Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 breek

Tagság: 2009-09-15 14:45:41 Tagszám: #77822 Hozzászólások: 73 |
3262. Elküldve: 2010-01-23 12:37:50, Sportmusorok
|
[6776.] |
ez a magyarválogatot most szörnyüvolt már a felkéstülési tornán is látszot horvátok elen jol játszotunk a lengyelek elen meg már semit nembirtunk kezdeni mert totál lefárat a csapat hiába vagyunk jok egymecsen ha aztkövetöen meg nulák vagyunk énszerintem csak az ithon játszo játékosokbol kelene be válogatni mert azok a játékosok akik kint játszanak a válogatotba nem mernek maximumon játszani mert kin figyekmeztetik rá hogy megne sérüjön futbal ba is ez a baj dzudzákis hazajön ozt aztmondja hogy fáj a lába hát persze hogy nejutunki egy nagy tornára sem ozt kit hibáztatnak a szövetségi kapitányt meg azt váltsák le breek
|
| | | [válaszok erre: #3263] |
|
|
Kezdő
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3261. Elküldve: 2010-01-22 22:20:54, Sportmusorok
|
[6777.] |
Vagy (és ezt megint a kapitánynak KELENE észrevenni) tök tréül lőttünk neki: nem oda, ahol sebezhető volt :)
|
| | |
[előzmény: (3260) stubyte, 2010-01-22 22:18:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3260. Elküldve: 2010-01-22 22:18:27, Sportmusorok
|
[6778.] |
Ha valaki 35 perc alatt 6x lő kapura és egy gólt sem dob azt miért erőltetjük ? 6 kihagyott helyzettel az egészmeccs elmehet. Ezt a kapitánynak észre kellett volna venni.
47%-kal védett a cseh kapus. Vagy ő volt nagyon jó, vagy a védelem, vagy mindkettő.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3261] |
[előzmény: (3259) f14a, 2010-01-22 22:06:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3259. Elküldve: 2010-01-22 22:06:56, Sportmusorok
|
[6779.] |
Bár ez mondjuk nem kézilabda fórum, de szerintem elvitázhatunk rajta:
A franciák egyelőre hulla halványak, a pont ellenük pont a SEMMIT éri...
A Spanyolokkal szemben kellett volna NÉMI ellenállást mutatni (0 sikerült), és a SEMMILYEN Cseheket pofánvágni: ebből meg látszik, mi lett...
Két ember hozta magát a csapatból: Csaszi, meg Katzircz. Ennyi... Ez k...va kevés....
Más: Skala (bár ő nyilván elfogult) kb. ugyanazt mondja most, amit én is próbálok nyökögni :)
|
| | | [válaszok erre: #3260] |
[előzmény: (3257) xawax1223, 2010-01-22 22:00:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3258. Elküldve: 2010-01-22 22:03:38, Sportmusorok
|
[6780.] |
Egy jó edző, szövetségi kapitány fele részben jó pedagógus is. Csoknyai olyan mint Hagi a románoknál.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3256) f14a, 2010-01-22 21:51:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3257. Elküldve: 2010-01-22 22:00:15, Sportmusorok
|
[6781.] |
Kis Tesó !
Ha a VIlágbajnok Franciák ellen EGY lenyűgöző játékkal ,le tudtak
'X' -elni ( szerencsésebb esetben meg is ruházzuk Denart-ékat!)
!!! Nem kell a NagyLaci! ... Csak HATALMAS szív! (Pl.:Krivokapics!)
__________________________________
Deee, egyébként Tiéd a DÖNTÉS !!!
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3259] |
[előzmény: (3256) f14a, 2010-01-22 21:51:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3256. Elküldve: 2010-01-22 21:51:40, Sportmusorok
|
[6782.] |
Van valaki ebben a csapatban aki AKKOR nem volt a tagja amikor még jó (jobb) volt? Talán a Krivó. Ő meg muszályos Nagy Laci hiánya miatt.
Akkor most a csapat lett ilyen gyenge, vagy az a baj, hogy nincs összerakva???
|
| | | [válaszok erre: #3257 #3258] |
[előzmény: (3255) xawax1223, 2010-01-22 21:46:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3255. Elküldve: 2010-01-22 21:46:16, Sportmusorok
|
[6783.] |
See Yea!
...................
Miért ?
Mi a bajod vele?
Hiszen még csak most kapta meg ( ha ugyan megkapta)
a csapat irányítását ! ! !
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3256] |
[előzmény: (3254) f14a, 2010-01-22 21:42:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3254. Elküldve: 2010-01-22 21:42:36, Sportmusorok
|
[6784.] |
Ezek után remélem, hogy Csoknyai magáévá teszi a francia napilap címét: LE MOND :)
|
| | | [válaszok erre: #3255] |
[előzmény: (3253) stubyte, 2010-01-22 21:38:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3253. Elküldve: 2010-01-22 21:38:10, Sportmusorok
|
[6785.] |
Az X sajnos meg lesz ...
... ugyanis a végén keresztet vethetünk az egészre
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3254] |
[előzmény: (3252) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-22 21:33:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3252. Elküldve: 2010-01-22 21:33:18, Sportmusorok
|
[6786.] |
Ebből már nem lesz x sem.
|
| | | [válaszok erre: #3253] |
[előzmény: (3249) stubyte, 2010-01-22 21:29:35] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3251. Elküldve: 2010-01-22 21:32:22, Sportmusorok
|
[6787.] |
Kicsit nagy volt a csapat arca a franciák elleni döntetlen után. Azt hiszem ezek után leszálltak a földre.
|
| | |
[előzmény: (3250) xawax1223, 2010-01-22 21:31:22] |
|
|
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3250. Elküldve: 2010-01-22 21:31:22, Sportmusorok
|
[6788.] |
Az az őszinte igazság, hogy most 5 percet néztem a meccsből,, dee ez
még rosszabb a spanyolok elleni játéktól is!
Sajnos ! IGAZAD VAN !
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3251] |
[előzmény: (3247) xawax1223, 2010-01-22 21:25:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3249. Elküldve: 2010-01-22 21:29:35, Sportmusorok
|
[6789.] |
Egy gyenge X a végén és minden OK.
Inkább nem is nézem.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3252] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3248. Elküldve: 2010-01-22 21:29:31, Sportmusorok
|
[6790.] |
Veszek neked egy új egeret, csak nyerjünk
|
| | |
[előzmény: (3247) xawax1223, 2010-01-22 21:25:08] |
|
|
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3247. Elküldve: 2010-01-22 21:25:08, Sportmusorok
|
[6791.] |
No!
..és akkor most harapjam négy felé az egeret!
Várjuk ki a végét, akkor itélkezzünk !!!
*******************************************
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3248 #3250] |
[előzmény: (3246) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-22 21:21:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3246. Elküldve: 2010-01-22 21:21:56, Sportmusorok
|
[6792.] |
-5-ből nem túl rózsás a helyzet, és még azt mondták a kommentárok, hogy papírforma szerint nekünk kell nyernünk. Persze még van esély, de ahhoz jól kéne játszani.
|
| | | [válaszok erre: #3247] |
[előzmény: (3245) xawax1223, 2010-01-22 21:20:23] |
|
|
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3245. Elküldve: 2010-01-22 21:20:23, Sportmusorok
|
[6793.] |
See Yea!
Várd ki a végét!
*********************************
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3246] |
[előzmény: (3244) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-22 21:17:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3244. Elküldve: 2010-01-22 21:17:43, Sportmusorok
|
[6794.] |
Azt hittem, hogy a lányok sz@rul játszottak a vb-n, ehhez képest azt mondom, hogy királyok voltak a férfiakhoz képest.
|
| | | [válaszok erre: #3245] |
[előzmény: (3243) xawax1223, 2010-01-22 21:14:34] |
|
|
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3243. Elküldve: 2010-01-22 21:14:34, Sportmusorok
|
[6795.] |
See Yea!
Sajnos sokkkkkkkkkkkkkkkkkkal többet tudnak, látszik néha a
játékukon, hogy profik ( a két Iváncsik hülyét csinált a meccs elején
a francia védelemből !)
Különben is ! Jó a magyar kézi-'ball' ---, csak hát a játékosok FEJÉT
kell beállítani!
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3244] |
[előzmény: (3240) taurus, 2010-01-21 20:44:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3242. Elküldve: 2010-01-22 20:38:01, Sportmusorok
|
[6796.] |
Ha így haladunk megint megverjük magunkat.
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3241. Elküldve: 2010-01-22 20:09:29, Sportmusorok
|
[6797.] |
Magyar - cseh kézi meccs most kezdődik a sport 1-en.
|
| |
|
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3240. Elküldve: 2010-01-21 20:44:32, Sportmusorok
|
[6798.] |
Ennyit tudnak.
|
| | | [válaszok erre: #3243] |
[előzmény: (3239) xawax1223, 2010-01-21 20:13:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 xawax1223

Tagság: 2008-01-11 16:01:08 Tagszám: #54216 Hozzászólások: 2247 |
3239. Elküldve: 2010-01-21 20:13:28, Sportmusorok
|
[6799.] |
Hát!
Ekkora nagy arca is csak egy magyar csapatnak lehet,
mert a VB. ; és Olimpia bajnoka ellen leixelni "az már feljogosít",
hogy a többi csapatot lenézzék!
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
|
| | | [válaszok erre: #3240] |
[előzmény: (3230) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-19 19:49:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MARYO SPYNOZY25

Tagság: 2008-04-09 21:13:32 Tagszám: #58111 Hozzászólások: 562 |
3238. Elküldve: 2010-01-21 19:57:10, Sportmusorok
|
[6800.] |
sziasztok! 13 fokon az ART sport csatik meg szüntek! vagy mi ért nem mennek?kösz a válaszokat!
|
| |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|