Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499742/5 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (73/28
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3362. Elküldve: 2010-03-19 14:52:35,

Sportmusorok

[6676.]

Helló!

Az erejüket ismerve , nem a két leggyengébb csapat,
meg lenne az esélyük a továbbjutásra, csak hát ez a fránya
sorsolás.
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
icon48.gif icon50.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3363] [előzmény: (3361) stubyte, 2010-03-19 14:19:31]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3361. Elküldve: 2010-03-19 14:19:31,

Sportmusorok

[6677.]

Ezt felfoghatjuk úgy is, hogy kitoltak velük, de ha a másik oldalt nézzük, akkor meg tuti, hogy lesz francia csapat az elődöntőben. icon32.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3362] [előzmény: (3360) xawax1223, 2010-03-19 14:14:12]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3360. Elküldve: 2010-03-19 14:14:12,

Sportmusorok

[6678.]

Gyönyörűen összesorsolták a két francia csapatot:

1374123_857115157e86efe2203c8fff6d576f0f_wm.jpg

=======================================
Hajrá jobbik csapat ! icon48.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3361]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3359. Elküldve: 2010-03-12 08:57:17,

Sportmusorok

[6679.]

Basszus...ez nekem kimaradt valahogy.Be is raktam gyorsan a könyvjelzőkbe. icon75.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (3356) oldcsatterhand, 2010-03-11 08:27:16]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3358. Elküldve: 2010-03-12 07:36:53,

Sportmusorok

[6680.]

F1 Bahrain

1. szabadedzés 8:00
2. szabadedzés 12:00
DSF, BBC icon32.gif
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3357. Elküldve: 2010-03-11 10:23:58,

Sportmusorok

[6681.]

Hát igen, ott kicsit forgalmasabb...
[előzmény: (3356) oldcsatterhand, 2010-03-11 08:27:16]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldcsatterhand



Tagság: 2004-11-08 19:41:49
Tagszám: #13762
Hozzászólások: 1438
3356. Elküldve: 2010-03-11 08:27:16,

Sportmusorok

[6682.]

Valószinüleg itt: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=33
[válaszok erre: #3357 #3359] [előzmény: (3355) huni66, 2010-03-10 22:40:46]
Kiváló dolgozó
oldcsatterhand adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3355. Elküldve: 2010-03-10 22:40:46,

Sportmusorok

[6683.]

Ma meg kihullott a Real Madrid..... icon43.gif

De.....hol vagytok focirajongók?

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #3356] [előzmény: (3354) huni66, 2010-03-09 22:09:54]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3354. Elküldve: 2010-03-09 22:09:54,

Sportmusorok

[6684.]

Szenzációs második félidő...HAJRÁ BAYERN!!!! icon2.gif icon48.gif
Na, jó...annyira nem szenzációs, de hihetelenül izgalmas volt.Nagy kő esett le...... icon42.gif icon32.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-09 22:37:52]
[válaszok erre: #3355]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3353. Elküldve: 2010-03-08 08:53:13,

Sportmusorok

[6685.]

Kösz, akkor erről ennyit...
[előzmény: (3352) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:50:36]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3352. Elküldve: 2010-03-08 08:50:36,

Sportmusorok

[6686.]

A Badr6BSS elvileg innen nem is fogható, a High6 és Medium6-hoz pedig kb 2 méteres antenna kellene a satbeams szerint.
[válaszok erre: #3353] [előzmény: (3351) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:46:50]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3351. Elküldve: 2010-03-08 08:46:50,

Sportmusorok

[6687.]

Az nem megy, ezt a 100-ast is most készülök a tetőre feltenni, a szél elcibálná.
Amúgy mekkora kéne?
[válaszok erre: #3352] [előzmény: (3350) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:42:54]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3350. Elküldve: 2010-03-08 08:42:54,

Sportmusorok

[6688.]

Sokkal nagyobb tükörrel valószínűleg jönne.
[válaszok erre: #3351] [előzmény: (3349) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:39:48]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3349. Elküldve: 2010-03-08 08:39:48,

Sportmusorok

[6689.]

Ez a badr 6-os vajon mér nem jön?
[válaszok erre: #3350] [előzmény: (3342) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:15:09]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3348. Elküldve: 2010-03-08 08:38:55,

Sportmusorok

[6690.]

Ezt tudom, beltéri ügyben meg erősen érik a változtatás...
[előzmény: (3347) Rentner, 2010-03-08 08:36:07]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
3347. Elküldve: 2010-03-08 08:36:07,

Sportmusorok

[6691.]

Jó tükör az, elég sok adót meg lehet csípni vele. Ha még jobb a beltéri, akkor meg pláne!
A Liverpool tv-t tuti, az Arsenal-on most nincs adás.

icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #3348] [előzmény: (3346) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:28:11]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3346. Elküldve: 2010-03-08 08:28:11,

Sportmusorok

[6692.]

Na, nekem erre nincs icon61.gif
[válaszok erre: #3347] [előzmény: (3345) Rentner, 2010-03-08 08:18:01]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
3345. Elküldve: 2010-03-08 08:18:01,

Sportmusorok

[6693.]

icon53.gif icon53.gif

Van rá egy autó pezsgőm!
(Láttam, messziről.) icon25.gif


icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-08 08:27:41]
[válaszok erre: #3346] [előzmény: (3343) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:16:06]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3344. Elküldve: 2010-03-08 08:17:27,

Sportmusorok

[6694.]

kösz, majd ha hazaérek, megnézem...
A sportközvetítések érdekelnének, nem tudom, melyiken vannak...
[előzmény: (3342) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:15:09]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3343. Elküldve: 2010-03-08 08:16:06,

Sportmusorok

[6695.]

Köszönöm uram, ön honnan tudja?
[válaszok erre: #3345] [előzmény: (3340) Rentner, 2010-03-08 08:13:09]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3342. Elküldve: 2010-03-08 08:15:09,

Sportmusorok

[6696.]

Ami a Badr 6-on van, az nem fog jönni, de a 4-nek jönnie kellene. Pl a 11919 H 27500-nak jönnie kellene.
[válaszok erre: #3344 #3349] [előzmény: (3339) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:11:15]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3341. Elküldve: 2010-03-08 08:14:16,

Sportmusorok

[6697.]

Az viszont egy 120-as Bozsért überel. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (3340) Rentner, 2010-03-08 08:13:09]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
3340. Elküldve: 2010-03-08 08:13:09,

Sportmusorok

[6698.]

100-as Gibertini.


icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #3341 #3343] [előzmény: (3338) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:10:21]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3339. Elküldve: 2010-03-08 08:11:15,

Sportmusorok

[6699.]

de lehet, hogy csak 100-as...
[válaszok erre: #3342] [előzmény: (3338) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:10:21]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
3338. Elküldve: 2010-03-08 08:10:21,

Sportmusorok

[6700.]

110-es
[válaszok erre: #3339 #3340] [előzmény: (3337) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:01:13]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0097439289093018 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail