010-04-20 21:13:19]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
3432. Elküldve: 2010-04-20 21:13:19,

Sportmusorok

[6606.]

ezek kozul FTA? vagy más módon fogható?
[válaszok erre: #3433] [előzmény: (3431) sanca2, 2010-04-20 20:48:08]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3431. Elküldve: 2010-04-20 20:48:08,

Sportmusorok

[6607.]

~ Al Jazeera Sport HD1
~ DigitAlb HD5
~ HD Suisse
~ HDTV Smart
~ nSport HD
~ NTV+ Sport HD
~ Sky Calcio 1 HD
~ Sky Sport HD (Germany)
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sky Sports HD2 (uk)
~ Sport 1 HD (Ned)
~ Sport HD (Ukr)
~ Sport TV HD
~ TVR HD
~ Viasat Sport HD
[válaszok erre: #3432] [előzmény: (3427) hatos66, 2010-04-20 18:22:14]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
3430. Elküldve: 2010-04-20 20:10:20,

Sportmusorok

[6608.]

Itt megnézheted...
http://liveonsat.com/LJsport_foot_uefa_CL.php
[előzmény: (3427) hatos66, 2010-04-20 18:22:14]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3429. Elküldve: 2010-04-20 19:54:09,

Sportmusorok

[6609.]

Az összes SKY, a svájciak (HD Suisse) és a románok (TVR HD).
[előzmény: (3427) hatos66, 2010-04-20 18:22:14]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci18



Tagság: 2007-05-16 19:29:02
Tagszám: #45053
Hozzászólások: 1072
3428. Elküldve: 2010-04-20 18:55:15,

Sportmusorok

[6610.]

Szia nem tudom pontosan de én ha lehet az olasz vagy az angol vagy a német Sky csomagban szoktam először keresni mert ott egyszerűen brutálisan szép a hd icon50.gif
[előzmény: (3427) hatos66, 2010-04-20 18:22:14]
Kiváló dolgozó
Laci18 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hatos66



Tagság: 2003-06-30 09:38:13
Tagszám: #5439
Hozzászólások: 726
3427. Elküldve: 2010-04-20 18:22:14,

Sportmusorok

[6611.]

A ma esti BL meccset ki közvetíti HD-ben ? A teljesség igénye nélkül ... icon50.gif
[válaszok erre: #3428 #3429 #3430 #3431]
Törzstag
hatos66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3426. Elküldve: 2010-04-18 20:03:59,

Sportmusorok

[6612.]

Hat igy igaz Button meg erdemelte. icon32.gif Hamiltonnak masodik huzasa volt a birok csak enye benyet adtak neki. icon37.gif Alonso is kicsit kemmenyen bant el Massaval szemben. Eszt meg beszelni Massaval,nehez lessz! icon11.gif Egy szonak szaz a vege a McLaren vezeti a tabellat! icon42.gif
[előzmény: (3424) f14a, 2010-04-18 18:13:59]
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3425. Elküldve: 2010-04-18 19:04:53,

Sportmusorok

[6613.]

Nem sok híja volt, hogy be nem szállt a boxba. Az oké, hogy sietni akar, de kicsit túlzásba viszi, tavaly az olasz nagydíjon meg is lett az eredménye.
[előzmény: (3424) f14a, 2010-04-18 18:13:59]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3424. Elküldve: 2010-04-18 18:13:59,

Sportmusorok

[6614.]

Hát Buttonról csak annyi, hogy megérdemelte. Jól ment, jól taktikázott, egészségére a győzelmet :)

Hamiltont viszont egyszer már illene alaposan megbüntetni. Amiket ma tett, az nem csak SZABÁLYTALAN, de kifejezetten hajmeresztő és balesetveszélyes volt. Akár a célegyenesből a boxutcába való behajtását, akár a Vettellel történő "vívását" nézem... Az a francos vastag csík ott a boxutcában nem DÍSZ! A szerelőket hivatott elválasztani a versenyzőktől. Ahogy ott Hamilton végigszambázott, akár balesetet is okozhatott volna :(
[válaszok erre: #3425 #3426] [előzmény: (3423) B ZOLI68, 2010-04-18 16:59:52]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3423. Elküldve: 2010-04-18 16:59:52,

Sportmusorok

[6615.]

Hello. Jol tippeltem a Forma1-el kapcsolatban! McLaren 1. 2. Batton nyerte a futamot a kaotikus versenyen.Szeretnek meg parszor ijet latni. icon42.gif Mi a velemenyetek? icon32.gif
[válaszok erre: #3424]
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3422. Elküldve: 2010-04-17 15:28:57,

Sportmusorok

[6616.]

Reméljük, hogy így lesz, az EUSP német és angol verziója szintén már most 16:9 képarányú.

