Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499744/7 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (74/27
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
3387. Elküldve: 2010-03-29 15:21:18,

Sportmusorok

[6651.]

diginek ott van már az olasz,német és mind a 2 egyidőben zajlik zömmel tehát az angolt már nem bírná el!
Remélem a Sport tv visszaszerzi icon36.gif icon61.gif
[válaszok erre: #3388 #3389 #3393] [előzmény: (3384) Gilberto, 2010-03-28 16:52:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3386. Elküldve: 2010-03-28 18:42:23,

Sportmusorok

[6652.]

a Seria A a következő 3 idényre biztosan a Digisporton lesz a PL-ről még nem olvastam hivatalos infót.
Egyébként azt a pletykát (!) olvastam, hogy nyáron indul a Digisport+ és, hogy a digisport.hu live streamje fizetős lesz néhány napon belül.

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (3385) taurus, 2010-03-28 17:02:19]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3385. Elküldve: 2010-03-28 17:02:19,

Sportmusorok

[6653.]

Talán az olasz is
[válaszok erre: #3386] [előzmény: (3384) Gilberto, 2010-03-28 16:52:54]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gilberto



Tagság: 2008-01-21 11:54:27
Tagszám: #54662
Hozzászólások: 2001
3384. Elküldve: 2010-03-28 16:52:54,

Sportmusorok

[6654.]

En ugy tudom,hogy a digie
[válaszok erre: #3385 #3387] [előzmény: (3383) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-28 16:19:47]
Kiváló dolgozó
Gilberto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3383. Elküldve: 2010-03-28 16:19:47,

Sportmusorok

[6655.]

Valaki nemtudja hogy az kié az angol foci közvetítési joga a következő évekre? itt MO-n.
Keresgéltem de nem találtam semmi mert általában így tavaszra szokott eldőlni.
Remélem Sport1,sport2 icon48.gif
[válaszok erre: #3384]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3382. Elküldve: 2010-03-28 11:11:49,

Sportmusorok

[6656.]

Onnan és nem gyenge a felvétel, mármint olyan, ahogy adják. icon50.gif Ugyanúgy néz ki, mint amikor nézem a mindig tv-t dvbviewerrel. De le lehet tölteni mkv-ban, bár még csak az időmérő van fent. http://f1adatbazis.fw.hu icon33.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-28 11:20:30]
[előzmény: (3381) junior19, 2010-03-28 11:07:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
3381. Elküldve: 2010-03-28 11:07:22,

Sportmusorok

[6657.]

Mindig tv-ről,vagy honnan készítetted a felvételt?Egy két órás felvételnek 1,4 giga csak nagyon gyenge adat sebességgel jön ki.
[válaszok erre: #3382] [előzmény: (3380) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-28 10:08:40]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3380. Elküldve: 2010-03-28 10:08:40,

Sportmusorok

[6658.]

Jó kis futam volt (hála a kis esőnek), ja és jó lett a dvb viewerrel a felvételem, a 2 órás ts 1,4 giga lett és hibamentes. Köszi a régebbi segítséget icon32.gif
[válaszok erre: #3381] [előzmény: (3379) huni66, 2010-03-28 09:38:30]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3379. Elküldve: 2010-03-28 09:38:30,

Sportmusorok

[6659.]

Azért ez az Alonso nagy spiller.... icon75.gif Hajrá Ferrari.... icon80.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #3380]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3378. Elküldve: 2010-03-27 20:20:09,

Sportmusorok

[6660.]

http://www.flysat.com/tv-sport.php
[előzmény: (3377) kamikaze13, 2010-03-27 19:56:10]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamikaze13



Tagság: 2008-02-20 21:34:14
Tagszám: #56069
Hozzászólások: 343
3377. Elküldve: 2010-03-27 19:56:10,

Sportmusorok

[6661.]

sziasztok,, szabadon mennyi sportcsatornát lehet fogni? és hol melyik műholdakon?
[válaszok erre: #3378]
Törzstag
kamikaze13 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
3376. Elküldve: 2010-03-25 19:57:40,

Sportmusorok

[6662.]

Valaki feldobott itt két db link-et, de nem találom, ahol az NHL meccsek-et lehet megnézni, hogy melyik külföldi TV csatorna adja. A Liveonsat-on nem frissítik.

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3375. Elküldve: 2010-03-20 20:27:31,

Sportmusorok

[6663.]

Az is jó, ott is az lesz :) Utána meg a Győr-Lipcse, élőben...
[előzmény: (3374) banok5, 2010-03-20 20:21:36]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3374. Elküldve: 2010-03-20 20:21:36,

Sportmusorok

[6664.]

a másik a német verzió

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #3375] [előzmény: (3373) f14a, 2010-03-20 19:38:53]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3373. Elküldve: 2010-03-20 19:38:53,

Sportmusorok

[6665.]

Az Eurosport 2 International. Az viszont hivatalosan legfeljebb HelloHD előfizetőnek elérhető, de azokból is szvsz. csak a kártyásoknak. Talán még a Directen is létezhet, ill. ott látok 2 féle Eurosport 2-t, abból az egyik a magyar-román Premier League verzió, a másik lehet, hogy az Int...

És Vasárnap 16:00 a kezdési ideje.
[válaszok erre: #3374] [előzmény: (3371) rockmaster77, 2010-03-20 11:19:41]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
3372. Elküldve: 2010-03-20 17:53:43,

Sportmusorok

[6666.]

ma este meg Vlagyimir Klicsko-Chambers a Digisporton és német RTL-en.

___________________________________

sweet.tv
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rockmaster77



Tagság: 2007-04-30 19:05:40
Tagszám: #44487
Hozzászólások: 38
3371. Elküldve: 2010-03-20 11:19:41,

Sportmusorok

[6667.]

ehfcl nem adja, mert a másik csoportból az ugyanekkor kezdődő Viborg - Valcea-t adják.
Slo Tv 2 via***** 3.0-ban kódolt, esély sincs nézni.
16h-kor adja a Eurosport 2 felvételről, a kérdés az h melyik? Mert se a magyar, se a szerb, se a német programban nem láttam.
Adja még élőben a norvég Tv2, de azt nem lehet nézni.
Továbbá lehetne elvileg nézni a Slo Tv2-őt neten is, de ott meg le vagyunk tiltva mivel nem szlovén az IP cím.....
[válaszok erre: #3373] [előzmény: (3370) f14a, 2010-03-20 10:38:19]
Zöldfülű
rockmaster77 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3370. Elküldve: 2010-03-20 10:38:19,

Sportmusorok

[6668.]

Akkor pedig élőben nem marad más, mint az ehfcl ...

Vagy a holnapi ismétlés az eurosport 2-n, már akinek van... :(
[válaszok erre: #3371] [előzmény: (3369) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-20 10:33:16]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3369. Elküldve: 2010-03-20 10:33:16,

Sportmusorok

[6669.]

Már csak az a kérdés, hogy akkor fta lesz-e? Mert van amikor kódolt.
[válaszok erre: #3370] [előzmény: (3368) f14a, 2010-03-20 10:31:23]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3368. Elküldve: 2010-03-20 10:31:23,

Sportmusorok

[6670.]

Ha jól nézem, a szlovén 2-es a Hotbirden FTA, és az ehfcl.com szerint adja a meccset 14-től...
[válaszok erre: #3369] [előzmény: (3367) Janó_bá, 2010-03-20 10:10:08]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Janó_bá



Tagság: 2006-02-06 11:32:19
Tagszám: #26687
Hozzászólások: 442
3367. Elküldve: 2010-03-20 10:10:08,

Sportmusorok

[6671.]

A mai norvég szlovén női kézilabda mérkőzést hogy lehetne megnézni?
Nagyon érdekelne, mindenhol kódolt.
[válaszok erre: #3368] [előzmény: (3366) xawax1223, 2010-03-20 09:17:58]
Törzstag
Janó_bá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3366. Elküldve: 2010-03-20 09:17:58,

Sportmusorok

[6672.]

De sajnálom, hogy nem vagyok GYŐRI !
Micsoda meccsekről maradok le a női kézilabda Bajnokok Ligája
ősszecsapásaira értve, mert a helyszínen teljesen más, mint a TV előtt!
Vasárnap derbi a Lipcsével !
Hajrá ETO !
=================================================
icon32.gif icon70.gif icon80.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3367]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3365. Elküldve: 2010-03-19 20:00:18,

Sportmusorok

[6673.]

Üdv. Néked sanca2 !

Bár csak a magyar focisták is olyan tehetségtelenek lennének
mint a franciák !
Tudom, hogy az a következő, hogy sok a vendég-munkás, a
tiszta francia nem jó, pedig DE !!!


×÷¤×÷¤¤×÷¤×÷¤×÷¤÷פ÷פ÷÷÷פ¤÷÷¤×÷¤×+==============
icon48.gif icon50.gif icon70.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[előzmény: (3364) sanca2, 2010-03-19 15:22:47]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3364. Elküldve: 2010-03-19 15:22:47,

Sportmusorok

[6674.]

Előbb FOCISTÁK kellenének nem??



Teljesen mindegy ki a Kapitány ............................szerintem icon36.gif
[válaszok erre: #3365] [előzmény: (3363) stubyte, 2010-03-19 14:59:45]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3363. Elküldve: 2010-03-19 14:59:45,

Sportmusorok

[6675.]

Lenne egy normális szövetségi kapitányuk, akkor még egy normális válogatottat is össze tudnának rakni. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3364] [előzmény: (3362) xawax1223, 2010-03-19 14:52:35]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011681795120239 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail