Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3337. Elküldve: 2010-03-08 08:01:13, Sportmusorok
|
[6701.] |
Mekkora az antennád?
|
| | | [válaszok erre: #3338] |
[előzmény: (3336) májkrém dzsekszon, 2010-03-08 07:55:59] |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3336. Elküldve: 2010-03-08 07:55:59, Sportmusorok
|
[6702.] |
Nem tudja valaki, hogy a keleti 26 fokról miért nem jön be nekem semmi, ugyanakkor a környező holdakról gyakorlatilag minden?
|
| | | [válaszok erre: #3337] |
|
|
Haladó
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
3335. Elküldve: 2010-03-07 10:17:10, Sportmusorok
|
[6703.] |
Ma ez lesz a dubai sport HD-N:
(15:30) 1. FC Nürnberg : Bayer 04 Leverkusen
(17:30) 1899 Hoffenheim : 1. FSV Mainz 05
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
3334. Elküldve: 2010-03-06 16:19:50, Sportmusorok
|
[6704.] |
12169 V, 27500-3/4,dvb-s 26E, dubai sport HD
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
3333. Elküldve: 2010-03-06 16:18:25, Sportmusorok
|
[6705.] |
12169 V, 27500-3/4,dvb-s 26E, dubai sport HD
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
3332. Elküldve: 2010-03-06 16:14:40, Sportmusorok
|
[6706.] |
Dubai Sport Bundesliga full HD a 26 fokon.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3331. Elküldve: 2010-03-05 19:37:07, Sportmusorok
|
[6707.] |
Nem tudom, miből telik rá nekik, állítólag elég szarban vannak...
|
| |
|
Haladó
|
|
 djbagi

Tagság: 2007-09-03 22:00:12 Tagszám: #48840 Hozzászólások: 438 |
3330. Elküldve: 2010-03-05 17:29:49, Sportmusorok
|
[6708.] |
Lassan mindent a kockasport meg a felétnemmutatommegsport közvetít.
Amiko Viper 4k51 + több Amiko dekóder polcon pihen
|
| | |
[előzmény: (3328) agronimus, 2010-03-05 16:34:18] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3329. Elküldve: 2010-03-05 16:34:58, Sportmusorok
|
[6709.] |
Marad a DSF.
|
| | |
[előzmény: (3328) agronimus, 2010-03-05 16:34:18] |
|
|
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
3328. Elküldve: 2010-03-05 16:34:18, Sportmusorok
|
[6710.] |
http://hvg.hu/sport/20100305_digitv_motogp_kozvetitesi_jogok
a budos ******* eletetbe!
|
| | | [válaszok erre: #3329 #3330] |
|
|
Kezdő
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3327. Elküldve: 2010-02-27 17:50:53, Sportmusorok
|
[6711.] |
Azt annyira nem sajnálom...
|
| | |
[előzmény: (3326) taurus, 2010-02-27 10:44:32] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3326. Elküldve: 2010-02-27 10:44:32, Sportmusorok
|
[6712.] |
Sajnos az olaszra is igaz.
|
| | | [válaszok erre: #3327] |
[előzmény: (3325) májkrém dzsekszon, 2010-02-27 09:28:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3325. Elküldve: 2010-02-27 09:28:28, Sportmusorok
|
[6713.] |
em tehetnek mást, valamit közvetíteni kell.
Küzdöttek ők az angol fociért, csak rájuk igértek...
|
| | | [válaszok erre: #3326] |
[előzmény: (3324) Leíratkozott felhasználó, 2010-02-26 17:28:19] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3324. Elküldve: 2010-02-26 17:28:19, Sportmusorok
|
[6714.] |
Igaz, de ezt arra értem inkább, hogy már olyan ország bajnokságát is adják, ami talán a kutyát nem érdekli (lehet keverem a sportklubbal, de mindkettőre igaz).
|
| | | [válaszok erre: #3325] |
[előzmény: (3323) májkrém dzsekszon, 2010-02-26 17:25:48] |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3323. Elküldve: 2010-02-26 17:25:48, Sportmusorok
|
[6715.] |
Hát ja, de nem mindegy, hogy milyen az a foci.
A magyar például nagyon nem élvezhető...
|
| | | [válaszok erre: #3324] |
[előzmény: (3322) Leíratkozott felhasználó, 2010-02-26 16:31:57] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3322. Elküldve: 2010-02-26 16:31:57, Sportmusorok
|
[6716.] |
Az is kicsit unalmas számomra, hogy amikor odakapcsolok, majdnem mindig foci megy. Jó biztos van akinek ez kell, de kicsit túlzás.
|
| | | [válaszok erre: #3323] |
[előzmény: (3321) májkrém dzsekszon, 2010-02-26 16:29:58] |
|
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
3321. Elküldve: 2010-02-26 16:29:58, Sportmusorok
|
[6717.] |
Angol foci nélkül gyenge gyermegfing az egész...
|
| | | [válaszok erre: #3322] |
[előzmény: (3320) stubyte, 2010-02-26 07:59:37] |
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3320. Elküldve: 2010-02-26 07:59:37, Sportmusorok
|
[6718.] |
Legutolsó hivatalos nyilatkozatuk szerint a egyelőre a tartalomra összpontosítanak, azaz még több színvonalas, nagy érdeklődésű sportesemények kizárólagos közvetítési jogainak a megszerzése a fő cél. A másik fontos terület a műsorelosztás, főleg a kábeltévés társaságokkal való megegyezés, hiszen sok helyen csak külön csomagban érhető el a sportadó, ami a hirdetők hátránynak tekintenek.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3321] |
[előzmény: (3319) latency, 2010-02-24 20:11:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
3319. Elküldve: 2010-02-24 20:11:05, Sportmusorok
|
[6719.] |
A UPC Direct költözése után a SportTV-től sem elképzelhetetlen egy HD csatorna.
|
| | | [válaszok erre: #3320] |
[előzmény: (3317) bigacsiga, 2010-02-24 19:27:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
3318. Elküldve: 2010-02-24 19:30:19, Sportmusorok
|
[6720.] |
Szia.
A DigiSport hamarosan az lesz - legalábbis ezt csiripelik a DIGI háza táján.
|
| | |
[előzmény: (3316) bigacsiga, 2010-02-24 19:26:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
3317. Elküldve: 2010-02-24 19:27:28, Sportmusorok
|
[6721.] |
müholdon gondoltam
|
| | | [válaszok erre: #3319] |
[előzmény: (3316) bigacsiga, 2010-02-24 19:26:53] |
|
Törzstag
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
3316. Elküldve: 2010-02-24 19:26:53, Sportmusorok
|
[6722.] |
Sziasztok
nem tudtok valami biztatot magyar sport hd csatorna indulásról ?
szerintem csak magyarországon nincs
|
| | | [válaszok erre: #3317 #3318] |
|
|
Törzstag
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
3315. Elküldve: 2010-02-16 20:51:11, Sportmusorok
|
[6723.] |
Sziasztok.
Harmadik perc : vezet a Milan, hazai pályán a Manchester United ellen...
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3314. Elküldve: 2010-02-15 10:43:43, Sportmusorok
|
[6724.] |
DE ott adták.....................
|
| | |
[előzmény: (3311) bigacsiga, 2010-02-14 23:22:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
3313. Elküldve: 2010-02-15 10:15:41, Sportmusorok
|
[6725.] |
26E pozíción a Badr4 holdon elindult a Dubai Sport HD Fta. Állítólag kitűnő minőségű (nekem nincs még HD vevőm).
12,169 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/MPEG-4, FTA
|
| |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|