Viszont itt az a baj, hogy mo.-on ebből mi nem a nemzetközit kapjuk, hanem egy kifejezetten magyar-román verziót, és elképzelhető, hogy az 4:3 marad sajna. Jó, lenne, ha nem így lenne...
[előzmény: (3421) alex4, 2010-04-17 13:57:57]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
3421. Elküldve: 2010-04-17 13:57:57,

Sportmusorok

[6617.]

Remélhetőleg, ez az Eurrosport2-re is igaz - gyanítom, hogy a jelenleg sugárzott manchesteri foci derby-ről is csak a kép közepét látni, a szélét nem...
[válaszok erre: #3422] [előzmény: (3419) mlaszlo, 2010-04-17 13:34:58]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3420. Elküldve: 2010-04-17 13:54:28,

Sportmusorok

[6618.]

Most kezdodik Forma1 idomero ismetlese a RTL-en. icon32.gif
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
3419. Elküldve: 2010-04-17 13:34:58,

Sportmusorok

[6619.]

Remélhetőleg ez most tényleg igaz hír, nem úgy mint a Minimax esetében:
16:9 képarányra vált az Eurosport

Május 15-én 16:9 képarányra vált az Eurosport csatorna nemzetközi verziója.

További részletek nem ismertek, csak annyi, hogy a szolgáltatókat már értesítették a disztribúcióban történő változásról. A csatorna francia verziója már tavaly június óta ebben a formátumban sugároz, nemrégiben pedig a német Eurosport is erre váltott.

Az Eurosport hagyományos(SD) felbontású csatornája hazánkban szinte minden digitális szolgáltató kínálatában megtalálható.
[válaszok erre: #3421]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
3418. Elküldve: 2010-04-17 12:49:00,

Sportmusorok

[6620.]

Azért nem kerül be szinte sehova, mert annyit kérnek érte, mint az összes többi sportcsatornáért együtt. Ha a Digi pénzt is akar majd keresni tudni fogja olcsóbban adni.
[előzmény: (3417) oldcsatterhand, 2010-04-17 11:33:10]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldcsatterhand



Tagság: 2004-11-08 19:41:49
Tagszám: #13762
Hozzászólások: 1438
3417. Elküldve: 2010-04-17 11:33:10,

Sportmusorok

[6621.]

Azért az szembetünő hogy sok kábeltévé nem rakja be ezekután sem a kinálatába a Digisportot. Pedig tudjuk hogy ősztől olasz foci is csak ott lesz a sport tv meg adja majd ezt a gyenge magyar focit. Sok sport közvetítés lesz még a digin magyar vonátkozásúak...
[válaszok erre: #3418] [előzmény: (3415) f14a, 2010-04-16 18:50:08]
Kiváló dolgozó
oldcsatterhand adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3416. Elküldve: 2010-04-17 10:01:15,

Sportmusorok

[6622.]

Hello! Meg volt F1 ido meroedzes es elment a kedvem.A ket McLaren 5. 6. hejen icon11.gif meg mindig le vannak maradva tobbiekhez kepest.Remelen holnap a futamon 1 2 lessz a be futas. icon33.gif
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3415. Elküldve: 2010-04-16 18:50:08,

Sportmusorok

[6623.]

Azért félmillió "possible"-ből az a 100000 igenis nagyon szép szám :)

Ráadásul HD adás, bár igaz, aligha az összes néző láthatta így, lévén a HD elérés "csak" olyan 150000 helyen lehetséges, és nyilván ennek csak töredéke nézi valóban HD-ban az adást.

Az biztos, hogy idén a motorsport szövetség már nem volt hajlandó ajándékba adni a motogp közvetítést a köztévének, a jogdíj kifizetésére pedig az MTV-nek az ismert pénzügyi okokból nincs lehetősége.
[válaszok erre: #3417] [előzmény: (3414) Chester85, 2010-04-16 17:25:25]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chester85



Tagság: 2007-06-19 10:27:45
Tagszám: #46166
Hozzászólások: 3004
3414. Elküldve: 2010-04-16 17:25:25,

Sportmusorok

[6624.]

Vameik nap Metroban olvastam, h a Digi adja a MotoGp-t, és h több mint 100 000-en nézték...

Ez a nagy hír? eddig Milliós nézőszám helyett 100 000?
...

https://linktr.ee/Zoshi85
[válaszok erre: #3415]
Kiváló dolgozó
Chester85 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


B ZOLI68



Tagság: 2010-03-30 11:15:49
Tagszám: #83695
Hozzászólások: 146
3413. Elküldve: 2010-04-16 14:01:12,

Sportmusorok

[6625.]

Valaki ingyen szeretne latni az Interneten (WWW.ILEMI.COM) kozvetiti a szabad edzeseket is. icon42.gif
[előzmény: (3412) B ZOLI68, 2010-04-16 13:55:53]
Haladó
B ZOLI68 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01143217086792 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail