Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3387. Elküldve: 2010-03-29 15:21:18, Sportmusorok
|
[6651.] |
diginek ott van már az olasz,német és mind a 2 egyidőben zajlik zömmel tehát az angolt már nem bírná el!
Remélem a Sport tv visszaszerzi
|
| | | [válaszok erre: #3388 #3389 #3393] |
[előzmény: (3384) Gilberto, 2010-03-28 16:52:54] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3386. Elküldve: 2010-03-28 18:42:23, Sportmusorok
|
[6652.] |
a Seria A a következő 3 idényre biztosan a Digisporton lesz a PL-ről még nem olvastam hivatalos infót.
Egyébként azt a pletykát (!) olvastam, hogy nyáron indul a Digisport+ és, hogy a digisport.hu live streamje fizetős lesz néhány napon belül.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (3385) taurus, 2010-03-28 17:02:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3385. Elküldve: 2010-03-28 17:02:19, Sportmusorok
|
[6653.] |
Talán az olasz is
|
| | | [válaszok erre: #3386] |
[előzmény: (3384) Gilberto, 2010-03-28 16:52:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3384. Elküldve: 2010-03-28 16:52:54, Sportmusorok
|
[6654.] |
En ugy tudom,hogy a digie
|
| | | [válaszok erre: #3385 #3387] |
[előzmény: (3383) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-28 16:19:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3383. Elküldve: 2010-03-28 16:19:47, Sportmusorok
|
[6655.] |
Valaki nemtudja hogy az kié az angol foci közvetítési joga a következő évekre? itt MO-n.
Keresgéltem de nem találtam semmi mert általában így tavaszra szokott eldőlni.
Remélem Sport1,sport2
|
| | | [válaszok erre: #3384] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3382. Elküldve: 2010-03-28 11:11:49, Sportmusorok
|
[6656.] |
Onnan és nem gyenge a felvétel, mármint olyan, ahogy adják. Ugyanúgy néz ki, mint amikor nézem a mindig tv-t dvbviewerrel. De le lehet tölteni mkv-ban, bár még csak az időmérő van fent. http://f1adatbazis.fw.hu [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-28 11:20:30]
|
| | |
[előzmény: (3381) junior19, 2010-03-28 11:07:22] |
|
|
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
3381. Elküldve: 2010-03-28 11:07:22, Sportmusorok
|
[6657.] |
Mindig tv-ről,vagy honnan készítetted a felvételt?Egy két órás felvételnek 1,4 giga csak nagyon gyenge adat sebességgel jön ki.
|
| | | [válaszok erre: #3382] |
[előzmény: (3380) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-28 10:08:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3380. Elküldve: 2010-03-28 10:08:40, Sportmusorok
|
[6658.] |
Jó kis futam volt (hála a kis esőnek), ja és jó lett a dvb viewerrel a felvételem, a 2 órás ts 1,4 giga lett és hibamentes. Köszi a régebbi segítséget
|
| | | [válaszok erre: #3381] |
[előzmény: (3379) huni66, 2010-03-28 09:38:30] |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3379. Elküldve: 2010-03-28 09:38:30, Sportmusorok
|
[6659.] |
Azért ez az Alonso nagy spiller.... Hajrá Ferrari....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3380] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kamikaze13

Tagság: 2008-02-20 21:34:14 Tagszám: #56069 Hozzászólások: 343 |
3377. Elküldve: 2010-03-27 19:56:10, Sportmusorok
|
[6661.] |
sziasztok,, szabadon mennyi sportcsatornát lehet fogni? és hol melyik műholdakon?
|
| | | [válaszok erre: #3378] |
|
|
Törzstag
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3376. Elküldve: 2010-03-25 19:57:40, Sportmusorok
|
[6662.] |
Valaki feldobott itt két db link-et, de nem találom, ahol az NHL meccsek-et lehet megnézni, hogy melyik külföldi TV csatorna adja. A Liveonsat-on nem frissítik.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3375. Elküldve: 2010-03-20 20:27:31, Sportmusorok
|
[6663.] |
Az is jó, ott is az lesz :) Utána meg a Győr-Lipcse, élőben...
|
| | |
[előzmény: (3374) banok5, 2010-03-20 20:21:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3374. Elküldve: 2010-03-20 20:21:36, Sportmusorok
|
[6664.] |
a másik a német verzió
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3375] |
[előzmény: (3373) f14a, 2010-03-20 19:38:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3373. Elküldve: 2010-03-20 19:38:53, Sportmusorok
|
[6665.] |
Az Eurosport 2 International. Az viszont hivatalosan legfeljebb HelloHD előfizetőnek elérhető, de azokból is szvsz. csak a kártyásoknak. Talán még a Directen is létezhet, ill. ott látok 2 féle Eurosport 2-t, abból az egyik a magyar-román Premier League verzió, a másik lehet, hogy az Int...
És Vasárnap 16:00 a kezdési ideje.
|
| | | [válaszok erre: #3374] |
[előzmény: (3371) rockmaster77, 2010-03-20 11:19:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3372. Elküldve: 2010-03-20 17:53:43, Sportmusorok
|
[6666.] |
ma este meg Vlagyimir Klicsko-Chambers a Digisporton és német RTL-en.
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rockmaster77

Tagság: 2007-04-30 19:05:40 Tagszám: #44487 Hozzászólások: 38 |
3371. Elküldve: 2010-03-20 11:19:41, Sportmusorok
|
[6667.] |
ehfcl nem adja, mert a másik csoportból az ugyanekkor kezdődő Viborg - Valcea-t adják.
Slo Tv 2 via***** 3.0-ban kódolt, esély sincs nézni.
16h-kor adja a Eurosport 2 felvételről, a kérdés az h melyik? Mert se a magyar, se a szerb, se a német programban nem láttam.
Adja még élőben a norvég Tv2, de azt nem lehet nézni.
Továbbá lehetne elvileg nézni a Slo Tv2-őt neten is, de ott meg le vagyunk tiltva mivel nem szlovén az IP cím.....
|
| | | [válaszok erre: #3373] |
[előzmény: (3370) f14a, 2010-03-20 10:38:19] |
|
Zöldfülű
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3370. Elküldve: 2010-03-20 10:38:19, Sportmusorok
|
[6668.] |
Akkor pedig élőben nem marad más, mint az ehfcl ...
Vagy a holnapi ismétlés az eurosport 2-n, már akinek van... :(
|
| | | [válaszok erre: #3371] |
[előzmény: (3369) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-20 10:33:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3369. Elküldve: 2010-03-20 10:33:16, Sportmusorok
|
[6669.] |
Már csak az a kérdés, hogy akkor fta lesz-e? Mert van amikor kódolt.
|
| | | [válaszok erre: #3370] |
[előzmény: (3368) f14a, 2010-03-20 10:31:23] |
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3368. Elküldve: 2010-03-20 10:31:23, Sportmusorok
|
[6670.] |
Ha jól nézem, a szlovén 2-es a Hotbirden FTA, és az ehfcl.com szerint adja a meccset 14-től...
|
| | | [válaszok erre: #3369] |
[előzmény: (3367) Janó_bá, 2010-03-20 10:10:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3367. Elküldve: 2010-03-20 10:10:08, Sportmusorok
|
[6671.] |
A mai norvég szlovén női kézilabda mérkőzést hogy lehetne megnézni?
Nagyon érdekelne, mindenhol kódolt.
|
| | | [válaszok erre: #3368] |
[előzmény: (3366) xawax1223, 2010-03-20 09:17:58] |
|
Törzstag
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3366. Elküldve: 2010-03-20 09:17:58, Sportmusorok
|
[6672.] |
De sajnálom, hogy nem vagyok GYŐRI !
Micsoda meccsekről maradok le a női kézilabda Bajnokok Ligája
ősszecsapásaira értve, mert a helyszínen teljesen más, mint a TV előtt!
Vasárnap derbi a Lipcsével !
Hajrá ETO !
=================================================
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3367] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3365. Elküldve: 2010-03-19 20:00:18, Sportmusorok
|
[6673.] |
Üdv. Néked sanca2 !
Bár csak a magyar focisták is olyan tehetségtelenek lennének
mint a franciák !
Tudom, hogy az a következő, hogy sok a vendég-munkás, a
tiszta francia nem jó, pedig DE !!!
×÷¤×÷¤¤×÷¤×÷¤×÷¤÷פ÷פ÷÷÷פ¤÷÷¤×÷¤×+==============
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | |
[előzmény: (3364) sanca2, 2010-03-19 15:22:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3364. Elküldve: 2010-03-19 15:22:47, Sportmusorok
|
[6674.] |
Előbb FOCISTÁK kellenének nem??
Teljesen mindegy ki a Kapitány ............................szerintem
|
| | | [válaszok erre: #3365] |
[előzmény: (3363) stubyte, 2010-03-19 14:59:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3363. Elküldve: 2010-03-19 14:59:45, Sportmusorok
|
[6675.] |
Lenne egy normális szövetségi kapitányuk, akkor még egy normális válogatottat is össze tudnának rakni.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3364] |
[előzmény: (3362) xawax1223, 2010-03-19 14:52:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|