Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3135. Elküldve: 2009-12-08 22:52:19, Sportmusorok
|
[6901.] |
Söröznek
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3136] |
[előzmény: (3134) huni66, 2009-12-08 22:33:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3134. Elküldve: 2009-12-08 22:33:31, Sportmusorok
|
[6902.] |
Hol vagytok Bayern szurkolók?
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3135] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3133. Elküldve: 2009-12-08 22:33:05, Sportmusorok
|
[6903.] |
A kis "öreg" Owen!
Cserecsatár: mesterhármas!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (3132) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-07 16:40:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3132. Elküldve: 2009-12-07 16:40:49, Sportmusorok
|
[6904.] |
Ma a német eurosport is közvetített a kézi vb-ről meccset, és nem a mi csoportunkat, hanem a francia svédet. Jó kis meccs lehetett az is, már amennyit láttam belőle. Illetve a TVR1 is adta természetesen a román meccset amin csúnyán elvéreztünk. Van egy olyan érzésem, hogy nagyon hiányzik Görbitz Anita a csapatból na meg Pálinger sem ártana.
|
| | | [válaszok erre: #3133] |
[előzmény: (3093) f14a, 2009-12-05 09:49:29] |
|
|
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
3131. Elküldve: 2009-12-06 20:09:19, Sportmusorok
|
[6905.] |
koszi, a bwin.com-on hol találok musort?
|
| | |
[előzmény: (3111) banok5, 2009-12-05 16:25:11] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3130. Elküldve: 2009-12-06 18:41:01, Sportmusorok
|
[6906.] |
na az már jó jel.............
|
| | |
[előzmény: (3129) miroka, 2009-12-06 18:34:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3129. Elküldve: 2009-12-06 18:34:55, Sportmusorok
|
[6907.] |
15W NFL feed kép már van a bemelegítésről csak kérdés melyik meccset adják 7-től
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3130] |
[előzmény: (3128) sanca2, 2009-12-06 18:26:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3128. Elküldve: 2009-12-06 18:26:13, Sportmusorok
|
[6908.] |
|
| | | [válaszok erre: #3129] |
[előzmény: (3127) miroka, 2009-12-06 17:53:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3127. Elküldve: 2009-12-06 17:53:20, Sportmusorok
|
[6909.] |
Holnap délután az ESPN állítólag felvételről adja.
Majd talán valami feed, de nem sok esély van rá.
Vagy internet TV
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3128] |
[előzmény: (3126) sanca2, 2009-12-06 17:41:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3126. Elküldve: 2009-12-06 17:41:17, Sportmusorok
|
[6910.] |
értem
lehet itt nem adja senki??
sky sportok?? UK?
|
| | | [válaszok erre: #3127] |
[előzmény: (3125) miroka, 2009-12-06 17:36:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3125. Elküldve: 2009-12-06 17:36:02, Sportmusorok
|
[6911.] |
A liveonsat-on 5 meccs is van, de ott sincs közöttük.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3126] |
[előzmény: (3124) sanca2, 2009-12-06 17:23:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3123. Elküldve: 2009-12-06 17:15:55, Sportmusorok
|
[6913.] |
Ha valaki esetleg tudná, melyik TV csatorna adja a mai 19:00 órakkor kezdődő New England Patriots - Miami NFL meccset, akkor ossza már meg velem az info-t.
Köszi.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3124] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3122. Elküldve: 2009-12-06 16:30:39, Sportmusorok
|
[6914.] |
Akkor bocs... Csak mert volt egy ilyen nevű ismerősöm régebben.
|
| | |
[előzmény: (3121) norman21, 2009-12-06 16:29:18] |
|
|
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
3121. Elküldve: 2009-12-06 16:29:18, Sportmusorok
|
[6915.] |
Nem:-)
|
| | | [válaszok erre: #3122] |
[előzmény: (3120) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-06 16:26:31] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3120. Elküldve: 2009-12-06 16:26:31, Sportmusorok
|
[6916.] |
Nagyon szépen köszi
Egyébként véletlenül nem debreceni vagy?
|
| | | [válaszok erre: #3121] |
[előzmény: (3119) norman21, 2009-12-06 16:22:40] |
|
|
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3118. Elküldve: 2009-12-06 16:18:18, Sportmusorok
|
[6918.] |
Az nekem is feltűnt, még mikor volt idén verseny, de jó lenne egy hely, ahol le lenne írva hogy mi van és mikor.
|
| | |
[előzmény: (3116) Rentner, 2009-12-06 15:56:39] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3117. Elküldve: 2009-12-06 16:09:33, Sportmusorok
|
[6919.] |
Itt a második is.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3115) stubyte, 2009-12-06 15:52:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
3116. Elküldve: 2009-12-06 15:56:39, Sportmusorok
|
[6920.] |
Szokott lenni, főleg az idényben, meg sok interju versenyzőkkel, csapatokkal, stb...
Sajnos progit nem tudok, csak gyakran ránézek, innen tudom.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #3118] |
[előzmény: (3113) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-06 09:44:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3115. Elküldve: 2009-12-06 15:52:00, Sportmusorok
|
[6921.] |
Remélem Madridban is látták ezt a gólpasszt Balázstól.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3117] |
[előzmény: (3114) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-06 09:57:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3114. Elküldve: 2009-12-06 09:57:33, Sportmusorok
|
[6922.] |
Magyarország - Chile női kézilabda mérkőzés perceken belül kezdődik a dilisporton
|
| | | [válaszok erre: #3115] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3113. Elküldve: 2009-12-06 09:44:52, Sportmusorok
|
[6923.] |
Az Eurobird-en lévő BBC Streameknek nem lehet megnézni valahol a műsorrendjét? Mert tegnap rápillantottam és régi focimeccsek mentek rajta, de engem az F1 érdekelne, hogy adnak-e rajta régi futamokat vagy más F1-el kapcsolatos műsort, mivel a múltkor pár napig adtak ilyeneket is, csak gáz, hogy nem lelek egy helyet, ahol le lenne írva, hogy mikor mit adnak. Ha valaki tudna segíteni, nagyon lekötelezne
|
| | | [válaszok erre: #3116 #3119] |
|
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3112. Elküldve: 2009-12-05 23:23:55, Sportmusorok
|
[6924.] |
Most nyomtam egy szavazatot a fifa.com -on a Puskás-díjra.
Nekem Torres jött be. De azért az izraeli gyerek sem akármit alakított.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3111. Elküldve: 2009-12-05 16:25:11, Sportmusorok
|
[6925.] |
a digisport.hu-n lévő live ma nagyon stabil volt és a bwin.com minden meccset ad a vb-ről.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3131] |
[előzmény: (3110) snowman6705, 2009-12-05 14:25:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|