Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3237. Elküldve: 2010-01-20 18:13:56, Sportmusorok
|
[6801.] |
Francia - cseh kézi meccs most a sport 1-en.
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3236. Elküldve: 2010-01-19 20:01:27, Sportmusorok
|
[6802.] |
DSF is ad meccseket, de úgy látom nem a mi csoportunkat.
|
| | |
[előzmény: (3229) Gilberto, 2010-01-19 19:44:16] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3234. Elküldve: 2010-01-19 19:53:08, Sportmusorok
|
[6804.] |
Köszi
|
| | | [válaszok erre: #3235] |
[előzmény: (3232) Leíratkozott felhasználó, 2010-01-19 19:52:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3231. Elküldve: 2010-01-19 19:51:22, Sportmusorok
|
[6806.] |
Ezt hol talalom meg? Marmint ahol ezekj le vannak irva. Egy olyan oldal kellene mint a liveonsat.
|
| | | [válaszok erre: #3232 #3233] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3230. Elküldve: 2010-01-19 19:49:20, Sportmusorok
|
[6807.] |
Handball
Tuesday (19 January) 20:15 (GMT +1.0)
2010 Men's EHF European Handball Championship
France - Hungary [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-01-19 19:58:39]
|
| | | [válaszok erre: #3239] |
[előzmény: (3229) Gilberto, 2010-01-19 19:44:16] |
|
|
|
|
 Gilberto

Tagság: 2008-01-21 11:54:27 Tagszám: #54662 Hozzászólások: 2001 |
3229. Elküldve: 2010-01-19 19:44:16, Sportmusorok
|
[6808.] |
Hol lehetne megnezni,hogy a kezilabda EB meccseit mi adja? Nem csak a Sport TV-re gondolok,hanem ugy altalanossagban müholdon.
|
| | | [válaszok erre: #3230 #3236] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3228. Elküldve: 2010-01-19 17:42:45, Sportmusorok
|
[6809.] |
Futsal eb az eurosport 2-őn, HUN - AZE 1:1
|
| |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3227. Elküldve: 2010-01-13 21:58:58, Sportmusorok
|
[6810.] |
Sport klub....
Spanyol királykupa.Jó ez a mai este.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Poolfan

Tagság: 2007-06-14 19:04:29 Tagszám: #46020 Hozzászólások: 48 |
3226. Elküldve: 2010-01-10 14:36:59, Sportmusorok
|
[6811.] |
Sajnos egalizáltak a bocik...
|
| | |
[előzmény: (3224) stubyte, 2010-01-09 19:22:37] |
|
Zöldfülű
|
|
 MARYO SPYNOZY25

Tagság: 2008-04-09 21:13:32 Tagszám: #58111 Hozzászólások: 562 |
3225. Elküldve: 2010-01-10 14:20:27, Sportmusorok
|
[6812.] |
sziasztok lenne egy kérdésem,hotbirden az ART SPORT csatik meg szüntek vagy frekvenciát váltottak?mert semmi jel nincs!köszi a segítséget
|
| |
|
Törzstag
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3224. Elküldve: 2010-01-09 19:22:37, Sportmusorok
|
[6813.] |
Verik a M. Unitedet a Eurosport2-ön.
Birmingham-ben 1-0 a félidőben.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3226] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobozos71

Tagság: 2006-01-07 21:52:04 Tagszám: #25509 Hozzászólások: 11 |
3223. Elküldve: 2010-01-09 16:52:43, Sportmusorok
|
[6814.] |
pont ennyit találtam én is... :-)
|
| | |
[előzmény: (3222) banok5, 2010-01-09 14:54:40] |
|
Zöldfülű
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobozos71

Tagság: 2006-01-07 21:52:04 Tagszám: #25509 Hozzászólások: 11 |
3221. Elküldve: 2010-01-09 14:48:05, Sportmusorok
|
[6816.] |
Tud valaki valamit erről a SportM csatornáról?
Neten nem igazán lehet találni semmi konkrétumot, de a sporttv már reklámozza...
|
| | | [válaszok erre: #3222] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3219. Elküldve: 2009-12-20 09:39:34, Sportmusorok
|
[6818.] |
Kézilabda bronzmeccs Spanyolország- Norvégia 4:3 a 10. percben.
|
| |
|
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3217. Elküldve: 2009-12-18 15:50:41, Sportmusorok
|
[6820.] |
Jó kis meccs volt, a norvégok szépen elszálltak :)
|
| | |
[előzmény: (3216) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-18 15:06:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3216. Elküldve: 2009-12-18 15:06:28, Sportmusorok
|
[6821.] |
Norvégia - Oroszország a dilisporton
|
| | | [válaszok erre: #3217] |
|
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3215. Elküldve: 2009-12-15 20:02:33, Sportmusorok
|
[6822.] |
Itt már 'elment a hajó' .....majd a következőre fölszállunk....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (3214) f14a, 2009-12-15 19:45:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3214. Elküldve: 2009-12-15 19:45:49, Sportmusorok
|
[6823.] |
Most például a lebonyolítási rendszer... Nem mindegy, hogy a 6x4-esben a második kalapból, vagy a 4x6-osban a harmadikból sorsolnak... Mert ugye így már a csoportkörös "papírforma" után buktuk a jó eredmény lehetőségét is.
Komolyabb esélyünk legfeljebb csak a B csoportból lett volna...
|
| | | [válaszok erre: #3215] |
[előzmény: (3212) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-15 19:26:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3213. Elküldve: 2009-12-15 19:45:43, Sportmusorok
|
[6824.] |
Nem rossz kis csapat ez, jó reményekre van okunk.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (3212) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-15 19:26:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3212. Elküldve: 2009-12-15 19:26:58, Sportmusorok
|
[6825.] |
Valahogy valami mindig közbejön.
|
| | | [válaszok erre: #3213 #3214] |
[előzmény: (3211) huni66, 2009-12-15 19:19:48] |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|