Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3437. Elküldve: 2010-04-21 20:32:31, Sportmusorok
|
[6601.] |
ITV HD
|
| | |
[előzmény: (3436) Amatőr61, 2010-04-21 19:59:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
3436. Elküldve: 2010-04-21 19:59:00, Sportmusorok
|
[6602.] |
Szia.
Te melyiket választod ?
|
| | | [válaszok erre: #3437] |
[előzmény: (3434) sanca2, 2010-04-21 19:01:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3435. Elküldve: 2010-04-21 19:47:33, Sportmusorok
|
[6603.] |
Kimaradt a magyar verzió, de nyilván ez az oldal nem tartja nyilván...
Digisport HD ;)
|
| | | [válaszok erre: #3438] |
[előzmény: (3434) sanca2, 2010-04-21 19:01:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3434. Elküldve: 2010-04-21 19:01:03, Sportmusorok
|
[6604.] |
Bayern Munich vs Lyon
~ Al Jazeera Sport HD1
~ DigitAlb HD5
~ HD Suisse
~ ITV HD Free (fta)
~ nSport HD
~ NTV+ Sport HD
~ ORF 1 HD
~ SAT.1 HD
~ Sky Calcio 1 HD
~ Sky Sport HD (Germany)
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sky Sports HD1 (uk)
~ Sport 1 HD (Ned)
~ Sport HD (Ukr)
~ Sport TV HD
~ Star TV
~ TF 1 HD
~ TVR HD
~ Viasat Sport HD
|
| | | [válaszok erre: #3435 #3436 #3440] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3433. Elküldve: 2010-04-20 21:32:06, Sportmusorok
|
[6605.] |
Más módon fogható csak
|
| | |
[előzmény: (3432) snowman6705, 2010-04-20 21:13:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
3432. Elküldve: 2010-04-20 21:13:19, Sportmusorok
|
[6606.] |
ezek kozul FTA? vagy más módon fogható?
|
| | | [válaszok erre: #3433] |
[előzmény: (3431) sanca2, 2010-04-20 20:48:08] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3431. Elküldve: 2010-04-20 20:48:08, Sportmusorok
|
[6607.] |
~ Al Jazeera Sport HD1
~ DigitAlb HD5
~ HD Suisse
~ HDTV Smart
~ nSport HD
~ NTV+ Sport HD
~ Sky Calcio 1 HD
~ Sky Sport HD (Germany)
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sky Sports HD2 (uk)
~ Sport 1 HD (Ned)
~ Sport HD (Ukr)
~ Sport TV HD
~ TVR HD
~ Viasat Sport HD
|
| | | [válaszok erre: #3432] |
[előzmény: (3427) hatos66, 2010-04-20 18:22:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3429. Elküldve: 2010-04-20 19:54:09, Sportmusorok
|
[6609.] |
Az összes SKY, a svájciak (HD Suisse) és a románok (TVR HD).
|
| | |
[előzmény: (3427) hatos66, 2010-04-20 18:22:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci18

Tagság: 2007-05-16 19:29:02 Tagszám: #45053 Hozzászólások: 1072 |
3428. Elküldve: 2010-04-20 18:55:15, Sportmusorok
|
[6610.] |
Szia nem tudom pontosan de én ha lehet az olasz vagy az angol vagy a német Sky csomagban szoktam először keresni mert ott egyszerűen brutálisan szép a hd
|
| | |
[előzmény: (3427) hatos66, 2010-04-20 18:22:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hatos66

Tagság: 2003-06-30 09:38:13 Tagszám: #5439 Hozzászólások: 726 |
3427. Elküldve: 2010-04-20 18:22:14, Sportmusorok
|
[6611.] |
A ma esti BL meccset ki közvetíti HD-ben ? A teljesség igénye nélkül ...
|
| | | [válaszok erre: #3428 #3429 #3430 #3431] |
|
|
Törzstag
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3426. Elküldve: 2010-04-18 20:03:59, Sportmusorok
|
[6612.] |
Hat igy igaz Button meg erdemelte. Hamiltonnak masodik huzasa volt a birok csak enye benyet adtak neki. Alonso is kicsit kemmenyen bant el Massaval szemben. Eszt meg beszelni Massaval,nehez lessz! Egy szonak szaz a vege a McLaren vezeti a tabellat!
|
| | |
[előzmény: (3424) f14a, 2010-04-18 18:13:59] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3425. Elküldve: 2010-04-18 19:04:53, Sportmusorok
|
[6613.] |
Nem sok híja volt, hogy be nem szállt a boxba. Az oké, hogy sietni akar, de kicsit túlzásba viszi, tavaly az olasz nagydíjon meg is lett az eredménye.
|
| | |
[előzmény: (3424) f14a, 2010-04-18 18:13:59] |
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3424. Elküldve: 2010-04-18 18:13:59, Sportmusorok
|
[6614.] |
Hát Buttonról csak annyi, hogy megérdemelte. Jól ment, jól taktikázott, egészségére a győzelmet :)
Hamiltont viszont egyszer már illene alaposan megbüntetni. Amiket ma tett, az nem csak SZABÁLYTALAN, de kifejezetten hajmeresztő és balesetveszélyes volt. Akár a célegyenesből a boxutcába való behajtását, akár a Vettellel történő "vívását" nézem... Az a francos vastag csík ott a boxutcában nem DÍSZ! A szerelőket hivatott elválasztani a versenyzőktől. Ahogy ott Hamilton végigszambázott, akár balesetet is okozhatott volna :(
|
| | | [válaszok erre: #3425 #3426] |
[előzmény: (3423) B ZOLI68, 2010-04-18 16:59:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3423. Elküldve: 2010-04-18 16:59:52, Sportmusorok
|
[6615.] |
Hello. Jol tippeltem a Forma1-el kapcsolatban! McLaren 1. 2. Batton nyerte a futamot a kaotikus versenyen.Szeretnek meg parszor ijet latni. Mi a velemenyetek?
|
| | | [válaszok erre: #3424] |
|
|
Haladó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3422. Elküldve: 2010-04-17 15:28:57, Sportmusorok
|
[6616.] |
Reméljük, hogy így lesz, az EUSP német és angol verziója szintén már most 16:9 képarányú.
Viszont itt az a baj, hogy mo.-on ebből mi nem a nemzetközit kapjuk, hanem egy kifejezetten magyar-román verziót, és elképzelhető, hogy az 4:3 marad sajna. Jó, lenne, ha nem így lenne...
|
| | |
[előzmény: (3421) alex4, 2010-04-17 13:57:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
3421. Elküldve: 2010-04-17 13:57:57, Sportmusorok
|
[6617.] |
Remélhetőleg, ez az Eurrosport2-re is igaz - gyanítom, hogy a jelenleg sugárzott manchesteri foci derby-ről is csak a kép közepét látni, a szélét nem...
|
| | | [válaszok erre: #3422] |
[előzmény: (3419) mlaszlo, 2010-04-17 13:34:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3420. Elküldve: 2010-04-17 13:54:28, Sportmusorok
|
[6618.] |
Most kezdodik Forma1 idomero ismetlese a RTL-en.
|
| |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
3419. Elküldve: 2010-04-17 13:34:58, Sportmusorok
|
[6619.] |
Remélhetőleg ez most tényleg igaz hír, nem úgy mint a Minimax esetében:
16:9 képarányra vált az Eurosport
Május 15-én 16:9 képarányra vált az Eurosport csatorna nemzetközi verziója.
További részletek nem ismertek, csak annyi, hogy a szolgáltatókat már értesítették a disztribúcióban történő változásról. A csatorna francia verziója már tavaly június óta ebben a formátumban sugároz, nemrégiben pedig a német Eurosport is erre váltott.
Az Eurosport hagyományos(SD) felbontású csatornája hazánkban szinte minden digitális szolgáltató kínálatában megtalálható.
|
| | | [válaszok erre: #3421] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
3418. Elküldve: 2010-04-17 12:49:00, Sportmusorok
|
[6620.] |
Azért nem kerül be szinte sehova, mert annyit kérnek érte, mint az összes többi sportcsatornáért együtt. Ha a Digi pénzt is akar majd keresni tudni fogja olcsóbban adni.
|
| | |
[előzmény: (3417) oldcsatterhand, 2010-04-17 11:33:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
3417. Elküldve: 2010-04-17 11:33:10, Sportmusorok
|
[6621.] |
Azért az szembetünő hogy sok kábeltévé nem rakja be ezekután sem a kinálatába a Digisportot. Pedig tudjuk hogy ősztől olasz foci is csak ott lesz a sport tv meg adja majd ezt a gyenge magyar focit. Sok sport közvetítés lesz még a digin magyar vonátkozásúak...
|
| | | [válaszok erre: #3418] |
[előzmény: (3415) f14a, 2010-04-16 18:50:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3416. Elküldve: 2010-04-17 10:01:15, Sportmusorok
|
[6622.] |
Hello! Meg volt F1 ido meroedzes es elment a kedvem.A ket McLaren 5. 6. hejen meg mindig le vannak maradva tobbiekhez kepest.Remelen holnap a futamon 1 2 lessz a be futas.
|
| |
|
Haladó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3415. Elküldve: 2010-04-16 18:50:08, Sportmusorok
|
[6623.] |
Azért félmillió "possible"-ből az a 100000 igenis nagyon szép szám :)
Ráadásul HD adás, bár igaz, aligha az összes néző láthatta így, lévén a HD elérés "csak" olyan 150000 helyen lehetséges, és nyilván ennek csak töredéke nézi valóban HD-ban az adást.
Az biztos, hogy idén a motorsport szövetség már nem volt hajlandó ajándékba adni a motogp közvetítést a köztévének, a jogdíj kifizetésére pedig az MTV-nek az ismert pénzügyi okokból nincs lehetősége.
|
| | | [válaszok erre: #3417] |
[előzmény: (3414) Chester85, 2010-04-16 17:25:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
3414. Elküldve: 2010-04-16 17:25:25, Sportmusorok
|
[6624.] |
Vameik nap Metroban olvastam, h a Digi adja a MotoGp-t, és h több mint 100 000-en nézték...
Ez a nagy hír? eddig Milliós nézőszám helyett 100 000?
...
https://linktr.ee/Zoshi85
|
| | | [válaszok erre: #3415] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 B ZOLI68

Tagság: 2010-03-30 11:15:49 Tagszám: #83695 Hozzászólások: 146 |
3413. Elküldve: 2010-04-16 14:01:12, Sportmusorok
|
[6625.] |
Valaki ingyen szeretne latni az Interneten (WWW.ILEMI.COM) kozvetiti a szabad edzeseket is.
|
| | |
[előzmény: (3412) B ZOLI68, 2010-04-16 13:55:53] |
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|