Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/0 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (70/25
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

breek



Tagság: 2009-09-15 14:45:41
Tagszám: #77822
Hozzászólások: 73
3262. Elküldve: 2010-01-23 12:37:50,

Sportmusorok

[6776.]

ez a magyarválogatot most szörnyüvolt már a felkéstülési tornán is látszot horvátok elen jol játszotunk a lengyelek elen meg már semit nembirtunk kezdeni mert totál lefárat a csapat hiába vagyunk jok egymecsen ha aztkövetöen meg nulák vagyunk énszerintem csak az ithon játszo játékosokbol kelene be válogatni mert azok a játékosok akik kint játszanak a válogatotba nem mernek maximumon játszani mert kin figyekmeztetik rá hogy megne sérüjön futbal ba is ez a baj dzudzákis hazajön ozt aztmondja hogy fáj a lába hát persze hogy nejutunki egy nagy tornára sem ozt kit hibáztatnak a szövetségi kapitányt meg azt váltsák le breek
[válaszok erre: #3263]
Kezdő
breek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3261. Elküldve: 2010-01-22 22:20:54,

Sportmusorok

[6777.]

Vagy (és ezt megint a kapitánynak KELENE észrevenni) tök tréül lőttünk neki: nem oda, ahol sebezhető volt :)
[előzmény: (3260) stubyte, 2010-01-22 22:18:27]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3260. Elküldve: 2010-01-22 22:18:27,

Sportmusorok

[6778.]

Ha valaki 35 perc alatt 6x lő kapura és egy gólt sem dob azt miért erőltetjük ? 6 kihagyott helyzettel az egészmeccs elmehet. Ezt a kapitánynak észre kellett volna venni.
47%-kal védett a cseh kapus. Vagy ő volt nagyon jó, vagy a védelem, vagy mindkettő. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3261] [előzmény: (3259) f14a, 2010-01-22 22:06:56]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3259. Elküldve: 2010-01-22 22:06:56,

Sportmusorok

[6779.]

Bár ez mondjuk nem kézilabda fórum, de szerintem elvitázhatunk rajta:

A franciák egyelőre hulla halványak, a pont ellenük pont a SEMMIT éri...

A Spanyolokkal szemben kellett volna NÉMI ellenállást mutatni (0 sikerült), és a SEMMILYEN Cseheket pofánvágni: ebből meg látszik, mi lett...

Két ember hozta magát a csapatból: Csaszi, meg Katzircz. Ennyi... Ez k...va kevés....

Más: Skala (bár ő nyilván elfogult) kb. ugyanazt mondja most, amit én is próbálok nyökögni :)
[válaszok erre: #3260] [előzmény: (3257) xawax1223, 2010-01-22 22:00:15]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3258. Elküldve: 2010-01-22 22:03:38,

Sportmusorok

[6780.]

Egy jó edző, szövetségi kapitány fele részben jó pedagógus is. Csoknyai olyan mint Hagi a románoknál. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (3256) f14a, 2010-01-22 21:51:40]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3257. Elküldve: 2010-01-22 22:00:15,

Sportmusorok

[6781.]

Kis Tesó !

Ha a VIlágbajnok Franciák ellen EGY lenyűgöző játékkal ,le tudtak
'X' -elni ( szerencsésebb esetben meg is ruházzuk Denart-ékat!)
!!! Nem kell a NagyLaci! ... Csak HATALMAS szív! (Pl.:Krivokapics!)
__________________________________
Deee, egyébként Tiéd a DÖNTÉS !!!
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
icon75.gif icon48.gif icon50.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3259] [előzmény: (3256) f14a, 2010-01-22 21:51:40]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3256. Elküldve: 2010-01-22 21:51:40,

Sportmusorok

[6782.]

Van valaki ebben a csapatban aki AKKOR nem volt a tagja amikor még jó (jobb) volt? Talán a Krivó. Ő meg muszályos Nagy Laci hiánya miatt.

Akkor most a csapat lett ilyen gyenge, vagy az a baj, hogy nincs összerakva???
[válaszok erre: #3257 #3258] [előzmény: (3255) xawax1223, 2010-01-22 21:46:16]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3255. Elküldve: 2010-01-22 21:46:16,

Sportmusorok

[6783.]

See Yea!
...................
Miért ?
Mi a bajod vele?
Hiszen még csak most kapta meg ( ha ugyan megkapta)
a csapat irányítását ! ! !
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
icon72.gif icon72.gif icon72.gif icon71.gif icon72.gif icon72.gif icon72.gif icon72.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3256] [előzmény: (3254) f14a, 2010-01-22 21:42:36]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3254. Elküldve: 2010-01-22 21:42:36,

Sportmusorok

[6784.]

Ezek után remélem, hogy Csoknyai magáévá teszi a francia napilap címét: LE MOND :)
[válaszok erre: #3255] [előzmény: (3253) stubyte, 2010-01-22 21:38:10]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3253. Elküldve: 2010-01-22 21:38:10,

Sportmusorok

[6785.]

Az X sajnos meg lesz ...

... ugyanis a végén keresztet vethetünk az egészre icon16.gif icon16.gif icon16.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3254] [előzmény: (3252) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-22 21:33:18]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3252. Elküldve: 2010-01-22 21:33:18,

Sportmusorok

[6786.]

Ebből már nem lesz x sem.
[válaszok erre: #3253] [előzmény: (3249) stubyte, 2010-01-22 21:29:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3251. Elküldve: 2010-01-22 21:32:22,

Sportmusorok

[6787.]

Kicsit nagy volt a csapat arca a franciák elleni döntetlen után. Azt hiszem ezek után leszálltak a földre.
[előzmény: (3250) xawax1223, 2010-01-22 21:31:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3250. Elküldve: 2010-01-22 21:31:22,

Sportmusorok

[6788.]

Az az őszinte igazság, hogy most 5 percet néztem a meccsből,, dee ez
még rosszabb a spanyolok elleni játéktól is!
Sajnos ! IGAZAD VAN !
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
icon15.gif icon16.gif icon16.gif icon15.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3251] [előzmény: (3247) xawax1223, 2010-01-22 21:25:08]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3249. Elküldve: 2010-01-22 21:29:35,

Sportmusorok

[6789.]

Egy gyenge X a végén és minden OK.

Inkább nem is nézem. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3252]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3248. Elküldve: 2010-01-22 21:29:31,

Sportmusorok

[6790.]

Veszek neked egy új egeret, csak nyerjünk icon16.gif
[előzmény: (3247) xawax1223, 2010-01-22 21:25:08]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3247. Elküldve: 2010-01-22 21:25:08,

Sportmusorok

[6791.]

No!
..és akkor most harapjam négy felé az egeret!
Várjuk ki a végét, akkor itélkezzünk !!!
*******************************************
icon50.gif icon50.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3248 #3250] [előzmény: (3246) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-22 21:21:56]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3246. Elküldve: 2010-01-22 21:21:56,

Sportmusorok

[6792.]

-5-ből nem túl rózsás a helyzet, és még azt mondták a kommentárok, hogy papírforma szerint nekünk kell nyernünk. Persze még van esély, de ahhoz jól kéne játszani.
[válaszok erre: #3247] [előzmény: (3245) xawax1223, 2010-01-22 21:20:23]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3245. Elküldve: 2010-01-22 21:20:23,

Sportmusorok

[6793.]

See Yea!
Várd ki a végét!
*********************************
icon71.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3246] [előzmény: (3244) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-22 21:17:43]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3244. Elküldve: 2010-01-22 21:17:43,

Sportmusorok

[6794.]

Azt hittem, hogy a lányok sz@rul játszottak a vb-n, ehhez képest azt mondom, hogy királyok voltak a férfiakhoz képest.
[válaszok erre: #3245] [előzmény: (3243) xawax1223, 2010-01-22 21:14:34]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3243. Elküldve: 2010-01-22 21:14:34,

Sportmusorok

[6795.]

See Yea!
Sajnos sokkkkkkkkkkkkkkkkkkal többet tudnak, látszik néha a
játékukon, hogy profik ( a két Iváncsik hülyét csinált a meccs elején
a francia védelemből !)
Különben is ! Jó a magyar kézi-'ball' ---, csak hát a játékosok FEJÉT
kell beállítani!
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
icon75.gif icon22.gif icon28.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3244] [előzmény: (3240) taurus, 2010-01-21 20:44:32]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3242. Elküldve: 2010-01-22 20:38:01,

Sportmusorok

[6796.]

Ha így haladunk megint megverjük magunkat.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3241. Elküldve: 2010-01-22 20:09:29,

Sportmusorok

[6797.]

Magyar - cseh kézi meccs most kezdődik a sport 1-en.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
3240. Elküldve: 2010-01-21 20:44:32,

Sportmusorok

[6798.]

Ennyit tudnak.
[válaszok erre: #3243] [előzmény: (3239) xawax1223, 2010-01-21 20:13:28]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xawax1223



Tagság: 2008-01-11 16:01:08
Tagszám: #54216
Hozzászólások: 2247
3239. Elküldve: 2010-01-21 20:13:28,

Sportmusorok

[6799.]

Hát!
Ekkora nagy arca is csak egy magyar csapatnak lehet,
mert a VB. ; és Olimpia bajnoka ellen leixelni "az már feljogosít",
hogy a többi csapatot lenézzék!
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
icon72.gif icon15.gif icon72.gif

... vagy csinálod rendesen, vagy hazamész!"
"Ha nem vagy része a megoldásnak, a probléma része vagy!"
[válaszok erre: #3240] [előzmény: (3230) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-19 19:49:20]
Kiváló dolgozó
xawax1223 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MARYO SPYNOZY25



Tagság: 2008-04-09 21:13:32
Tagszám: #58111
Hozzászólások: 562
3238. Elküldve: 2010-01-21 19:57:10,

Sportmusorok

[6800.]

sziasztok! 13 fokon az ART sport csatik meg szüntek! vagy mi ért nem mennek?kösz a válaszokat!
Törzstag
MARYO SPYNOZY25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011367082595825 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail