Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3312. Elküldve: 2010-02-15 08:03:34, Sportmusorok
|
[6726.] |
Múltkor neten néztem az espn2-őn ha jól emlékszem.
|
| | |
[előzmény: (3310) LF, 2010-02-14 22:59:00] |
|
|
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
3311. Elküldve: 2010-02-14 23:22:30, Sportmusorok
|
[6727.] |
csak nem HD
|
| | | [válaszok erre: #3314] |
[előzmény: (3308) sanca2, 2010-02-14 21:55:07] |
|
Törzstag
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
3310. Elküldve: 2010-02-14 22:59:00, Sportmusorok
|
[6728.] |
Lehet valahol FTA nézni Nascar-t?
|
| | | [válaszok erre: #3312] |
[előzmény: (3309) huni66, 2010-02-14 22:43:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3309. Elküldve: 2010-02-14 22:43:11, Sportmusorok
|
[6729.] |
Kösz az infót...ezt nem lesz szabad kihagyni....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3310] |
[előzmény: (3307) alex4, 2010-02-11 23:47:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3308. Elküldve: 2010-02-14 21:55:07, Sportmusorok
|
[6730.] |
SKY Sport HD3 Live Nascar -Daytona 500
|
| | | [válaszok erre: #3311] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
3307. Elküldve: 2010-02-11 23:47:25, Sportmusorok
|
[6731.] |
A tervek szerint Ági meccse a legjobb négy közé jutásért élőben lesz látható az Eurosporton pénteken (és leghamarabb este nyolckor kezdődik) a 18 éves amerikai Melanie Oudin ellen. aki 6:1, 6:3-ra legyőzte a svájci Patty Schnydert.
A tét 30.625 amerikai dollár pénzdíj és 200 világranglista pont. Győzelem esetén Szávay az első kiemelt orosz Jelena Gyementyjevával játszhat a döntőbe jutásért szombaton.
|
| | | [válaszok erre: #3309] |
[előzmény: (3303) huni66, 2010-02-11 21:18:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3306. Elküldve: 2010-02-11 21:27:05, Sportmusorok
|
[6732.] |
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (3305) stubyte, 2010-02-11 21:25:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3305. Elküldve: 2010-02-11 21:25:05, Sportmusorok
|
[6733.] |
Ja.
Ilyenek nincsenek a Sportklubbon.
Reméljük most már nem áll meg.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3306] |
[előzmény: (3303) huni66, 2010-02-11 21:18:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3304. Elküldve: 2010-02-11 21:18:12, Sportmusorok
|
[6734.] |
1984-es F1 olasz nagydíj most a TW1-en (19.2 E 12663 H 22000)
|
| |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3303. Elküldve: 2010-02-11 21:18:07, Sportmusorok
|
[6735.] |
Mikor lesz a következő meccse?Gondolom, az Eurosport adta.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3305 #3307] |
[előzmény: (3302) stubyte, 2010-02-11 21:16:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3302. Elküldve: 2010-02-11 21:16:49, Sportmusorok
|
[6736.] |
Sikerült elcsípnem Szávay utolsó 2 adogatását. Bent van a legjobb 8-ban Párizsban. Régen volt már hasonló helyzetben.
Gratula.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3303] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3301. Elküldve: 2010-02-10 16:53:34, Sportmusorok
|
[6737.] |
Véglegesnek mondható, hogy a Magyar Televízió közvetíti a június 11. és július 11. között esedékes dél-afrikai labdarúgó-világbajnokságot - írja a nol.hu.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3299. Elküldve: 2010-02-08 15:24:07, Sportmusorok
|
[6739.] |
Szvsz. csak CS-el... 1W vagy 19.2E, (népszerű magyar szolgáltató), vagy 13E Cyfrowy Polsat, 28.2E BSkyB...
Van még 4.8E-n valamelyik orosz szolgáltatótól is, de nekem az nincs nyitva :(
|
| | |
[előzmény: (3297) DiabloxXx, 2010-02-08 14:46:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3298. Elküldve: 2010-02-08 14:47:01, Sportmusorok
|
[6740.] |
FTA-ban sehol, kódról sem tudok.
|
| | |
[előzmény: (3297) DiabloxXx, 2010-02-08 14:46:02] |
|
|
|
|
 DiabloxXx

Tagság: 2008-12-23 12:44:32 Tagszám: #67025 Hozzászólások: 13 |
3297. Elküldve: 2010-02-08 14:46:02, Sportmusorok
|
[6741.] |
hej
valaki nemtudja extreme sportot honnan lehet fogni fta-ba vagy olyan kodolással amit egy opticum 4000c tud?
|
| | | [válaszok erre: #3298 #3299] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3296. Elküldve: 2010-02-07 19:19:42, Sportmusorok
|
[6742.] |
ma Superbowl
tv: Sport1, ESPN America, ARD
___________________________________
sweet.tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3295. Elküldve: 2010-02-06 16:10:34, Sportmusorok
|
[6743.] |
Értem, köszi.
|
| | |
[előzmény: (3294) f14a, 2010-02-06 16:08:43] |
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3294. Elküldve: 2010-02-06 16:08:43, Sportmusorok
|
[6744.] |
Verekedős... Szvsz. kevesen rajonganak érte, de mégis csak van, akinek hiányzik :)
|
| | | [válaszok erre: #3295] |
[előzmény: (3293) Leíratkozott felhasználó, 2010-02-06 15:38:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3293. Elküldve: 2010-02-06 15:38:39, Sportmusorok
|
[6745.] |
Ez milyen sport?
|
| | | [válaszok erre: #3294] |
[előzmény: (3292) kovacska01, 2010-02-06 13:23:27] |
|
|
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
3292. Elküldve: 2010-02-06 13:23:27, Sportmusorok
|
[6746.] |
Ma 18-kor Local Combat Budapest Élőben adja a SPORT.RO!Felvételről 22-kor a PRO tv !Szarják össze magukat a magyar gané adók,hogy nem közvetitik!
|
| | | [válaszok erre: #3293] |
[előzmény: (3291) arturzeg, 2010-02-03 20:58:40] |
|
Törzstag
|
|
 arturzeg

Tagság: 2007-11-06 18:07:05 Tagszám: #51354 Hozzászólások: 206 |
3291. Elküldve: 2010-02-03 20:58:40, Sportmusorok
|
[6747.] |
Hogy pontos legyek, ezen a linken lehet követni, ki adja idén a WRC-t. Még a tavalyi adatok vannak fenn. A Eurosporton én sem látom!
|
| | | [válaszok erre: #3292] |
[előzmény: (3290) arturzeg, 2010-02-03 20:51:38] |
|
Haladó
|
|
 arturzeg

Tagság: 2007-11-06 18:07:05 Tagszám: #51354 Hozzászólások: 206 |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3289. Elküldve: 2010-02-03 20:01:33, Sportmusorok
|
[6749.] |
Kinek kell itt olasz bajnokság?
"Agárd-Felcsút ifimeccset közvetít élőben a Sport1"
http://www.pepsifoci.hu/
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3288. Elküldve: 2010-02-03 17:01:15, Sportmusorok
|
[6750.] |
talán az ilyen autós csatornákon (pl. Ab Motours)
ma egyébként vízilabda dömping lesz a magyar sportcsatornákon.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (3287) slpg590, 2010-02-02 20:05:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|