Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3362. Elküldve: 2010-03-19 14:52:35, Sportmusorok
|
[6676.] |
Helló!
Az erejüket ismerve , nem a két leggyengébb csapat,
meg lenne az esélyük a továbbjutásra, csak hát ez a fránya
sorsolás.
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3363] |
[előzmény: (3361) stubyte, 2010-03-19 14:19:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3361. Elküldve: 2010-03-19 14:19:31, Sportmusorok
|
[6677.] |
Ezt felfoghatjuk úgy is, hogy kitoltak velük, de ha a másik oldalt nézzük, akkor meg tuti, hogy lesz francia csapat az elődöntőben.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3362] |
[előzmény: (3360) xawax1223, 2010-03-19 14:14:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3360. Elküldve: 2010-03-19 14:14:12, Sportmusorok
|
[6678.] |
Gyönyörűen összesorsolták a két francia csapatot:
=======================================
Hajrá jobbik csapat !
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3361] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3359. Elküldve: 2010-03-12 08:57:17, Sportmusorok
|
[6679.] |
Basszus...ez nekem kimaradt valahogy.Be is raktam gyorsan a könyvjelzőkbe.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (3356) oldcsatterhand, 2010-03-11 08:27:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3358. Elküldve: 2010-03-12 07:36:53, Sportmusorok
|
[6680.] |
F1 Bahrain
1. szabadedzés 8:00
2. szabadedzés 12:00
DSF, BBC
|
| |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3357. Elküldve: 2010-03-11 10:23:58, Sportmusorok
|
[6681.] |
Hát igen, ott kicsit forgalmasabb...
|
| | |
[előzmény: (3356) oldcsatterhand, 2010-03-11 08:27:16] |
|
Haladó
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3355. Elküldve: 2010-03-10 22:40:46, Sportmusorok
|
[6683.] |
Ma meg kihullott a Real Madrid.....
De.....hol vagytok focirajongók?
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3356] |
[előzmény: (3354) huni66, 2010-03-09 22:09:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3354. Elküldve: 2010-03-09 22:09:54, Sportmusorok
|
[6684.] |
Szenzációs második félidő...HAJRÁ BAYERN!!!!
Na, jó...annyira nem szenzációs, de hihetelenül izgalmas volt.Nagy kő esett le......
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-09 22:37:52]
|
| | | [válaszok erre: #3355] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3353. Elküldve: 2010-03-08 08:53:13, Sportmusorok
|
[6685.] |
Kösz, akkor erről ennyit...
|
| | |
[előzmény: (3352) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:50:36] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3352. Elküldve: 2010-03-08 08:50:36, Sportmusorok
|
[6686.] |
A Badr6BSS elvileg innen nem is fogható, a High6 és Medium6-hoz pedig kb 2 méteres antenna kellene a satbeams szerint.
|
| | | [válaszok erre: #3353] |
[előzmény: (3351) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:46:50] |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3351. Elküldve: 2010-03-08 08:46:50, Sportmusorok
|
[6687.] |
Az nem megy, ezt a 100-ast is most készülök a tetőre feltenni, a szél elcibálná.
Amúgy mekkora kéne?
|
| | | [válaszok erre: #3352] |
[előzmény: (3350) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:42:54] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3350. Elküldve: 2010-03-08 08:42:54, Sportmusorok
|
[6688.] |
Sokkal nagyobb tükörrel valószínűleg jönne.
|
| | | [válaszok erre: #3351] |
[előzmény: (3349) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:39:48] |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3349. Elküldve: 2010-03-08 08:39:48, Sportmusorok
|
[6689.] |
Ez a badr 6-os vajon mér nem jön?
|
| | | [válaszok erre: #3350] |
[előzmény: (3342) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:15:09] |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3348. Elküldve: 2010-03-08 08:38:55, Sportmusorok
|
[6690.] |
Ezt tudom, beltéri ügyben meg erősen érik a változtatás...
|
| | |
[előzmény: (3347) Rentner, 2010-03-08 08:36:07] |
|
Haladó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3347. Elküldve: 2010-03-08 08:36:07, Sportmusorok
|
[6691.] |
Jó tükör az, elég sok adót meg lehet csípni vele. Ha még jobb a beltéri, akkor meg pláne!
A Liverpool tv-t tuti, az Arsenal-on most nincs adás.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #3348] |
[előzmény: (3346) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:28:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3346. Elküldve: 2010-03-08 08:28:11, Sportmusorok
|
[6692.] |
Na, nekem erre nincs
|
| | | [válaszok erre: #3347] |
[előzmény: (3345) Rentner, 2010-03-08 08:18:01] |
|
Haladó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3345. Elküldve: 2010-03-08 08:18:01, Sportmusorok
|
[6693.] |
Van rá egy autó pezsgőm!
(Láttam, messziről.)
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W). [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-08 08:27:41]
|
| | | [válaszok erre: #3346] |
[előzmény: (3343) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:16:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3344. Elküldve: 2010-03-08 08:17:27, Sportmusorok
|
[6694.] |
kösz, majd ha hazaérek, megnézem...
A sportközvetítések érdekelnének, nem tudom, melyiken vannak...
|
| | |
[előzmény: (3342) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:15:09] |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3343. Elküldve: 2010-03-08 08:16:06, Sportmusorok
|
[6695.] |
Köszönöm uram, ön honnan tudja?
|
| | | [válaszok erre: #3345] |
[előzmény: (3340) Rentner, 2010-03-08 08:13:09] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3342. Elküldve: 2010-03-08 08:15:09, Sportmusorok
|
[6696.] |
Ami a Badr 6-on van, az nem fog jönni, de a 4-nek jönnie kellene. Pl a 11919 H 27500-nak jönnie kellene.
|
| | | [válaszok erre: #3344 #3349] |
[előzmény: (3339) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:11:15] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3341. Elküldve: 2010-03-08 08:14:16, Sportmusorok
|
[6697.] |
Az viszont egy 120-as Bozsért überel.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3340) Rentner, 2010-03-08 08:13:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3340. Elküldve: 2010-03-08 08:13:09, Sportmusorok
|
[6698.] |
100-as Gibertini.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #3341 #3343] |
[előzmény: (3338) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:10:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3339. Elküldve: 2010-03-08 08:11:15, Sportmusorok
|
[6699.] |
de lehet, hogy csak 100-as...
|
| | | [válaszok erre: #3342] |
[előzmény: (3338) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 08:10:21] |
|
Haladó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3338. Elküldve: 2010-03-08 08:10:21, Sportmusorok
|
[6700.] |
110-es
|
| | | [válaszok erre: #3339 #3340] |
[előzmény: (3337) Leíratkozott felhasználó, 2010-03-08 08:01:13] |
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|