Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3186. Elküldve: 2009-12-13 19:33:42, Sportmusorok
|
[6851.] |
Se a kapusokkal, se a védekezéssel nincs túl nagy baj ezen a vébén. A "megszokottnál" sokkal kevesebb gólt kapott ez a válogatott, csak a románok "szórtak meg" minket.
Elsősorban a támadójáték a problémás. Teljes összeszokatlanság, ezért is a sok technikai hiba. És ez nem az irányító(k) hibája! Úgyhogy persze hiányozhat Görbicz, de inkább még egy jobbátlövő kellene, mert azon az oldalon Bulath nagyon egyedül van :(
Jó támadójátékkal a norvég meg a spanyol válogatott is meglett volna...
|
| | | [válaszok erre: #3188] |
[előzmény: (3185) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-13 16:20:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3185. Elküldve: 2009-12-13 16:20:48, Sportmusorok
|
[6852.] |
Persze nem csak a kapuson múlott, de kellettek volna olyan bravúrok, mint amiket Pálingertől megszoktunk.
|
| | | [válaszok erre: #3186] |
[előzmény: (3184) István76, 2009-12-13 16:17:18] |
|
|
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3184. Elküldve: 2009-12-13 16:17:18, Sportmusorok
|
[6853.] |
Még nem néztem meg a mai meccs felvételét. De kapusposzton szerintem jók vagyunk,a rengeteg technikai hiba rontja le az eredményeket...
|
| | | [válaszok erre: #3185] |
[előzmény: (3183) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-13 16:02:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3183. Elküldve: 2009-12-13 16:02:13, Sportmusorok
|
[6854.] |
Az tegnap volt. Persze nem rossz eredmény a döntetlen sem főleg Korea ellen
|
| | | [válaszok erre: #3184] |
[előzmény: (3182) István76, 2009-12-13 15:52:49] |
|
|
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3182. Elküldve: 2009-12-13 15:52:49, Sportmusorok
|
[6855.] |
Tegnap Triffa Ági szenzációsan védett..
|
| | | [válaszok erre: #3183] |
[előzmény: (3181) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-13 15:33:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3181. Elküldve: 2009-12-13 15:33:52, Sportmusorok
|
[6856.] |
Ebből a csapatból nagyon hiányzik az egyik alapember, mégpedig Görbitz Anita, meg a jó kapusunk.
|
| | | [válaszok erre: #3182] |
[előzmény: (3175) sanca2, 2009-12-13 11:37:14] |
|
|
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3180. Elküldve: 2009-12-13 11:44:02, Sportmusorok
|
[6857.] |
És talán még a kommentátor se veszélyes ,gondolom,Gulyás vagy Siklós Erik nyomta...
|
| | |
[előzmény: (3178) taurus, 2009-12-13 11:40:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3179. Elküldve: 2009-12-13 11:41:28, Sportmusorok
|
[6858.] |
Én az eddigi meccsek alapján erélytelennek tartottam a szöv. kapitányt. Sose mert úgy igazán odacsapni,ha gond volt..
|
| | |
[előzmény: (3177) István76, 2009-12-13 11:38:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3178. Elküldve: 2009-12-13 11:40:39, Sportmusorok
|
[6859.] |
Jó hogy van
3 szolgálatóm és nem tudom nézni ezeket a meccseket.
|
| | | [válaszok erre: #3180] |
[előzmény: (3177) István76, 2009-12-13 11:38:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3177. Elküldve: 2009-12-13 11:38:34, Sportmusorok
|
[6860.] |
Rendesek vagytok,köszi! Sajna ezzel az egy ponttal nem megyünk sokra...
|
| | | [válaszok erre: #3178 #3179] |
[előzmény: (3174) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-13 11:36:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3175. Elküldve: 2009-12-13 11:37:14, Sportmusorok
|
[6861.] |
na itt a vége
hagytuk megverni magunkat
|
| | | [válaszok erre: #3181] |
[előzmény: (3172) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-13 11:35:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3174. Elküldve: 2009-12-13 11:36:32, Sportmusorok
|
[6862.] |
Hú majdnem elment a meccs, 28:28 a vége
|
| | | [válaszok erre: #3176 #3177] |
[előzmény: (3173) István76, 2009-12-13 11:35:28] |
|
|
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3173. Elküldve: 2009-12-13 11:35:28, Sportmusorok
|
[6863.] |
Kösz,pedig esélyt se adtam nekik ... HAJRÁ!
|
| | | [válaszok erre: #3174] |
[előzmény: (3168) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-13 11:33:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3172. Elküldve: 2009-12-13 11:35:27, Sportmusorok
|
[6864.] |
Még fél perc
|
| | | [válaszok erre: #3175] |
[előzmény: (3169) sanca2, 2009-12-13 11:34:26] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3171. Elküldve: 2009-12-13 11:35:23, Sportmusorok
|
[6865.] |
28:28
|
| | |
[előzmény: (3169) sanca2, 2009-12-13 11:34:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3170. Elküldve: 2009-12-13 11:35:07, Sportmusorok
|
[6866.] |
Már nem, hetesből egyenlítenek
|
| | |
[előzmény: (3169) sanca2, 2009-12-13 11:34:26] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3169. Elküldve: 2009-12-13 11:34:26, Sportmusorok
|
[6867.] |
28:27
|
| | | [válaszok erre: #3170 #3171 #3172] |
[előzmény: (3167) sanca2, 2009-12-13 11:33:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3168. Elküldve: 2009-12-13 11:33:32, Sportmusorok
|
[6868.] |
3 perc hátra, döntetlen
|
| | | [válaszok erre: #3173] |
[előzmény: (3166) István76, 2009-12-13 11:32:43] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3167. Elküldve: 2009-12-13 11:33:26, Sportmusorok
|
[6869.] |
27:27 még
|
| | | [válaszok erre: #3169] |
[előzmény: (3166) István76, 2009-12-13 11:32:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3166. Elküldve: 2009-12-13 11:32:43, Sportmusorok
|
[6870.] |
Na,nyertünk? Úton vagyok,nem látom,majd felvételről..
|
| | | [válaszok erre: #3167 #3168] |
[előzmény: (3162) Rentner, 2009-12-13 11:29:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3165. Elküldve: 2009-12-13 11:32:14, Sportmusorok
|
[6871.] |
faxa lesz
|
| | |
[előzmény: (3162) Rentner, 2009-12-13 11:29:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3164. Elküldve: 2009-12-13 11:32:12, Sportmusorok
|
[6872.] |
Ezt nem hiszem el...
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3163. Elküldve: 2009-12-13 11:30:47, Sportmusorok
|
[6873.] |
Nem köcsögök ezek a bírók? Ez már hányadik kiállítás nálunk Miközben mi nem kaptunk egyet sem.
|
| | |
[előzmény: (3162) Rentner, 2009-12-13 11:29:37] |
|
|
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3162. Elküldve: 2009-12-13 11:29:37, Sportmusorok
|
[6874.] |
Pontosan!
Szemét francia!!! Bocskor-barát!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #3163 #3165 #3166] |
[előzmény: (3161) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-13 11:26:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3161. Elküldve: 2009-12-13 11:26:43, Sportmusorok
|
[6875.] |
Ha nyerünk, akkor nem lehet elrontani a kedved, legalábbis remélem.
|
| | | [válaszok erre: #3162] |
[előzmény: (3160) Rentner, 2009-12-13 11:26:08] |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|