Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499736/57 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (92/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3211. Elküldve: 2009-12-15 19:19:48,

Sportmusorok

[6826.]

Lehet az én hibám...hogy a világ élcsapatai közt szertném látni a lányokat, mint egy pár éve még....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #3212] [előzmény: (3210) f14a, 2009-12-15 19:14:54]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3210. Elküldve: 2009-12-15 19:14:54,

Sportmusorok

[6827.]

Persze az is benne van, de "amúgy" 9:45 lett volna, az meg már "emberi" időpont... :)

@huni66

Szvsz 2 éve a nyolcadik nagyobb gáz volt, mert azt nem egy "épülő" csapat csinálta. Bár igazad van, az ember mindig többet vár.
[válaszok erre: #3211] [előzmény: (3208) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-15 15:34:22]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3209. Elküldve: 2009-12-15 16:04:53,

Sportmusorok

[6828.]

"...a 9. helyért..."

Nagy zsuga... icon26.gif
Fiatal csapat ide - oda én nagyot csalódtam......

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (3207) f14a, 2009-12-15 13:13:18]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3208. Elküldve: 2009-12-15 15:34:22,

Sportmusorok

[6829.]

Ne csak nekik köszönd, hanem az időeltolódásnak is icon50.gif
[válaszok erre: #3210] [előzmény: (3207) f14a, 2009-12-15 13:13:18]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3207. Elküldve: 2009-12-15 13:13:18,

Sportmusorok

[6830.]

És akkor csütörtökön hajnali kelés:

Magyarország-Ausztria a 9. helyért 6:15-től.

Köszi kínai szervezők :(((
[válaszok erre: #3208 #3209] [előzmény: (3206) f14a, 2009-12-15 11:53:31]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3206. Elküldve: 2009-12-15 11:53:31,

Sportmusorok

[6831.]

Jó kérdés :) Ugyanúgy beletartozik a támadójáték problémájába, mint minden más... Pedig EZ nem személyi probléma, persze Vérten nagyon hiányzik, egyszerűen taktikai fegyelmezetlenség. Mindent középen, fujj :(((
[válaszok erre: #3207] [előzmény: (3205) István76, 2009-12-15 11:46:44]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3205. Elküldve: 2009-12-15 11:46:44,

Sportmusorok

[6832.]

Egy hetest azért neki is sikerült kihagynia... Az a 2 szélső milyen céllal van a pályán? Hogy meglegyen a létszám?!
[válaszok erre: #3206] [előzmény: (3204) f14a, 2009-12-15 11:39:11]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3204. Elküldve: 2009-12-15 11:39:11,

Sportmusorok

[6833.]

Nnna... Nagy kínnal, de ez is a Szani meccse volt.

És megvan, de a 9. helyre se mernék esküdni ezzel a támadójátékkal...

Amúgy pedig kedvenc Esztink ebben úgy érzem vastagon benne van. Merthogy szép, hogy végre VAN valamiféle védelmünk, de hát a magyar válogatott erőssége MINDIG a támadás volt, az meg most egyáltalán nincs.
[válaszok erre: #3205] [előzmény: (3201) f14a, 2009-12-15 11:32:09]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3203. Elküldve: 2009-12-15 11:37:35,

Sportmusorok

[6834.]

Na,csak behúztuk... 25:21.
De a 9. helyért ez a játék kevés lesz.
[előzmény: (3201) f14a, 2009-12-15 11:32:09]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3202. Elküldve: 2009-12-15 11:32:45,

Sportmusorok

[6835.]

Mátéfi meg áll,mint egy rakás szerencsétlenség,és most kér időt,mikor már ekkora a baj.. 22:21
[előzmény: (3200) István76, 2009-12-15 11:29:42]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3201. Elküldve: 2009-12-15 11:32:09,

Sportmusorok

[6836.]

Eddig még minden vesztes meccsen ez volt a helyzet... Megvertük magunkat...
[válaszok erre: #3203 #3204] [előzmény: (3199) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-15 11:25:54]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3200. Elküldve: 2009-12-15 11:29:42,

Sportmusorok

[6837.]

Juj,lassan ki kéne világítani a kaput,mert nemigen találunk bele..
[válaszok erre: #3202] [előzmény: (3199) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-15 11:25:54]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3199. Elküldve: 2009-12-15 11:25:54,

Sportmusorok

[6838.]

Egyre jobb, 21:19, lehet sikerül megverni magunkat.
[válaszok erre: #3200 #3201] [előzmény: (3198) István76, 2009-12-15 11:23:32]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3198. Elküldve: 2009-12-15 11:23:32,

Sportmusorok

[6839.]

Hát,aki a Kínaiak eddigi eredményeiből laza kis meccsre számított,az tévedett... Szenvedünk.. 21:18,és emberhátrány.
[válaszok erre: #3199] [előzmény: (3197) f14a, 2009-12-15 11:18:33]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3197. Elküldve: 2009-12-15 11:18:33,

Sportmusorok

[6840.]

Úgy néz ki, hogy a könnyű is nehéz :(((

Mindent el lehet izgulni, na de ennyire???
[válaszok erre: #3198] [előzmény: (3196) István76, 2009-12-15 11:14:40]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3196. Elküldve: 2009-12-15 11:14:40,

Sportmusorok

[6841.]

18:15. Azért mindent megteszünk,hogy elhiggék a Kínaiak,nyerhetnek...
[válaszok erre: #3197] [előzmény: (3195) f14a, 2009-12-15 11:07:36]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3195. Elküldve: 2009-12-15 11:07:36,

Sportmusorok

[6842.]

Úgy tűnik, Szani elkapta a "tempót" :)

Baj talán már nem lesz, de azért a támadásokat még mindig javítgatni kellene...
[válaszok erre: #3196] [előzmény: (3194) István76, 2009-12-15 11:03:07]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3194. Elküldve: 2009-12-15 11:03:07,

Sportmusorok

[6843.]

Hát,talán most el tudunk húzni,még ilyen játékkal is. (16:10)
[válaszok erre: #3195] [előzmény: (3193) f14a, 2009-12-15 10:52:19]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
3193. Elküldve: 2009-12-15 10:52:19,

Sportmusorok

[6844.]

Jesszus! Ennyi ziccert NEM lehet kihagyni :(((

Még szerencse, hogy a félidő eredménye annyi, amennyi...
[válaszok erre: #3194] [előzmény: (3192) István76, 2009-12-15 10:33:49]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3192. Elküldve: 2009-12-15 10:33:49,

Sportmusorok

[6845.]

Nézzük,de eddig csak Herr Orsi mutat valamit...
[válaszok erre: #3193] [előzmény: (3191) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-15 10:16:22]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3191. Elküldve: 2009-12-15 10:16:22,

Sportmusorok

[6846.]

Nézzétek a meccset, ha tehetitek icon50.gif
[válaszok erre: #3192]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3190. Elküldve: 2009-12-14 15:44:09,

Sportmusorok

[6847.]

8. helytől előrébb...

ez volt a célkitűzés szerintem. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (3188) István76, 2009-12-14 11:44:40]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3189. Elküldve: 2009-12-14 15:18:35,

Sportmusorok

[6848.]

Kínát illene megverni én úgy gondolom.
[előzmény: (3188) István76, 2009-12-14 11:44:40]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


István76



Tagság: 2005-08-18 11:31:06
Tagszám: #21267
Hozzászólások: 1558
3188. Elküldve: 2009-12-14 11:44:40,

Sportmusorok

[6849.]

Majd holnap ,remélem,a házigazdákat legyőzzük,és esetleg még a 9. hely is meglesz...
[válaszok erre: #3189 #3190] [előzmény: (3186) f14a, 2009-12-13 19:33:42]
Kiváló dolgozó
István76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3187. Elküldve: 2009-12-13 21:21:22,

Sportmusorok

[6850.]

http://index.hu/kultur/media/2009/12/13/a_duna_tv_kozvetitene_az_uszo_eb-t/
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.016901016235352 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail